Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 19:24   #2601
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
već sam te upozorio na službenom da se nećeš ovako raspravljat sa mnom

i nauči čitat pa se onda javi

ne pričamo o ukupnom broju članova nego o bazi, znači o ljudima koji se učlane u klub prvih 3-4 mjeseca u godini. ja smatram da nikad nećemo imat 50000 članova u ožujku naprimjer. realnija brojka za bazu je oko 40 tisuća a onda kroz godinu ajmo do 50+ tisuća, to je i više nego realno za ukupan broj članova na kraju godine
E to je realno,ka šta san skroz gore napisa,aktualna baza je po meni 25-30.000,a u idući 5 godina to dići na 35-40.000...znači ka baza.
Po meni sam Split bi triba dati 30.000
spalato78 is offline  
Old 22.06.2017., 19:30   #2602
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Prije jedno godinu i pol, možda i dvije, je na kutku bila ista ova rasprava oko masovnosti članstva. Uletio je neki nepoznat nick (nakon toga ga više nisam vidio ovdje, a ne sjećam se kako se zvao) i argumentirao da bi Hajduk uz jaku pr službu i medijski hike bez problema natukao 50 k članova. U duhu ovog foruma naravno da je bio popljuvan

Evo da puknem samo majstoru koji je očito bio u pravu.
http://www.slobodnadalmacija.hr/spor...-50000-clanova

__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 22.06.2017., 19:40   #2603
Quote:
Sicko S kaže: Pogledaj post
Benfica, klub sa socios tradicijom, ima oko 150 tisuća članova.
Kod nas je masa ljudi balkanska stoka da-je-nama-jedan-Mam'č vrste. I ima podosta ne-stoke koji ne shvaćaju da je rezultat trend, a ideal vječan.
Pa bih bio sretan da se za 4-5 godina broj članova ustali na oko 50 tisuća, a za desetak godina ako naraste na oko 75 tisuća je super.
Koliko ljudi živi u Lissabonu a koliko u Splitu?
Uzmi postotak i znat ćemo koliko nas ćeka .
Ka šta je Master Yoda reka aktualno nije a 50.000 je broj ako je baza stari to ima eto Benfica,eto nek bace Benficu u 3,pa čemo vidit kako se to brzo pripolovi.
Evo ja živin jedno 6-7 miseci u Islamičkoj Republici Njemačkoj,da san pretplatu susjedu,i jučer mu kažen ono uzea san novu itd....kad on meni i ja ću u petak sa još jednin.
Kad iden opet,sad ću je dat jednom skim šetan pasa. ...I 99% će se i on navuć.
spalato78 is offline  
Old 22.06.2017., 20:07   #2604
Quote:
Sicko S kaže: Pogledaj post
Benfica, klub sa socios tradicijom, ima oko 150 tisuća članova.
Kod nas je masa ljudi balkanska stoka da-je-nama-jedan-Mam'č vrste. I ima podosta ne-stoke koji ne shvaćaju da je rezultat trend, a ideal vječan.
Pa bih bio sretan da se za 4-5 godina broj članova ustali na oko 50 tisuća, a za desetak godina ako naraste na oko 75 tisuća je super.
Benfica ima svakakve akcije kojima nabrijava taj broj. Nije to baš klasična brojka za usporedbu u europskin okvirima, ka šta nije ni naša s obziron na zanemarivu cijenu, ali čovika veseli.
DelmatST is offline  
Old 22.06.2017., 20:30   #2605
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Prije jedno godinu i pol, možda i dvije, je na kutku bila ista ova rasprava oko masovnosti članstva. Uletio je neki nepoznat nick (nakon toga ga više nisam vidio ovdje, a ne sjećam se kako se zvao) i argumentirao da bi Hajduk uz jaku pr službu i medijski hike bez problema natukao 50 k članova. U duhu ovog foruma naravno da je bio popljuvan

Evo da puknem samo majstoru koji je očito bio u pravu.
Ajme sitija se i ja te rasprave ali je nisan moga nac. Sićan se da san ja slaga scenarija i šta se sve mora poklopit fa probijemo 15000 članova a 50k mi je već bija SF
jordi is online now  
Old 22.06.2017., 20:31   #2606
Možda je to taj. Uglavnom ako netko ima bolje pamćenje, možda se i sjeti. Poanta je da je ekipa u to vrijeme tih 50 k isprdala kao teži sci-fi. Ni ja nisam baš bio optimističan ali eto , ispostavilo se da je lik u pravu. Ako sada natučemo 25-30 k ko iz pičke bez skoro ikakve medijske hajke što bi tek bilo kada bi se navijača/simpatizera "maltretiralo" reklamama i ostalim stvarima.
Ili recimo kada bi klub tu uskočio sa malo većim popustima, i nekakvim nagradama. Recimo prvi artikl koji kupiš u fan-shopu je 50% niži ako si član. Kladim se da bi se ljudi učlanjivali radi toga a da bi "pola" Hrvatske nosilo Hajdukov oriđiđi dres jer ovako su cijene katastrofalne. Pogotovo za "našu platežnu moć". Sad koliko je to realno, ne znam, jer nisam baš u ekonomiji i nekakvom managmentu, ali onako iz glave samo predlažem.

