Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2014., 15:13   #1
Kara Para Aşk / spoileri

Februar/Veljača, 2014.

Godina proizvodnje: 2014.
Produkcija: Ay Yapim
Reditelj: Ahmet Katıksız
Scenario: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Soundtrack: Toygar Işıklı
Producent: Kerem Çatay

Glumci : Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Erkan Can, Tuvana Türkay, İlkin Tüfekçi, Ahmet Tansu Taşanlar, Emre Kizilirmak, Alper Türedi, Bedia Ener...


Sve u vezi ove serije je misterija evo već 4 mjeseca i kusur. Snimanja su počela jučer, šuška se da je gl. glumica Özge Özpirinçci al' to još niko nije potvrdio tako da dok je neko ne fotka na setu mislim da nećemo saznati ko je ta misteriozna žena o kojoj se već mjesecima priča. Mnoga imena su bila u opticaju, najveća zasigurno Tuba Buyukustun i Cansu Dere, koje su prema pisanjima medija odbile ulogu pa su tako izgleda i produkciju pravo 'zeznule' kad evo već mjesecima tragaju za tom glavnom. Kako god, snimanja su počela, valjda će i slike počet da se pojavljuju a nadam se uskoro i nekom tizeru, bilo bi vrijeme ako je tačno da serija starta idući mjesec na kanalu ATV.

I moram da dodam da o radnji serije ne znam skoro ništa osim da će Engin valjda igrati policajca


Eto pa hayırlı olsun...
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje TheWitch : 03.09.2016. at 00:14.
S.N.O.B is offline  
Old 18.01.2014., 15:15   #2
Evo i prve slike sa seta . Jedna od glumica , Ilkin Tüfekçi je objavila na instagramu.



još jedna



edit: Izašao je sinopsis, nadam se da će ubrzo biti preveden.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 18.01.2014. at 15:40.
S.N.O.B is offline  
Old 18.01.2014., 16:04   #3
hvala na temi evo da se i ja prijavim, jedva čekam ovu seriju, što se mene tiče, ja sam čekala Cansu kao partnerku ali eto, većina tr.novina navodi tu Ozge pa eto, vidjet ćemo...i hvala Bogu što je neko stavio bilo kakvu sliku sa snimanja...
__________________
Sia- Big Girls Cry
Lilly 77 is offline  
Old 18.01.2014., 16:38   #4
Sa otvaranjem teme se trebalo pričekati baš zbog nedostatka informacija i dok se ne sazna barem ime glavne glumice da se može napisati kvalitetan uvodni post.

https://twitter.com/ilkinnt/status/424512119867187201

Nešto kao privikavamo se,sve je lijepo.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica

Zadnje uređivanje Ina84 : 18.01.2014. at 16:54.
Ina84 is offline  
Old 18.01.2014., 17:05   #5


Ay Yapim je (ovaj put) preterao s povuci-potegni i tajnovitošću, možda ih nekim čudom poguramo u nama željenom pravcu, pa počne stizati pregršt informacija, fotki, fragmana... te npr. do večeras saznamo i ime protagonistkinje.

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
edit: Izašao je sinopsis, nadam se da će ubrzo biti preveden.
Ne sumnjam, jako dugo se sve čeka.
Bhea is offline  
Old 18.01.2014., 18:55   #6
Pripreme na setu

__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 19.01.2014., 20:47   #7
Engin ?

__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 19.01.2014., 21:10   #8
Mogao bi bit ali ta Ozem iz turskog Cosmopolitana što je stavila sliku nije još nikom potvrdila da li je Engin na slici nego stavlja neke dvosmislene tweetove .
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 20.01.2014., 11:46   #9
Policajac...Dogovor sa "drzavom".
Mafija, pranje novca, dijamanti.
Dug od 200 miliona.
Tracak ljubavi, tajne, ambicije i poneka istina.
Omer i Elif. (joj sto volim ime Elif)

Hoce li to Engin otici undercover.

Neko je gledao KV i Kacak.... i to previse.

Opet mafija (ne moze bez te mafije )
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 20.01.2014., 14:48   #10
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Policajac...Dogovor sa "drzavom".
Mafija, pranje novca, dijamanti.
Dug od 200 miliona.
Tracak ljubavi, tajne, ambicije i poneka istina.
Omer i Elif. (joj sto volim ime Elif)

Hoce li to Engin otici undercover.

Neko je gledao KV i Kacak.... i to previse.

