Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 15:51   #1
Neće da seed-a torrent

Skinuo sam neki file od 2.2 GB s privatog trackera,novi sam u tome

to je downloadriano bez problema,ali seed zapeo,ni byte nije vratio
ne želim bit govno i napravit HnR i htio bi da vratim to što sam skinuo

plaćam 5mbps dobivam 3
upload je 0.30mbps

nemojte mi govorit da uzmem jači paket..i ovaj plaćam masno a ima samo jedan jači od mog koji u praksi nije ni 2% brži a skuplji ohoho(velkom tu bosna)

jel ima kakav program da to malo požuri...3 dana ne šalje ništa
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:35   #2
Nema bas velike pomoci, fali onih koji skidaju (leechersa), nazalost morat ces pricekati da neko skida ili cekati da ti prodje vrijeme potrebnog seedanja.
Skini par totalno friskih xxx sadrzaja, tu se sigurno skida pa ces si napraviti zalihu GB za ovakve slucajeve.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:45   #3
xxx mi nije pametno skidat

inače radi se o partis.si

navodno imam u početku 300GB upload-a pa nije frka da će me izbacit..

nego inače i na javnim trackerima seedam ono što ide
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:12   #4
isti problem i ja imam. nisam ništa opskurno skidala, tako da ne znam di je problem.

imam jedno pitanje.. ako skinem nešto što je freeleech pa seedam, jel mi to pomaže s ratiom? izgubila sam nadu da se ovo može pokrenuti u budućnosti, 10ak dana ni kilobajta odseedano.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:49   #5
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
isti problem i ja imam. nisam ništa opskurno skidala, tako da ne znam di je problem.

imam jedno pitanje.. ako skinem nešto što je freeleech pa seedam, jel mi to pomaže s ratiom? izgubila sam nadu da se ovo može pokrenuti u budućnosti, 10ak dana ni kilobajta odseedano.
mogu ti reć što je meni pomoglo. koristim utorrent 3.2.2 u opcijama isključen dht, local peer discovery i peer exchange (ako se radi o privatnom trackeru).
probaj prvo sa ovim opcijama pa ako neide onda mijenjaj verziju utorrenta, jer skoro na svim privatnim trackerima govore kako ove novije verzije utorenta imaju problema sa razmjenom podataka. 3.2.2 kažu da je dobar, mnogi hvale 2.2.1 ali imao sam problema sa njim, par puta mi se crashao i sjebao mi sve torente...
što se freeleecha tiče, dakle ne računa ti se download, ali ti se računa upload, pa su takvi torenti dobri za dizanje ratia.
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:19   #6
1. Skini qBittorrent (https://www.qbittorrent.org/) zadnju verziju (lightweight, open-source, bez reklama).
2. Forwardiraj port (https://portforward.com/) ili pronađi tutorial na trackeru na kojem si član o tome kako podesiti torrent client i forwardirati port.
3. Budi strpljiv.

Ili alternativno, zakupi si seedbox.
ivan_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.