Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 13:41   #2321
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Ej, ne moras na sv.duh na tecaj, mozes negdje drugdje, sve priznaju.. Frendica je rodila na sv.duhu i nisu ih trazili potvrdu, ali ne znam jel to iznimka.. Kad sam ja zvala zaista nije bilo mjesta, mozda netko odustane..probaj
Zvala sam Sv.Duh, kazu nema nista slobodno do 1.mj. Nista cudno, treba se puno ranije predbiljeziti. Idem u Zaprešić, to mi je blizu. Sljedeći tecaj im je 12. i 13.11., ne treba se nista predbiljeziti i mogu dobiti potvrdu za partnera i bez da je tamo, objasnila sam da je stranac i da ne razumije hrv. Jedino me frka, da neće bebica ranije van, jer tad ću bit već 37tt.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:17   #2322
Tečaj za buduće tate i mame

POZIV NA BESPLATAN TEČAJ ZA BUDUĆE MAME I TATE

Za vrijeme trudnoće i pripreme za porođaj buduća majka i otac postupno se pripremaju za novo razdoblje svog života i ulogu roditelja. Pred njima je velika promjena tijekom koje preuzimaju ulogu roditelja. Iščekivanje dolaska Vaše bebe često prate i mnoga pitanja poput:
Hoće li porod dobro proći? Kako ćemo se snaći u ulozi roditelja? S kojim ću se izazovima suočiti u prvim godinama djetetova života, kakvi ćemo biti roditelji? Što ako se moj partner budemo razlikovali u stilu odgoja…
Odgovore na ova i slična pitanja dobit ćete na tečaju za buduće roditelje
„SPREMNI ZA ULOGU MAME I TATE“

kojeg već nekoliko godina uspješno organizira i provodi Centar za edukaciju i savjetovanje „SUNCE“.
Kroz ovaj tečaj budući roditelji i mladi roditelji će na praktičan i zanimljiv način učiti principe i postupke važne za razvoj djeteta, za stvaranje još kvalitetnijih obiteljskih odnosa i partnerstva u bračnoj zajednici te se osposobljavati za usvajanje osnovnih i dokazanih postavki i postupaka za kvalitetan odgoj i razvoj sretne, uspješne i zrele djece.
Tečaj je besplatan za polaznike. Sufinanciraju ga Grad Zagreb (Gradski ured za zdravstvo ) i Ministarstvo socijalne politike i mladih.
Tečaj obuhvaća neka od sljedećih područja:
o briga za čedo i njegov optimalan razvoj u maternici te međusobna potporu partnera tijekom trudnoće i poroda,
o izazovi dolaska novog člana obitelji, velika učestalost te rizici i prevencija postporođajne depresije
o nove uloge - uloga majke, uloga oca i međusobni odnos partnera/roditelja,
o razumijevanje fizičkog i psihološkog razvoja djeteta, pristupa odgovornog roditeljstva te kako odgojiti dijete u sretnu, uspješnu i zrelu mladu osobu,
o dodatno usavršavanje partnerskih vještina budućih roditelja i stvaranje još kvalitetnijih obiteljskih odnosa, kako biti sretan roditelj i važnost brige pojedinca o sebi, preduvjeti za izgradnju poticajne obitelji.
Prijave i informacije:
Prijave na tečaj za buduće mame i tate primaju se do petka 31.10.2014. godine, pri čemu se grupa polaznika popunjava primarno redoslijedom prijava. Očekivani početak tečaja predviđen je početkom studenog
Prijave za sudjelovanje na tečaju možete poslati na [email protected] ili se prijavite telefonom na broj 01/383 78 73.
Za dodatne informacije obratite se na mail [email protected] i mobitel: 091 516 0489 kao i na mail [email protected].

