Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2012., 14:35   #21
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Znači i ove dvije su u SF fazonu
Ne znam ,nekako ne vjerujem da bi Uluc pristao režirati loš scenario, baš kao što i ti kažeš a ni Kenan ne bi pristao na svašta. Nadam se da ih je AyYapim uslovio da ne kenjaju kvake

I za početak 'ajmo po jedan glas za "Karadayi".
http://www.gecce.com/anket/sizce-yen...ngisi-758.html


One transplatiraju bubrege samo tako dok si rekao "keks" bubreg transplatiran.Onda odluce zeniti i udavati kako koga stignu, pa malo ubijaju

Zato se i uzdam u Kenana i Uluca.Pogotovo Uluca koji ne snima serije preko 80 epizoda, tako da ove dvije ludace nece moci puno komplicirati.

Ovu seriju Balkan ne moze niko prestici Odakle onoj Hazal(ki) ovoliko fanova
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 14:48   #22
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post

One transplatiraju bubrege samo tako dok si rekao "keks" bubreg transplatiran.Onda odluce zeniti i udavati kako koga stignu, pa malo ubijaju

Zato se i uzdam u Kenana i Uluca.Pogotovo Uluca koji ne snima serije preko 80 epizoda, tako da ove dvije ludace nece moci puno komplicirati.

Ovu seriju Balkan ne moze niko prestici Odakle onoj Hazal(ki) ovoliko fanova
Hazal ima tu teen populaciju, oni su najaktivniji u ovim glasanjima.

Ja bih više volio da ova serija ima 1 sezonu, nekih 40 ep al' kvalitetnih nego da se u 2 pretvori u bućkuriš i postane negledljiva. Ipak mislim da Ay Yapim to neće dozvoliti.


edit: Radnja će biti smještena u sedamdeste godine prošlog stoljeća.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 13.08.2012. at 15:00.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 15:37   #23
merhaba društvo (uglavnom znano).

hvala na otvaranju teme i jedva čekam prve trejlere, baš me zanima kako će to izgledati. berg & kenan a tu je i dobri stari cetin kojeg znam iz ASI. toygar naravno

što se tiče prenses izabele, što reći nego OMG! ona meni jeste onako atraktivna, sitna, okata, simpatična (jedino je pretjerala sa silikonima u ustima i grudima), ali brate mili ta nema veze sa glumom! okej, možda je cura u međuvremenu intenzivno uzimala sate glume ili tako nešto pa nas iznenadi, ali u VS je bila očaj živi. piskutav glas, sva se prenemaže, koluta očima, pući usne, uzdiše, stalno je neka lebdeća i trepereća, kao na jajima da hoda i tek da je stigla sa maratona. kemija sa halitom (ili bilo kojim muškim koji se motao oko nje) je bila čok dobra, to moram priznati, tako da ako ju ukompaju sa kenanom bit će tu kemije, samo ta gluma ... aaaa. (SNOB, tvoja ljubimica berrak je za nju oskarovka ) .. mnogi su pisali da ju gledatelji nisu voljeli zbog toga što je bila rivalka hurrem, mogu govoriti samo u svoje ime, to kod mene nije bio slučaj. meni je kod nje smetala samo loša gluma.

Melike Ipek Yalova @ Beyaz Show 13.01.2012

Prenses ve Sultan Süleyman Restleşiyor (28.Bölüm-uzun versiyon)

