Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2014., 09:52   #41
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
znam da je hrpa cura hvalila ovu derma e kremu za oči
imam par pitanja.
trenutno mi treba malo jača hidratacija, imam jednu dublju boru koju inače nemam. pa me zanima koliko je masna kremica, jer mi od masnih krema izbijaju milije, u biti odskoro svih kemica mi izbijaju milije, bez obzira koliko hidratne bile. da li ju možete usporediti s nekim drugim kremama, da su slične teksture.
koliki joj je rok trajanja, s obzirom da ne koristim kreme za oči baš često.
Imam tu kremicu i nisam zadovoljna.
Čini mi se da mi je isušila okoloočno područje pa sam dosta razrijedila korištenje.
Izuzev isušivanja nikakve rezultate nisam primjetila.
Možda je dobra za podbuhlost.
Za tu boricu ne vjerujem da će ti pomoći, meni se čak jedna stvorila nakon nje, a prije ih nisam imala.
Samantha Jones1 is offline  
Old 02.04.2014., 10:05   #42
Quote:
Samantha Jones1 kaže: Pogledaj post
Imam tu kremicu i nisam zadovoljna.
Čini mi se da mi je isušila okoloočno područje pa sam dosta razrijedila korištenje.
Izuzev isušivanja nikakve rezultate nisam primjetila.
Možda je dobra za podbuhlost.
Za tu boricu ne vjerujem da će ti pomoći, meni se čak jedna stvorila nakon nje, a prije ih nisam imala.
možda zbog c. alkohola? - http://cosdna.com/eng/cosmetic_75b5132827.html
znam da se jedna cura na Nikel kremi isto žalila da je imala reakciju na tu kremu, a on je bio jedini sumnjivac u toj kremi

za bore i izrazitu suhoću tog područja je meni najbolji čisti shea maslac (kupim ga u Kemigu), blaago ga utapkam po tom dijelu i sljedeći dan izgleda super.
većina tih okoloočnih je u biti dosta agresivno, ja imam osjetljive oči (i nosim leće) pa stvarno na sve izreagiram ili dobijem milije.
jedino su mi shea i GG odlični + hidrolati razni (smilje, hamamelis).
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 02.04.2014., 10:20   #43
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
možda zbog c. alkohola? - http://cosdna.com/eng/cosmetic_75b5132827.html
znam da se jedna cura na Nikel kremi isto žalila da je imala reakciju na tu kremu, a on je bio jedini sumnjivac u toj kremi

za bore i izrazitu suhoću tog područja je meni najbolji čisti shea maslac (kupim ga u Kemigu), blaago ga utapkam po tom dijelu i sljedeći dan izgleda super.
većina tih okoloočnih je u biti dosta agresivno, ja imam osjetljive oči (i nosim leće) pa stvarno na sve izreagiram ili dobijem milije.
jedino su mi shea i GG odlični + hidrolati razni (smilje, hamamelis).
Imaš pravo, vjerojatno je alkohol krivac, nisam uopće išla za tim kad sam se polakomila za njom zbog dobrih recenzija.
Samantha Jones1 is offline  
Old 02.04.2014., 10:35   #44
Ako se mogu ubacit u razgovor, ja sam također imala probleme zbog Nikel okoloočne kreme, ljuskanje, hrapava koža, mislila sam da imam lišaj il nešto slično, pa kad sam bacila kremu otišao i "lišaj". I da, sirovi shea je odličan za oko očiju

I znam da je još u prošloj temi netko pitao za korištenje Sibu ulja pasjeg trna preko ljeta, ne da mi se sad tražit post. Ugl ja ga namjeravam koristit, al samo navečer pred spavanje. Kad sam istraživala o njemu naišla sam na mnogo članaka o tom kako to ulje ima prirodan SPF i da štiti od raznih oblika radijacije (spominjalo se da su ga ruski astronauti koristili u svemiru, ako se dobro sjećam ), pa kontam da se može preko ljeta koristit.


Imam i pitanje - jel ikom kasni možda pošiljka s početka ožujka? Meni kasni paket naručen 5.3., a stigao je onaj od 15.3.

