Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2012., 20:41   #681
Kupi keune boje, 1517 i 1511 i 6% hidrogen. Ako imaš dužu kosu pomiješaj pola od svake boje i pola boćice hidrogena i još stavi malo vode i to nanesi na suhu kosu i drži oko 20min.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 02:37   #682
jel netko ikada probao na svjetlo smeđu kosu stavit plavi preljev? npr..ovaj http://www.palette.com.hr/nasi-prioz...zrazito-plava/
haha, htjela bih probat plavu boju.. ali mi se neda stavit sada odma trajnu..jer ne znam kak će ispast.. pa ako neko ima kakvih savjeta?
ili da probam sa onom 24 pranja?
__________________
It all starts with a lullaby.
poison_fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 12:42   #683
To sam ja prije radila, ali ništa se ne dogodi, dobila bih odsjaj koji sam samo ja primjećivala

i stavila sam jednom neki plavi koji se ispire nakon 24 pranja, ali sam ispala jako tamna, ne mogu se sjetit točno nijanse, bila je lijepa boja, samo što nije bila svjetlija, nego više tamno smeđa možda je bila pogrešna boja unutra i frizerka i ja smo se čudile oko toga, a poslije nisam više isprobavala
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 04:36   #684
haha, okej,hvala grubač. ..glavno meni samo da mi kosa ne bude zelena nakon preljeva.. xD a valjd neće
__________________
It all starts with a lullaby.
poison_fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 17:28   #685
Plavi preljev se prima samo na bijelu i jako svjetlo plavu. I ja sam ga jednom nadobudno stavila na svoju prirodnu srednje plavu i nije se baš ništa vidjelo. Ko da nisam niš stavila.
A najbolja mi je frendica, ima tamno smeđu kosu, skoro crnu i kupi si ona plavi preljev kao da postane plavuša na kratko A nije mi vjerovala kad sam joj rekla da se neće niš vidjet
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 19:59   #686
poz svima na početku...

Na kosu sam dosad stavila šampon i regenerator, 1 "čak" i maslinovo ulje , dakle nikakve bolje, preljevi i sl.
I sad sam si razmišljala da li da stavim možda taj preljev od Paletta ili ne, ako stavim-znam da će me frizerka ubit jer pokazuje curama moju kosu ko primjer al nema veze
Imam smeđu boju kose koja nije crna, al je mrvu tamnija. Dal bi mi prihvatila svjetlija smeđa od preljeva ili da odustanem u startu?





šušmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 20:39   #687
Preljevi mogu samo potamnit kosu i dat odsjaj. Nikakvo posvjetljivanje s preljevom nije moguće.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 15:38   #688
Došla sam po savjet.. ako mi itko može dati prijedlog što da radim.

Dakle, na početku prošlog ljeta stavila sam preljev. Htjela sam nešto svjetliju nijansu nego je moja prirodna ( smeđa do tamno smeđa) i nešto što će mi se kroz nekoliko pranja isprati. Sad vidim da sam bila totalno neupućena, a frizerka me nije učinila ništa pametnijom. Sad mi je žao što nisam jednostavno kupila neku boju u vrećici u DM-u koja bi se stvarno i isprala kako sam ja to htjela.
A ovo mi se nije ispralo, bar ne ravnomjerno, nego je jednostavno izblijedilo i sad mi je izrast nekoliko nijansi tamniji od ostatka kose, a ja ne znam što da napravim da bih to izjednačila. U međuvremenu sam stavila još dva puta preljev u boji moje kose i s vremenom se ispralo ili bolje rečeno, izblijedilo i sad imam to što imam