I još da proigramo, i ove godine uđemo u EL i ravnopravnu borbu za naslov, članstvo i još neke akcije oko "jogurta i japanki" bi vrlo lako mogle donijeti 1-1,5 milion eura u proračun.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is online now  
Old 22.06.2017., 20:34   #2607
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Ajme sitija se i ja te rasprave ali je nisan moga nac. Sićan se da san ja slaga scenarija i šta se sve mora poklopit fa probijemo 15000 članova a 50k mi je već bija SF
Jel se sjećaš nicka? Ne mogu se sjetit, a probijam glavu već jedno 2 sata.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is online now  
Old 22.06.2017., 20:34   #2608
Juniori vode 5:0 na poluvremenu protiv Uljanika. Odlično. Jučer 3:1 protiv Bjelovara, tako-tako. Slijede dva teža zalogaja, Rudeš u subutu i Hypo Limach u nedjelju, matineje u 11:30.

Despotović je danas koristio istih 18 igrača kao jučer, ali sedmorica jučerašnjih startera je danas bila na klupi jer se ima igrati 4 utakmice u 5 dana.
Ne igraju Vujčić i Budalić. Zanimljivo. Vidjet ćemo što to znači.

Za juniore ovaj turnir igraju Šego i Palaversa iz kadetskog godišta 2000. Nema Krekovića. On je u finalu kadetskog kupa sucu Lučiću rekao, citiram, "Jebem ti mater u pičku retardiranu" nakon nesviranog penala na njemu, prekipjelo mu nakon niza pogrešaka i "pogrešaka" u korist bankomatića. Brijem da je za to dobio par utakmica suspenzije. Dežurni moralisti su se kao i uvijek našli srati protiv Krekovića za te zeru pregrube riječi, a nema ih nigdje kad treba prigovoriti za sudačke krađe u svim kategorijama od pionira do 1. lige.
Enivej, meljem o toj trojici jer ovaj nastup za juniore je predznak da će oni prvi od godišta 2000 dospjeti u bekavce, da će u juniorima ostati samo idućih 12 mjeseci, ako i toliko. Eventualno i krilo Bajić, ali on je modrićevski sitan, vidjet ćemo hoće li to usporiti njegov prelazak u seniorski nogomet.
1998. godište iduću sezonu nemaju pravo nastupa za juniore, neki će u bekavce, neki na posudbe, a nekima će klub zahvaliti.
1999. godište će još imati pravo nastupa za juniore, ali će Teklić i još možda poneki prijeći u bekavce. U Sloveniju se ide tek u ponedjeljak baš zato da povedu i neke od ovih juniora. Po imenima na spisku dat će se naslutiti za koje struka smatra da su prerasli juniore, da su za bekavce. Naslutiti, jer neke će voditi samo da popune brojčano stanje.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Old 22.06.2017., 20:39   #2609
Quote:
Sicko S kaže: Pogledaj post
Juniori vode 5:0 na poluvremenu protiv Uljanika. Odlično. Jučer 3:1 protiv Bjelovara, tako-tako. Slijede dva teža zalogaja, Rudeš u subutu i Hypo Limach u nedjelju, matineje u 11:30.

Despotović je danas koristio istih 18 igrača kao jučer, ali sedmorica jučerašnjih startera je danas bila na klupi jer se ima igrati 4 utakmice u 5 dana.
Ne igraju Vujčić i Budalić. Zanimljivo. Vidjet ćemo što to znači.