Opet mafija (ne moze bez te mafije )
iako nisam neki fan krim serija drago mi je da ćemo ga i u takvoj gledati, u svakom slučaju njemu kao glumcu vjerojatno izazov

i meni se sviđa Elif nisam znala da će se glavna tako zvati...baš mi je to ime čok lijepo
aysha is offline  
Old 20.01.2014., 21:08   #11
Iako moram priznati da vise volim romantiku...bit ce mi drago ako ova serija bude malo cvrsca i s vise akcije, a manje plakanja...bas zbog Engina...vidjeli smo ga divljeg, manijakalnog, nesretno zaljubljenog, nesigurnog i s osjecajem krivice...nek mu lik ovaj put bude siguran u sebe, cvrst i napokon sretno zaljubljen...jos uvijek se mogu nadati

Do sad je odigrao sjajno sa svim partnericama...i ne sumnjam da ce i sad to biti slucaj...ma koja god glumica bila

Jedva cekam da poicne serija
klepetusa is offline  
Old 21.01.2014., 14:17   #12
Snima se :-)

Uvijek dobro raspoložena Ilkin je na setu a scenaristica Eylem je zamolila da pozdravi ekipu

https://twitter.com/canpolatozkok/st...70569720176640
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 21.01.2014., 15:41   #13
Kako se to snima bez glavne glumice?
Ne mogu da verujem koliko su neprofesionalni.
Postoji li sinospis za seriju, bar da znam o cemu ce se u njoj raditi.
biljanap is offline  
Old 21.01.2014., 15:57   #14
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
Kako se to snima bez glavne glumice?
Ne mogu da verujem koliko su neprofesionalni.
Postoji li sinospis za seriju, bar da znam o cemu ce se u njoj raditi.
Ay Yapim mi se toliko zgadio upravo zbog ove serije. Ovoliko pijačarenja ni na pijaci nema.

I mene jako zanima kako snimaju bez gl. glumice ?! Izgleda da i nije toliko bitna ta glavna, a ako nije onda bolje da jadna i nije glavna

Ma kakav crni sinopsis pa mi ni cast ne znamo

I gdje to oni pobogu snimaju da ama baš niti jedne slike sa seta nema . Pa Kivinih iz Rusije čak koliko ti volja svakodnevno
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 21.01.2014., 16:09   #15
To što nije objavljeno ne znači da nema glavne glumice na setu.Što se slika tiče osim onih priprema i mene čudi da neko nije uslikao nešto zanimljivije u doba društvenih mreža,instagrama i sl. prosto mi je nevjerovatno.Čak mislim da možda postoji i neki dogovor KPA ekipe i Ay yapima da još ne stavljaju slike ali to je samo nagađanje.Znamo da je bilo brisanja tweetova ljudi koji su prije vremena objavljivali da su dio ekipe.Mislim da je jedan od njih bio Ahmet Tansu Tasanlar.Ilkin Tufekci koja ima blizak odnos sa scenaristicama jer je radila s njima u Karadayi je jedina koja se zasad oglašava o seriji,snimanju i vjerovatno će ona i prva objaviti neku sliku.Molili su je više puta da pozdravi i uslika Engina.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 21.01.2014., 21:46   #16
Da nije Ilkin gl. glumica?!
Ne bi bila najbolji izbor, ali je dobra, slatka, jako prijatna devojka.
Cak bi pristala i na tunjavu Tubu (unapred se izvinjavam njenim fanovima, nemojte me proterati sa teme, ne svidja mi se, napim ).
U fazonu sam daj sta das.
biljanap is offline  
Old 21.01.2014., 22:41   #17
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
Da nije Ilkin gl. glumica?!
Nije iako vrlo je simpatična.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 22.01.2014., 18:36   #18
Izgleda da je Tuba glavna . A taman sam mislio vratit se Turcima nakon god. i više al' yok, pa čak ni zbog Engina ,kojeg jako cijenim i poštujem .


Čeka se samo potvrda Ay Yapima.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 22.01.2014., 18:52   #19
Quote:
Tuba Buyukustun @TubaBustun kaže:
Benden bir açıklama beklediğinizi biliyorum ama biraz sabrınıza ihtiyacım var.
You are expecting an answer from me but i need your patience.
https://twitter.com/TubaBustun/statu...02896875167744

Tuba ni ne zna koliko su strpljivi Enginovi fanovi bila ona ta ili ne glavnog smo dočekali a to je najbitnije.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Old 23.01.2014., 14:33   #20
Kako Twitter javlja Tuba je dobila glavnu ulogu u seriji

Tuba Buyukustun
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.