Napomena: Ukoliko iz određenog razloga niste u mogućnosti sudjelovati na radionicama neposredno na istim možete sudjelovati on line samo to navedite u svojoj prijavi
ti si sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:54   #2323
Jel netko čuo za ovo i prijavio se?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=843104

Sad sam guglala, sa ove stranice je: http://www.ti-si-sunce.hr/
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 09:57   #2324
Wink Tecaj- Rijeka

Drage zenskice. Vec neko vrijeme nema nikoga ovdje ali mozda netko naide zanima me ako je neka od vas je bila na tecaju u Rijeci? Dali se obilazi rodiliste odmah prvi put,ili?
Monkiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 13:59   #2325
Quote:
Monkiii kaže: Pogledaj post
Drage zenskice. Vec neko vrijeme nema nikoga ovdje ali mozda netko naide zanima me ako je neka od vas je bila na tecaju u Rijeci? Dali se obilazi rodiliste odmah prvi put,ili?
Ja sam bila pred 5 godina, i tada se rodilište obilazilo prvi dan tečaja. Ne znam jesu li nešto mijenjali u međuvremenu.
Mislim da je tada bilo potrebno biti minimalno 32tt da te zapišu za tečaj. Najbolje nazvati rodilište, pa pitati točne informacije.
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 07:03   #2326
Dižem temu.

Bio netko ili zna nekoga tko je nedavno bio na tečaju u Petrovoj? Zanima me koliko sada traje (nekad je bilo 14 pa 12 predavanja) i koliko ranije bi se trebalo prijaviti na njega. Za cijenu znam da je 400kn. E da, i kada se održava, negdje je bila informacija od 17:30 sati.

BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 14:01   #2327
zna li netko jel u petrovoj priznaju mužu potvrdu iz doma zdravlja od prije 6-7g?
bili smo na tečaju u DZ za prvu bebu i bio je na porodu u vinogradskoj tak da mi se ne daje 400kn za njihov tečaj, a nije nam baš niti zgodno to vremenski uklopit.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 12:50   #2328
Pozdrav.

Ja zvala sad dom zdravlja kod sebe (zagreb) i vele mi da ima trudnicki tecaj u 9om mjesecu (meni termin u 11mjesecu).
Pitala sam ih da li taj tecaj (besplatni i iz d.zdravlja) vrijedi i za petrovu bolnicu - rekli su da da.

A opet od dosta zena sam cula da oceve nisu pustali na porod jer nisu imali trudnicki tecaj koji je odrzavan u petrovoj i placen 400kn.

Ima li netko friskih saznanja o tome?

Hvala
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 12:52   #2329
U zadnje vrijeme više trudnički u Petrovoj nije obavezan, samo na porod morate doći da partner ima ono zeleno odijelo, navodno se može kupiti preko puta Petrove.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 12:57   #2330
Odlicno!

A to su ona zelena odijela (hlace, kosulja, kapa i ono za cipele) kaj u ljekarnama prodaju po 50kn?

Super hvala puno
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 13:02   #2331
Tako je. Mislim da u Petrovoj mora imati samo gornji dio, u Merkuru sve (i hlače). Ja sam isto mislila u Petrovu na tečaj, al kad sam vidjela da više nije nužno mislim si zašto bih "jahala" do tamo kad mogu u lokalni DZ.

Ako te jako muči informacija, nazovi Petrovu i ispitaj ih.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 13:09   #2332
ma zato sam i ja trazila lokalni dom zdravlja jer nemam auto a do petrove imam dosta vozikanja po busevima i tramvajima a to mi po ovim vrucinama ne odgovara nikako.
plus: kad su mi poceli pricat da se tam tecaj placa - rekoh nema sanse

ok, bum se jos raspitala u petrovoj ali hvala puno na informaciji :klap:
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 15:05   #2333
Ja cu se isto poradati u Petrovoj u 11.mj pa me zanima gdje mogu vidjeti raspored tecaja za Zapadni dio grada...?
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 16:00   #2334
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Ja cu se isto poradati u Petrovoj u 11.mj pa me zanima gdje mogu vidjeti raspored tecaja za Zapadni dio grada...?
DOM ZDRAVLJA ZAGREB ZAPAD