(P:S: - Jel bi se možda moglo možda u prvi post stavit neko kratko objašnjenje postupka kad paket nije došao, tipa javljanje na chat, oko koliko sati, što reć i slično? Jer znam da se miljon puta spominjalo, al kako nisam imala dužih kašnjenja nisam čitala ta objašnjenja, pa mi glupo sad iznova pitat opet isto pitanje )


Kod za popust na prvu kupnju: STB352
sally_1211 is offline  
Old 02.04.2014., 10:46   #45
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Ako se mogu ubacit u razgovor, ja sam također imala probleme zbog Nikel okoloočne kreme, ljuskanje, hrapava koža, mislila sam da imam lišaj il nešto slično, pa kad sam bacila kremu otišao i "lišaj". I da, sirovi shea je odličan za oko očiju

I znam da je još u prošloj temi netko pitao za korištenje Sibu ulja pasjeg trna preko ljeta, ne da mi se sad tražit post. Ugl ja ga namjeravam koristit, al samo navečer pred spavanje. Kad sam istraživala o njemu naišla sam na mnogo članaka o tom kako to ulje ima prirodan SPF i da štiti od raznih oblika radijacije (spominjalo se da su ga ruski astronauti koristili u svemiru, ako se dobro sjećam ), pa kontam da se može preko ljeta koristit.


Imam i pitanje - jel ikom kasni možda pošiljka s početka ožujka? Meni kasni paket naručen 5.3., a stigao je onaj od 15.3.

(P:S: - Jel bi se možda moglo možda u prvi post stavit neko kratko objašnjenje postupka kad paket nije došao, tipa javljanje na chat, oko koliko sati, što reć i slično? Jer znam da se miljon puta spominjalo, al kako nisam imala dužih kašnjenja nisam čitala ta objašnjenja, pa mi glupo sad iznova pitat opet isto pitanje )


Kod za popust na prvu kupnju: STB352
Ulje pasjeg trna koristim tek nekoliko dana, na tvoju preporuku.
Stvarno ništa ne izbija od njega, čak mi je malo smanjilo par orožnalih potkožnih prištića na vratu. Jedino što smrdi ko pasja pišotina!

Što se tiče pošiljke, nemoj im se ni pokušavati javiti ukoliko ti nije prošlo 6 tjedana od narudžbe. Ja sam im se javila prije tog roka i rekli su mi da budem strpljiva i stvarno idući dan došao paket.

Link za popust: http://www.iherb.com?rcode=NHR394
Samantha Jones1 is offline  
Old 02.04.2014., 12:41   #46
imam rewardse i popust vip, pa mi cijena s njima ne prelazi 28 dolara, a bez njih prelazi, kakva su vam iskustva da li se to carini račun bi izgledao ovako:





Subtotal (2 items)

Savings

Estimated Shipping


$34.38

($1.72)

$4.00


Rewards


($9.82)




Estimated Order Total


$26.84

šta piše na kutiji 26,84 usd ili iznos bez rewardsa i popusta?

Zadnje uređivanje vspec : 02.04.2014. at 12:48.
vspec is offline  
Old 02.04.2014., 12:50   #47
Na paketu će ti pisati iznos bez rewardsa i poštarine s uračunatim VIP popustom, dakle 32,66$, a platit ćeš 26,84$.
Osobno sam iskusila plaćanje PDV-a na iznos od 30,50$.
Samantha Jones1 is offline  
Old 02.04.2014., 13:34   #48
Glede ovog kokosovog brasna, mene zanima je li to bas brasno ili ono sto mi zovemo kokos brasno kad pravimo cupavce
Suntastic is offline  
Old 02.04.2014., 14:20   #49
Jel netko kupovao psyllium ljuskice preko iherba? Ima kakva preporuka? Za što ga vi pijete?

Gledala sam ovaj: http://www.iherb.com/Now-Foods-Whole...oz-454-g/37841
Esthelle is offline  
Old 02.04.2014., 14:23   #50
Quote:
Samantha Jones1 kaže: Pogledaj post
Što se tiče pošiljke, nemoj im se ni pokušavati javiti ukoliko ti nije prošlo 6 tjedana od narudžbe. Ja sam im se javila prije tog roka i rekli su mi da budem strpljiva i stvarno idući dan došao paket.
Hvala na info, još ću malo pričekat

Btw Sibu ulje baš smrdiii, al eto ja sam nakon 2 miseca otupila na smrad
sally_1211 is offline  
Old 02.04.2014., 14:44   #51
Imam pitanje u vezi suplemenata za poboljšanje imuniteta.
U zadnjih godinu dana bila sam više od 10 puta na kuri antibiotika i ne prođe nekoliko dana ili par tjedana pa se opet razbolim.Zato me zanima jel tko zna što ima na iHerbu da mi pomogne u vezi imuniteta?
Ako je tko šta probao...
Dr mi je rekla da bi mi najjači bio beta glucan pa možda on ili nekakva kombinacija.
thinkpinky is offline  
Old 02.04.2014., 14:50   #52
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Jel netko kupovao psyllium ljuskice preko iherba? Ima kakva preporuka? Za što ga vi pijete?