ne znam kako da vratim svoju boju. Farbati se ne usudim jer mi je kosa ionako sva nikakva,lomljiva, a preljev u mojoj boji mi očito nije rješenje s obzirom da se nakon par pranja promijeni u neku stotu nijansu.
Caprea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 18:39   #689
Samo trajna boja ili čekaj da izraste.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 18:48   #690
Ne postoji li i skidanje boje u salonima? Ono kad si lijen čekat da izraste? *neupućena*
mirna_nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 19:18   #691
Tamnu da, ali svjetlija boja se nemože skinut jer ti je tvoja kosa pri posvjetljivanju izbjeljena i pigment je na tom dijelu otišao zauvijek. To ti je ko kad poliješ traperice s izbjeljivačem, on izgrize i posvijetli i to je trajno. Dok je potamnjivanje samo dodavanje boje pa se može maknut s dekolorizatorom.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 18:23   #692
moolim vas pomoc, imam smedu kosu sa izblajhanim plavim pramenovima. i nakon 3 godine sam se napokon odlucila za farbanje, volila bi boju meda nesto tipa ove http://www.google.hr/imgres?q=kosa+b...2&tx=67&ty=106 ili svijetlo smedu, da li bi mogla prvo pokusati s preljevom ?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 18:49   #693
ja bi potamnila kosu, pa pretpostavljam da sam idealan kandidat za preljeve. ne bi htjela sam ništa eksperimentirat, pa me znaima koliko dođe stavljanje tog čuda kod frizera? kosa mi je dosta duga, ispod ramena. jel oni to po dužini kose naplaćuju?
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 15:34   #694
molim savjet imam ful blond pramenove po cijeloj kosi koja je inače isto prirodno plava. Htjela bih staviti neki preljev preko kose da ju još malo posvjetlim, da odgodim malo odlazak na pramenove. Ne znam koji da preljev stavim. Zadnji put sam probala sa color šamponom od syossa, ali nije bilo baš super, dosta je otišlo na žućkasto. ja bi onako baby blond. ima tko iskustva sa tim?
My Dark Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 18:50   #695
Imala sam plavo blajahnu kosu (onim John Frieda go blonder sprejem), negdje srednje plava je bila. To sam pobojala sa Garnier Color Naturals ash blonde 7.1 (da bi vratila što prirodniju nijansu)i ispalo mi je sivo (pepeo sivo, od plavog ni p) Frizerka mi je stavila polutrajnu boju preko toga (ona kaže preljev), neka topla zlatna nijansa plave jer imam tamno plavu prirodnu pa sam se htjela tome vratit... Ispalo je tamno i vuće mi na smeđe, ali nadam se da će se isprati do plave nijanse

E sad, što mogu očekivati od toga? Kako se ti preljevi ispiru? Hoće mi se skroz isprati preljev ili će ostati neka slabašna nijansa zlatne? Rekla mi je frizerka da bi mi se ta siva isprala da sam ju još par puta oprala, ali mi to nije jajsno kako kad je trajna boja bila
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 22:42   #696
imam par pitanjca. ja imam prirodno narančastu kosu i sad sam si stavila preljev kao da bude trunčicu tamnija i intenzivnija. ali mi se ne sviđa. sad se samo želim tog vraga riješit s kose i vratit svoju prirodnu boju. problem je što sam to radila u salonu i to je od keune preljev pa mislim da to baš i ne ide lako dolje. zna možda netko koliko dugo treba da se vratim na svoju boju natrag i kak da to malo ubrzam? ugh ide mi tako ova boja na živce...neš kao vuče na crvenu, pa malo na ljubičastu, pa ne znam. svašta..,.
tototo19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 12:44   #697
Ima li koja duša ovdje? Hitno trebam pomoć!!! Ovako, prirodno srednje smeđu kosu izblajhala sam 6% hidrogenom, a nakon toga obojila kosu garnierovom http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...eVyjwv5B6GY1uB i ispalo mi je nekako čudno svjetlo smeđe s narančastim odsjajem pri korijenu...ne sviđa mi se nikako. I nikakvoga sjaja nema duž kose. E sad mene zanima kako bi na primjer ispalo da koristim preko toga palette preljev srednje smeđe boje, općenito zanima me kako ispadne kad se preko svijetlije kose koristi tamniji preljev? Je li netko to pokušao? Zapravo meni je u cilju postići ovako nešto: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...og28LBVoPeU9BV Kako dakle pobiti taj ružni narančasti odsjaj? Budući da sam u blaženom stanju, znam da ne bi trebala toliko "kemijati" po glavi, ali baš zato ni ne bih trajnu boju...hvala unaprijed
ranjena ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 17:05   #698
Quote:
tototo19 kaže: Pogledaj post
problem je što sam to radila u salonu i to je od keune preljev pa mislim da to baš i ne ide lako dolje. zna možda netko koliko dugo treba da se vratim na svoju boju natrag i kak da to malo ubrzam? ugh ide mi tako ova boja na živce...
Ja sam svoj crveni-smeđi odsjaj riješila tako da sam oprala kosu head&shouldersom, ostavila da stoji na kosi jedno 5 min da se upije i jako trljala. Isto mi je frizerka stavila keune preljev i ispralo se do svjetlije nijanse, sad sam normalnije boje, svi mi kažu da je sad bolje. Možda i tebi pomogne
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 16:48   #699
Imam prirodnu plavu kosu. Bas je plava,plava..nikad sa njom nisam nista radila ali htjela bi malo neku promjenu.Svjetle sam puti,imam plavo-zelene oči i htjela bi staviti crvenkasti preljev. No muči me jedno pitanje.. hoće li mi kosa ikad bit ista nakon preljeva kao sto je bila prije ?
Helpaj<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:17   #700
Mogu li iako ovakvu boju ali mrvicu tamniju (desno) postići preljevom ( ipak cu kod frizera) a moja sadaššnja boj je ovakva ( i nisan se nikad prije farbala)
sunčeko123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.