Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2012., 00:13   #21
Mislim da nije preko prijamnih, nego stariji maturanti normalno konkuriraju za upis s onima koji imaju položenu maturu pa su time zakinuti za bodove koje nosi DM. Mislim da sam vidio na listi za FOI u VŽ-u od ove godine da su upali neki i bez državne mature, znači samo s bodovima od ocjena, ali zato jer ih je na listi bilo manje od upisne kvote. Mislim da je na fakultete koji popune upisnu kvotu u ljetnom roku nemoguće upasti bez DM, no najbolje je svejedno nazvati referadu, oni bi trebali znati kakva je točno situacija.
evomene is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 13:35   #22
Lutkica ja studiram učiteljski u Gs-u i za upis ti je potrebna matura.
Otočačanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 14:19   #23
Arthouse u Ljubljani ne treba državnu maturu, a koliko znam niti prijamni (samo se radovi gledaju), za one koji žele studirati likovne umjetnosti i slikarstvo...
Filip Zeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 10:25   #24
Pozdrav i mene zanimaju studiji u Zagrebu za koje netreba drzavna matura i koliko ih placate? . Hvala
djosr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 14:25   #25
znam da privatni sigurno ne traže maturu, već imaju svoja testiranja, akademije traže, al mizerno, tipa 20%, znači bitno je sam proć
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 18:41   #26
Zna li netko da li je za upad na FOI - stručni studij PITUP, potrebna matura ili se može i s ocjenama iz srednje?I kolika je navala?
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.