Prenses'ten Hürrem'i Çıldırtan İtiraf "Ben Süleyman'a Aşık Oldum" (36.Bölüm)

evo što je napisano na jednom drugom forumu
Quote:
...Devojka koja igra Izabelu nije uopste glumica... Ona je magistar Medjunarodnih odnosa, diplomirala je u Rimu, zbog cega je i angazovana (likom odgovara stereotipu spanske lepote i odlicno govori spanski i italijanski jezik)... Nikada ranije nije imala iskustvo pred kamerama, potpuni je amater/naturscik... Vidi se nedostatak isksutva i profesionalnog umeca, ali, iz moje vizure, kada je izrazajnost lica i ociju u pitanju, te sposobnost da se samo mimikom, facijalnom ekspresijom docaraju emocije, superiornija je od Hurem... Ona lose govori tekst, ima slabu dikciju, ali mnogo izrazajnije i 'toplije' lice od Meryem, koja je profesionalna glumica sa iskustvom... Usne jesu korigovane i u zavisnosti od ugla snimanja deluju manje ili vise prenaglaseno, nekada cak veoma prihvatljivo i lepo... Oblik im je u redu, nisu klasican 'paciji kljun' za kojim vecina zena poseze kada se odluci za ovu intervenciju... Mislim da antipatije prema Izabeli nemaju toliko veze sa likom i glumom koliko sa cinjenicom da se publici ne dopada niko ko je oponent Hurem... Emocije prema likovima se menjaju prema tome kakav je njihov trenutni odnos sa omiljenim likom u serijalu... I to nas vraca na citate koje sam postavila na prethodnoj stranici, a koji se bave fenomenom bezuslovnog obozavanja i identifikacije sa likom Hurem... Zanimljiva tema... Iz mog ugla, najbolja glumica u serijalu je Nur Fettahoglu, koja tumaci lik Mahidevran - superioran talenat, izuzetna sposobnost donosenja emocija najsireg sprektra samo mimikom i pogledom...
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 17:10   #24
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
[B]edit:[/ B] Radnja će biti smještena u sedamdeste godine prošlog stoljeća.
Uh. Zato brkovi i brada...

Ajd, valjda Uluc, Cetin, Kenan i Berg znaju šta rade.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 00:50   #25
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Uh. Zato brkovi i brada...

Ajd, valjda Uluc, Cetin, Kenan i Berg znaju šta rade.
Pa vjerujem da su dobro izabrali . Da se hoće pojaviti barem sinopsis
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 01:12   #26
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Na fb se pojavila inf. da bi i Engin Akyurek mogao biti u seriji .
Oyle me? ..... ni ja ne vjerujem

Prijavljujem se za gledanje in any case
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 01:15   #27
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Oyle me? ..... ni ja ne vjerujem

Prijavljujem se za gledanje in any case
vještičice, hosgeldiniz
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 02:44   #28
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
vještičice, hosgeldiniz
Hosbulduk canim ..... nego cujem da ce ovo biti kao Godfather ..... mafija i te spike ....jos nema synopsis?
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 03:00   #29
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Hosbulduk canim ..... nego cujem da ce ovo biti kao Godfather ..... mafija i te spike ....jos nema synopsis?
Ništa još ne znam. Pisalo se da će okosnica radnje biti odnos oca i sina, tj. likova koje igraju Kenan i ovaj Cetin

Nadam se da će uskoro izaći neki sinopsis ...
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 09:40   #30
I ja se nadam se će izaći ubrzo taj sinopsis.
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:02   #31
Serija će se prikazivati ponedjeljkom.... a godine u koje je serija smještena su razlog za bradicu:

halitmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:32   #32
bugarke su napisale da serija ide ponedeljkom, sad ne znam od kud ta informacija i koliko je točna, vidjet ćemo, a nešto je bitnije da su obećale da će biti prijevod, a bit će i arapski, a to znači da ako želimo prijevod na naški ili engleski, uhvatiti nekog arapa koji govori engleski da nam prevede ili sami prevoditi s bugarskog na naški, ili bugarke zamoliti da one prevedu na engleski, jer bojim se da direktnog prijevoda ne engleski neće biti.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:35   #33
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
bugarke su napisale da serija ide ponedeljkom, sad ne znam od kud ta informacija i koliko je točna, vidjet ćemo, a nešto je bitnije da su obećale da će biti prijevod, a bit će i arapski, a to znači da ako želimo prijevod na naški ili engleski, uhvatiti nekog arapa koji govori engleski da nam prevede ili sami prevoditi s bugarskog na naški, ili bugarke zamoliti da one prevedu na engleski, jer bojim se da direktnog prijevoda ne engleski neće biti.
Vrlo je moguće da će ići pon , tad je išao i Ezel i Son. Mislim da će biti i prevoda na eng. Vidjet ćemo.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 14:55   #34
Navodno ce se serija snimati na Beykozu i prva epizoda ce biti prikazana prve sedmice u septembru.


