Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 12:37   #2921
Lip je drugi dres
__________________
Članska iskaznica kao legitimacija pripadnika pokreta otpora!
as asi is offline  
Old 29.06.2017., 12:45   #2922
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
dogovorili su se kurac. Ona 4-4,5 miljuna kuna necemo vidit sigurno, ako bude pola mos se tuc nogon u guzicu.

Ultra se ionako u Splitu marketinski istrosila, ice garant na novu lokaciju po Mediteranu, uvik su tu neke Grcke, Malte i Spanjolske spremne za uletit, a odi ce ti udrit spin kako in raniji termini nisu odgovarali i kako je Hajduk Splicanima izbija svaku godinu "miljarde" kuna iz dzepa

Ne triba mi kristalna kugla za to vidit. Mos ovo spremit i pisemo se u treci cetvrti misec nagodinu
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 29.06.2017., 12:49   #2923
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
dogovorili su se kurac. Ona 4-4,5 miljuna kuna necemo vidit sigurno, ako bude pola mos se tuc nogon u guzicu.

Ultra se ionako u Splitu marketinski istrosila, ice garant na novu lokaciju po Mediteranu, uvik su tu neke Grcke, Malte i Spanjolske spremne za uletit, a odi ce ti udrit spin kako in raniji termini nisu odgovarali i kako je Hajduk Splicanima izbija svaku godinu "miljarde" kuna iz dzepa

Ne triba mi kristalna kugla za to vidit. Mos ovo spremit i pisemo se u treci cetvrti misec nagodinu
Evo ja ti odma mogu rec da si u krivu, Ultra ostaje jos bar iducu godinu
ashaman is offline  
Old 29.06.2017., 12:50   #2924
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
dogovorili su se kurac. Ona 4-4,5 miljuna kuna necemo vidit sigurno, ako bude pola mos se tuc nogon u guzicu.

Ultra se ionako u Splitu marketinski istrosila, ice garant na novu lokaciju po Mediteranu, uvik su tu neke Grcke, Malte i Spanjolske spremne za uletit, a odi ce ti udrit spin kako in raniji termini nisu odgovarali i kako je Hajduk Splicanima izbija svaku godinu "miljarde" kuna iz dzepa

Ne triba mi kristalna kugla za to vidit. Mos ovo spremit i pisemo se u treci cetvrti misec nagodinu
Tako i ja nekako rezoniran stvari... ovo je zadnja godina, 5 godina škrtare na svemu, žicaju sve više love ali eto dogodine će nan izać u susret sa svime, termin, sponzorstvo, trava... ma šta god triba samo reci. Podrška KOsu, samo tvrdo i bez popuštanja. Iako mislin da se ovin više pritišće i grad i da se gubitak odbije od duga.
jordi is offline  
Old 29.06.2017., 12:52   #2925
Njima je super vamo, nigdi ne placaju tako malo i normalno da ce vamo ostat. Cista zarada uz doslovno minimalna ulaganja
Georgi Kakalov is offline  
Old 29.06.2017., 13:17   #2926
Cin se cifra ne spominja vjerovatno smo izvisili opet.
__________________
Članska iskaznica kao legitimacija pripadnika pokreta otpora!
as asi is offline  
Old 29.06.2017., 13:20   #2927
Quote:
12-10-2012 kaže: Pogledaj post
Pa ima tu dosta istine.
Ali šta nas drugo vodi i triba vodit nego ideali.
Ma naravno.

