Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 22:39   #8961
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ajmeeeeeee! pa to je bagatela! sve mi žao bude što ne idem nikamo gdje bih trebala profi šminku, totalno bih se za taj iznos mogla počastiti.
Pokuša sam ovo shvatit ali progorio mi je mozak
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is online now  
Old 28.06.2017., 23:52   #8962
što? da je 200 kn za to da te takva umjetnica našminka skoro gratis?
ili to da sam svedena na pokretnu mljekaru, i ne idem nikamo, jedva da sama sebe šminkam? pa mi onda profi šminka ne treba.
ali da mi treba, istog trena bih tražila termin kod mirne.
jasno sad?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 29.06.2017., 00:01   #8963
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
200 s trepkama.
To je stvarno super cijena
anđeo tame is offline  
Old 29.06.2017., 00:19   #8964
Ja htjela doć tu pohvalit našu Uzurpatoricu, a kad ono vi taman na toj temi. Nedavno sam bila kod nje na šminkanju i oduševljena sam! Ne znam odakle bih počela, stvarno ima dar. Toliko je pedantna, nema šanse da vam ijedan djelić lica ostane neizblendan ili nesređen. Izgledala sam totalno flawless, a opet nisam bila zabetonirana. Dakle, zamislite stavljanje pudera na dio po dio lica prvo flat kistom zatim blendanje buffing brushom pa beauty blenderom i onda još detalje, tipa oko nosa, i onim mini blenderićima. Uz to je i prenježna, stalno sam imala osjećaj kao da me netko mazi po licu. Dogovorile smo se za look koji bi mi išao uz haljinu i prepustila sve njoj jer sam znala da ne može bit loše. Naravno da smo se nas dvije raspričale o šminki pa je šminkanje potrajalo malo duže, ali kad mi je na kraju dala ogledalo, počela sam vikat i skoro pala sa stolice. Stvarno nikad u životu nisam bila ljepše našminkana i fotka na njezinoj stranici to jednostavno ne može dočarat. Vi koje me znate, pokušajte zamislit to još 10 puta ljepše. Također, osim što joj je sva šminka koju koristi vrhunska, moram pohvalit i higijenu koja je stvarno next level. Svi kistovi koje koristi su čisti, sve što može izvadi čistom špatulicom, koristi jednokratne aplikatore za maskaru itd.
I šećer na kraju, nakon što te našminka, u malu posudicu ti smućka nijansu ruža koji ti je stavila da ga možeš poslije popravit i to ti spremi u vrećicu s malim aplikatorom i papirićima za blotanje. Jedva čekam da idem opet!
I da, kako je netko napisao, cijena je 200 kn s trepavicama, 150 kn bez (valjda smijem to napisat ).
RetroDanceFreak is offline  
Old 29.06.2017., 00:38   #8965
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
200 s trepkama.
Ajme, to je savrseno. blago vama koje ste joj blizu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Old 29.06.2017., 00:43   #8966
Ček, ona je u Osijeku?
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 29.06.2017., 00:44   #8967
Da!
RetroDanceFreak is offline  
Old 29.06.2017., 00:54   #8968
Ajme, supeerr. Ja bih joj se htjela javiti, imam jedan poslovni događaj. Nije vjenčanje niti nešto tako glam, ali imam prezentaciju pred ljudima, akademicima i studentima. Kako se nikad ne šminkam i tek sam negdjeprije uspjela napravit da mi puder ne izgleda užasno, bas imam stres oko tog. Faca mi nije baš za bez šminke na nekoj prezentaciji, ali opet nije neki veliki event, pa se dvoumim da li da idem ili ne idem da me netko šminka. Pogotovo ker imam rozaceju, akne, hiperpigmentaciju, užasnu teksturu... Baš bih dala posla XD.