Prilaz baruna Filipovića 11 (Črnomerec) 23. i 24.09.2015. 16,00 – 19,00 sati
Prilaz baruna Filipovića 11 (Črnomerec) 29. i 30.09.2015. 16,00 – 19,00 sati
Vrabečak 4 16. i 17.09.2015. 16,00 – 19,00 sati

http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=453

tu sam ja nasla

p.s. evo ja zvala petrovu nakon pol dana su se udostojili javiti: moze se ic na trudnicki tecaj u lokalni DZ i da bi otac sudjelovao na porodu samo se treba donijeti ta potvrda. dakle nikakvo placanje vise netreba

Zadnje uređivanje misspiglet : 12.08.2015. at 16:20.
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 11:49   #2335
Quote:
misspiglet kaže: Pogledaj post
DOM ZDRAVLJA ZAGREB ZAPAD

Prilaz baruna Filipovića 11 (Črnomerec) 23. i 24.09.2015. 16,00 – 19,00 sati
Prilaz baruna Filipovića 11 (Črnomerec) 29. i 30.09.2015. 16,00 – 19,00 sati
Vrabečak 4 16. i 17.09.2015. 16,00 – 19,00 sati

http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=453

tu sam ja nasla

p.s. evo ja zvala petrovu nakon pol dana su se udostojili javiti: moze se ic na trudnicki tecaj u lokalni DZ i da bi otac sudjelovao na porodu samo se treba donijeti ta potvrda. dakle nikakvo placanje vise netreba


Jel se trebam negdje prijaviti ili samo dodjem? Vidim da samo za centar pise kome se javi,...
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 14:39   #2336
Quote:
misspiglet kaže: Pogledaj post
DOM ZDRAVLJA ZAGREB ZAPAD

Prilaz baruna Filipovića 11 (Črnomerec) 23. i 24.09.2015. 16,00 – 19,00 sati
Prilaz baruna Filipovića 11 (Črnomerec) 29. i 30.09.2015. 16,00 – 19,00 sati
Vrabečak 4 16. i 17.09.2015. 16,00 – 19,00 sati

http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=453

tu sam ja nasla

p.s. evo ja zvala petrovu nakon pol dana su se udostojili javiti: moze se ic na trudnicki tecaj u lokalni DZ i da bi otac sudjelovao na porodu samo se treba donijeti ta potvrda. dakle nikakvo placanje vise netreba
Da li je ovaj u Vrabečaku tamo preko puta tržnice u Vrapču? To bi mi bilo blizu. Ako da, onda ću ih zvrcnuti, termin mi je u 12-om mj.

Jel znaš da li muž mora pristustvovati sve dane koliko traje, budući da dva dana radi, dva je slobodan?
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 23:41   #2337
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Jel se trebam negdje prijaviti ili samo dodjem? Vidim da samo za centar pise kome se javi,...
Ja sam zvala u svoj DZ i taman je zena koja se bavi time na godisnjem. Vraca se tek 1.9 - pa cu tek onda nazvat i prijavit se.
To su sve informacije koje su meni dali kada sam za svoj DZ zvala tak da ne znam - najbojle da nazoves informacije od lokalnog DZ-a i raspitas se
misspiglet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 10:11   #2338
Quote:
misspiglet kaže: Pogledaj post
Ja sam zvala u svoj DZ i taman je zena koja se bavi time na godisnjem. Vraca se tek 1.9 - pa cu tek onda nazvat i prijavit se.
To su sve informacije koje su meni dali kada sam za svoj DZ zvala tak da ne znam - najbojle da nazoves informacije od lokalnog DZ-a i raspitas se


Ja sam sad zvala Prilaz baruna Filipovica i rekli su da se samo dodje, nema nikakvih prijava.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 10:09   #2339
jel itko zna kada točno u 9.mj počinje tečaj u Rijeci?
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:25   #2340
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Ja sam sad zvala Prilaz baruna Filipovica i rekli su da se samo dodje, nema nikakvih prijava.

__________________
i ja grlim svoje dijete....
petrah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.