Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2012., 18:53   #201
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
zbog čega je negativna?
Zbog svega sto mu se stavlja na teret. Zbog toga sto su svi vidli kako iskoristava na smrt bolesnog covjeka....
Pilicmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 20:18   #202
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Zbog svega sto mu se stavlja na teret. Zbog toga sto su svi vidli kako iskoristava na smrt bolesnog covjeka....
i zbog svih prljavstina koje je radio. odurna spodoba, opasna za sve sustave i okolinu uopce. udje li u stranku, osobno cu raditi na iskljucenju iz stranke od obitelji, preko ogromne familije, poznanika, prijatelja i onih koji mi bas i nisu prijatelji. iskaznice cemo izrezati i poslati postom na adresu stranke i stranke se javno odreci. punim imenima i prezimenima.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:22   #203
Quote:
Pilicmali kaže: Pogledaj post
Zbog svega sto mu se stavlja na teret. Zbog toga sto su svi vidli kako iskoristava na smrt bolesnog covjeka....
?? evo ja ne znam pa mi nabroji
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:23   #204
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
i zbog svih prljavstina koje je radio. odurna spodoba, opasna za sve sustave i okolinu uopce. udje li u stranku, osobno cu raditi na iskljucenju iz stranke od obitelji, preko ogromne familije, poznanika, prijatelja i onih koji mi bas i nisu prijatelji. iskaznice cemo izrezati i poslati postom na adresu stranke i stranke se javno odreci. punim imenima i prezimenima.
Koje prljavštine?
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:26   #205
Ivić Pašalić je svojedobno navodno bio najomraženiji i najmoćniji hrvatski političar. Tuđman je bio star i bolestan, a ,"dijabolični Doktor'' držao je sve konce moći u svojim rukama. Hrvatskom su se širile katastrofične vijesti da je zemlja opljačkana, rasprodana, devastirana i prezadužena. Mesić je pripremao svoj pravednički pohod krenuvši u veliku kampanju od šanka u kafiću Charlie do Suda u Haagu. Budiša se spremao potpisati faustovski ugovor s Račanom. Podsjetimo se, tada su banke, 75% HT-a, Pliva, Ina i brojne druge tvrtke još bile u hrvatskim rukama, a vanjski dug iznosio oko deset milijardi dolara, od čega je više od polovice otpadalo na dug naslijeđen iz Jugoslavije. Pukanić je bio živ, Feral Tribune živahan, a litra supera koštala je 4 kune. I, naravno, EU nas nije voljela.

http://hrsvijet.net/index.php?option...rda&Itemid=352
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:27   #206
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
Koje prljavštine?
e pa nisam blesava da sve nazvrljam bas sada, ovog trena jer si ti to trazio. strpi se malo, sve u svoje vrijeme.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:33   #207
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
e pa nisam blesava da sve nazvrljam bas sada, ovog trena jer si ti to trazio. strpi se malo, sve u svoje vrijeme.
pa haha ja čekam da me netko o tome izvijesti već 14 godina.. a barem ja čitam sve dnevne novine, tjednike i mjesečnike


Dakle, "Pašalić je dana... "
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:48   #208
ocito nemas drugog posla u zivotu kad stignes bas sve procitati. citaj i dalje.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 21:52   #209
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
Ivić Pašalić je svojedobno navodno bio najomraženiji i najmoćniji hrvatski političar. Tuđman je bio star i bolestan, a ,"dijabolični Doktor'' držao je sve konce moći u svojim rukama. Hrvatskom su se širile katastrofične vijesti da je zemlja opljačkana, rasprodana, devastirana i prezadužena. Mesić je pripremao svoj pravednički pohod krenuvši u veliku kampanju od šanka u kafiću Charlie do Suda u Haagu. Budiša se spremao potpisati faustovski ugovor s Račanom. Podsjetimo se, tada su banke, 75% HT-a, Pliva, Ina i brojne druge tvrtke još bile u hrvatskim rukama, a vanjski dug iznosio oko deset milijardi dolara, od čega je više od polovice otpadalo na dug naslijeđen iz Jugoslavije. Pukanić je bio živ, Feral Tribune živahan, a litra supera koštala je 4 kune. I, naravno, EU nas nije voljela.

http://hrsvijet.net/index.php?option...rda&Itemid=352
Od sto glasa, glasa čuti nije!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 22:04   #210
Ekipa ne branite neobranjivo.
Šta dalje od stranke to bolje......
Osim ako ne želite totalno potonuće Hdz-a,što bi bilo tada da je na 7.sabor on došao....
Na stranu sad Ivo i njegov lopovluk.
Tada je Hdz ušao u fazu za povrat što se i dogodilo...

