Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2011., 18:44   #21
Pogledala sam prve dvije epizode i sviđa mi se

Opuštena i dobra serija, ima i malo humora

Merlin kao lik je baš sladak i dobar



__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 00:56   #22
Jutros sam uhvatio natavak i ne čini m i se loše...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 11:43   #23
taman je završila četvrta sezona na BBC-u prošli vikend, baš mi sad paše podsjetiti se malo početaka, dok me još drži 'kralj Arthur' faza. zaboravila sam već kakvo je Arthur đubre malo arogantno bio u prvim epizodama iako se vidi na njemu da je u biti prava dobrica u duši. jadničak, uvijek barem jednom u epizodi ispadne budala...
da, Merlin je slatkica, s vremenom mi je postao najdraži lik u seriji (neovisno o tome što je glavni lik), a njegov odnos s Arthurom je odličan i jako je lijepo napravljena ta gradacija prema pravom, čvrstom prijateljstvu.
inače volim srednjevijekovnu tematiku, ali nekad znaju pretjerati s nasiljem i klanjem i sličnim pa postane zamorno tako da ovakva jedna bajkica baš paše, malo za promjenu. i baš taj element humora čini cijelu seriju tako opuštajućom, to je nešto što je mene, uz simpatične likove, odmah privuklo. a ni lijepi moj Arthur ne odmaže bome još kad se ostali vitezovi pojave, sve jedan ljepši od drugog...
__________________
[you know what the issue is with this world? everyone wants a magical solution for their problem, and everyone refuses to believe in magic.]
wexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 14:13   #24
Quote:
wexa kaže: Pogledaj post
taman je završila četvrta sezona na BBC-u prošli vikend, baš mi sad paše podsjetiti se malo početaka, dok me još drži 'kralj Arthur' faza. zaboravila sam već kakvo je Arthur đubre malo arogantno bio u prvim epizodama iako se vidi na njemu da je u biti prava dobrica u duši. jadničak, uvijek barem jednom u epizodi ispadne budala...
da, Merlin je slatkica, s vremenom mi je postao najdraži lik u seriji (neovisno o tome što je glavni lik), a njegov odnos s Arthurom je odličan i jako je lijepo napravljena ta gradacija prema pravom, čvrstom prijateljstvu.
inače volim srednjevijekovnu tematiku, ali nekad znaju pretjerati s nasiljem i klanjem i sličnim pa postane zamorno tako da ovakva jedna bajkica baš paše, malo za promjenu. i baš taj element humora čini cijelu seriju tako opuštajućom, to je nešto što je mene, uz simpatične likove, odmah privuklo. a ni lijepi moj Arthur ne odmaže bome još kad se ostali vitezovi pojave, sve jedan ljepši od drugog...

Slažem se sa svime



__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 20:04   #25
Tek sam jucer pogledala jednu epizodu i bas mi se svidjelo Serija nije nista posebno, ali bas zbog toga mi se jos vise svidjela, taman za ubiti i zabavaiti se na 45 minuta. Pocinjem skidati od prve epizode da vidim sto sam propustila iako mi je Internet jako spor
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 18:32   #26
Quote:
Dugonoga kaže:
Pocinjem skidati od prve epizode da vidim sto sam propustila iako mi je Internet jako spor


u potpunosti sam zaboravila kako je morgana bila draga, puna razumijevanja i dobra .. slijedeća ep je odlična
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 21:24   #27
Quote:
VaVaVoom kaže: Pogledaj post