Za juniore ovaj turnir igraju Šego i Palaversa iz kadetskog godišta 2000. Nema Krekovića. On je u finalu kadetskog kupa sucu Lučiću rekao, citiram, "Jebem ti mater u pičku retardiranu" nakon nesviranog penala na njemu, prekipjelo mu nakon niza pogrešaka i "pogrešaka" u korist bankomatića. Brijem da je za to dobio par utakmica suspenzije. Dežurni moralisti su se kao i uvijek našli srati protiv Krekovića za te zeru pregrube riječi, a nema ih nigdje kad treba prigovoriti za sudačke krađe u svim kategorijama od pionira do 1. lige.
Enivej, meljem o toj trojici jer ovaj nastup za juniore je predznak da će oni prvi od godišta 2000 dospjeti u bekavce, da će u juniorima ostati samo idućih 12 mjeseci, ako i toliko. Eventualno i krilo Bajić, ali on je modrićevski sitan, vidjet ćemo hoće li to usporiti njegov prelazak u seniorski nogomet.
1998. godište iduću sezonu nemaju pravo nastupa za juniore, neki će u bekavce, neki na posudbe, a nekima će klub zahvaliti.
1999. godište će još imati pravo nastupa za juniore, ali će Teklić i još možda poneki prijeći u bekavce. U Sloveniju se ide tek u ponedjeljak baš zato da povedu i neke od ovih juniora. Po imenima na spisku dat će se naslutiti za koje struka smatra da su prerasli juniore, da su za bekavce. Naslutiti, jer neke će voditi samo da popune brojčano stanje.
Treba spomenuti da se vratio Bradarić nakon ozljede i danas zabio gol. Po riječima struke i ljudi koji ga gledaju reprezentativni bek. On je trebao ići s 1. momčadi na pripreme umjesto Ohandze ali na kraju je potpisao.
Gaitan is offline  
Old 22.06.2017., 20:58   #2610
I opet se.ozlijediaI Bradaric
ashaman is offline  
Old 22.06.2017., 21:07   #2611
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Jel se sjećaš nicka? Ne mogu se sjetit, a probijam glavu već jedno 2 sata.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...8&postcount=55

Čovjek prenio izjavu ovoga iz članka.. ako je to to
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 22.06.2017., 21:13   #2612
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
I opet se.ozlijediaI Bradaric
a u pizdu materinu sranja.
bijeli prah is offline  
Old 22.06.2017., 21:25   #2613
Quote:
Gaitan kaže: Pogledaj post
Treba spomenuti da se vratio Bradarić nakon ozljede i danas zabio gol. Po riječima struke i ljudi koji ga gledaju reprezentativni bek. On je trebao ići s 1. momčadi na pripreme umjesto Ohandze ali na kraju je potpisao.
Bradaric je trebao ici u tursku i da je ohandza ranije potpisao, ali nije zbog ozljede. Onda pasaricek isao. Teklica su i planirali povesti. Ali evo danas izasa zbog ozljede, za nadat se da nije nista ozbiljno.
Durdov is offline  
Old 22.06.2017., 21:31   #2614
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...8&postcount=55

Čovjek prenio izjavu ovoga iz članka.. ako je to to


Malo sam prolistao, ali nije to ta rasprava uopće. Nije ni bitno toliko. Spomenuo sam tog lika jer je jedini vjerovao u 50 k članova, što bi nam danas ustvari trebala biti realnost. Jedna dobra sezona i ta brojka ide i do blizu 60 k.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is online now  
Old 22.06.2017., 21:33   #2615
Quote:
Durdov kaže: Pogledaj post
Bradaric je trebao ici u tursku i da je ohandza ranije potpisao, ali nije zbog ozljede. Onda pasaricek isao. Teklica su i planirali povesti. Ali evo danas izasa zbog ozljede, za nadat se da nije nista ozbiljno.
O jebemti sreću, jel su ga iznijeli ili je odšepao?
Gaitan is offline  
Old 22.06.2017., 21:38   #2616
Quote:
Gaitan kaže: Pogledaj post
O jebemti sreću, jel su ga iznijeli ili je odšepao?
Nisu su ga iznijeli, sam je izasao.
Durdov is offline  
Old 22.06.2017., 21:55   #2617
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post


Malo sam prolistao, ali nije to ta rasprava uopće. Nije ni bitno toliko. Spomenuo sam tog lika jer je jedini vjerovao u 50 k članova, što bi nam danas ustvari trebala biti realnost. Jedna dobra sezona i ta brojka ide i do blizu 60 k.
bilo je više takvih rasprava, i to davno, ima 6-7 godina... neki su kontali teški sci-fi, neki bili uvjereni da se može, nesićan se da je samo 1 "zavro" a ostali kamenovali ... Žuti Mravi, vespa1950, Lambada, magiko, insider... ovi mi nikovi padaju napamet, a sad jel neko od njiZi... kome se da nek zuji
st sonic is offline  
Old 22.06.2017., 22:12   #2618
Quote:
Gaitan kaže: Pogledaj post
O jebemti sreću, jel su ga iznijeli ili je odšepao?
iznilli su ga šepajući
jery drake is offline  
Old 23.06.2017., 00:30   #2619
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post

ne pričamo o ukupnom broju članova nego o bazi, znači o ljudima koji se učlane u klub prvih 3-4 mjeseca u godini.
Glupost. Ja na primjer svake godine obnovin članstvo kad kupujen pretplatu, šta san napravija u utorak i dosta ljudi stu stvar napravi, al eto nismo baza
__________________
Grupa Stividen, meni je dobra grupa
N1N1 is offline  
Old 23.06.2017., 00:42   #2620
Quote:
Durdov kaže: Pogledaj post
Nisu su ga iznijeli, sam je izasao.
Kako ga nisu iznili kad je na Orangini izaša?
Neki ga je krkan složija s leđa. Nadajmo se samo da nije šta gore.
Blay is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.