Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2013., 03:42   #1
Hostages (2013-2014)





Quote:
WHO | Dylan McDermott (American Horror Story), Toni Collette (United States of Tara), Tate Donovan (Deception), Sandrine Holt (House of Cards), Rhys Coiro (Entourage), Billy Brown (The Following), James Naughton (Gossip Girl), Mateus Ward, Quinn Shephard

WHAT | Based upon the Israeli format, the project centers on a family caught in the middle of a grand political conspiracy and a righteous FBI agent at the center of said conspiracy whose role will come as a surprise.

Nova serija na CBS-u - jesen ili midseason.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 16.05.2013. at 15:08.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:09   #2
Fall preview:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=MwD2OR3n0TU

Još jedna serija ala ABC-jev Resurrection koja igra na kartu "one and done", tj. 13 epizoda i kraj priče, to je to.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 15:58   #3
Toni

Gledati će se
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 23:08   #4
Fantastična premisa.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 18:33   #5
Komentari kritičara na pilot:

Quote:
Ryan: DVR It
It's an interesting premise and there's potential for this to become a "24"-style escapist thriller. I'll give it a shot.

Furlong: DVR It
More please! I'm not sure if this will be on the top of my to-do list each week, but I'm fascinated by the pilot (and quite curious about how they'll keep delaying the inevitable).

Etkin: DVR It
It's hard to see how this show will continue on for a whole season, let alone multiple seasons without dragging on the central storyline for way too long. I was certainly intrigued, but I don't have that much hope for this very un-CBS drama. Five points for Toni Collette's awesome bangs though.

Moaba: Skip It
Pretty much the same lame premise as “The Mob Doctor,” but instead of forcing the compromised doctor to kill mafia people, it’s the president’s life on the line. Somehow, the higher stakes make it even less watchable.

Harnick: DVR It
I will follow Toni Collette anywhere on TV. This show is ambitious -- perhaps too ambitious, but I'm willing to try it again.

Prudom: Watch It
Gripping, tense and full of intrigue right from the start, I thought this thriller was the best drama pilot of the season. I'm dubious about its long-term potential, since the initial plot seems pretty finite, but I'm on board for now.

Weingus: Skip It
Too many plotlines, too little time! Not only was I confused throughout this entire pilot, but there was an unnecessary amount of blood and guns.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 13:12   #6
Pilot je noćas, dajem šansu
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 13:20   #7
i ja, izgleda odlično iako je na CBS-u čije serije rijetko gledam
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 16:19   #8
ovo je tak, može nekome proći.

ovdje nema materijala ni za 13 epizoda. morali su izmisliti tajnu za svaki lik u kući kako bi se svi složili da treba ubiti predsjednika.
draga, ja tebe jako volim, ali bolje da ti imaš predsjednika na duši nego da ti ja priznam da imam ljubavnicu.
mama, moraš ubiti predsjednika inače će otmičar reći da sam trudna. bezveze.

i što će sad biti kad je operacija odgođena za 2 tjedna? otmičari će biti kod njih u gostima?
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 17:13   #9
Quote:
Kavorka kaže: Pogledaj post
ovo je tak, može nekome proći.

ovdje nema materijala ni za 13 epizoda. morali su izmisliti tajnu za svaki lik u kući kako bi se svi složili da treba ubiti predsjednika.
draga, ja tebe jako volim, ali bolje da ti imaš predsjednika na duši nego da ti ja priznam da imam ljubavnicu.
mama, moraš ubiti predsjednika inače će otmičar reći da sam trudna. bezveze.
Slažem se s ovim. Mali diler, mala trudna, još će to postat glavni zaplet u nekim epizodama.

Inače sama ideja za seriju je dobra, ima temelja za kvalitetnu sezonu, ali sve mi se čini da to nije opcija.

Muž je pravi šonjo, očekivano. Nadam se da će jednom prilikom i izgubit glavu, pa nek doktorica ostane s agentom Duncanom.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 21:24   #10
šta da kažem za ovo.

