Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 12:59   #941
Quote:
Papy04 kaže: Pogledaj post
Pozz, trebaju mi preporuke za privat u Zagrebu, sa dobrim omjerom cijene i usluge. Nisam zadovoljna sa socijalnom, a ne zelim da se u trudnoci prema meni odnose kao prema komadu mesa. Puno je preporuka za dr. Babic, no Harni mi je pod nosom pa eto ako moze i iskustva s istima
Topla preporuka za Vesnu Harni. Njen sam pacijent vise od 18 godina, a sad vodim trudnocu kod nje. Nemam dovoljno rijeci hvale za njenu strucnost, znanje, osobnost, ma zena je jednostavno divna. Sama cinjenica da ima preko 20 000 pacijentica iz cijele Hrvatske govori sama za sebe. Neces pogrijesiti ako odes k njoj.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 13:06   #942
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Topla preporuka za Vesnu Harni. Njen sam pacijent vise od 18 godina, a sad vodim trudnocu kod nje. Nemam dovoljno rijeci hvale za njenu strucnost, znanje, osobnost, ma zena je jednostavno divna. Sama cinjenica da ima preko 20 000 pacijentica iz cijele Hrvatske govori sama za sebe. Neces pogrijesiti ako odes k njoj.
Hvala na preporuci, samo mi se cini da su malo pretjerali s cijenama ili sam u krivu!? Kada sam htjela obaviti briseve, zaracunali su 200kn po brisu,, odnosno 1000 ukupno. Kak je sa trudnickim pregledima? I zanima me kako izvesti i gdje da dr. Koji vodi trudnocu i poradja, privat ili u rodilistu,svejedno?
Papy04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:29   #943
Quote:
Papy04 kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci, samo mi se cini da su malo pretjerali s cijenama ili sam u krivu!? Kada sam htjela obaviti briseve, zaracunali su 200kn po brisu,, odnosno 1000 ukupno. Kak je sa trudnickim pregledima? I zanima me kako izvesti i gdje da dr. Koji vodi trudnocu i poradja, privat ili u rodilistu,svejedno?
Za briseve i porod ti stvarno ne znam. Trudnicki pregledi su po 550 kn, jedino su kombinirani test u 12. tjednu (1100 kn) i mini anomaly scan u 22. skuplji (650 kn).
Nije jeftino, da, ali radije cu gladovati pa platiti njoj, nego se povlaciti po kojekakvim ambulantama, cekati satima, cekati nalaze mjesecima, i jos da me tretiraju ko govno. Zbog uzasnog iskustva kojeg sam imala sa socijalnim ginekologom sam i otisla k njoj.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:40   #944
Potpuno se slazem iako ima i dobrih socijalaca, ali su vecinom puni (tko bi rekao). Moja gin me nije posteno ni dozivjela kad sam dosla na "prvi" pregled.
Papy04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 20:46   #945
Od srca preporučam dr. Sanju Boras Slivar, sad je u poliklinici Nola. Pratim je još otkad je radila kod Harni. I evo za 4. bebicu idemo krajem mjeseca da vidi markere i mjere. Divna i stručna.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 06:54   #946
S obzirom da privatni ginekolog ne moze otvoriti bolovanje,jucer sam isla kod svog socijalnog.
Dobila sam jezikovu juhu,da sta ja umisljam,da mi on ne moze samo tako dati bolovanje.
Cijena vodjenja cijele trudnoce kod privatnika dosla bi me oko 2000kn,sto je mala cijena da me tretiraju kao zenu a ne kao komad mesa.
E sad,moj socijalni ginekolog zahtijeva da mu dodjem nakon svakog pregleda kod privatnika,da ima pokrice za bolovanje.


Postoji li mogucnost zamjene ginekologa s obzirom da mi je ovaj vec otvorio bolovanje?
__________________
Ponekad te i krivi vlak može odvesti na pravu stanicu.
mrvica-maky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 09:05   #947
Svesami hvala na preporuci

A sto se tice otvaranja komplikacija, tog je i mene strah, da ce se oglusiti na preporuku privat ili cak toliko naljutiti da mi ni neda trenutno
Papy04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 10:32   #948
Quote:
mrvica-maky kaže: Pogledaj post
S obzirom da privatni ginekolog ne moze otvoriti bolovanje,jucer sam isla kod svog socijalnog.
Dobila sam jezikovu juhu,da sta ja umisljam,da mi on ne moze samo tako dati bolovanje.
Cijena vodjenja cijele trudnoce kod privatnika dosla bi me oko 2000kn,sto je mala cijena da me tretiraju kao zenu a ne kao komad mesa.
E sad,moj socijalni ginekolog zahtijeva da mu dodjem nakon svakog pregleda kod privatnika,da ima pokrice za bolovanje.


