Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2011., 01:16   #621
A gle, šta ja znam kaj ti hoćeš, neki misle da će preljevom dobit poštenu boju. Preljev daje sjaj kosi, potamnit ju može, posvijetlit ne. Ako ciljaš na odsjaj, samo daj.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 19:15   #622
Bok svima,ja bih htjela potamnit kosu za nekoliko nijansi,i dati joj sjaj.imam inace neku srednje-tamnu smedju boju kose.citala sam malo o preljevima,i sad me strah da mi kosa ne primi neku narancastu nijansu,jer isticu kako je to moguce.nebih radila nikvu drasticnu promjenu,poput trajne boje i ne bi mi smetalo da se ispere nako dva-tri tjedna.nikad nisam stavljala pramenove,bojala kosu ili stavila preljev pa sam se zasitila trenutne boje i imam potrebu nes napravit s kosom al necu se sisat jer je duga i znam da budem poslje pozalila.preljevi mi se cine okej,al koji su najbolji?
+citala sam da su keune dobri,al nigde u blizini nemam keune ducan,pa zna neko di se jos mogu nabavit?

Zadnje uređivanje NessieFlowers : 12.07.2011. at 19:25.
NessieFlowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 20:22   #623
jeli netko probao ovaj preljev?
MonCamarade is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 21:23   #624
Quote:
NessieFlowers kaže: Pogledaj post
Bok svima,ja bih htjela potamnit kosu za nekoliko nijansi,i dati joj sjaj.imam inace neku srednje-tamnu smedju boju kose.citala sam malo o preljevima,i sad me strah da mi kosa ne primi neku narancastu nijansu,jer isticu kako je to moguce.nebih radila nikvu drasticnu promjenu,poput trajne boje i ne bi mi smetalo da se ispere nako dva-tri tjedna.nikad nisam stavljala pramenove,bojala kosu ili stavila preljev pa sam se zasitila trenutne boje i imam potrebu nes napravit s kosom al necu se sisat jer je duga i znam da budem poslje pozalila.preljevi mi se cine okej,al koji su najbolji?
+citala sam da su keune dobri,al nigde u blizini nemam keune ducan,pa zna neko di se jos mogu nabavit?
Keune preljeva nema u prodaji ovako, možda u kojem frizerskom salonu koji prodaje njihove proizvode. Inače, gdje si kvragu čula da se od preljeva postane narančast? Gle, zaleti se u DM, Kozmo, Muller, imaš one Palette preljeve u vrećicama, uzmi boju koja ti se sviđa i hiti ga na glavu. Nema kod preljeva neke filozofije, za razliku od boja. Ako i fulaš nijansu, isprat će se.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 13:01   #625
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Keune preljeva nema u prodaji ovako, možda u kojem frizerskom salonu koji prodaje njihove proizvode. Inače, gdje si kvragu čula da se od preljeva postane narančast? Gle, zaleti se u DM, Kozmo, Muller, imaš one Palette preljeve u vrećicama, uzmi boju koja ti se sviđa i hiti ga na glavu. Nema kod preljeva neke filozofije, za razliku od boja. Ako i fulaš nijansu, isprat će se.
A neznam,trazila sam po svakakvim forumima pa su i svasta pisali,nes vezano uz pigmentaciju kose. Al hvala puno
NessieFlowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 20:25   #626
Kolike su cijene preljeva? Ako je netko već odgovorio na to pitanje molim da mi netko kopira.
true345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 22:52   #627
Ti palette u vrećicama su ti, ne znam, niti 15kn ako se ne varam.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 23:41   #628
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ti palette u vrećicama su ti, ne znam, niti 15kn ako se ne varam.
koliko sam čula treba se staviti više vrećica odjednom jer je jedna premalo? jel to istina? moja kosa je 15-ak cm ispod ramena
true345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 23:49   #629
Da, jako su male te vrećice. Možeš i kupit običnu trajnu boju za kosu, 3% hidrogen (umjesto 6% koji dolazi s bojom) i pomiješat ju sa regeneratorom. Jednostavno staviš istu količinu regeneratora koliko je i boje, a to je obično 50ml.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 22:46   #630
Cure zna li neka od vas..upravo sam dosla od svoje frizerke,inace sam imalaplave pramenove,ali danas sam sva plava ispala,i nikako nisam zadovoljna.Htjela bih malo potamniti kosu,ali da i dalje ostane plava samo malo da zagusim tu zutu bojudabude smedjkastoplavkasta.Ima li itko ideju koju pallete da kupim u dm-u?htjela bih si sama napraviti jer me opeljusilapa da ustedim
__________________
tri problema skup zasiti pa ce jedan problem biti. tonkica palonkica frrrrrrr
Dorja79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 12:35   #631
jooj jedna cura je stavila preljev na pofarbanu kosu pa je bila plava, tj modra.. radije malo pričekaj, naviknut ćeš se do slijedećeg farbanja

