Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2008., 00:04   #661
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post
Baci mu bananu pa nek se igra ili u zoo zastitarima na brigu ... ili u cirkus uh koliko opcija ... jos mozes i zaraditi ... ...


teško.... pojeo bi zaštitare...
i zašto ja osjetim nešto što ne bi trebala osjetiti na ovoj temi intruder
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 00:14   #662
znam, koka, da si navikla živjeti u getu... kad se živi s majmunima horizonti se skuče.
Red alert is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 00:19   #663
Quote:
Red alert kaže: Pogledaj post
znam, koka, da si navikla živjeti u getu... kad se živi s majmunima horizonti se skuče.
a tebi sam nešto rekla? mislim da nisam! prema tome...
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 00:31   #664
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post


teško.... pojeo bi zaštitare...
Pa neke tabletice za spavanje mu uvalis (uguraj u banane) ili kupis pusku za uspavljivanje.

Quote:
i zašto ja osjetim nešto što ne bi trebala osjetiti na ovoj temi intruder
Intuicija na dijelu ...
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 00:33   #665
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post
Intuicija na dijelu ...
jebote...samo nam to još treba opet

usput, hm...već par dana zaboravim pitati; gdje je Mirna?

jel se pojavljuje na forumu uopče?
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 08:12   #666
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
Kao da mene opisuješ točno takva sam i ja
Javi ujutro kako si spavala ja sam znala imati grozne noćne more od helexa

jutro

(ovo je (samo) simbolički jerbo ne pijem kavu)

spavala bez helexa :hvalise: (čak nisam ništa ni sanjala )

btw, ja sam bez njega znala imat ružne snove pa sam ga zato uzimala (preventivno) da zaspim ko top.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 08:14   #667
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post
Kaj se tice spavanja, probaj da odes na spavanje bez namjere da zaspis, daklem ne razmisljas o tome jel mos zaspat ili ne, strahu i sl. Ja si kada legnem zamislim si da sam na nekome lijepome mjestu i kak uzivam, i samo se saltam kada ponestane maste na neko drugo mjesto ... ili se pocnem prisjecati nekog pozitivnog razdoblja iz proslosti, koje me cinilo sretnim. Od kada poceh primjenjivati tu shemu, nemam vise problema sa snom kao nekoc spavam ko top.




jesam uspjela

nego, pitala bih. vi ne posižete (ama) baš za ničim? ni neki biljni pripravci, nemam pojma, onaj Aktivin H ili nešto slično?
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 09:29   #668
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
nego, pitala bih. vi ne posižete (ama) baš za ničim? ni neki biljni pripravci, nemam pojma, onaj Aktivin H ili nešto slično?
Jutro.

Nope, barem ja nisam nikada ...
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 09:50   #669
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post
Jutro.

Nope, barem ja nisam nikada ...

ja jesam. aktivin H. ne pomaže, doduše, piše na uputama da ga treba pit min 3 tjedna prije no što počne djelovat, a ja to nisam imala strpljenja (do)čekat . probala sam i neke bachove cvjetne kapi i - niš.

kako se ti onda boriš protiv (svega) toga?
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 10:02   #670
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
jutro

(ovo je (samo) simbolički jerbo ne pijem kavu)

spavala bez helexa :hvalise: (čak nisam ništa ni sanjala )
:klap:
micamacazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 10:20   #671
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
jebote...samo nam to još treba opet

usput, hm...već par dana zaboravim pitati; gdje je Mirna?

jel se pojavljuje na forumu uopče?
evo me, evo me
ma ovaj tjedan bolje da spavam zimski san
niš mi nejde, borim se sama sa sobom tj. ne družim se sa sobom jer sam na istu ljuta
mirna1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 10:47   #672
Quote:
micamacazg kaže: Pogledaj post
:klap:
hvalahvala *ponosna na sebe*
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 10:50   #673
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
jesam uspjela


Quote:
korana kaže: Pogledaj post
kako se ti onda boriš protiv (svega) toga?
Introspekcija (samoanaliza), promatranje nekih svojih postupaka, ponasanja, misli, pronalazak problema i pokusaj te zelja otklanjanja problema/ponasanja na razne nacine; ponekada uspjesno, a ponekad i suprotno. Sada sam zapoceo sa autosugestijom ...
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 11:27   #674
Quote:
Gestapo kaže: Pogledaj post




Introspekcija (samoanaliza), promatranje nekih svojih postupaka, ponasanja, misli, pronalazak problema i pokusaj te zelja otklanjanja problema/ponasanja na razne nacine; ponekada uspjesno, a ponekad i suprotno. Sada sam zapoceo sa autosugestijom ...