Doktoresa odogodila operaciju, sad će je ovi priprijetit da ubrza, pa opet ona njih i tako u krug. Sve mi liči na igru mačke i miša .
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 21:32   #11
Quote:
Kavorka kaže: Pogledaj post
ovo je tak, može nekome proći.

ovdje nema materijala ni za 13 epizoda. morali su izmisliti tajnu za svaki lik u kući kako bi se svi složili da treba ubiti predsjednika.
draga, ja tebe jako volim, ali bolje da ti imaš predsjednika na duši nego da ti ja priznam da imam ljubavnicu.
mama, moraš ubiti predsjednika inače će otmičar reći da sam trudna. bezveze.

i što će sad biti kad je operacija odgođena za 2 tjedna? otmičari će biti kod njih u gostima?
Uzeo si mi slova iz tipkovnice
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 00:20   #12
Quote:
Kavorka kaže: Pogledaj post
ovo je tak, može nekome proći.

ovdje nema materijala ni za 13 epizoda. morali su izmisliti tajnu za svaki lik u kući kako bi se svi složili da treba ubiti predsjednika.
draga, ja tebe jako volim, ali bolje da ti imaš predsjednika na duši nego da ti ja priznam da imam ljubavnicu.
mama, moraš ubiti predsjednika inače će otmičar reći da sam trudna. bezveze.

i što će sad biti kad je operacija odgođena za 2 tjedna? otmičari će biti kod njih u gostima?
ae, otprilike ovo


ovo je sadržajem više za film, ne seriju

sve je već viđeno i neoriginalno i ne znam šta će radit još 12 epki
očito sam nešto očkivala od ovog, al na kraju me dosta ravnodušnom ostavilo, onako meeh, glavna likica
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 00:21   #13
A ne znam, moram priznati da sam puno više očekivao.

Kao prvo, Toni je po običaju fantastična

Ali to je uglavnom to od onoga što je bilo dobro.

Suosjećani otmičari koji paze na pse, sakrivaju testove za trudnoću i slično?

Ne znam ni sam što je ona dobila time što je odgodila operaciju, razumio bih da ih je prijavila ili nešto tako. Iskreno, nadam se da sad nećemo gledati non stop isto dok ne dođe operacija. I onda opet nešto samo da ne bude operacije i tako u krug
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 01:23   #14
Negdje sam pročitala da je cijela sezona (15 epizoda) vremenski smještena u ta dva tjedna do operacije .
__________________
Immigrants, we get the job done

Zadnje uređivanje Sadie Borge : 25.09.2013. at 01:32.
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 15:54   #15
taman 2 tjedna dogadjanja u kuci...
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 11:08   #16
meni je ovo super
nisam imao prevelika očekivanja, iako inače volim taj tip serija
gledam definitvno dalje, samo se nadam da neće ukinuti
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 00:27   #17
Nije baš loše, ali mi ona oteta obitelj nikako ne sjeda, previše tipična i slabo glume, ne mogu ih doživjet, mrzim to.

Otmičari su mi preblagi.

What I'm trying to say is hoću da postane okrutnije i napetije, ali i ako ne postalo, moram odgledat do kraja barem zbog Dylana.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 21:38   #18
Ne znam što bi više mislio... Na trenutke je serija baš onako super dark a onda;

Ona scena Ellen s kćeri; nije htjela ubiti predsjednika da ova ne bi mislila kako je ona ubojica a ovi joj prijete da će ih sve ubiti... :Facepalm:

Ona scena iz podruma, trebao je ubiti muža ili barem pucati mu u nogu...

Isuse onaj "pokušaj" nagovaranja medicinske sestre da prizna i onda onaj šamar "ubio si je" :Facepalm:

__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 00:31   #19
Druga bolja od prve, s tim da je i dalje muzika napetija od same radnje, ali nema veze.
Znala sam na početku da metci nisu u pištolju, tako očito.
Oteta obitelj me i dalje živcira, pogotovo kad skiče i vrište i postavljaju milijun pitanja, nećeš time promijenit ništa, samo ćeš naživcirat negativce i začepi.

I djeluje mi kao da će neki od otmičara uskoro puknut ili poremetit plan nekako.
Ne uklapaju se u moto "kad se male ruke slože, sve se može ", svak kao da gura na svoju stranu.

Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Ona scena iz podruma, trebao je ubiti muža ili barem pucati mu u nogu...
Ubit ga! Odavno ne spazih dosadnijeg i njonjavijeg lika u seriji od ovog tipa, ništa od njega.

I naravno, ne smijem zaboravit kazat da je Dylan predobar i pištolj mu savršeno stoji.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 03:02   #20
boze dragi pa sta je ovo

ovako nesta lose nisam dugo vidio, ugasio nakon 30 min, previse sam i gledao
yello is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.