Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 02:10   #161
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Pa... Da.
To je upravo ono što odgovorni ljudi rade. Pogotovo kao roditelji.
pa... tako je njoj majka rekla da ima vremena za djecu. kada je cula da je trudna.


Quote:
hurts kaže: Pogledaj post
O kakvoj ti spremnosti pričaš jbt?
Jel tebi promakao dio gdje piše da su oni svjesno i namjerno išli raditi dijete?
Da bi se gospođa sprdnula najenput da ona ipak nije spremna za dijete jer nije dobila zeleno svjetlo od gospođe majke??

Pa već pri takvom ponašanju bi se svak na autorovom mjestu uopće trebao zapitat što točno radi s takvom nestabilnom i poremećenom osobom koja je sposobna napravit dijete, pa se onda najednom sprdnut kao da je kupila krivu garnituru i odlučit da ona ipak ne bi dijete i da nije spremna...

Da, prepun ljubavi...pa ja je očima nakon takvih idiotarija ne bih mogla vidjeti. Ne bi ni lijekovi za smirenje pomogli.
Doslovno manipulira i pokazuje nepoštovanje prema njemu, ali i manjak ljubavi.
Njega se očito ništa ne pita. Koja glupača neviđena.Užas. Najžešće mi je u kakvu je patnicu i žrtvu pretvara ženski dio publike foruma
Još koja stranica i pisat će se peticije za podnošenje tužbe na račun autora za prisilu na brak i dijete.

cuj, od svega se moze predomisliti.... osim od kredita. tu si gotov.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 02:12   #162
Autor ju je takvu odabrao, utjerao u brak i skrbi se o njoj. Očito mu paše. Teško mogu zamisliti pametnog i samostalnog muškarca kojem je jack pot skrbiti o maminoj curici koja je ktome psihički prilično labilna.

Stoga, ono što je zaslužio, tražio to je i dobio. A način na koji govori o njenoj majci odaje osobu prepunu raznih kvaliteta koja bi sutra sigurno našla neku samostalnu i samouvjerenu pametnu ženu jer takve samo čekaju da padnu na tipa kao što je autor.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 06:32   #163
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Pravi sretnici.
Quote:
Ma ne zna ni ona sama šta hoće......nitko je nije tjerao da pravimo dijete. Tako je bilo i sa vjenčanjem. Hoće hoće pa kad smo se zaručili stalno neka sranja i preispitivanja.
Quote:
Njena glupa mama joj nije dala podršku kakvu je očekivala.
Quote:
Glupača!!! A i stara je malo depresivna......kaže šta će ti to sad u životu. Uživaj još malo...premladi ste. Jebo jij pas mater
Quote:
Moji bi umrli od muke da saznaju da pobaci. Toliko žele unuke.
Quote:
mi imamo poseban stan i ulaz na potkrovlju-divota!!
Quote:
SAM SE DIVIM KAKO NAM JE LIJEPO!!
Quote:
Uglavnom sada joj je prekrasno sa mnom
Quote:
Trenutačno je u sobi i leži tamo
Zašto imam blagi dojam da bi priča ispričana iz pozicije tvoje supruge izgledala malčice drugačije.
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 07:18   #164
Vidi, ako ona sada pobaci vaš brak ide u klinac jer joj ti to nikada nećeš oprostiti, pogotovo ako kasnije ne budete mogli imati djecu (događalo se). Uostalom, objasni joj da baš i nije mlada. Šta hoće ona, roditi sa 40? Mora shvatiti da život ne prestaje sa djetetom, već počinje neusporedivo bolji pod pretpostavkom da se partneri vole. Takva je bila i moja seka, nije htjela, pa je pobacila (u braku), kasnije je htjela pa je imala spontani, pa je opet htjela... Na kraju je brak propao...
__________________
Bolje je biti tri dana čekić, nego godinu dana nakovanj.
Tamchi99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 08:04   #165
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite mi!!!!
Žena ima skoro 28 a ja 29 godina. U braku smo 10 mjeseci i imamo rješeno stambeno pitanje i obadvoje radimo. Pravi sretnici. Prije mjesec dana je rekla da hoće sa mnom djecu i da se bacimo na posao...prošli tjedan smo radili test i saznali smo da je trudna. Od tada je u depresiji i razmišlja o pobačaju jer misli da ona to još ne može i da nije spremna na takvu odgovornost. Pa rekla mi je da hoće bebu. Nitko je nije tjerao. Boji se odgovornosti i gubitka slobode. Ja sam jako tužan i ne znam kako bih podnio da pobaci. A i bojim se za njeno psihičko stanje nakon toga. MOLIM VAS POMOZITE MI. POSEBNO BIH ZAMOLIO ŽENSKE OSOBE KOJE SU SE NAŠLE U ISTOJ SITUACIJI. Hvala!
Po ovome kako si opisao, mislim da je jedan od uzroka njenih strahova to što ti kao muškarac očito ne pružaš osjećaj sigurnosti i nekog tko će odrediti kako će što biti(u dogovoru naravno) odnosno prvo se nju pita jel bi htjela pa onda sad o njoj ovisi jel bude pa se boji jel će o njoj ovisiti i sve ostalo. Sorry, samo pokušavam bit dobronamjeran pa probaj i tako sagledati situaciju.
Žene nisu slabiji, ali su nježniji spol
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:04   #166
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
po onome što je prezentirao gospodin muž majka joj je čitav način na direktan/inidrektan način čitav život nabijala na nos koliko je propustila u životu zbog nje. i time ju emo/psiho zeznula (nisu sve majke dobre, ni dobronamjerne nažalost).sad je nju ulovio podsvjesni strah (jednostavno rečeno) da će i ona nešto izgubiti. ali ne mislim da ona gušta u manipuliranju mužem, da ga namjerno ucjenjuje pobačajem tek tako radi sporta.