Gledala sam ovaj: http://www.iherb.com/Now-Foods-Whole...oz-454-g/37841
Ovo su ti ljuskice,nisu prah.ja planiram sebi prah narucit
mardar is offline  
Old 02.04.2014., 14:54   #53
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Imam pitanje u vezi suplemenata za poboljšanje imuniteta.
U zadnjih godinu dana bila sam više od 10 puta na kuri antibiotika i ne prođe nekoliko dana ili par tjedana pa se opet razbolim.Zato me zanima jel tko zna što ima na iHerbu da mi pomogne u vezi imuniteta?
Ako je tko šta probao...
Dr mi je rekla da bi mi najjači bio beta glucan pa možda on ili nekakva kombinacija.
Imaš na prethodnoj iherb temi, na zadnjoj stranici, pri vrhu...jedna cura je preporučila ovaj preparat - laktoferin, pa pogledaj:

http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas...0-Capsules/134

Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Ovo su ti ljuskice,nisu prah.ja planiram sebi prah narucit
Ne kužim odgovor Zašto je prah bolji?
Esthelle is offline  
Old 02.04.2014., 15:32   #54
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Jel netko kupovao psyllium ljuskice preko iherba? Ima kakva preporuka? Za što ga vi pijete?

Gledala sam ovaj: http://www.iherb.com/Now-Foods-Whole...oz-454-g/37841
Imam ja te ljuskice i puno ih je lakše konzumirati nego prah.
Prah se zalijepi za grlo pa te može uhvatiti kašalj, a ljuskice lakše prođu.
Rezultat je kod oba isti. Kad se pomiješa s vodom odmah popiješ, jer inače brzo nabubri u želatinoznu masu koja "podmaže" crijeva. Ne stvara naviku pa ga možeš koristiti neograničeno.
Samantha Jones1 is offline  
Old 02.04.2014., 15:43   #55
Quote:
Samantha Jones1 kaže: Pogledaj post
Imam ja te ljuskice i puno ih je lakše konzumirati nego prah.
Prah se zalijepi za grlo pa te može uhvatiti kašalj, a ljuskice lakše prođu.
Rezultat je kod oba isti. Kad se pomiješa s vodom odmah popiješ, jer inače brzo nabubri u želatinoznu masu koja "podmaže" crijeva. Ne stvara naviku pa ga možeš koristiti neograničeno.
Hvala na odgovoru Koji psilium ti koristiš - može neka preporuka s iherba?

Čitala sam na stranici od bio&bio, da se ljuskice mogu umiješati u jogurt. Da li je to netko isprobao?

Obzirom da nisam nikad to probala, jel gadno popit s vodom ili sokom? Nekako sam najviše za ovu opciju stavljanja u jogurt.
Esthelle is offline  
Old 02.04.2014., 15:49   #56
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru Koji psilium ti koristiš - može neka preporuka s iherba?

Čitala sam na stranici od bio&bio, da se ljuskice mogu umiješati u jogurt. Da li je to netko isprobao?

Obzirom da nisam nikad to probala, jel gadno popit s vodom ili sokom? Nekako sam najviše za ovu opciju stavljanja u jogurt.
Imam upravo ove čiji si link stavila.
Umješaj u nešto što možeš hitro popiti jer izuzetno brzo nabubre.
Meni se najbolja kombinacija pokazala s mlakim čajem od metvice.
Samantha Jones1 is offline  
Old 02.04.2014., 16:09   #57
Quote:
Samantha Jones1 kaže: Pogledaj post
Imam upravo ove čiji si link stavila.
Umješaj u nešto što možeš hitro popiti jer izuzetno brzo nabubre.
Meni se najbolja kombinacija pokazala s mlakim čajem od metvice.
Hvala na preporuci Jel ti bolja probava otkako ga piješ?

Daj mi još samo reci, jel ti to piješ svaki dan, i u koje doba dana piješ, pr. ujutro ili navečer ili više puta dnevno? I koliko psylliuma staviš u taj čaj, jednu veliku žlicu ili žličicu? Sori na gnjavaži, ali svaka informacija mi dobro dođe
Esthelle is offline  
Old 02.04.2014., 17:13   #58
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Jel netko kupovao psyllium ljuskice preko iherba? Ima kakva preporuka? Za što ga vi pijete?

Gledala sam ovaj: http://www.iherb.com/Now-Foods-Whole...oz-454-g/37841

ovaj je jedini organski: http://www.iherb.com/organic-india-o...1?rcode=bkz582 bitno je da je organski, jer su te ljuskice spricane pesticidima koji se zadržavaju u njima!
iva1505 is offline  
Old 02.04.2014., 17:16   #59
Zaboravila sam prijavit narudžbu od neki dan...

http://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=AD...8&rcode=ZGN554
RetroDanceFreak is offline  
Old 02.04.2014., 17:20   #60
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Btw Sibu ulje baš smrdiii, al eto ja sam nakon 2 miseca otupila na smrad
Meni baš fino miriši
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.