Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2014., 00:25   #5361
Meni je Indian Garmet divan i lipo miriše na mojoj koži, ali mi je Omnia Coral definitivno najbolji izbor za proljeće/ljeto. Još da je trajnija bilo bi super.
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 10:02   #5362
ima li jil sander sun neki dupe?
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 13:24   #5363
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
ima li jil sander sun neki dupe?
Ima ti Bettyna Barty losion za tijelo, mislim da se Summer zove. Miriše identično. Dođe oko 40 kn. Imaš u Mulleru.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 16:24   #5364
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
ima li jil sander sun neki dupe?
jil sander sun je na biraj.hr trenutno 150kn (75ml) pa mozda i ne moras traziti dupe.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 18:12   #5365
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
jil sander sun je na biraj.hr trenutno 150kn (75ml) pa mozda i ne moras traziti dupe.
Jel ima ovog parfema u DM-u/Kozmu, nikad ga nisam pomirisala, a stalno čitam pozitivne recenzije o njemu.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 19:05   #5366
Quote:
HardRain kaže: Pogledaj post
Joj cure, ja sam u Beogradu nabrzinu pomirisala novu Ombiju indian garmet i moram priznati da je tu nešto pošlo krivo
Meni užasno smrdi, a kad izrone voćne note malo kasnije, totalno je umjetna i jeftina. Odlična zamisao sa sastavom, ali ispao je užasan, barem meni. Čitam na Fragrantica.com isto tako neke negativne recenzije, mislila sam da je do mene.

Ako pikirate neku ljetnu Omniju, puno je bolja Omnia Coral, mislim da ću ju uzeti tijekom ljeta.

Ljubitelj sam Bvlgaria, posebno Omnia linije.
Od svih mi je najljepša upravo Coral.
Toliko je volim da sam na raznim sniženjima ubola 2 bočice po 40ml
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 02:54   #5367
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Jel ima ovog parfema u DM-u/Kozmu, nikad ga nisam pomirisala, a stalno čitam pozitivne recenzije o njemu.
ima ga u mulleru i bipi. za DM ne znam, a u kozmo ne zalazim.
probaj ga naspricati i na kozu, meni na papiricu smrdi. na kozi mi se svidja.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 13:33   #5368
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
ima li jil sander sun neki dupe?
Ima, ali tesko ces do njega, osim ako ne znas nekoga tko ce brzo u njemacku. Zove se Miro Soleil, jako mu je slican i dodje 12€ za 75ml. Neznam koliko ti se to isplati s obzirom na to da je i orginalu dosta pala cijena.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 14:54   #5369
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Ima, ali tesko ces do njega, osim ako ne znas nekoga tko ce brzo u njemacku. Zove se Miro Soleil, jako mu je slican i dodje 12€ za 75ml. Neznam koliko ti se to isplati s obzirom na to da je i orginalu dosta pala cijena.
Evo, upravo vidjela na online prodaji na predzadnjoj stranici cura ga prodaje za 90 kuna, ne sjećam se točno ml. pa pogledaj
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 09:13   #5370
gdje ima kod nas za kupiti Clean parfema, baš bih htjela probati
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 11:02   #5371
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
gdje ima kod nas za kupiti Clean parfema, baš bih htjela probati
U Zg ima nekoliko vrsta u Mulleru, pa pogledaj možda ima i kod tebe u Mulleru nešto u ponudi.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 11:22   #5372
I Martimex ih drži
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 15:40   #5373
Nasla sam u mulleru, preskupi su, a samo mi je rain dobar, ostala 2 mi se ne svidjaju
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:06   #5374
Ako je netko upućen, gdje je Coco Mademoiselle najpovoljniji? Mislim da drogerije/parfumerije. Za online pretprostavljam biraj.hr?
anoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 15:26   #5375
Dala sam još jednu šansu Indian Garnetu, ovaj put baš na koži i na pulsnoj točki, i nije tako strašno na meni kad malo sjedne, ali djeluje tako obično, dok je na prijateljici divan i egzotičan. Na meni ispari u nešto voćkasto i gorko. Isto tako, ne zadrži mi se dugo na koži.

Nema veze, bolje nego da mi se i on i Coral sviđaju, to je više novaca

Je li neka probala Avonov Incandessence Blush ili Little White Dress?
Zanima me trajnost.
HardRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:11   #5376
pozdrav. gdje bi se mogao nabaviti pure jil sander (zenski)? nisam bash upucen u web shopove i drogerije =)
hvala!
zamorac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:59   #5377
http://www.biraj.hr/main.aspx?id=9&pid=4292&sex=female
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:09   #5378
to je bilo brzo. iz nekog razloga ranije nisam mogao naci na biraj.hr (mozda san samo bia smotan)
hvala jos jednom.
zamorac69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:33   #5379
Kako vam se čine Zarini parfemi? Koji vam je najbolji? Trebala bih jedan kupiti jednoj daljnjoj rodici za ročkas, a nemam ideju koji je onako dobar, neprenapadan? Fala curke
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:42   #5380
Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
Kako vam se čine Zarini parfemi? Koji vam je najbolji? Trebala bih jedan kupiti jednoj daljnjoj rodici za ročkas, a nemam ideju koji je onako dobar, neprenapadan? Fala curke
Ja sam baš za prijateljicu birala parfem odnosno EDT od Zare, i zbilja su divni i sliče na skupe parfeme

Njoj sam uzela Zara White za koju kažu da je dupe Lancome Miracle, i mogu potvrditi da je zbilja ista! Sebi sam uzela Zara Femme i divan je. Na mojoj koži i izdrži prilično dugo za jednu toaletnu vodu, sve pohvale. Puderast je i ugodan baš.

Lijep za proljeće je i Zara Rose, ostao mi je divan miris ruže u nosu, nježan i nenapadan.
HardRain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.