žena je totally fucked up i ne zna što će sama sa sobom u ovoj situaciji. dok majka i muž zajebavaju svatko iz svog ugla sa vlastitim željama savjetima......
sa ovim tvojim postom se slažem
ta mlada žena je cijeli život "kriva" svojoj majci što ju je rodila i tako njoj sjebala život i što je još gore, njena majka ju i dandanas krivi što je rođena
i sigurno ne gušta sa tim pokušajima manipulacije mužem, nego ispada da se već jednom želi riješiti te "krivnje" i tako pokušava naći "drugoga krivca"

Quote:
hurts kaže: Pogledaj post
Da sam na tvom mjestu, u ovakvoj situaciji, ne bih ni časa časila da više nego jasno dam do znanja da iako ona nosi dijete odluku o stvaranju
donijeli smo zajednički i stoga bi me jako povrijedilo kada bi ona odlučila naš plod ljubavi, naše dijete pobaciti zbog očitih psihičkih problema i frustracija svoje majke. Dapače, zapitala bih se koji sam ja faktor u njezinom životu i s kime sam to zapravo.
No, naravno da je odluka samo na njoj. Ukoliko bi pobacila za mene bi to bio kraj braka jer bi značilo da u našem braku postoje 3 osobe od kojih
sam ja u suvišku, te bih je prepustila da nastavi taj sadističko mazohistički odnos sa svojom majkom. Žena od 28 godina ponaša se ko poremećena
šiparica od 17. Zaslužuješ bolje.
mislim da ona ustvari ne želi pobaciti, jer da želi (da je slučajno hladnokrvna kučka), mogla je taj čin obaviti bez ičijega znanja i odobravanja
ne bih uvjetovala pobačaj sa opstankom braka, ali to bi s vremenom samo došlo i teško da bi taj brak opstao

Quote:
hurts kaže: Pogledaj post
O kakvoj ti spremnosti pričaš jbt?
Jel tebi promakao dio gdje piše da su oni svjesno i namjerno išli raditi dijete?
Da bi se gospođa sprdnula najenput da ona ipak nije spremna za dijete jer nije dobila zeleno svjetlo od gospođe majke??