u potpunosti sam zaboravila kako je morgana bila draga, puna razumijevanja i dobra .. slijedeća ep je odlična
Kako mislis bila dobra? Kasnije se promijenila? I ti pratis? Za sada su mi najbolji dijalozi izmedju Merlina i Gaja
Odakle poznajemo glumca koji igra Gaja? Nikako da se sjetim, a na vrhu mi je jezika. Otkako sam pocela pratiit seriju mislim se. Utherusa znam, ali ovoga nikako.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 21:59   #28
pratim na bbcju .. a sada i reprize, za čudo odgovara mi popodnevni termnin, a merlina nikada dosta kao i doctora .. a i većina glumaca je gostovala u dw gaius u empty child/doctor dances doktor u bolnici
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 22:07   #29
Quote:
VaVaVoom kaže: Pogledaj post
pratim na bbcju .. a sada i reprize, za čudo odgovara mi popodnevni termnin, a merlina nikada dosta kao i doctora .. a i većina glumaca je gostovala u dw gaius u empty child/doctor dances doktor u bolnici
Super je serija Bas za razbiti dosadu na zabavan i primamljiv nacin.
Aha, on je bio isto u DW! A bio mi je poznat samo nikako da odgonetnem
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 13:25   #30
Meni je dosadila. Prve dvije sezone su bile odlične, ali kasnije sam gledala samo zbog M/A scena.
katniz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 21:20   #31
volim ovakve serije.... prva sezona ima 13 nastavaka, danas je bio 12. ali mi se čini da nece biti prikazan zadnji, jer ga nema na rasporedu za drugi tjedan..

p.s, molim vas ako mi netko može poslati na pp linkove za ostale sezone.... puno hvala
__________________
Zlo nikada ne nadvladava onog tko čini dobro
jaga-jaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 23:24   #32
Quote:
jaga-jaga kaže: Pogledaj post
volim ovakve serije.... prva sezona ima 13 nastavaka, danas je bio 12. ali mi se čini da nece biti prikazan zadnji, jer ga nema na rasporedu za drugi tjedan..

p.s, molim vas ako mi netko može poslati na pp linkove za ostale sezone.... puno hvala
Zašto neće prikazati zadnju epizodu??

Ne kužim zašto ne bi prikazali zadnju epizodu
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 15:26   #33
Bit će zadnja epizoda, ali u nedjelju

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2012-01-15
__________________
Ari (on family night): I’m here, I’m present, I’m suffering. No phone, Blackberries or carrier pigeons.
bonky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 22:38   #34
Quote:
bonky kaže: Pogledaj post
Bit će zadnja epizoda, ali u nedjelju

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2012-01-15
hvala, neki dan sam gledala gdje su je mogli staviti, ali nisam nasla..
__________________
Zlo nikada ne nadvladava onog tko čini dobro
jaga-jaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 22:36   #35
Krece od 22.sijecnja i druga sezona
__________________
Everything has its beauty, but not everyone sees it :D
Antonio667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 00:27   #36
Quote:
Antonio667 kaže: Pogledaj post
Krece od 22.sijecnja i druga sezona
super.....

pogledala sam sve 4, i druga mi se cini najbezveznija.... a 4ta najbolja..
__________________
Zlo nikada ne nadvladava onog tko čini dobro
jaga-jaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 22:45   #37
dakle druga sezona nedjeljom u jutarnjem terminu, porano meni je druga odlična, lady of the lake ep koja je prirasla srcu .. i gostovanja sarah parish i charles dance
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 00:06   #38
Quote:
VaVaVoom kaže: Pogledaj post
dakle druga sezona nedjeljom u jutarnjem terminu, porano meni je druga odlična, lady of the lake ep koja je prirasla srcu .. i gostovanja sarah parish i charles dance

meni je druga isto odlična.
prva je slatkička, ali druga je ta koja me navukla, imala je baš nekako svoj tijek. treća je bila dosta kontrastna - par fakat fenomenalnih epizoda (uglavnom one u kojima se pojavljuje Gwaine ), a ostale sve neke ni vrit ni mimo, mlakaste. četvrta sezona je definitivno najbolja. sad jedva čekam petu!
__________________
[you know what the issue is with this world? everyone wants a magical solution for their problem, and everyone refuses to believe in magic.]
wexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 17:19   #39
Quote:
wexa kaže: Pogledaj post

meni je druga isto odlična.
prva je slatkička, ali druga je ta koja me navukla, imala je baš nekako svoj tijek. treća je bila dosta kontrastna - par fakat fenomenalnih epizoda (uglavnom one u kojima se pojavljuje Gwaine ), a ostale sve neke ni vrit ni mimo, mlakaste. četvrta sezona je definitivno najbolja. sad jedva čekam petu!
Meni se druga nije svidjela jer sam imala osjećaj da su u nekim epizodama, tematski, kopirali prvu sezonu.
__________________
Zlo nikada ne nadvladava onog tko čini dobro
jaga-jaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:11   #40
Meni se ne sviđa termin

Obje nedjelje sam prespavala
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.