Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 08:32   #41
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
Baš se pitam hoće li opet ići sa dva zadnja vezna ili s jednim?
Ja se još uvijek nadam jednim, ali i dosad sam se nadao pa nisam dočekao... Del Bosce daj Xaviju da vodi igru a ne Busketsu i Alonsu!!!
Furija_Ri is offline  
Old 29.06.2010., 08:36   #42
BEZ OBZIRA NA PROGNOZE MISLIM DA ŠPANJOLCIMA NECE BIT LAKO.
CRISTIANO JE U FORMI,JA NAVIJAM ZA NJEGA.
janja.sesel is offline  
Received Infraction
Old 29.06.2010., 08:44   #43
http://www.castrol.com/liveassets/bp...vc_238x207.jpg

Grupa Queen is offline  
Old 29.06.2010., 08:45   #44
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Zanimljiva utakmica danas. Mes que un equip nacional vs Portugal meni plejsiz.

Samo se nadam da Španjolska neće ponoviti predstavu kao protiv Čilea di su imali 2-1 i jako kukavički čuvali rezultat, čak niti Mourinho protiv Barcelone nije igrao toliko ziheraški i sa tolikom željom da ne postigne gol. Osjećam se izdano. Čak bih volio da Španjolska ispadne radi tog antinogometa koji igraju. Pa ne možeš mi čuvat, ONAKO ČUVAT, 2-1 s igračem više protiv slabijeg protivnika. Pa nije Barcelona s druge strane bila, bio je Čile.

Vicente del Bosque ubio si nogomet


Portugal ima čeličnu obranu dok za Španjolsku kažu da ima ubojit napad i odličnu igru. Del Bosque sigurno željno čeka ovaj susret da pobjedi čovjeka zbog kojeg su ga maknuli iz Real Madrida. Carlosa Queiroza.


Baš sam se bio iznenadio gledajući Španjolsku protiv Čilea. Nisam puno gledao Španjolsku, ali imaju puno Barceloninih igrača tako da sam očekivao neki joga bonito ovono, ali izgleda da sam se prevario. Valjda im se ne igra kao u Barceloni, jer Catalunya is not Spain. Onako stati nakon vodstva od 2-1, a imati igrača više Zabili su zadnji čavao u lijes nogometu. Čak ni Brazil nema 4-5 peta, 2-3 puta kroz noge, sombrero i oksford po utakmici

Nogomet R.I.P.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=27445868&postcount=7
https://www.forum.hr/showpost.php?p=27504318&postcount=466

Kako trollaš jebote
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 29.06.2010., 09:38   #45
danas Španjolci standardno chokiraju i lete kući.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 29.06.2010., 09:57   #46
3:2 za Španjolce
Jim32 is offline  
Old 29.06.2010., 10:25   #47
Portugal će srušiti Španjolsku,koja više nije ono što je bila. Cristiano Ronaldo će zasjati punim sjajem!
dragec is offline  
Old 29.06.2010., 10:44   #48
Najvise me brine Del Bosque ajmo spanjolci, trznite se malo!
__________________
Sto me ne ubije nek mi po..si ku.ac!
Cain is offline  
Old 29.06.2010., 10:51   #49
ajmo španjolci
 
Old 29.06.2010., 11:05   #50
zanimljivo, ovo se zove trolanje... a kompletna ona tema "turnir amatera" i postovi koje se tamo može pročitat tijekom i nakon 1. kola nije... nice

bravo veko, odličan post
B52 is offline  
Old 29.06.2010., 11:12   #51
Španjolska! Mora netko dostojno braniti Evropu u polufinalu (gdje će biti još Brazil, Urugvaj i Argentina).
Danas bi Espana konačno trebal odigrati kako zna i može!


Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Zanimljiva utakmica danas. Mes que un equip nacional vs Portugal meni plejsiz.

Samo se nadam da Španjolska neće ponoviti predstavu kao protiv Čilea di su imali 2-1 i jako kukavički čuvali rezultat, čak niti Mourinho protiv Barcelone nije igrao toliko ziheraški i sa tolikom željom da ne postigne gol. Osjećam se izdano. Čak bih volio da Španjolska ispadne radi tog antinogometa koji igraju. Pa ne možeš mi čuvat, ONAKO ČUVAT, 2-1 s igračem više protiv slabijeg protivnika. Pa nije Barcelona s druge strane bila, bio je Čile.

Vicente del Bosque ubio si nogomet


Portugal ima čeličnu obranu dok za Španjolsku kažu da ima ubojit napad i odličnu igru. Del Bosque sigurno željno čeka ovaj susret da pobjedi čovjeka zbog kojeg su ga maknuli iz Real Madrida. Carlosa Queiroza.


Baš sam se bio iznenadio gledajući Španjolsku protiv Čilea. Nisam puno gledao Španjolsku, ali imaju puno Barceloninih igrača tako da sam očekivao neki joga bonito ovono, ali izgleda da sam se prevario. Valjda im se ne igra kao u Barceloni, jer Catalunya is not Spain. Onako stati nakon vodstva od 2-1, a imati igrača više Zabili su zadnji čavao u lijes nogometu. Čak ni Brazil nema 4-5 peta, 2-3 puta kroz noge, sombrero i oksford po utakmici

Nogomet R.I.P.
hm.. da su zabili još koji, onda bi Švicarcima bio dosta samo jedan protiv Hondurasa. Ipak su im draža čileanska braća. Koliko god to možda pederski bilo... Uostalom i Čile i Španjolsa bolji od Švicarske, pa neka su i prošli, koliko god se drug Blažičko i dan-danas zgražao.
zvm is offline  
Old 29.06.2010., 11:14   #52
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Zanimljiva utakmica danas. Mes que un equip nacional vs Portugal meni plejsiz.

