Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2017., 14:34   #21
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
rebao si prvo dati auto na pregled, a onda kupovati. Nadam se da će ti sve biti OK, da ne potrošiš previše novca, ali bojim se da nešto definitivno ne štima kada ti je ekipa iz servisa vratila novce
Nemoj sada pobjeći s foruma, navrati tu i tamo, a i sada sam znatiželjan, interesira me kako će biti na tehničkom.
Auto je dovucen iz drugog grada u subotu jer jedino tada mogu, pa sad vec kad sam odputova sam i uzea auto...

A evo izgleda da su i popravili problem samo bice se zna ugasiti bas ako se potrefi da je sve moguce upaljeno na autu i da slucajno padnu okretaji ispod 500 pa da umre, ali inace dok vozi, vuce ko lud...a tehnicki to je sada sljedeca misija, javit cu sto bude, jos jedna stvar sto sam otkria : nakon voznje od nekih 20 minuta sam parkira, diga haubu, otvoria kapicu od spremnika rashladne tekucine, i ono je skroz do vrha bilo, kako sam lagano otvara se culo ono frckanje, znaci da je vruce bilo jako...ali opet temperatura nikad ne prelazi 90℃ pa je mozda ovo normalno?
Petarfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 16:23   #22
sjetit ces se ti CD-ovih rijeci...

sad se jos odupires ali doci ce cica na kolica...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 16:34   #23
Gle ovak,od auta starog 20 godina ne možeš bog zna kaj očekivat pa makar se zvao i Audi.Niti neznaš tko ga je sve vozio i kako ga je vozio,te kako je auto održavan.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 16:47   #24
U pravilu nije preporučljivo otvarati čep rashladne tekućine dok je motor vruć, u sustavu uvijek ima pritiska, a posebno kad je motor vruć. Okretaji ne bi smijeli padati ispod ler gasa, vjerovatno neki od senzora nije baš u najboljem stanju.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:29   #25
Svaki proizvođač upozorava da se rashladni sistem ne otvara dok je motor vruć. Ali uvijek ima netko kome vrag ne da mira...
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:39   #26
Bojim se i ja tih senzora, valjda bi mi rekli u servisu da su nasli ista...pokusavam spojiti svoj OBD2 uređaj sa svojim mobitelom preko bluetooth ali samo mi se vjecno spaja...dali ovo godiste uopce podrzava obd 2?
Petarfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 20:18   #27
Quote:
Petarfall kaže: Pogledaj post
Auto je dovucen iz drugog grada u subotu jer jedino tada mogu, pa sad vec kad sam odputova sam i uzea auto...