To ne znači da je socios promašaj i ništa bolji od vremena kad su vam uprave postavljali političari.Htio sam nešto drugo reći što važi za sva područja u životu.Koliko god neka ideja bila dobra i plemenita ljudski faktor će ju pokvariti, jer nema veće životinje od čovjeka.Taj će sve uništiti.A pogotovo to dolazi do izražaja kad su novci i interes u igri, a upravo nogomet je magnet za lovu i osobne interese.Pitanje je samo hoće li netko biti tupina pa otvoreno srati po modelu i time odjebat samog sebe ili će se prilagoditi novonastaloj situaciji i podržavati priču dok će ustvari gledati sebe i kako izvući korist.Drugim riječima takve stvari se ne mogu izbjeći bez obzira koliko se ljudi kleli na čast i poštenje.Međutim, ono što se može je to da se takve stvari svedu na što veći minimum kako bi klub što lakše disao i razvijao se.A vas brate mili valjaju već godinama dok vi slijepo branite svaki kurac.Pod izlikom neimaštine plasiraju vam rage u obliku raznih Magnata dok vi skromno sliježete ramenima jer su vas uvjerili kako se bolje ne može dok neki pizduni trpaju provizije u padže zbog poluigrača.Ovo što Santana piše ozbiljne su stvari.Da sam tovar bio bi dio anti Kos teama jer frajeru iz lica iščitavam pokvarenost i podmuklost.Ali lako za mene, čeka se ukazanje Magika jer dečko konačno dolazi na svoje.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 29.06.2017., 13:20   #2928
Quote:
as asi kaže: Pogledaj post
Cin se cifra ne spominja vjerovatno smo izvisili opet.
A tesko hajduka zajebat,ko da je to neka umjetnost..

Btw,odlican gostujuci dres,mozda i najlipsi crveno-plavi uopce
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is online now  
Old 29.06.2017., 14:18   #2929
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Ma naravno.

To ne znači da je socios promašaj i ništa bolji od vremena kad su vam uprave postavljali političari.Htio sam nešto drugo reći što važi za sva područja u životu.Koliko god neka ideja bila dobra i plemenita ljudski faktor će ju pokvariti, jer nema veće životinje od čovjeka.Taj će sve uništiti.A pogotovo to dolazi do izražaja kad su novci i interes u igri, a upravo nogomet je magnet za lovu i osobne interese.Pitanje je samo hoće li netko biti tupina pa otvoreno srati po modelu i time odjebat samog sebe ili će se prilagoditi novonastaloj situaciji i podržavati priču dok će ustvari gledati sebe i kako izvući korist.Drugim riječima takve stvari se ne mogu izbjeći bez obzira koliko se ljudi kleli na čast i poštenje.Međutim, ono što se može je to da se takve stvari svedu na što veći minimum kako bi klub što lakše disao i razvijao se.A vas brate mili valjaju već godinama dok vi slijepo branite svaki kurac.Pod izlikom neimaštine plasiraju vam rage u obliku raznih Magnata dok vi skromno sliježete ramenima jer su vas uvjerili kako se bolje ne može dok neki pizduni trpaju provizije u padže zbog poluigrača.Ovo što Santana piše ozbiljne su stvari.Da sam tovar bio bi dio anti Kos teama jer frajeru iz lica iščitavam pokvarenost i podmuklost.Ali lako za mene, čeka se ukazanje Magika jer dečko konačno dolazi na svoje.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
ja ću bit iskren i reć da vjerujem da ima ovakvih stvari u hajduku, to naravno nije normalno, ali jedan mi je čovjek rekao da je možda ovo maksimum koji možemo izvuć iz modela po pitanju transparentnosti i poštenja. ja se nadam da nije maksimum, ali možda je u pravu

menadžerskih ugovora, provizija i sličnih podjela će uvijek bit, to se nažalost ne može spriječit

ali po tvom upisu bi se dalo iščitat da trenutno u klubu vlada teški nepotizam i lopovluk što nikako nije istina. kad netko neutralan čita tvoj upis dobije dojam da u klubu imamo novog fia, štimca, svagušu i ostale velike funkcionere koji su davali nebulozno velike ugovore i vjerojatno od toga uzimali dio