Pa već pri takvom ponašanju bi se svak na autorovom mjestu uopće trebao zapitat što točno radi s takvom nestabilnom i poremećenom osobom koja je sposobna napravit dijete, pa se onda najednom sprdnut kao da je kupila krivu garnituru i odlučit da ona ipak ne bi dijete i da nije spremna...

Da, prepun ljubavi...pa ja je očima nakon takvih idiotarija ne bih mogla vidjeti. Ne bi ni lijekovi za smirenje pomogli.
Doslovno manipulira i pokazuje nepoštovanje prema njemu, ali i manjak ljubavi.
Njega se očito ništa ne pita. Koja glupača neviđena.Užas. Najžešće mi je u kakvu je patnicu i žrtvu pretvara ženski dio publike foruma
Još koja stranica i pisat će se peticije za podnošenje tužbe na račun autora za prisilu na brak i dijete.
da, upravo je smiješno ponekad, kako žene na forumu, odobravaju puna kola gluposti nekome liku samo zato što je žena
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:09   #167
Vidim da me je dosta ljudi krivo shvatilo. Sve ono što sam rekao o našem braku i životu su isključivo njene riječi i razmišljanja. Ništa nisam preuveličavao. Ona voli mene i ja nju. To je jedina istina. Danas smo pričali u autu i rekla je da bi joj bilo puno lakše da ju je njena mama podržala kao i baka. Zato sam malo ljut na njenu staru. A što se tiče straha od obaveza i odgovornosti i promjena u životu...pa ljudi moji ko bi ostao ravnodušan na sve to. I mene je strah i vjerujem da je i druge kod prvog djeteta bilo strah pa su sada sretni. Tako će sigurno biti i sa nama. I samo da znate da njena mama pije lijekove protiv depresije i sl. jer ju je život ipak sjebao. Ali zašto onda gnjavi svoju kćer sa tim?????? Nije u redu i prava mama to ne bi smjela raditi. A žena mi je nesigurna isključivo zbog života u takvom okruženju. Sama mi je to priznala i rekla da se preporodila otkada se odselila i počela živjeti sa mnom. To je činjenica. Mislim da će ipak zdravi razum prevladati......Mislim da nije u redu da joj idem "zadavit" staru...popričati ću sa njom. Dovoljno ju je baka "oprala". Žena je u "kurcu".......ali sama si je kriva zbog toga. Nije ni moja žena niti ja.
freak007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:23   #168
Pa prošli tjedan je smišljala imena za bebu(prije nego je saznala da je trudna) i išli smo gledati baby shop i sl., tako da mislim da ni ona ne bi imala srca napravit pobačaj. Mrzim uopće izgovarati tu riječ.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja da sam na mjestu tvoje žene ne bih rodila dijete ovakvog čovjeka.
Tu sam isto malo pretjerao....kako bi se ti osjećala na mom mjestu da znaš da ti netko hoće upravljati životom??? Ne osuđuj me odmah.

Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
čija je bila prvotna ideja?
jesi li ju, kojim slučajem, nagovarao?
Nisam je nagovarao ni na brak ni na dijete. Ja sam sve to htio ali nije mi palo na pamet dok to zajednički ne odlučimo. Niti sam je nagovarao.
freak007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:54   #169
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
...Žena je u "kurcu".......ali sama si je kriva zbog toga. Nije ni moja žena niti ja.
Tvoja žena ima skoro trideset i još glumi malu curicu koja ima želju zaštititi sebičnu mamu.
Pokušaj sa njom razgovarati i uputiti je psihologu.Zato jer je stravično,stravično što ona u sretnom braku zbog straha i komocije te na mamin nagovor (helouu pameti )želi pobaciti bebu.
To sve nije normalno a sklonost depresiji je nasljedna ako nisi znao.Prije ili kasnije velike su šanse da zahvati i tvoju ženu.Ti ne možeš spašavati osobu koja to ne želi.Nije kriva njena mama da je ona skoro sa tri banke labilna i nezrela.
Jedna stvar je misliti da mora spašavati mamu a druga stvar je htjeti pobaciti dijete jer ne želi promjene i obaveze.
Prestani ju tako glupo štititi i za sve okkrivljavati njenu mamu.Ona je dovoljno odrasla da za svoje ponašanje preuzme odgovornost a sve drugo su tvoji i njeni izgovori da se ne odraste.
Problem je u glavi tvoje žene u tvojoj percepciji sveobuhvatne krivnje njene mame i što si oženio nezrelu osobu.

