Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Neprikazano - ostale serije

Neprikazano - ostale serije 'ću da ti gatam.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 12:58   #5941
@friend, hvala na informaciji, keep us updated. Čekaj, tamo serija počinje u 23:30h?! Tko pali Tv i prati serije u to vrijeme??? Svašta.. Sinkronizacije su mi presmiješne, zaista, ne podnosim to. Pogledala sam ove latino-klipove, šta reći. Hahaha..

@Lenka, pa znali smo da se preziva Aydin, rekao netko iz produkcije ekipi na TW. #onokad prezime lika u seriji saznaš preko TW od levata iz produkcije! U seriji nikada nije bilo spomenuto. #fail No dobro, uskoro će se prezivat Yilmaz, pa nije ni bitno. Roditelji garant u Indiji u nekakvom ašramu meditiraju. #ommmmm

Sjećate se rumunjske Tv što je dolazila na set? Evo sad se pojavio snimak intervjua, tu je Ćato koji priča o Insajderu, a na samom kraju na engleskom () odgovara na kratka pitanja (part4). Kaže ženska da će postaviti i Arasove odgovore. Hadi bakalim..

@Lenka, samo za tebe
Old Danas, 15:56   #5942
Prikazali su celu prvu epizodu, ali je dosta scena izbačeno. Prva epizoda traje oko 2 sata i sedam minuta, oni su prikazali sat i 17 minuta. Mislim da je to praksa ovog kanala, pa ako bude uspešna, kasnije prikazuju sve scene i seći će epizode.

I ja prezirem sinhronizaciju jer ubije šarm originalnog govora. Ali to je nažalost praksa skoro u celom svetu. Drago mi je da je ovo područje ostalo verno titlovima. Mi smo još dok je postojao kanal Fox, imali neku probnu verziju Married with children sinhronizovanu (https://www.youtube.com/watch?v=3BTJoWzEy00) i jezivo je. Odmah su se vratili na titlove.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.