A evo izgleda da su i popravili problem samo bice se zna ugasiti bas ako se potrefi da je sve moguce upaljeno na autu i da slucajno padnu okretaji ispod 500 pa da umre, ali inace dok vozi, vuce ko lud...a tehnicki to je sada sljedeca misija, javit cu sto bude, jos jedna stvar sto sam otkria : nakon voznje od nekih 20 minuta sam parkira, diga haubu, otvoria kapicu od spremnika rashladne tekucine, i ono je skroz do vrha bilo, kako sam lagano otvara se culo ono frckanje, znaci da je vruce bilo jako...ali opet temperatura nikad ne prelazi 90℃ pa je mozda ovo normalno?
Zašto si to napravija................zašto?
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 20:22   #28
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Zašto si to napravija................zašto?
Jel to problem? Nisam odma do kraja otvoria nego lagano propustia, pa nakon 1 minute opet malo, i tako par puta, samo pogleda razinu i vratia nazad cep.
Petarfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 22:06   #29
Nije problem, nema štete. Mogla je pod pritiskom špricati van, pa te antifriz speče, pa komplikacije kod doktora... Uglavnom, sad znaš, pa pazi. Kad je motor hladan ili skoror hlad onda nema problema, a uostalom, posuda za antifriz ima oznaku razine uza hladan motor. To je bitno i na to paziš, a kad je vruć drži se dalje
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 00:37   #30
Quote:
Petarfall kaže: Pogledaj post
Jel to problem? Nisam odma do kraja otvoria nego lagano propustia, pa nakon 1 minute opet malo, i tako par puta, samo pogleda razinu i vratia nazad cep.
Naravno da je problem jer je ta rashladna tekućina u toj posudi iznimno vruča i pod tlakom a kako ti je auto mogući krš kako znaš da je sve to ispravno??
Ne bi bio prvi koji je završio u bolnici sa ozbiljnim opekotinama poglavito lica i ruke. Dok se auto ne odladi ne diraj pametnije ti je a i zdravije.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 03:08   #31
Quote:
Petarfall kaže: Pogledaj post
Bojim se i ja tih senzora, valjda bi mi rekli u servisu da su nasli ista...pokusavam spojiti svoj OBD2 uređaj sa svojim mobitelom preko bluetooth ali samo mi se vjecno spaja...dali ovo godiste uopce podrzava obd 2?
Tvoj se Audi proizvodio od 1996. - 2006. godine, a OBD2 nastupa 1996. obavezno za sve.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 03:26   #32
He, he, sad ce naucit sto su K i L linije ... usrani VAG i njihovo "nasljedje". Nisu mogli podnjet da OBD nije prihvatio njihov sugavi standard.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:18   #33
Quote:
Petarfall kaže: Pogledaj post
Bojim se i ja tih senzora, valjda bi mi rekli u servisu da su nasli ista...pokusavam spojiti svoj OBD2 uređaj sa svojim mobitelom preko bluetooth ali samo mi se vjecno spaja...dali ovo godiste uopce podrzava obd 2?
podržava ali to kaj ti imaš je ELM a treba ti KKL.
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Tvoj se Audi proizvodio od 1996. - 2006. godine, a OBD2 nastupa 1996. obavezno za sve.
OBD je samo konektor i nemaju ga svi od 1996.
Quote:
Petarfall kaže: Pogledaj post
Jel to problem? Nisam odma do kraja otvoria nego lagano propustia, pa nakon 1 minute opet malo, i tako par puta, samo pogleda razinu i vratia nazad cep.
Razina vode se provjerava kad je motor hladan a ne pod radnom temperaturom.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:26   #34
Nije fiksno 1996. godina, ali ako se je trebao pojaviti novi model na tržištu 1996. i kasnije, obavezno je morao biti na OBD2 protokolu.

Recimo Opel Calibra se je proizvodila od 1989.-1997. i nisu ništa mijenjali, do kraja proizvodnje je bio na OBD1 protokolu, dok recimo Omega B se je počela proizvoditi 1994. godine i već je bila na OBD2 protokolu, ali da je bilo koji proizvođač mislio izbaciti novi model 1996. godine i kasnije na tržište, morao je biti na OBD2 protokolu.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 00:13   #35
Neznam, prepozna mi uređaj, i onda samo u beskonacno vrti neke protokole, protocol 1, 2, 3, pa opet prvi pa drugi, ali nikako da se spoji, osigurac u autu je provjeren tako da nije do toga...probat cu naci taj 'KKL" uređaj pa sa njime probati..
Petarfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 00:20   #36
Uz KKL ti treba software i komp. Nema na finjaka sa mobitelom i sl.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 20:31   #37
Evo danas sam malo dužu relaciju uzea, auto radia super i onda se usred voznje ugasia, ugasen on, ja u kretnji, ubacim u trecu i dam mu gasa i upali si i sve ok opet...cudno kako se prije desavalo svakih 10 minuta a nakon ciscenja svakih 30 minuta...stvarno neznam sto bi vise.
Petarfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 23:19   #38
Bojim se da su ti uvaljali kantu i iskreno se nadam da si ga dobio za siću.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 11:03   #39
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Bojim se da su ti uvaljali kantu i iskreno se nadam da si ga dobio za siću.
Nevirujem da je uvaljen, auto je radia prvih 4 dana kako treba, vozio sam 4 sata do doma i nije se gasia, tako da mi je cudno.
Necu nista skrivati, 19000 kn sam dao sa alu i celicnim felgama i skoro novim gumama i ljetnim i zimskim...i jos cekam auspuh za tehnicki...
Jos jedna stvar sto sam spominja mozda, je radio koji se gasi kad se pojaca glasnoca iznad neke.razine, pa se sad pitam dali mozda gubi negdi elek. snagu ili nesto slicno pa da se zato gasi?
Petarfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 11:15   #40
Daj ga uvali onom koji traži Clio do 25.000 kn.

Nazad na temu - dakle tebi se auto ugasio u VOŽNJI, u turaži, ne kad je bio na leru? Dakle ti držiš gas, ideš, štajaznam, 60-70 i on samo zgasne?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.