Ne titraj ženi i pokušaj ju ponavljam odvesti psihologu.Prvo liječniku opće prakse a onda psihiću.Ona mora pokazati inicijativu a ti joj budi podrška.
Njena mama nije kriva što ova ne želi odrasti.

Zato sumnjam da čak i da rodi da će biti dobra mama a hormoni zbog trudnoće mogli bi joj pomutiti percepciju i izvući na površinu sve ono što pokušava suzbiti i sakriti.Sve ono ružno u emocijama i psihi,taloženo godinama.Tu bi onda i beba mogla biti u opasnosti.Obje.To se često dogodi i ti je onda ne možeš spasiti od toga.Ti nisi spasitelj.
To onda nije baš sva krivnja njene mame.
Pričaj joj koliko je voliš,kako će biti drugačija od svoje mame,kako ona nije mam i da bi bila dobra mama.
Da svi imamo sumnje i strahove ali da ste tu skupa i da ćeš biti uz nju.Da nije odgovorna za maminu sreću..samo svoju.Da je dobra kćer i žena.
Zaštiti nju ali je ne spašavaj.To mora ona sama.

Ako želiš porazgovarti sa njenom mamom učini to pristojno i bez žene.Iskreno i otvoreno.
Bude li tvoja žena i dalje slušala mamu,pokušavala kupiti maminu ljubav,smatrala sebe odgovornom za mamino stanje...osim psihijatra ništa pomoći neće.Ni sva tvoja ljubav svijeta.

Zadnje uređivanje pozitivax : 20.03.2012. at 11:01.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:32   #170
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Mislim da nije u redu da joj idem "zadavit" staru...popričati ću sa njom. Dovoljno ju je baka "oprala". Žena je u "kurcu".......ali sama si je kriva zbog toga. Nije ni moja žena niti ja.
Da, popričaj sa punicom. I stvarno odlučno povuci crtu.
Ali stvarno odluči da se više niti jedan takav incident ne smije dogoditi. Nikakava zlobna opaska iz njezinih usta.
Može ti žena zbog nerviranja i spontano pobaciti.
Zamoli ju da ti prestane uzrujavati ženu, pogotovo sada kad je trudna.
I hladnokrvno ju pitaj zašto to radi.
Pa ćeš vidjeti reakciju.
O toj reakciji ovisi što ćeš dalje.