http://cadde.milliyet.com.tr/2012/08...AHALLE_KURULDU
www.emlakkulisi.com/guncel/kabadayi/71074

Zadnje uređivanje Xavi-8 : 14.08.2012. at 15:01.
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 15:35   #35
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Navodno ce se serija snimati na Beykozu i prva epizoda ce biti prikazana prve sedmice u septembru.
http://www.emlakkulisi.com/resim/orj...plato-oldu.jpg

http://cadde.milliyet.com.tr/2012/08...AHALLE_KURULDU
www.emlakkulisi.com/guncel/kabadayi/71074
To je 3.9. ? Rano mi je to, s obzirom da još nisu počeli snimati ?
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 15:59   #36
Da se i ja prijavim za gledanje... Moja draga Berg se konačno vraća i to u paru s Kenanom Nadam se da će imati dobar lik, ne kao u Beskrajnoj pjesmi neki cmizdravi, žao mi je što je priča smještena u prošlosti, nadala sam se da će glumiti neku modernu žensku, da može nositi cipele s velikom petom (ipak konačno glumi s glumcem koji je viši od nje), ali nejse..

Ponedjeljak "prokleti dan" ne odgovra mi nikako, ipak Nurgul i Sultan imaju prednost (mada ona sigurno ide od 22 h ali previše mi je dvije serije)...tako ako tako bude, ništa od direktnog gledanja....

Ne znam zašto ne puštaju sinopsis
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 16:10   #37
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Da se i ja prijavim za gledanje... Moja draga Berg se konačno vraća i to u paru s Kenanom Nadam se da će imati dobar lik, ne kao u Beskrajnoj pjesmi neki cmizdravi, žao mi je što je priča smještena u prošlosti, nadala sam se da će glumiti neku modernu žensku, da može nositi cipele s velikom petom (ipak konačno glumi s glumcem koji je viši od nje), ali nejse..

Ponedjeljak "prokleti dan" ne odgovra mi nikako, ipak Nurgul i Sultan imaju prednost (mada ona sigurno ide od 22 h ali previše mi je dvije serije)...tako ako tako bude, ništa od direktnog gledanja....

Ne znam zašto ne puštaju sinopsis
i ja bih neku modernu priču al' hajd

ja ne gledam ništa na netu tako da mi je svejedno ,samo nek' počne .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 22:38   #38
Sa službene FB stranice. Pogledajte samo te grozne brke. Nadam se da će ga tijekom serije obrijati.

__________________
Kada svi dani postanu jednaki, to je zato što ljudi prestanu primjećivati sve dobre stvari koje se u životu javljaju uvijek kada sunce iznova prohodi nebom.
Tessa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 23:24   #39
Quote:
Tessa1 kaže: Pogledaj post
Sa službene FB stranice. Pogledajte samo te grozne brke. Nadam se da će ga tijekom serije obrijati.

http://i47.tinypic.com/2vxhxr4.jpg
Tesice, mislim da je i ovo fan-made uradak., i da je ovo njegovo izdanje iz Ejder Kapani
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2012., 00:48   #40
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Tesice, mislim da je i ovo fan-made uradak., i da je ovo njegovo izdanje iz Ejder Kapani
Snobiću, hvala na upozorenju. Sorry što širim dezinformacije .
__________________
Kada svi dani postanu jednaki, to je zato što ljudi prestanu primjećivati sve dobre stvari koje se u životu javljaju uvijek kada sunce iznova prohodi nebom.
Tessa1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.