Postoji li mogucnost zamjene ginekologa s obzirom da mi je ovaj vec otvorio bolovanje?
čemu je problem da sa nalazom privatnika odeš socijalnom, i tako moraš svaki mjesec uzeti doznake i onda doneseš nalaz od privatnika, samo zatražiš privatnika da ti napiše da preporuča mirovanje, ako ti je već otvorio bolovanje očito neće komplicirati.
__________________
Yes, words are useless! Gobble-gobble-gobble-gobble-gobble.
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 11:25   #949
Quote:
hooray kaže: Pogledaj post
čemu je problem da sa nalazom privatnika odeš socijalnom, i tako moraš svaki mjesec uzeti doznake i onda doneseš nalaz od privatnika, samo zatražiš privatnika da ti napiše da preporuča mirovanje, ako ti je već otvorio bolovanje očito neće komplicirati.
uh, ne bi si niti mislila kakve probleme rade ti socijalni. meni moj nije htio dati uputnicu za bolnicki ultrazvuk, gdje se ne placa, kod njega se placa 150kn, jer kao da me i on mora pregledati, njemu tudi nalazi nista ne znace
doznake i recepte i uputnice nema sanse da bi mi dao bez obzira na bilo cije preporuke.

ja sam si nasla privatnika koji mi je svu tu papirolgiju mogao davati, bez da sam isla k svom socijalnom
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 12:22   #950
mislim naravno da ovisi o doktrou, ali mrvica je napisala da je dobila bolovanje i da je doktor samo tražio da mu donese nalaze privatnika što je ok. službeno se on vodi kao njezin doktor i mora imati evidenciju.
Ja sam isto imala vrlo problematičnu doktoricu koja je bila jako neugodna osoba, a na spomen pregleda kod privatnika bi se povampirila. ne kužim zašto, radim nemam vremena sjediti kod nje pola dana, a i većinu vremena sam gin. pregled imala uključen u sistematske na poslu.
Shvatila sam koja je ovo rospija kad sam prvi put imala problematičan nalaz, ova je dramila oko uputnice ko da sam njoj nešto osobno na krivo napravila.
Promjenila sam ju nakon što mi je zagorčala život sa kraćenjem bolovanja nakon spontanog.
Sad imam super žensku koja uvijek ima gužvu, ako ti se čeka odeš kod nje ako ne možeš privatno (kod nekog drugog) samo joj treba donijeti nalaz. i ponaša se s poštovanjem prema tuđim nalazima, pa sve su to doktori, ne izmišljaju :/
__________________
Yes, words are useless! Gobble-gobble-gobble-gobble-gobble.
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 19:05   #951
Quote:
hooray kaže: Pogledaj post
čemu je problem da sa nalazom privatnika odeš socijalnom, i tako moraš svaki mjesec uzeti doznake i onda doneseš nalaz od privatnika, samo zatražiš privatnika da ti napiše da preporuča mirovanje, ako ti je već otvorio bolovanje očito neće komplicirati.
Stvar je u tome,sto se moram najaviti kao da mi obavlja pregled,a samo prepisuje papire.Sto znaci,cekanje i cekanje.Nit me sta pitao,vec me prakticki istjerao iz ordinacije,
a na porodu moze biti ili socijalni ili taj privatni jer rade u istoj bolnici.A o tom socijalnom nitko lijepe rijeci nema
__________________
Ponekad te i krivi vlak može odvesti na pravu stanicu.
mrvica-maky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 16:55   #952
Pozdrav svima!
Ovako,ja sam iz Sesveta..i imam namjeru naći novog ginekologa..Trenutno sam kod Maria Zadre,koji je u početku bio takav da je za sve nejasnoće frfljao sebi u bradu da ga ništa ne razumijem..U mojoj drugoj trudnoći,imala sam grubi pregled,a bome i sad na papa testu..Svaka njemu čast šta on napreduje i nek nastavi tako,al je postao užasno bahat..Ja smatram da svaka žena ima isti cilj dolaska kod ginekolga..ne dolazimo na predavanja,,grubost,,bezobrazluk..Iako mi Dubrava nije iza čoška,dali mi itko može preporučiti nebitno muškog ginekologa,,ženskog..ali preko hzzo..Hvala unaprijed!
__________________
" To be old and wise you must first be young and stupid".
enica2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 00:02   #953
