Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 20:38   #41
Ja kuzm sto si htjela reci Almost.

Moja motivacija je bila prvenstveno zbog ucestalih iriracija intimne zone zbog uskih traperica, biciklistickog sica i sl. Malo malo pa Canesten, jer prvobitno mehanicki iziritirano se na kraju uvijek do kraja upali.

Nisam se usudila voskom ili secernom pastom jer bi mi valjda odvalilo usmine (imala sam iracionalnu fobiju da bi klepetale oko koljena, ko rastimana vrata Saloona te da nema tog Clinta koji bi se ikad vise usudio uci ). A nakon brijanja sto dalje to gore i cekinjasto prase Brijanjem sam se i dovela u to stanje.)

(Sorry za graficki prikaz, u elementu sam.)

Kad sam vec krenula u to, onda sam rijesila i sve ostale zone.

Jebemese sto bi ikad itko mislio o tome (dlake), koliko je drustveno prihvatljivo i kako izgledam. MENI je ugodnije i ustedi cudo vremena. I to se racuna. (Mislim nije da mi je odmah imaginarni penis narastao od silnog osjecaja muske slobode )

Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Imam i ja sličan problem, ne tako intenzivno, ali moja koža nikad nije glatka. Uvijek te crvene pikice.
Uvijek se divim ženama koje imaju prekrasnu glatku kožu, a ja koju god metodu koristila, uvijek ista stvar .

Lumiu ne mogu koristiti jer imam puno madeža.
Mozes.

IPL/Lumia = vodljivost je kroz pigment. Analogno: bez pigmenta ne przi.

Trebas kupiti bijelu creon olovku i 'tockati' tamo gdje ne zelis da przi, za sitnije madeze. Ispod Sunblock 500 najmanje. Za vece madeze mali flasteri izrezani da pokriju i deri.

Izlozenost svjetlosti/suncu je ujedno i razlog zasto treba poceti u jesen:
Nakon tretmana IPLom treba se opcenito cuvati sunca i koliko se izlazete. Sto po vrucini nije nimalo lako, ako se treba pokrivati.

U salonu je islo: prvih 4 tretmana svaka 4 tjedna, zatim 2 svakih 5 tjedana itd. Raspored gledaju individualno po tome kako dlacice rastu tj ima veze sa folikularnim fazama dlake. Ako krenes u rujnu velika je vjerojatnost da ces iduce godine taman dogurati do toga da treba tretman svakih 8-9 tjedana i na taj nacin premostis najgore ljetne mjesece.

Takodjer solarij i dugotrajno suncanje zaboraviti na godinu dana (tko se i inace ima zivaca grillati).
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 13:05   #42
Imam dlakave madeže na licu, kako to ukloniti, jel ima ko iskustva?
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 18:16   #43
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
u uvijek do kraja upali.
Nisam se usudila voskom ili secernom pastom jer bi mi valjda odvalilo usmine (imala sam iracionalnu fobiju da bi klepetale oko koljena, ko rastimana vrata Saloona te da nema tog Clinta koji bi se ikad vise usudio uci
Hvala što si sad mene zarazila s tom suludom fobijom. Kao da ih nemam dovoljno.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 00:29   #44
To sam ja isto imala strah da će se usmine razvući od tog silnog rastezanja. Ali svejedno sam išla godinama na šećernu pastu, odnedavno se i sama čupam jer mi je tako jeftinije.
I baš sam nedavno primijetila da su dosta razvučene te vanjske usmine, i kao da su nekako zgužvane sad je li to od tog razvlačenja paste ili samo od sebe nisam sigurna, ali rekla bi prije ovo prvo.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 09:49   #45
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post


Trebas kupiti bijelu creon olovku i 'tockati' tamo gdje ne zelis da przi, za sitnije madeze. Ispod Sunblock 500 najmanje. Za vece madeze mali flasteri izrezani da pokriju i deri.

Ja imam na tijelu preko 250 madeža, znaš koliko bi vremena uzelo da to sve prekrijem?!
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 14:56   #46
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
Imam dlakave madeže na licu, kako to ukloniti, jel ima ko iskustva?
Kod plastičnog ili još bolje maksilofacijalnog kirurga.
PuffCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 15:00   #47
Da. Skupa s madezom.

Mimo toga nemoj prckati po madezu. Ni mehanicki ni IPL om.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 15:13   #48
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
To sam ja isto imala strah da će se usmine razvući od tog silnog rastezanja. Ali svejedno sam išla godinama na šećernu pastu, odnedavno se i sama čupam jer mi je tako jeftinije.
I baš sam nedavno primijetila da su dosta razvučene te vanjske usmine, i kao da su nekako zgužvane sad je li to od tog razvlačenja paste ili samo od sebe nisam sigurna, ali rekla bi prije ovo prvo.
Ne vjerujem. Zato sam i napisala iracionalni strah.
Oce to s godinama (all going south )

Inace divim ti se sto se cupas sama . Noge nikad nisu bile problem i imam visoku razinu boli ali prepone i ostatak je bilo too much. (E da mi je takav skalp bar htio rast na glavi, di bi mi bio kraj )

Kod cupanja pastom/voskom se ne moze nanijeti nista protiv boli. Jer je skalp pregust za mazanje. Osim toga ne bi hvatalo vosak.