Zadnje uređivanje nicole2007 : 20.03.2012. at 11:55.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 11:57   #171
Najbolje da popričati svo troje zajedno, ti, žena i njena mama. Pa onda lijepo svima objasni kako ti nju nećeš ostavit samu i da je tvoja namjera imati lijepu i skladnu obitelj, šta vjerujem da je.
__________________
Bolje je biti tri dana čekić, nego godinu dana nakovanj.
Tamchi99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 12:53   #172
Iskreno...mislim da to nije ništa strašno.
Strah od odgovornosti..
Mi smo bebača čekali godinu dana pa smo se uspjeli nekako priviknuti na ideju da budemo roditelji. Svejedno sam u trudnoći imala razdoblja: nisam spremna (jeb. ga gotovo je sad), odlazim (dramatične scene prekidanja ), ja nemrem roditi ), izrazito oduševljenje pa opet sve ispočetka...
__________________
Mali medo, 2011.
Perazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:02   #173
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Vidim da me je dosta ljudi krivo shvatilo. Sve ono što sam rekao o našem braku i životu su isključivo njene riječi i razmišljanja. Ništa nisam preuveličavao. Ona voli mene i ja nju. To je jedina istina. Danas smo pričali u autu i rekla je da bi joj bilo puno lakše da ju je njena mama podržala kao i baka. Zato sam malo ljut na njenu staru. A što se tiče straha od obaveza i odgovornosti i promjena u životu...pa ljudi moji ko bi ostao ravnodušan na sve to. I mene je strah i vjerujem da je i druge kod prvog djeteta bilo strah pa su sada sretni...
dakle još jednom dobro namjerno - ti bi joj moral biti dovoljna podrška kad će već imati dijete s tobom, a ne da joj treba mama i još k tome i sam tu kažeš da se bojiš i bježiš čak od odgovornosti "... o našem braku i životu su isključivo njene riječi i razmišljanja."
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:05   #174
Quote:
Tamchi99 kaže: Pogledaj post
Najbolje da popričati svo troje zajedno, ti, žena i njena mama. Pa onda lijepo svima objasni kako ti nju nećeš ostavit samu i da je tvoja namjera imati lijepu i skladnu obitelj, šta vjerujem da je.
pa kaj će oni njenu mamu uključit u rasparvu dal će imat dijete

ono, svaka će prava mama reć "ćerce, nedaj mu p...." stvarno ne znam kak bi ovo ozbiljnog lica komentiral
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:14   #175
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Vidim da me je dosta ljudi krivo shvatilo. Sve ono što sam rekao o našem braku i životu su isključivo njene riječi i razmišljanja. Ništa nisam preuveličavao. Ona voli mene i ja nju. To je jedina istina. Danas smo pričali u autu i rekla je da bi joj bilo puno lakše da ju je njena mama podržala kao i baka. Zato sam malo ljut na njenu staru. A što se tiče straha od obaveza i odgovornosti i promjena u životu...pa ljudi moji ko bi ostao ravnodušan na sve to. I mene je strah i vjerujem da je i druge kod prvog djeteta bilo strah pa su sada sretni.
Po svemu pročitanome;
Njezina stara je nije nikada poduprijela u životu. Oko vjenčanja je dramatizirala? koliko sam shvatila iz prvih postova, dramila je kako će si upropastiti život. Sada isto tako drami da će si sa bebom upropastiti život. Tko zna što je tu još bilo.

Mislim da ti je žena trebala otići na razgovor psihologa još davno prije da riješi probleme koje je imala sa mamom.
Roditelji mogu djeci sjebati život,gdje su žigosani za cijeli život. Neki se uspiju oduprijeti tome sami, dok drugi itekako imaju kasnije ozbiljne posljedice. Ima jedna odlična tema, otrovni roditelji, na podforumu psihologija o tome.
Žalosno kakvih sve roditelja ima.
perilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:22   #176
Quote:
getrennt kaže: Pogledaj post
pa kaj će oni njenu mamu uključit u rasparvu dal će imat dijete
Neće oni nju pitat za dozvolu da l' da imaju dijete.
Nego joj objasniti da se ne smije miješati i raditi pizdarije.
Šta tu babu uopće briga je l' će oni imati dijete il' ne?
Cilj je postići da punica zašuti i gleda svoja posla.

Quote:
ono, svaka će prava mama reć "ćerce, nedaj mu p...." stvarno ne znam kak bi ovo ozbiljnog lica komentiral
Zašto bi svaka prava mama to rekla udatoj dvadesetosmogodišnjoj kćeri?
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:25   #177
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Neće oni nju pitat za dozvolu da l' da imaju dijete.
Nego joj objasniti da se ne smije miješati i raditi pizdarije.
Šta tu babu uopće briga je l' će oni imati dijete il' ne?
Cilj je postići da punica zašuti i gleda svoja posla.
pričamo o istom
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Zašto bi svaka prava mama to rekla udatoj dvadesetosmogodišnjoj kćeri?
tema mi je totalno depresivna, pa sam samo pokušao biti sarkastičan osim ironičan
getrennt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:38   #178
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Autor ju je takvu odabrao, utjerao u brak i skrbi se o njoj. Očito mu paše. Teško mogu zamisliti pametnog i samostalnog muškarca kojem je jack pot skrbiti o maminoj curici koja je ktome psihički prilično labilna.

