Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 12:49   #1
KLCCLK - karton za iznošenje mišljenja

Znam da je pišanje uz vjetar ali - eto. Navedeni mod je sramota za svaku komunikacijsku zajednicu. Svojom "logikom" razaružava sve koji istu ne slijede.
Ovo je kartonirani i obrisani post na temi terora u GB.

Quote:
Liberalna politika s agendom "dobro došli" je kriva za teror i strah u Europi.
Petro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:02   #2
Sad vidim da je na istoj temi crvenim boldanim slovima napisao da je brisao i jednodnevno banirao obrisane postove zbog ksenofobije.
Molim KLCCLK-a da terminološki približi pučanstvu pojam ksenofobije a i da pronađe poveznicu mojega posta i iste.
Petro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:08   #3
Za početak - postoji tema namijenjena žalbama na kartone. Zove se - Žalbe na kartone. Dovoljno si iskusan s kartonima pa sam siguran da to znaš. Pa onda, ako te bude zanimalo zašto si dobio karton, a ne samo da malo istresaš nervozu jer si ga dobio - za početak pitaj na mjestu predviđenom za to, a nakon toga pitaj civilizirano, jer nemam(o) namjeru odgovarati na ovakve upite. Srdačan pozdrav.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:18   #4
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Za početak - postoji tema namijenjena žalbama na kartone. Zove se - Žalbe na kartone. Dovoljno si iskusan s kartonima pa sam siguran da to znaš. Pa onda, ako te bude zanimalo zašto si dobio karton, a ne samo da malo istresaš nervozu jer si ga dobio - za početak pitaj na mjestu predviđenom za to, a nakon toga pitaj civilizirano, jer nemam(o) namjeru odgovarati na ovakve upite. Srdačan pozdrav.
Nema kod mene nikakve nervoze. Nervozu uzrokuje nešto što je svjesno, razborito i logično a u službi je protiv tebe - tu te ne vidim. Jer da si tu onda bi vidio da nisam nigdje spomenu riječ "žalba" na što me upućuješ. Ovo je komentar na isprane.

Zadnje uređivanje Petro : 04.06.2017. at 13:30.
Petro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:28   #5
Evo nađoh još jedan biser navedenog moderatora: opet crveni i boldani https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=630
Dakle ovo nije bio terorizam u Europi nego tamo neko događanje unutar GB. Daj čovječe ne sramoti se...više...manje...
Petro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.