Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 09:58   #6081
Malo uletavam kao padobranac, a nisam ni sigurna gdje tocno postaviti pitanje...
Je li tko narucivao odjecu sa fb stranice Tonka&Sanja? U posljednje vrijeme mi poprilicno cesto izbacuje njihove objave, a imaju i fora odjecu, ali me zanima kvaliteta i cijene (ako cemo iskreno, ne da mi se za svaku stvar slati upit u inboks da bi dobila dojam pretjeruju li s cijenama)? Koliko vidim imaju stand na Borongaju sto mi nikako nije usput samo da bi otisla "baciti oko", ali mi se cini da sam nacula da je moguce i narucivanje preko neta... Tako da je svaka informacija dobrodosla
mianova is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 23:45   #6082
Klasicna turska i kineska odjeca koju mozes kupiti na placu i u Importane centru u ZG. Na Zitnjaku ima veliki kineski veleprodajni shop u kojem vidjam svu tu istu odjecu, tako da pretpostavljam da bas i ne idu u Tursku po robu, vec tamo nabavljaju na veliko.
E sad, ja tu i tamo odem do Borongaja jer vidim na fb da je nesto super, ali kad dodjem tamo vecinom se razocaram. Od (ne)kvalitete materijala do same izrade te odjece, ali ja sam picajzla kojoj svi savovi moraju biti pravilni i ravni i koja ne podnosi poliester na koži 😄

Edit: svaka cast curama, bome su poduzetne i napravile su biznis od standa na placu 🖒

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 08:00   #6083
Hvala na odgovoru, nekako sam i ocekivala tako nesto i bas zato mi se nije dalo potegnuti skroz do Borongaja samo zato da bi se na uvjerila na svoje oci. Ali da, bas taj dio s pravim biznisom od standa na placu me i natjerao da se zainteresiram...
mianova is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 18:47   #6084
ima neko iskustva sa stranicom www.gamiss.com? gledam neku sportsku obleku, pretpostavljam da je kineska roba, ali da li je barem relativno kvalitetna ili ne vrijedi tih 7-8$?
i kolika je poštarina?
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 15:23   #6085
Pozdrav, zanima me je li stranica ivet.hr ok? Čitala sam zadnjih nekoliko stranica, ali nisam našla. Hvala puno unaprijed.
kiklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 16:26   #6086
Mene interesira koliko je pouzdan rosegal.com i koliko su realne velicine?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 13:39   #6087
Quote:
kiklja kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me je li stranica ivet.hr ok? Čitala sam zadnjih nekoliko stranica, ali nisam našla. Hvala puno unaprijed.
Prijateljica je od njih naručila haljinu, i par tjedana je čekala dostavu, da bi joj na kraju bez ikakvog objašnjenja javili da joj je nemoguće realizirati narudžbu. Tako da ono, ne bih ju baš preporučila.

Za Gamiss i mene zanima, imaju dobrih tajica za trčanje..
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 16:36   #6088
Jesam li dobro shvatila da je povrat na Yoox-u besplatan?
Kojom službom se besplatno vraća? Vidim da piše UPS, pa pretpostavljam da Overseas.
Planiram prvu narudžbu pa se želim unaprijed pripremiti.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:50   #6089
VMzona - prevaranti

Ne kupujte u VMzoni, prevaranti .
bego is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 11:04   #6090
Quote:
bego kaže: Pogledaj post
Ne kupujte u VMzoni, prevaranti .
Zašto? Što je bilo?
znazko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 21:41   #6091
Dakle online trgovina na facebooku koja prodaje trenerke već više od mjesec dana nas zavlači za povrat novca.Pri prvoj kupovini su nam poslali manje brojeve naručenih trenerki i jednu od dvije trenerke je bila sa rupom od šivanja.Sada kada nema broja odugovlače već više od mjesec dana.Nakon što su sami rekli da će danas uplatiti povrat sredstava sada odjednom šalju trenerku.Problem je u tome što se novac uplačuje unaprijed.Ja bio glup pa uplatio.Ima li itko sličnih iskustava i kako doći do osobe?Užasno me nanervirala svojim porukama preko Facea.Radi se o IVONI GARVANOVIĆ.
Alex33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 09:08   #6092
Svi ti šverc komerci preko Facebooka su mi nepouzdani
Moja mama je od jednih narucila jednu haljinu koja nije nikako stizala i onda im se javila i pitala kad ce stici haljina i oni joj odgovore za 20 dana.
Dani prolaze i prolaze, haljine nema.
Ponovo im pokusa poslati DM kad ono prc, milojka - blokirali je!

Sreca nije nista uplacivala.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 16:34   #6093
Ima neki kod/fora za free shipping na Yooxu?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:40   #6094
Kome prijaviti svinjarije koje izvodi Overseas? Pisala sam im mailove, zvala kontakt službu, nikakav rezultat...kao da razgovaram sa stadom nekoordiniranih magaraca.
Prijavila bih ih u njihovu centralu u inozemstvu i Mangu - koji mi preko njih šalje robu. Jel zna netko kakva je procedura i ima li to smisla?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 15:02   #6095
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Kome prijaviti svinjarije koje izvodi Overseas? Pisala sam im mailove, zvala kontakt službu, nikakav rezultat...kao da razgovaram sa stadom nekoordiniranih magaraca.
Prijavila bih ih u njihovu centralu u inozemstvu i Mangu - koji mi preko njih šalje robu. Jel zna netko kakva je procedura i ima li to smisla?
Shoe be do isto prek njih šalje, jedne tenisice su mi izgubili. Žalila sam se svima, ali uzalud. Očajni su, uvijek izgubim živce
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:52   #6096
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Kome prijaviti svinjarije koje izvodi Overseas?
Niti ja nisam imala dobra iskustva sa žalbama
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:35   #6097
http://www.rbzug.com/

Da li su ovo original RB naocale? Hvala ��
Petitapetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 16:12   #6098
To je jos jedna of fejk stranica s RB naocalama. Ekipa naruci, plati i ostane bez perja, very simple.


Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 17:51   #6099
Jel tko narucivao ovih dana s mango.com
Zanima me ako je danas shipano/poslano..kad bi cca trebalo stici u trgovinu? Tj. Jel ima nade da stigne do subote
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 07:46   #6100
Cure ima li tko iskustva sa manzara.hr trgovinom?

Sestra je naručila neki badić, došao joj je neki kineski minijaturni užas, nije ga ni isprobavala. Vratila ga je isti dan i odmah poslala mail obavijesti da vraća.. Odgovorili s joj da je sve ok i da će refundirati novac u roku 14 dana od povrata.

No, paket joj se vratio, morala je platiti još 12.50 kn za povratnu poštarinu, a na paketu je pisalo da je primatelj odbio primiti.

Ja sam joj savjetovala da ih nazove i da im je*e mater ali zanima me kome se može žaliti, ipak je to kupovina na daljinu i dužni su vratiti novac ako je sve u roku.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.