Stoga, ono što je zaslužio, tražio to je i dobio. A način na koji govori o njenoj majci odaje osobu prepunu raznih kvaliteta koja bi sutra sigurno našla neku samostalnu i samouvjerenu pametnu ženu jer takve samo čekaju da padnu na tipa kao što je autor.
Ovo bih rekao da su poprilične i neugodne optužbe i klevete. Nije uredu da mu to govoris.

A to što je rekao za njenu mamu je vjerojatno s razlogom i rekao jer vi svi, kao ni ja nemamo pojma o čemu se radi, možda joj je mama nevjerojatna glupača što vjerujem da je slučaj. Jer, na neki način je proklela taj brak, kćeri indirektno govori da pobaci, pa ne mogu shvatiti kakva osoba moras biti da stajes na stranu njene mame...
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:39   #179
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Zašto imam blagi dojam da bi priča ispričana iz pozicije tvoje supruge izgledala malčice drugačije.
Uvijek je to tak, njemu možda i jest bila idilična, ali tko zna kako je ona gledala na sve. Sumnjam da je bas isto kao autor.
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:47   #180
Quote:
freak007 kaže: Pogledaj post
Vidim da me je dosta ljudi krivo shvatilo. Sve ono što sam rekao o našem braku i životu su isključivo njene riječi i razmišljanja. Ništa nisam preuveličavao. Ona voli mene i ja nju. To je jedina istina. Danas smo pričali u autu i rekla je da bi joj bilo puno lakše da ju je njena mama podržala kao i baka. Zato sam malo ljut na njenu staru. A što se tiče straha od obaveza i odgovornosti i promjena u životu...pa ljudi moji ko bi ostao ravnodušan na sve to. I mene je strah i vjerujem da je i druge kod prvog djeteta bilo strah pa su sada sretni. Tako će sigurno biti i sa nama. I samo da znate da njena mama pije lijekove protiv depresije i sl. jer ju je život ipak sjebao. Ali zašto onda gnjavi svoju kćer sa tim?????? Nije u redu i prava mama to ne bi smjela raditi. A žena mi je nesigurna isključivo zbog života u takvom okruženju. Sama mi je to priznala i rekla da se preporodila otkada se odselila i počela živjeti sa mnom. To je činjenica. Mislim da će ipak zdravi razum prevladati......Mislim da nije u redu da joj idem "zadavit" staru...popričati ću sa njom. Dovoljno ju je baka "oprala". Žena je u "kurcu".......ali sama si je kriva zbog toga. Nije ni moja žena niti ja.
Stari, ja te razumijem u svemu. Slušaj, drž'se ti svoje žene i NE DAJ da je itko napada i maltretira. Žena ti je prenježna, slaba, treba joj čvrsta ruka i oslonac u životu kako bi se osjecala stabilnije. Pruži joj to. Neka sagleda stvari, njena je familija u k..., tvoja pak nije. Isti je slučaj i u mom životu, stoga, oslonac može potražiti i u tvojoj familiji ako je tvoji vole. Ja jako dobro znam koliko je teško kada ti roditelji nisu podrška, ali tu ima tebe, i najbitnije je da ima tebe, i nikad joj nemoj okrenuti leđa. Razgovaraj s njom, strah je opravdan jer je to nešto novo u životu, ali je to najljepša nagrada života, i ne smije ju uništiti... To je vaše dijete, plod vaše ljubavi, i stari, želim vam svu sreću u životu i prekrasno dijete...

Sretno...!
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.