Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2013., 15:01   #41
pa pobogu, koliko twistova mogu nagurati u jednu epizodu? malo pretjeruju s tim, pogotovo u šestoj i posljednjoj epizodi sezone
al vrlo dobra serija, je
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 19:28   #42
serija je baš pravo osvježenje. i neznam jesam jedini al dok je gledam imam neki feel ko da je apokaliptična u smislu da su oni ostali jedini u uništenom svijetu. a RB iliti arby je baš lik i ono koji stil oblačenja lik ima-trenirka i kožnjak a tu je i ono njegovo neizostavno teško disanje.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 23:15   #43
Ma serija je vrh. Još uvijek stojim iza riječi za da ova serija za žanr trillera ono što je novi Sherlock za žanr detektivskih serija.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 23:49   #44
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ma serija je vrh. Još uvijek stojim iza riječi za da ova serija za žanr trillera ono što je novi Sherlock za žanr detektivskih serija.
I black mirror za zanr "not so distant future" sf-a.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 11:16   #45
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
I black mirror za zanr "not so distant future" sf-a.
Black mirror je malo teže jer su nepovezane priče. To je u vlastitom žanru kao što je bila i Zona Sumraka.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 10:06   #46
vidiš, takve serije/filmove/knjige najviše mrzim. koje imaju dosta dobar početak i dosta dobar kraj, i nekako uspiju ono postavljeno na početku fino završit na kraju. ALI, usput između početka i kraja imaju hrpetinu praznog prostora, gluposti, rupa itd.

"Utopia" - neprolazna ocjena, preskočite, bolje da se konačno uhvatite "Ilijade".
Pacificist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 14:43   #47
Ovisno kaj ti smatraš dobrim popunjavanjem sredine. Meni je sredina dobra kao i svaki drugi dio serije. Bilo je iznenađenja, bilo je preokreta i bilo je razvoja likova. Neznam kaj bi ti više?!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 17:29   #48
Možda je do mene, možda sam previše očekivao, ali meni ovo ne valja. Usput, jako je teško za seriju u kojoj se vrlo solidno glumi, koja je vrsno režirana, reći da ne valja, ali ne valja i gotovo. Drugu sezonu, ako je bude, neću gledati.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 00:11   #49
Upravo gledam 4.epizodu zaredom. Koja brutala! Inace sam PLL i Charmed kind of type; , ali ovo je mocno! Odlicno!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 13:38   #50
Super je kraj sezone.

Jedva cekam drugu sezonu.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 11:34   #51
http://www.jutarnji.hr/pojavio-se-no...udi--/1089592/

najebali smo
vili23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 17:20   #52
Quote:
vili23 kaže: Pogledaj post
Ovaj u Utopiji se nije prenosio s čovjeka na čovjeka
Ali da, ako se ovo pokaže opasnim, svi će se htjeti cjepiti i onda samo najebali
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 14:03   #53
pogledala svih 6 epizoda u jednom dahu, fenomenalna je serija.

dobili su drugu sezonu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 09:13   #54
http://www.denofgeek.com/tv/utopia/2...topia-series-2

Rose Leslie (Game of Thrones), Ian McDiarmid (ako ne znate tko je to... ), Tom Burke...

Jebeno!
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 15:52   #55
Je li ovo imalo slično Black Mirroru?

Hvala.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 16:04   #56
ništa nije slično BM, ali ovo je definitivno vrijedno gledanja, fantastični glumci, kadrovi, mračna priča, gledaj.

lijepe vijesti za drugu sezonu.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 15:10   #57
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Je li ovo imalo slično Black Mirroru?

Hvala.
Ne, ovo je bolje od Black Mirrora. Yay za drugu sezonu! Jedva čekam. Poslije Sherlocka ovo mi je druga najbolja britanska serija.

I Palapatine se pridružuje seriji
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister

Zadnje uređivanje Archangel : 30.10.2013. at 15:17.
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 20:28   #58
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ne, ovo je bolje od Black Mirrora. Yay za drugu sezonu! Jedva čekam. Poslije Sherlocka ovo mi je druga najbolja britanska serija.

I Palapatine se pridružuje seriji
šta, druga najbolja brit. serija? svih vremena? očito ih nisi puno pogledo...
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 20:43   #59
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
šta, druga najbolja brit. serija? svih vremena? očito ih nisi puno pogledo...
Pogledao sam ih dovoljno. I naravno da je ovo moje mišljenje
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 23:05   #60
Pogledao sam dvije epizode (na preporuku) i jedva sam izdržao, koja dosada.... Čuo sam da je serija bolesna da je ovo, ono a ono wtf pitao sam se, gledam li istu seriju. Ove dvije epizode su standardno Britanski usporene, melankolično-depresivne... Ne znam da li da uopće nastavim, bude li tu kakve akcije, "bolesno" ludo ili ne znam što?!? Ona dva lika što su tražili tu Jesicu i ubijali okolo kao da su pobjegli iz seta doctor Who

Sorry nemojte zamjeriti, inače ne volim britanske serije/režiju itd, ali u ove dvije epizode nisam ništa uzbudljivo i zabavno vidio...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.