Docim je IPL/laser druga stvar, jer postoji 'THE krema'

Manje boli i moze se 'nastelati' uredjaj na jace pa je i rezultat bolji.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 19:27   #49
'THE krema' prije IPL-a
koja je to?
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 18:33   #50
Emla creme.http://www.huidziekten.nl/formulariu...s/emla-5x5.jpg

To je blago anestetizirajuca (numbing) krema koja se inace koristimza tretman prijevremene ejakulacije. Najozbiljnije

Predvidjena je za mazanje po intimnoj zoni i sluznicama, ne narusava pH, (provjereno) nije foto reaktivna. I divno umrtvljuje zonu po kojoj se namaze. (Iako ja bih svakome preporucila da najprije proba malo negdje gdje se ne vidi i opali jedan 'flic' lumeom preko toga. Da bi bili sigurni da nema alergijske reakcije.

Namaze se jedno 15-20 min prije IPL. Razlika je osjetna pogotovo kod tretmana bolnih zona tipa prepone.

Ovdje kod mene ide na recept ali je svejedno skupa. Tamo kod vas ne znam da li ima to, sigurno ima nekakav ekvivalent. Da li je kosmatost u rh medicinska indikacija isto nemam pojma.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 21:48   #51
Javljam se kao još jedna prezadovoljna korisnica Lumeee. Kupila sam ju prije godinu i pol, blicala se par puta pred ljeto i već sam vidjela veliku razliku i prvo ljeto nakon puuuno godina provela skroz u haljinicama, hlačicama i sl. (bez onih perioda puštanja dlaka da narastu prije depilacije pa se na 35 stupnjeva pržiš u dugim hlačama. )
Kroz ljeto sam se prestala blicati, nešto sitno dlaka se vratilo (ali puno tanje) i sad kroz zimu sam održavala samo, onak, jednom mjesečno.
Preporučila bi Lumeu svakome jer proizvod vrijedi svake lipe!
Primjer: prije tri tjedna sam išla s mužem na bazen...i bilo je onak, uzela sam badić i išli smo. Znači nema joj pa nisam izdepilirana, joj pa kud baš sad kad puštam dlake za depilaciju...ma preporod totalni! S tim da su mi dlake bile takve da sam ih ujutro obrijala, a navečer bile noge ko brusni papir. A sad su glatkeeeeee
Živjela Lumea!!
ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 06:30   #52
Pa to čudo košta 4500 kn

Rent-a-lumea biznis mi zvoni u ušima

Usput, Philips epilator mi traje još od kraja devedesetih

I mene muči urastanje (slaba dlaka, jak korjen).
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 06:35   #53
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Pa to čudo košta 4500 kn

Rent-a-lumea biznis mi zvoni u ušima

Usput, Philips epilator mi traje još od kraja devedesetih

I mene muči urastanje (slaba dlaka, jak korjen).
Najskuplji model kosta oko 4000kn, al ima ih i za 1800kn. I cesto su na akcijama. Moja je bila 4000kn, ali sam ju ulovila na akciji po 2300kn :-)
ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 06:38   #54
Ahaaaa... Išla sam na Philipsovu stranicu pa me šlagiralo.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 09:25   #55
Braun IPL na akciji bio 2700 kuna.
Kupila i prezadovoljna sam
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:14   #56
Dajte na ovoj temi napišite kad bude idući put neki IPL na akciji!
Inače to planiram kupiti već dvije-tri godine ali uvijek me strah da ću baciti novce
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 14:15   #57
Ja imam ovaj remingtonov i jako sam zadovoljna, kupljen na akciji za 1750 kn. Odradila sam otprilike 6 blicanja od 4. mjeseca i rješila se dobrog dijela dlačica, ovo što je ostalo raste slabije i sporije tako da će biti jednostavno depilirat preko ljeta. Isto sam imala konstantne probleme s urastanjem dlačica, ranama, ožiljcima zadnjih 15 godina koliko se depiliram, preporodilo me ovo.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 21:49   #58
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Dajte na ovoj temi napišite kad bude idući put neki IPL na akciji!
Inače to planiram kupiti već dvije-tri godine ali uvijek me strah da ću baciti novce
Neces baciti.
Ima tema IPL na Kozmetici, skokni procitati iskustva.

Mislim da je Braun i trenutno na akciji.
Nu. https://www.nabava.net/depilatori__1...ijac__24966351
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:30   #59
Ja sam cijelo proslo ljeto noge depilirala na sljedeci nacin:

najprije piling - secer, maslinovo ulje i med
nakon toga isprati noge, dobro namazati kokosovim uljem i obrijati nekom boljom britvicom
dakle bez ikakve pjene, kreme itd... samo kokosovo ulje.
lesomeso is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 21:53   #60
Kad se depilirate doma voskom, gdje to radite? U sobi, boravku, kupaoni? Sjedite na stolici?
Zasto pitam?

Kupila nekidan grijac i vosak i sve kao u salonu ( cekam jesen da odem na laser) i krenula s nogama. Em mi je kapalo po podu, em po rukama i iznerviralo me. Neke ideje kao ne pokapati i sebe i okolo sebe i kako sjesti, leci ili sto vec dok sam sebe gulis voskom?
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.