uh, introspekcija mi je u tim trenucima nemoguća - možda u nekim drugim kad mi je dobro, a tada to opet ne želim pokvariti time.

autosugestija? nabasala sam (i) na knjigu Džozefa Marfija - Moć pozitivnog mišljenja i probala i sve super dok me ne zalovi strah, tada ne mogu pozitivno mislit ( skoro da i ne mogu mislit) pa sam ( bez (pod)smijeha, molim) uzimala bilježnicu i pisala:dobro mi je, dobro se osjećam, baš dobro se osjećam ( iako sam znala da je to što pišem najobičnija laž ) pa sam poslije čitala i čitala trudeći se povjerovati. nekad je upalilo, nekad nije. hoću reći, upalilo je, jer sam se tada (ipak) bolje osjećala, a nije upalilo jer se opet - vratilo.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 11:37   #675
i još bih nešto pitala. jeste li vi svojoj (bližoj) okolini priznali o čemu je riječ ili kako ja to znam reći - u kakvom ste stanju?

name, ja dugo nisam. tek nedavno, nakon brojnih prigovora kako ne riješavam neke bitne stvari, neke probleme u životu, koji se moraju riješiti jer ih nema tko drugi riješavati, nego sam zabila glavu u pijesak i pravim se da toga nema (vrlo uspješno), pukla sam i naočigled zabezeknute mame i sestre rasplakala se i nisam se više mogla zaustaviti, plakala sam pola dana. od onda me više niš ni ne pitaju. jučer mi je čak sestrin muž ponudio pomoć oko rješavanja jednog problema, ako želim, a ona mu je (umjesto mene) odgovorila ako želi nešto učiniti nek to učini, ali da meni to ni ne spominje jer me to jako uzrujava.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 12:16   #676
Smile

Quote:
korana kaže: Pogledaj post
i još bih nešto pitala. jeste li vi svojoj (bližoj) okolini priznali o čemu je riječ ili kako ja to znam reći - u kakvom ste stanju?

name, ja dugo nisam. tek nedavno, nakon brojnih prigovora kako ne riješavam neke bitne stvari, neke probleme u životu, koji se moraju riješiti jer ih nema tko drugi riješavati, nego sam zabila glavu u pijesak i pravim se da toga nema (vrlo uspješno), pukla sam i naočigled zabezeknute mame i sestre rasplakala se i nisam se više mogla zaustaviti, plakala sam pola dana. od onda me više niš ni ne pitaju. jučer mi je čak sestrin muž ponudio pomoć oko rješavanja jednog problema, ako želim, a ona mu je (umjesto mene) odgovorila ako želi nešto učiniti nek to učini, ali da meni to ni ne spominje jer me to jako uzrujava.


haj narode
evo ja sam prvi put na forumu nadam se da nesmeta sta ovako u pola price upadam - no dobro.
ja sam jako dugo sutila jer me bilo sram i strah da ce milisliti da sam totalno luda.kad sam skupila hrabrosti prvo sam rekla decku s kojim zivim tj za manje od mjesec dana ce mi biti muz
moram priznati da mi je bilo jako neugodno dok sam to sve izgovarala kako se osjecam,poslje sam rekla i svojim curkama.moje frendice su skoro sve to imale ali presle su to same od sebe tako da mi je to bilo super sto sam o tome mogla s njima razgovarati i izjadati se.puno si mi pomogle sa svojim savjetima.
ali i dalje mi je najbolje negdje ici s deckom jer on jedini nema pitanje ako smo u nekoj trgovini i kad ja kazem moram ici van ide se bez pitanja -vjerovatno svi znate ono legendarno -pitanje sta ti je?
moons is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 12:17   #677
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
jesam uspjela


__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 12:20   #678
Quote:
mirna1979 kaže: Pogledaj post
ma ovaj tjedan bolje da spavam zimski san
niš mi nejde, borim se sama sa sobom tj. ne družim se sa sobom jer sam na istu ljuta
ali mi bi se družili s tobom, bez obzira što si ti ljuta...na samu sebe
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 12:27   #679
neznam ljudi jej netko bio na stranici www.anksioznost.net
meni je puno bolje nakon sto sam bila na toj stranici ima super savjeta.
ja inace nepijem tablete i zelim se prirodno toga rijesiti
s toga tko se zeli izljeciti bez kemije posjetite ovu stranicu
moons is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 12:45   #680
dobrodošla, Moons
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.