Sada će to ponovo biti....al smišno je o tome pričati jer o tome nema priče
to je bačena medijska bomba a mi se uhvatili...hahaha
jbg....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 22:12   #211
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
ocito nemas drugog posla u zivotu kad stignes bas sve procitati. citaj i dalje.
Bar može shvatiti o čemu se radi! Otvaraju se vrata sjajnima! Vikali su na sav glas, enormno zaduživanje! A, gle nas sada!
Gdje su ta vremena! Dug za devet godina uz rat, izjeglice, rušenja, i on samo oko 10,5 milijardi, mislim dolara(naravno oko polovica duga nam je od drage nam SFRJ). Ma, gdje bi nam bio kraj!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 22:35   #212
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ekipa ne branite neobranjivo.
Šta dalje od stranke to bolje......
Osim ako ne želite totalno potonuće Hdz-a,što bi bilo tada da je na 7.sabor on došao....
Na stranu sad Ivo i njegov lopovluk.
Tada je Hdz ušao u fazu za povrat što se i dogodilo...

Sada će to ponovo biti....al smišno je o tome pričati jer o tome nema priče
to je bačena medijska bomba a mi se uhvatili...hahaha
jbg....
Potpuno si u pravu. No, moram dodati da je to bila golema prevara, i to je moralo tako biti.
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 22:52   #213
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ekipa ne branite neobranjivo.
Šta dalje od stranke to bolje......
Osim ako ne želite totalno potonuće Hdz-a,što bi bilo tada da je na 7.sabor on došao....
Na stranu sad Ivo i njegov lopovluk.
Tada je Hdz ušao u fazu za povrat što se i dogodilo...

Sada će to ponovo biti....al smišno je o tome pričati jer o tome nema priče
to je bačena medijska bomba a mi se uhvatili...hahaha
jbg....
ne branim ja ništa, za HDZ me apsolutno zaboli, već ja želi znati.
Dakle...
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 23:13   #214
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
Budiša se spremao potpisati faustovski ugovor s Račanom. Podsjetimo se, tada su banke, 75% HT-a, Pliva, Ina i brojne druge tvrtke još bile u hrvatskim rukama, a vanjski dug iznosio oko deset milijardi dolara, od čega je više od polovice otpadalo na dug naslijeđen iz Jugoslavije. Pukanić je bio živ, Feral Tribune živahan, a litra supera koštala je 4 kune.
Budiša je potpisao antifaustovski ugovor.
U hrvatskim rukama, ako misliš na narod, više nije bilo ništa, već u državnim hadezeovskim, a rasprodaja je cvjetala kao trasirani put u budućnost, a traje i danas.
Dakle da je Pašalić ostao u igri, Puki, Feral, Ina i ostalo, sve bi ostalo na onom nivou? To želiš reči?

Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Gdje su ta vremena! Dug za devet godina uz rat, izjeglice, rušenja, i on samo oko 10,5 milijardi, mislim dolara(naravno oko polovica duga nam je od drage nam SFRJ). Ma, gdje bi nam bio kraj!
... da su vreće emigrantskog novca nastavile pristizati, da su se kamioni Yu dinara i dalje mogli mijenjati za dem ... ali presušilo, ostao nam neponošljivi teret preskupe države i uhodani obrazac rsprodaje i posuđivanja novca. Dok ide, a onda goodbye. Nekad bilo ...

Pašalićev come back bi se sjajno uklopio u povratak Hdza Tuđmanovim korienima, što im od srca želim !
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 00:02   #215
nisi ozbiljan
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 02:39   #216
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Bar može shvatiti o čemu se radi! Otvaraju se vrata sjajnima! Vikali su na sav glas, enormno zaduživanje! A, gle nas sada!
Gdje su ta vremena! Dug za devet godina uz rat, izjeglice, rušenja, i on samo oko 10,5 milijardi, mislim dolara(naravno oko polovica duga nam je od drage nam SFRJ). Ma, gdje bi nam bio kraj!
Dug xy,nelikvidnost oko 29 milijardi,a oko 205k ljudi radi bez lipe primanja...

Gdje bi nam bio kraj?Onkraj okidača,a prvi bi počeli ovi "jadnici" koji su radili bez ikakvih primanja jer je država svojim neplaćanjem upropaštavala gospodarstvo...

Da ne kažem kako je godine 1999.g. u dosadašnjoj povijesti RH zabilježen najveći dio prijevremeno umirovljenih ljudi,samo da se sfrizira broj nezaposlenih pred izbore...

Dakle,vlasti nikada nije bio bitan narod,samo vlastita dupenca i položaji...omililo se,znaš...

Pa da ti odgovorim gdje bi nam bio kraj...

Očito bi nam kraj bio kada bi kritična masa neplaćenih radnika dosegla svoj vrhunac i puknula,što bi slijedila hrpa prijevremeno umirovljenih s malim mirovinama koje ni tako male i siromaške nebi bile isplaćivane,jer nebi bilo love u sustavu...

Ali da,bili bi mala Švicarska...moš misliti...