čak i ako se ovakve situacije u hajduku događaju to je 1% onoga šta se događalo prije 7, 8 ili 9 godina a to jasno potvrđuju sva financijska izvješća koja su iz godine u godinu sve pozitivnija
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Old 29.06.2017., 14:30   #2930
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
ja ću bit iskren i reć da vjerujem da ima ovakvih stvari u hajduku, to naravno nije normalno, ali jedan mi je čovjek rekao da je možda ovo maksimum koji možemo izvuć iz modela po pitanju transparentnosti i poštenja. ja se nadam da nije maksimum, ali možda je u pravu

menadžerskih ugovora, provizija i sličnih podjela će uvijek bit, to se nažalost ne može spriječit

ali po tvom upisu bi se dalo iščitat da trenutno u klubu vlada teški nepotizam i lopovluk što nikako nije istina. kad netko neutralan čita tvoj upis dobije dojam da u klubu imamo novog fia, štimca, svagušu i ostale velike funkcionere koji su davali nebulozno velike ugovore i vjerojatno od toga uzimali dio

čak i ako se ovakve situacije u hajduku događaju to je 1% onoga šta se događalo prije 7, 8 ili 9 godina a to jasno potvrđuju sva financijska izvješća koja su iz godine u godinu sve pozitivnija
Nepotizam svakako vlada jer kako drugačije objasniti da se namjerno dovode lošiji igrači kako bi nečiji čovjek profitirao i izvukao lovu.Lopovluk nisam nigdje spominjao.Ako je ovo vama vrhunac tada će te još dugi niz godina biti zakurac,a bogami i ne zaslužujete ništa drugo nego da krahirate ako doista ne vidite problem u tome da se klub zakida zbog pojedinaca.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 29.06.2017., 14:52   #2931
Idete na kurac sa kosom i provizijama. ...
Uvik ima bolji Manager ili SD...ali nama su ovi aktualno korak naprid.
Evo primjer ultra,nečemo izvuć maksimum tj zarada ali i nečemo pušit ka prije....
Uvik ide bolje i mora bolje,i ići će bolje
spalato78 is offline  
Old 29.06.2017., 14:52   #2932
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Nepotizam svakako vlada jer kako drugačije objasniti da se namjerno dovode lošiji igrači kako bi nečiji čovjek profitirao i izvukao lovu.Lopovluk nisam nigdje spominjao.Ako je ovo vama vrhunac tada će te još dugi niz godina biti zakurac,a bogami i ne zaslužujete ništa drugo nego da krahirate ako doista ne vidite problem u tome da se klub zakida zbog pojedinaca.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk

Ne, ovo nije vrhunac. Ovo je samo početak nečega šta treba bit.

S ovakvim modelom je iznimno teško preko noći iskorjenit kriminal, nepotizam i lopovluk. Mislim da smo napravili dobre korake te smo eliminirali kriminalce i lopove iz kluba.

Sigurno je da tu ima još dosta ima elemenata koje treba popravit i ide se prema tome da se to napravi i da Hajduk približimo makismalno "idealu"
Svaka sumnja u oštećivanje kluba treba biti ispitana, svaku financijsku analizu treba tri puta proučit, svakog mutnog menađera treba eliminirat...

To vjerojatno nikad neće bit savršeno, ali mi se jednostavno dokle god postojimo moramo borit da dođemo do tog savršenstva.

