Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2019., 17:49   #181
Završilo ovo . Preživio sam .
Na kraju je pisalo samo FIN . Hvala .
To su mogli napisati i na kraju epizode od petka , jer u ovih 90 min. nije se dogodila ni jedna stvar koja je nešto bila važna .
Jedino je zanimljiv bio pokušaj bijega Guida , ali to se nije dogodilo .

Finale : nije bilo cirkusa , ali dosadno za spavanje .
Obitelj otišla u neko ljetovalište gdje su se vjenčali stara Imelda i Massimo.
Morali su unajmiti autobus da stanu svi unutra .

Vidjelo smo konačno i poljubac Aristotelesa i Tema . A i zaručili su se .
I da, uhvatili su Imeldin buket .
Zaručili su se Ernesto i Grecia , a ovi posvađani parovi su se pomirili etc.....
Pomirila se cijela obitelj sa gay vezom unutar obitelji i budućim brakom , kako sam i mislio .
A pomirili su se vidim i sa creepy incest vezom bratića i sestrične .
A morali su se kad su se najstariji članovi obitelji oženili i dali im primjer , a njihovi unuci su se prije toga oženili i imaju djecu .
Mili Bože .

I još par mirenja i zakopavanja ratnih sjekira .

I ništa . Julietin monolog na kraju o obitelji . Kraj .

Uskoro konačni dojmovi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2019., 11:05   #182
2 sezona je definitivno bila katatastrofalna .
Ako računamo da je 1 sezona bila odlična za producenta kao Osorija, koji me je iznenadio .
Još je i bilo gledljivo i nekako se je držalo sve to , do trenutka kada je lik od Carlosa Bracha bio živ i kada su unutra bili Arenas i Zuria .
Ali Televisa i Osorio su produživanjem uništili sve smisleno i sve odlično što je ova priča i radnja predstavljala .
Ne znam na čemu je bio Osorio kad je unutra dovukao Aratha i njegov iritantan lik Pancha .
Neki ljudi nemaju principa . Osorio nije uništio samo jednu telenovelu , nego je uništio i drugu telenovelu ili bar sjećanje na nju nekoliko godina kasnije . Da čovjek ne povjeruje na što je Osorio spao.
I gdje uvijek nađe staru i iritantnu Salinasicu da ide glumit kod njega .
Kao da se je zalijepila za njega ili on za nju .

Uništio i dobar par kao što su bili Gabriel i Daniela . Ma što mi mislili o Minoru , ovo mu je bila odlična uloga .
Uništio brak Audifaza i Amapole , uništavao sve brakove i veze unutar novele i iz 1 sezone , nije iskoristio potencijal sestara Mussi , potpuno je ignorirao i lik od Marisol ........ Ma neću dalje .
I što smo dobili u 2 sezoni ?
Ništa previše posebnoga . Jedino je Mexico paralizirala gay veza Aristotela i Tema. Za mene ništa posebno .
Odnekud je doveo još nepotrebne obitelji .
Soto ništa posebno , njegova priča i obitelj nezanimljivi , doveo još obitelji Mussi , onu karikaturu od Guida . Ma što to uradi German Bracco od svoje karijere nakon Caer en tentacion .
I nemam više riječi .

Dobro je što ovdje postoje Daniel Arenas i Zuria Vega .
Uz njih Diana Bracho i Rafael Inclan , te još neki likovi vrijedni gledanja i minutaže .
Ajde , Susanu Gonzalez uvijek rado gledam .
Silvia Pinal kao glavna villana 2 sezone podnošljivija od većine elenca . Na to je došlo .

I da , Barbara Islas kao villana na dodjeli nagrada TVY Novelas u tok kategoriji . Najveći vic ili sprdavanje koje sam u životu vidio . Na koju foru je ona villana . Što kao direktorica škole nije dala upisati djecu bez papira . Zemljo , otvori se .

O scenariju neću . Nemam volje .
Ove novele i ovog cirkusa se ne bi ni Mejia postidio . Barem bih znao u šta upadam dok gledam .

I još kažem ono što sam već rekao. Može novela biti i najgledanija u posljednjih nekoliko godina na Televisi ,ali je bio horror za gledanje .
Ocjena je još previsoka , ali zbog Zurie i Arenasa je viša . Jer postoje .


Konačna ocjena : 3/10
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.