A i htjela bih pomoć da si nađem koji mi zapravo puder štima po nijansi, to još ne znam. 150 kn nije puno da to saznam napokon.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 29.06.2017., 01:48   #8969
natjerat ću sestru da se uda već jednom, samo zato da imam izgovor za šminkanje kod mirne
(i već kombiniram je li izvedivo da najesen ubodem šminkanje za krstitke... ali čisto sumnjam, kad je to ujutro, a meni do grada treba preko pola sata, u 7 ujutro bih morala biti na šminkanju da se stignem na vrijeme vratiti - a lijepo bi bilo, kad sam već plavetni kit, da budem bar besprijekorno našminkani plavetni kit na slikama.)

i RDF, prepreprekrasna si cijela na tim slikama, i friz, i odjeća, pogotovo šminka, ma ko bonbon!
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 29.06.2017., 03:42   #8970
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ortoped ovaj put meni odgodio

Fruzira na brzinu slikana u šetnji sa psom:

divna frizura, i ljepsa puno boja od moje prirodne rekla bih, ne djeluje sivo
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 29.06.2017., 09:20   #8971
Aman žene, nema se šta čestitati, barem ne još. Samo smo pričali o tome.

RDF, bila si mi krasna u svatovcima. :
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 29.06.2017., 13:14   #8972
Pitanjce:
Quote:
inika1 kaže: Pogledaj post
jel mozda tko vidio ove bikini visoki struk gacice bilo gdje u zg (velicina s ...ili po njihovoj velicinii 2)

...ako je da mi je voljan kupiti i poslati ja mu uplatim na racun ...jer nisam iz zg



Predivan je a u mom gradu ga vise nema :-(


Sent from my iPhone using Tapatalk
inika1 is offline  
Old 29.06.2017., 14:58   #8973
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
što? da je 200 kn za to da te takva umjetnica našminka skoro gratis?
ili to da sam svedena na pokretnu mljekaru, i ne idem nikamo, jedva da sama sebe šminkam? pa mi onda profi šminka ne treba.
ali da mi treba, istog trena bih tražila termin kod mirne.
jasno sad?
Ono zašto se ne binsama našminkala
Zar nije najbitnije da si lipa mužu a on te valjda voli i kao pokretnu mljekaru isto i kao starletu

Bar ja tako vidim svoju ženu
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is online now  
Old 29.06.2017., 15:15   #8974
zbog sebe, klod, zbog sebe.
da se šminkam i oblačim zbog muških, zadnjih 10 godina bih hodala bez truna šminke i u pidžami. šminkam se zbog sebe, jer sam sebi tako ljepša.
a išla bih na šminkanje kod mirne jer joj se divim, obožavam njen rad i to mi je velika želja već dugo. samo prigoda manjka.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 29.06.2017., 17:48   #8975
Cure drage, ja ću sad upast ko padobranac jer inače osim azijske kozmetike slabo pratim forum...

Treba mi šminkerica s područja Makarske rivijere.
Radi se o poslu od nekoliko dana.
Ako vam itko padne na pamet, pliz javite!
Ime na facebooku, Instagramu, kontakt bilo koje vrste...
Može u inbox ako se ovdje ne smije pisati imena.
Ivie is offline  
Old 29.06.2017., 20:01   #8976
ivie posaljem ti pm
fairy wings is offline  
Old 29.06.2017., 20:50   #8977
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ajme, to je savrseno. blago vama koje ste joj blizu.
Za onih 500kn u Ri, uzmes povratnu kartu do Os i sredis se kod Uzurpatorice.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 29.06.2017., 21:07   #8978
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
zbog sebe, klod, zbog sebe.
da se šminkam i oblačim zbog muških, zadnjih 10 godina bih hodala bez truna šminke i u pidžami. šminkam se zbog sebe, jer sam sebi tako ljepša.
a išla bih na šminkanje kod mirne jer joj se divim, obožavam njen rad i to mi je velika želja već dugo. samo prigoda manjka.
dakle potpis od riječi do riječi!

200kn nije puno izdvojit na sebe, dapače, ako želim dati 20000kn apsolutno mogu jer to je opet moja i samo moja stvar... dečko me voli i sa šminkom i bez šminke, no ja se više volim sa šminkom, svatko ima drugačije razloge i drugačije poglede... kak netko izdvoji za štap za pecanje, tak ja mogu izdvojit za novu paletu ili rumenilo, koga boli briga
maslelu is offline  
Old 29.06.2017., 22:41   #8979
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
i RDF, prepreprekrasna si cijela na tim slikama, i friz, i odjeća, pogotovo šminka, ma ko bonbon!
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
RDF, bila si mi krasna u svatovcima. :
Hvala cure! Kad forumašica šminka forumašicu za svatove treće forumašice nema da ne valja.
RetroDanceFreak is offline  
Old 30.06.2017., 08:32   #8980
RDF bas si bila krasna
fairy wings is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.