Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 14:24   #841
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Zagorec, a ne pije... Hmm...
Znam jednog takvog, zovemo ga fake zagorec.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:55   #842
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Znam jednog takvog, zovemo ga fake zagorec.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
pa ni ne treba piti.
Zagorci se radaju s 0.5

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:55   #843
A možda je čovjek musliman ili ne smije piti zbog nekih zdravstvenih problema. Da nije nešto od toga dvoje, onda bi bio neki opasni poremećaj u pitanju..

A mozda mu je njegova žena doktor rekla da to nije zdravo, a kao pravi moderni muž mora slušati svoju ženu i eto ti vraga..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:58   #844
Zagorska narodna: Mi Zagorci mame tak jaku vodu da ju morame z vinom razrediti

A kak tek štrajkaju, zna se.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:16   #845
Pizda vam materina, mene ste si našli? Hahahahahaha
Ma pil sam ja u mlađim danima, al me 2200,00 mrtvih živina i 4 tjedna pješaćenja otrijeznilo. Duugo dugo nisam pio ni kap alkohola, sad popijem tu i tam koju pivu. Najčešće one s okusom. Il one plave limenke iz Lidla sa 3% alkohola. A doktorica mi je samo cigarete zabranila. Pošto ni ona ne pije. Osim ranije spomenutih piva.
A kak se vjerskih mambo jambo glupoati tiče, ne šljivim pol posto ni ovog "origigi" boga, kamoli ove moderne uvozne. Kak je najsmješnije, pop kad me vidi u birtiji hitro sjeda k meni. A ja bez "faljen isus" velečasni i bla bla bla, zdravo seljački "dobro jutro".
I još k tome, ne pratim nogomet, naganjanje kožnate mješine pune zraka od strane 22 puuuno preplačena balavca me također ne zanima....
Politika također njet, zvali me iz svih važnijih stranaka u opčini da dojdem lajat za njihov račun, stanem na žulj bilo kome i boli me ono ispod nadstrešnice, ak se s nečim ne slažem, velim to javno. Još uvijek imam načelnika na piku zbog mosta prek D205 za koji mi je obečal da se bude založio da ga pošteno naprave....
Hoćete dalje?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:44   #846
Eto, da bi riječ rekel, gotovo se u svemu slažemo. Naravno, još samo počni pit ko svaki normalni muž i sve bu super!
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 20:57   #847
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Eto, da bi riječ rekel, gotovo se u svemu slažemo. Naravno, još samo počni pit ko svaki normalni muž i sve bu super!
bas sam stel reci da pije bil bi cist normalen

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 21:16   #848
Hahahahaha.... Pijem ja čist dosta. A "lud" mogu biti i bez alkohola.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 21:45   #849
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
A možda je čovjek musliman ili ne smije piti zbog nekih zdravstvenih problema. Da nije nešto od toga dvoje, onda bi bio neki opasni poremećaj u pitanju..

A mozda mu je njegova žena doktor rekla da to nije zdravo, a kao pravi moderni muž mora slušati svoju ženu i eto ti vraga..


cuj zagorec a musliman...
e svasta sam vidio dosad al ovo jos nisam...

znaci nesmije piti iz dva razloga...haha
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 08:48   #850
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Hahahahaha.... Pijem ja čist dosta. A "lud" mogu biti i bez alkohola.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Sad mi je jasno otkud dolazi ovo ludilo i bez alkohola. Čitam na drugoj temi da piješ mlijeko

A krvitiisusove, mene bi totalno prebrikalo da skrnem malo mlijeka... Koje bi to kemijske reakcije u organizmu bile..

Nemoj to nigdje pričati, budu te deportirali iz Zagorja...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:18   #851
Iznenadil bi se kak malo Zagoraca pije. Al ono prav, da se ubije svaki ili skoro svako dan. Doktorica na poslu viđa uvijek iste face. Malo ih pošalje za Vrapče, pa se opet vrate i tak u krug.
A mlijeko, moji su kooperanti Dukata. Tak da je mlijeka uvijek bilo. Pa eto....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:52   #852
Jebate, neznam u tvom selu ali u mom na prste nabrojiš one koji NEMAJU problem s alkoholom .... tipa nalil se pa zlemal ženu, završil u grabi, "rešil" problem meje sa susedom ....

I mene moja "doktorica" često pita - a što ti nebi počeo pit? Ja sam od onih veselih kad popije. Što se i na ovom forumu vidi da nije često. Pače skoro nikad. Ili bez skoro.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 19:34   #853
Hahahahahahahaha...... Evo, ja "planiram" nekaj malo gucnut za par dana na svadbici. Pošto bi Humčani trebali donjet svoj crnjak..... Al opet ne tolko da nemrem vozit, ima doktorica vozačku i sve al je na pol ćorava pa joj po noći teško vozit 😂

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 19:36   #854
Sada još samo reci da i ti glumiš telca i piješ mlijeko pa se odmah idem ranit...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:31   #855
Da dignem temu ... sjećate se oklopljenih limuzina koje majkeme nitko od naših guzonja netreba, neće, ne želi, nije pitao, neće koristit, bla, truć, ser, melj, drob .....?

E pa natječaj je završen.

I tko je dobio? Star Import d.o.o., Kovinska 5, jedini koji se javio na natječaj. Dakle kupujemo oklopljene Mercedese ....

No ima jedna zanimljiva sitnica na natječaju. Inače dobit avans kad posluješ s državom, MUP-om, vojskom .... je NEMOGUĆA misija. Ali za nabavu ovih nepotrebnih limenki - 80% avans i 20% nakon primopredaje. Ništa garancija, ništa jamstveni rok .....

E pa nabijem vas na kurac, ne, uopće nije namješteno, jok, kakvi, ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:37   #856
situacija je napeta u ovoj maloj zatucanoj vukojebini i zaista su potrebne oklopljene Mečke.

da li su na benzin ili diesel?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:53   #857
Znaš šta ... ma neću više gledat jer čim više gledam tim mi se više bljuje.

Zaštita VR9 .... da, zanimljivo, kako to da se ne koristi SLUŽBENA klasifikacija (postoji EN standard, jelte Europski ....) nego baš Nemačka, najbolja jelte .... puke li slučajnosti ....

Inače odgovor na tvoje pitanje je Otto, 350 kW. Kaki crni dizlo, oćeš da potruješ putnike i pratnju? Ubico.

Vrsta: Otto
Norma min EURO 6
Snaga vozila minimalno 350 (kW)
Mjenjač automatski
DIMENZIJE VOZILA
Oblik karoserije: sedan (oznaka AA prema katalogu tehničkih podataka CVH)
Broj sjedala: 4
Broj vrata: 4
Dužina (mm): min 5200
Međuosovinski razmak vozila (mm) : min 3100
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:02   #858
ne jebe ih porez na CO2 koji je manji za dizlo
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:58   #859
Mi plaćamo pa će zato uzet benzince. Al mi je bilo najbolje kad sam čuo da mora imat nosače za strojnice... Tko je to pravi naručitelj? MI6 Q odjel? Bar će James uživat u akciji na račun poreznih obveznika.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:07   #860
Iako nemam razloga otici iz ove drzave, imam dobar posao itd. svakim danom mi se ova drzava sve vise gadi a vjerojatnost za odlaskom raste..

Neki dan novo zaduzenje za autoceste, nabavljaju se vojni avioni, blindirane limuzine... a po televizijama se skupljaju prilozi da se Vukovarskoj bolnici nabavi prijenosni inkubator (samo primjer u moru odvratne svakodnevice za prosjecnog građanina )..

Jednom rjecju - fuj
aligator1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.