ja imam plavu kosu malo tamniju, i htjela bi s preljevom je posvijetlit na onu nijansu 00. jel je to moguće? nebi htjela farbat kosu
tinachhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 12:35   #632
jooj jedna cura je stavila preljev na pofarbanu kosu pa je bila plava, tj modra.. radije malo pričekaj, naviknut ćeš se do slijedećeg farbanja

ja imam plavu kosu malo tamniju, i htjela bi s preljevom je posvijetlit na onu nijansu 00. jel je to moguće? nebi htjela farbat kosu
tinachhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 14:26   #633
prirodno sam svjetlo smeđa i isprobala sam cokoladnu i skroz tamnu smeđu, crvenu i ljubicastu

http://merlin.pl/Palette-Instant-Col...8824057262.jpg

odlicno mi se ova uhvatila,kricavo crvena, obozavam tu boju,

također sam probala i onu dark cherry boju,savrsena je i sve mi se boja prime jer imam prirodno svjetlu kosu
fan of gnr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:12   #634
Joj, tu sam i ja probala. Samo što sam ja, glupača, kupila samo jednu i išla je stavljat na dugu kosu pa sam samo na površini imala crveno. Al dobro, brzo se isprala. Ne znam jel mi se isplati opet ju stavljat (ali 3-4 pakiranja) s obzirom na to da mi se prošli put isprala već nakon 3. pranja... Jel to jer je bilo malo boje ili je to uvijek tako?
__________________
Da li znate priču o dvije kutijice? Crnu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najteže, a bijelu kutijicu trebaš otvoriti kada ti je najbolje. A u svakoj kutijici stoji poruka: Proći će.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 17:50   #635
loreal casting creme gloss 810-Pearl blonde ja sam hitila ovu boju, i nije mi ni malo posvijetlilo kosu, već mi je kosa ko i prirodna.. bezveze utrošenih 60 kn
tinachhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 18:19   #636
Loše su te Casting polutrajne... Al mislim, ni inače ti polutrajne bez amonijaka boje neće niš posvijetlit kosu. To je onak, za nijansiranje, da produbi boju, da joj sjaj i sl... Ono, da možeš reć da se farbaš.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 20:42   #637
Meni ta biserna nije promjenila boju, ali mi je dala predivan odsjaj, bila sam doista zadovoljna, meni kosa inače vuče na zlatno što je meni odvratno, ali taj preljev mi je dao divan prigušeni baš biserni odsjaj
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 19:39   #638
iskusne glavice, molim Vas za pomoc... htjela bi osvjezit svoje sad vec zute pramenove, sta mi preporucate? iz proslih postova vidim 1517+9% hidrogen? omjer 1:2? premazem cijelu kosu i koliko dugo drzim? please help, jaaako sam neiskusna..
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 02:36   #639
Quote:
tinachhh kaže: Pogledaj post
jooj jedna cura je stavila preljev na pofarbanu kosu pa je bila plava, tj modra.. radije malo pričekaj, naviknut ćeš se do slijedećeg farbanja

ja imam plavu kosu malo tamniju, i htjela bi s preljevom je posvijetlit na onu nijansu 00. jel je to moguće? nebi htjela farbat kosu
s preljevima je nemoguce posvijetlit kosu ..samo dobijes sjaj na sadasnju
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 02:37   #640
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Loše su te Casting polutrajne... Al mislim, ni inače ti polutrajne bez amonijaka boje neće niš posvijetlit kosu. To je onak, za nijansiranje, da produbi boju, da joj sjaj i sl... Ono, da možeš reć da se farbaš.
svaka boja ima amonijak bez obzira sto ti pise na kutiji , jer da nema ne bi imala nikakvu promjenu na kosi poslje farbanja
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.