Quote:
Papy04 kaže: Pogledaj post
Pozz, trebaju mi preporuke za privat u Zagrebu, sa dobrim omjerom cijene i usluge. Nisam zadovoljna sa socijalnom, a ne zelim da se u trudnoci prema meni odnose kao prema komadu mesa. Puno je preporuka za dr. Babic, no Harni mi je pod nosom pa eto ako moze i iskustva s istima
Mjesec dana nakon postavljenog pitanja odgovaram. Dr. Paral u blizini trešnjevačkog placa. Pristupačan, super opremljen, brzo su nalazi, a nije preskup. Ja sam godinama kod njega, vodio mi je trudnoću (i na ctg zadnji tjedan sam dolazila k njemu). Kaže sve realno, ali te i smiri i ja nisam imala osjećaj da me pljačka.
Liana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 22:13   #954
Quote:
enica2010 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Ovako,ja sam iz Sesveta..i imam namjeru naći novog ginekologa..Trenutno sam kod Maria Zadre,koji je u početku bio takav da je za sve nejasnoće frfljao sebi u bradu da ga ništa ne razumijem..U mojoj drugoj trudnoći,imala sam grubi pregled,a bome i sad na papa testu..Svaka njemu čast šta on napreduje i nek nastavi tako,al je postao užasno bahat..Ja smatram da svaka žena ima isti cilj dolaska kod ginekolga..ne dolazimo na predavanja,,grubost,,bezobrazluk..Iako mi Dubrava nije iza čoška,dali mi itko može preporučiti nebitno muškog ginekologa,,ženskog..ali preko hzzo..Hvala unaprijed!
ja sam kod belužić (super je)... u sesvetama.
takoder ima i u jelkovcu srbanić isto odlicna.
__________________
Unless you're an alien, time traveler, or esper, your opinion doesn't matter.
anja 122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:32   #955
Hej...
Citam malo iznad ovo za Zadru i nemogu vjerovati,ja sam kod njega 7 godina i ovo mi je treca trudnoca kod njega a i inace sve obavljam kod njega i nikada nije bio bezobrazan niti grub a niti nije frfljao,istina da nije bas previse pricljiv ali sta god ga pitas fino odgovori i objasni,bas mi je zao da ima takvih losih iskustva jer ja bi ga recimo u svakim trenu preporucila
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:11   #956
Ispravak nije srbanič nego Zlata Srebreniković
__________________
Unless you're an alien, time traveler, or esper, your opinion doesn't matter.
anja 122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:28   #957
Ja imam panicnu fobiju od ginekologa, imala sam dosta velikih komplikacija , operacija, ma svasta, jedini koji mi se pokazao najstrucniji i najbolji je dr. Rašid Hasić, on je doduse privatnik, no cijene su prihvatljive i osoblje je super.
__________________
sin razmetni
Ija Zmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 23:48   #958
Quote:
anja 122 kaže: Pogledaj post
Ispravak nije srbanič nego Zlata Srebreniković
potpisujem za dr. Zlatu Srebreniković, odlična, stručna i sestra Ivanka preljubazna
tiinkivinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 14:20   #959
Zlopaša u Petrovoj top!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!stručan,nježan,temel jit, strpljiv......
.......a tek seeeeexyyyyyyyyyyyyy o maj gad!!!!!
Tako da.....ihihi Zlopaša
kolačićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 15:04   #960
Pretpostavljam da je dr. Bokić na godišnjem, a da ju mijenja dr. Čolak ili tako nekako iz Španskog?

Jel netko možda zna ? I kako dotični radi? HVALA

O dr. Bokić i njezinoj sestri Marici je bilo tu već puno priče, no mogu istaknuti jednu pozitivnu stvar - ako netko ide privatno i treba mu samo socijalni ginekolog da mu piše uputnice i recepte - Bokićka je super. Ništa puno ne pita. Jedini je problme što za sve moraš doći i čekati, nema gospodskog preko telefona, jer se uopće ne javljaju ni u vrijeme za konzultacije ni nikako. Ali ako treba samo za pisanje uputnica i recepata, može.
pacijentica0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.