Nego,jesi shvatila tko su kalmeta i Šuker,te kako su bili dio Pašalić tima?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 09:44   #217
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
Ivić Pašalić je svojedobno navodno bio najomraženiji i najmoćniji hrvatski političar. Tuđman je bio star i bolestan, a ,"dijabolični Doktor'' držao je sve konce moći u svojim rukama. Hrvatskom su se širile katastrofične vijesti da je zemlja opljačkana, rasprodana, devastirana i prezadužena. Mesić je pripremao svoj pravednički pohod krenuvši u veliku kampanju od šanka u kafiću Charlie do Suda u Haagu. Budiša se spremao potpisati faustovski ugovor s Račanom. Podsjetimo se, tada su banke, 75% HT-a, Pliva, Ina i brojne druge tvrtke još bile u hrvatskim rukama, a vanjski dug iznosio oko deset milijardi dolara, od čega je više od polovice otpadalo na dug naslijeđen iz Jugoslavije. Pukanić je bio živ, Feral Tribune živahan, a litra supera koštala je 4 kune. I, naravno, EU nas nije voljela.

http://hrsvijet.net/index.php?option...rda&Itemid=352
Nakon bolesti odnosno smrti FT komunisti svih stranaka su se ujedinili da razbiju ono što je on na čelu svog naroda i stvorio. Na tom svom putu su uočili jedinu ali veliku prepreku- Ivića Pašalića kojeg su preko svojih medija nastojali,i u konačnici i uspjeli,demonizirati i ukloniti sa puta !! I nijedan čovjek u RH nakon tolikog linča od strane protivnika ali i "svojih" ne bi prošao bez robije ali svi oni (bili su vlast i jedni i drugi) nisu Pašaliću mogli ni opravdanu prijavu ili bilo kakav proces "organizirati" a kamoli da bi ga zatvorili. Toliko o "poštenju" progonitelja i "kriminalu" progonjenog,i baš mi pade na pamet što bi se sve izvuklo i otkrilo iz života npr. jednog Čačića i Linića kad bi mediji sa onolikom energijom detaljno pretresali njihov "rad i djelo" i sve to objavili javnosti ?!

Zadnje uređivanje bogdanić : 15.02.2012. at 10:20.
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 09:52   #218
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ekipa ne branite neobranjivo.
Šta dalje od stranke to bolje......
Osim ako ne želite totalno potonuće Hdz-a,što bi bilo tada da je na 7.sabor on došao....
Na stranu sad Ivo i njegov lopovluk.
Tada je Hdz ušao u fazu za povrat što se i dogodilo...

Sada će to ponovo biti....al smišno je o tome pričati jer o tome nema priče
to je bačena medijska bomba a mi se uhvatili...hahaha
jbg....
Ma nema prijatelju ni govora o povratku ali ponovo samo pitamo one ,a izgleda da si i ti tog mišljenja,koji ga prozivaju za BILO koji dokaz,proces,presudu koja bi potvrdila vaše navode,a do tad su to obične gnjusne i bezočne laži yugo-komunjara kojima je Pašalić jedini stajao na putu poslije bolesti FT !!
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 10:00   #219
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Budiša je potpisao antifaustovski ugovor.
U hrvatskim rukama, ako misliš na narod, više nije bilo ništa, već u državnim hadezeovskim, a rasprodaja je cvjetala kao trasirani put u budućnost, a traje i danas.
Dakle da je Pašalić ostao u igri, Puki, Feral, Ina i ostalo, sve bi ostalo na onom nivou? To želiš reči?

... da su vreće emigrantskog novca nastavile pristizati, da su se kamioni Yu dinara i dalje mogli mijenjati za dem ... ali presušilo, ostao nam neponošljivi teret preskupe države i uhodani obrazac rsprodaje i posuđivanja novca. Dok ide, a onda goodbye. Nekad bilo ...

Pašalićev come back bi se sjajno uklopio u povratak Hdza Tuđmanovim korienima, što im od srca želim !
Pa hvala Bogu da su hrvatski iseljenici pomagali hrvatsku opciju FT a da nisu željeli financirati Račanovu vlast koja ih je i protjerala iz domovine !! A prava "rasprodaja" i počinje kad su komunisti preuzeli "državnu i hadezeovsku imovinu" !!
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 19:23   #220
Što je točno Pašalić učinio da je postao omražen, da li je to svađa sa tehnomenadžerima u HDZ-u? Tko su oni?
Da li je Pašalić poslije pogodovao nekim ljudima kao Pavić, a koji nisu mrski ni SDP-u, ni Mesiću?
Stalno se prozivao Sanadera i Hypo, a što će ovaj čovijek Liniću:

Starčevića se prozivalo da je provodio privatizacije po Linićevim nalozima koje su bile sumnjivog karaktera. Nakon HFP-a, Starčević je postao član Uprave Hypo banke te ga se povezivalo s brojnim sumnjivim poslovima te banke oko zemljišta. Prema posljednjim informacijama, Milanoviću se prijedlog o Krešimiru Starčeviću na čelu CO-a ne sviđa i traži se novi kandidat.http://www.jutarnji.hr/milanovic-odb...vrtke/1007259/
__________________
- Danas je najvažnije da muškarac ima posao. Ljudi koji ne rade jako su dosadni i drugima i sebi. Morate biti strastveni, angažirani i pridonositi zajednici, ali i svijetu - dizajner Tom Ford.

I cheated myself, Like I knew I would, I told you I was trouble,You know that I'm no good....
no good is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.