Moj stav je da se uvik može bolje, pa tako i sad u Hajduku. Ne priznajem stav da je i noga u guzicu korak naprid.
Napredak očito postoji i glupo ga je negirat, ali od uprave Hajduka želim još više.
12-10-2012 is offline  
Old 29.06.2017., 15:17   #2933
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Nepotizam svakako vlada jer kako drugačije objasniti da se namjerno dovode lošiji igrači kako bi nečiji čovjek profitirao i izvukao lovu.Lopovluk nisam nigdje spominjao.Ako je ovo vama vrhunac tada će te još dugi niz godina biti zakurac,a bogami i ne zaslužujete ništa drugo nego da krahirate ako doista ne vidite problem u tome da se klub zakida zbog pojedinaca.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
A koji su to lošiji igrači koji su dovedeni i koji su to bolji koji su trebali doći? I tko izvlači lovu?
__________________
igrajte dico jer mi smo pedofili
dena888 is offline  
Old 29.06.2017., 15:18   #2934
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Nepotizam svakako vlada jer kako drugačije objasniti da se namjerno dovode lošiji igrači kako bi nečiji čovjek profitirao i izvukao lovu.Lopovluk nisam nigdje spominjao.Ako je ovo vama vrhunac tada će te još dugi niz godina biti zakurac,a bogami i ne zaslužujete ništa drugo nego da krahirate ako doista ne vidite problem u tome da se klub zakida zbog pojedinaca.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
koji su to losiji igraci. Ili bolje receno koji su to bolji koji su odjebani. Ili cemo ka i uvik po onome "ima puno lipih stvari ali ne smin rec"

Jebote, nogomet je najretardirani sport na svitu, vrte se miljarde i miljarde na panjeve samo takve i ti su skupa podrzan od menadzercica dosa pametovat da neko uzima novce i provizije. No shit Sherlock.

A Hajduk ce poslovat u ligama paralelnog svemira do toga nema
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 29.06.2017., 16:02   #2935
Decki ja sam se nadovezao na Santanu.Cisto sumnjam da covjek lupeta gluposti kad mu je to struka i zna vrlo dobro sta se zbiva po klubovima.A opet razumno je da nece ovdje javno na forumu rokat imena jer bi to bilo neprofesionalno.Ako vi mislite da je to sve pickin dim i lupetanje u prazno tada samo naprijed u nove pobijede.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
bijesprvi is offline  
Old 29.06.2017., 16:12   #2936
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Decki ja sam se nadovezao na Santanu.Cisto sumnjam da covjek lupeta gluposti kad mu je to struka i zna vrlo dobro sta se zbiva po klubovima.A opet razumno je da nece ovdje javno na forumu rokat imena jer bi to bilo neprofesionalno.Ako vi mislite da je to sve pickin dim i lupetanje u prazno tada samo naprijed u nove pobijede.

Poslano sa mog E2003 koristeći Tapatalk
Gle opet po meni ne može Santana vidjeti cijelu perspektivu dovođenja igrača, ako netko zna zašto se dovodilo nekoga i ako je bilo tajnih razloga onda je to Branco, recimo po CV prošle godine bilo je boljih likova od Saida ili Futacsa i tu na forumu se dobrano pljuvalo i sumnjalo u njihovo dovođenje pa su demantirali sve, tako da sve to treba uzeti sa dozom opreza. Ali evidentan je rast kluba na svim poljima, počevši od sitnica kao što su Instagram i Facebook di se sve objavljuje i puno bolje nego prije, pa do struke, Akademije i prve momčadi. Po meni ogroman pokazatelj je intervju Ćosića i Terzijeva koji prakticki pa i molili da ostanu u Hajduku, i općenito slika nam se promjenila na bolje, naravno ne kažem da su savršeni svako ima grešaka, ali pokazali su da mogu i ja im vjerujem i mislim da ih treba pustiti na miru pogotovo Branca da odradi što bolje može, pa onda ukoliko se desi stagnacija kao kod Brbića i ekipe propitati budućnost, ali za sada puna podrška.
Gaitan is offline  
Old 29.06.2017., 19:03   #2937
Levski već vodi 1-0
Seascape is offline  
Old 29.06.2017., 19:04   #2938
Izgleda na je na onoj laoli neka patka strema ne radi.

Levski vodi 1:0, druga minuta

NA laoli taj stream radi.

http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.p...7853&ci=5&si=1

BTW gubimo 1:0
__________________
Što ga više lome to ga volim jače..HŽV
acer is offline  
Old 29.06.2017., 19:46   #2939
2:0...
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Old 29.06.2017., 19:47   #2940
Guido 2-0
Što nas guze Slovenci,em u Arbitraži pa u nogometu
spalato78 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.