Samo se nadam da Španjolska neće ponoviti predstavu kao protiv Čilea di su imali 2-1 i jako kukavički čuvali rezultat, čak niti Mourinho protiv Barcelone nije igrao toliko ziheraški i sa tolikom željom da ne postigne gol. Osjećam se izdano. Čak bih volio da Španjolska ispadne radi tog antinogometa koji igraju. Pa ne možeš mi čuvat, ONAKO ČUVAT, 2-1 s igračem više protiv slabijeg protivnika. Pa nije Barcelona s druge strane bila, bio je Čile.

Vicente del Bosque ubio si nogomet


Portugal ima čeličnu obranu dok za Španjolsku kažu da ima ubojit napad i odličnu igru. Del Bosque sigurno željno čeka ovaj susret da pobjedi čovjeka zbog kojeg su ga maknuli iz Real Madrida. Carlosa Queiroza.


Baš sam se bio iznenadio gledajući Španjolsku protiv Čilea. Nisam puno gledao Španjolsku, ali imaju puno Barceloninih igrača tako da sam očekivao neki joga bonito ovono, ali izgleda da sam se prevario. Valjda im se ne igra kao u Barceloni, jer Catalunya is not Spain. Onako stati nakon vodstva od 2-1, a imati igrača više Zabili su zadnji čavao u lijes nogometu. Čak ni Brazil nema 4-5 peta, 2-3 puta kroz noge, sombrero i oksford po utakmici

Nogomet R.I.P.
Bok Ivica, kak je u Afriki...

OT:

KBKK za utakmicu ganci v ganci...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby

Zadnje uređivanje Silvercat : 29.06.2010. at 11:52.
Silvercat is offline  
Old 29.06.2010., 11:15   #53
Njolci.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 29.06.2010., 11:47   #54
S obzirom da me Hot PlejsiZ jebeno živcira, a ni njegov trener mi nije puno simpatičniji, navijam zaŠpance.


Ali brijem da će ovo imat jako malo golova jer će svi htjet čokirati igru...a to će biti no-no
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 29.06.2010., 11:53   #55
Tko je Veki maznuo pass
Imran is offline  
Old 29.06.2010., 12:37   #56
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post

KBKK za utakmicu ganci v ganci...
Briga me za utakmicu i za Švicarsku, draže mi je da je Čile prošao. Samo govorim o Španjolskoj koja je igrala sramotnije od Intera protiv Barcelone. Samo su razlike te što je Inter imao igrača manje, a Španjolska igrača više, te što je Inter igrao protiv jačih od sebe, a Španjoslka protiv slabijih od sebe.

Tko govori o Švicarskoj. Govorio sam o igri kao takvoj, jer ako se ne varam smetalo vas je što Inter nije pokušao zabiti gol u onoj situaciji, al kad Xavi i ekipa ne pokušavaju zabiti gol u stoputa lakšoj situaciji te sa igračem više onda to nikoga ne smeta

Kajaznam, baca mi malo na dvostruka mjerila, al tog sam se ovdje nagledao na lopate.

Da još jednom ponovim, ne govorim o drugoj utakmici te skupine, već isključivo o ovoj utakmici i igri u istoj. To što im je odgovarao rezultat me boli kurac jer se i Inter napadalo za igru u Barceloni, gdje im je također odgovarao rezultat, a bili su u goroj situaciji nego Španjolci.

Del Bosque je više ubio nogomet nego Mourinho. I da, mogu suditi po jednoj utakmici, jer je to lo stilo forum.hr.
Veko32 is offline  
Old 29.06.2010., 12:48   #57
Proigrace furija...Ovo do sad je bilo takticko prenemaganje
Vuk_sarajevski is offline  
Old 29.06.2010., 12:58   #58
Quote:
Galijun kaže: Pogledaj post
S obzirom da me Hot PlejsiZ jebeno živcira, a ni njegov trener mi nije puno simpatičniji, navijam zaŠpance.


Ali brijem da će ovo imat jako malo golova jer će svi htjet čokirati igru...a to će biti no-no
Nekako idealno bi bilo s produžecima i penalima i da Kold "lo stile suza suzu goni" Plejsiz laganini ode kući
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 29.06.2010., 13:10   #59
Quote:
dragec kaže: Pogledaj post
Portugal će srušiti Španjolsku,koja više nije ono što je bila. Cristiano Ronaldo će zasjati punim sjajem!
Naravno, očekujemo još jedan baletni nastup

http://3.bp.blogspot.com/_N0Oxp93NWT...id+ronaldo.jpg
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Old 29.06.2010., 13:15   #60
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Nekako idealno bi bilo s produžecima i penalima i da Kold "lo stile suza suzu goni" Plejsiz laganini ode kući
...Bit će najmanje produžeci, ako ne i penali...
__________________
If you should go skating on the thin ice of modern life,
Dont be surprised when a crack in the ice appears under your feet
sprint1 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.