Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 13:28   #301
i, je li im to bio problem?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:44   #302
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i, je li im to bio problem?
Sumnjam. 😀

Fakat smo bili sramotan prizor, sjedimo na podu naoružani bušilicom, šrafcigerima, okruženi dijelovima namještaja, uputama za sastavljanje, i nemamo pojma što bi sa svim tim...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 14:30   #303
Quote:
rastko kaže: Pogledaj post
Nikada mi nije bilo jasno kako ženi može biti privlačan muškarac koji nije samostalan. Ne zna sam sebi skuvati, oprati odjeću, usisati, zamijeniti sijalicu... Ne treba biti vrhunski kuhar ili inžinjer, ali šta ćeš mi ako si nesposoban.

Iste stvari su mi važne i kod žena. Ne zato što su žene i sutra će se brinuti o porodici, već zato što trebaju biti sposobne brinuti se same o sebi. Samo to.

Sent from my 6045K using Tapatalk
Meni je puno bitnije ako to ne zna/ne želi da je sposoban financirati nekoga tko će to raditi umjesto njega/nje....simple as that
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 14:44   #304
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Meni je puno bitnije ako to ne zna/ne želi da je sposoban financirati nekoga tko će to raditi umjesto njega/nje....simple as that
Upravo to. Ja ne kuzim gdje je razlika ako ja platim cistacicu ili pocistim stan, isto ko s uljem u autu.
Meni osobno ne pada na pamet uzimat metlu u ruke ili se cijeli zamazati od ulja da bih dokazao sto?
Dokazao sam se na drugom mjestu i ne smatram se nesposobnim za zivot ako mi ne pada na pamet cistiti nego platiti nekome da to odradi umjesto mene.
Meni bi zena bila sto puta napetija da moze zaraditi za cistacicu nego je gledat s gumenim rukavicama kako riflja sekret.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:48   #305
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Upravo to. Ja ne kuzim gdje je razlika ako ja platim cistacicu ili pocistim stan, isto ko s uljem u autu.
Meni osobno ne pada na pamet uzimat metlu u ruke ili se cijeli zamazati od ulja da bih dokazao sto?
Dokazao sam se na drugom mjestu i ne smatram se nesposobnim za zivot ako mi ne pada na pamet cistiti nego platiti nekome da to odradi umjesto mene.
Meni bi zena bila sto puta napetija da moze zaraditi za cistacicu nego je gledat s gumenim rukavicama kako riflja sekret.

A onda se negdje dogodi kratki spoj na poslu. Npr. Agrokor. Svašta se događa, neki ostanu stajati, neki samo malo klecnu, a neki ostanu bez ičega. I što bi onda? Kakali u zmazani wc jer nema tete čistilice da počisti vaše drekece?
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:53   #306
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
A onda se negdje dogodi kratki spoj na poslu. Npr. Agrokor. Svašta se događa, neki ostanu stajati, neki samo malo klecnu, a neki ostanu bez ičega. I što bi onda? Kakali u zmazani wc jer nema tete čistilice da počisti vaše drekece?
Ne, ta moja sposobnost koja me dovela tu gdje jesam bi mi pomogla da to prebrodim i vrlo brzo nađem isti tako plaćen posao.
Pa nisam ja sebi odrezao pola mozga niti nekome posudio dio svojih sposobnosti pa da daljem jezdim kroz život kao da sam napravio neuspješnu lobotomiju.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:54   #307
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
A onda se negdje dogodi kratki spoj na poslu. Npr. Agrokor. Svašta se događa, neki ostanu stajati, neki samo malo klecnu, a neki ostanu bez ičega. I što bi onda? Kakali u zmazani wc jer nema tete čistilice da počisti vaše drekece?
Kako misliš ostanu bez ičega...pa ako ostaneš bez posla nisi ostao bez mozga ili???
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:15   #308
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Kako misliš ostanu bez ičega...pa ako ostaneš bez posla nisi ostao bez mozga ili???
A pa da.
Ako posjedujes specificna i potrebna znanja i vjestine onda za tebe nema zime
Ako si jedna od 25k ili koliko vec konzumovih blagajnica onda si u problemima.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:17   #309
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A pa da.
Ako posjedujes specificna i potrebna znanja i vjestine onda za tebe nema zime
Ako si jedna od 25k ili koliko vec konzumovih blagajnica onda si u problemima.
Ali vjerujem da si onda niti nisi priuštila tetu čistilicu
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:19   #310
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ali vjerujem da si onda niti nisi priuštila tetu čistilicu
Ne naravno, nego se to onda posebno mora tarifirati kao sto mozemo vidjeti u nebrojeno tema pogotovo na ZUD-u
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:22   #311
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ne naravno, nego se to onda posebno mora tarifirati kao sto mozemo vidjeti u nebrojeno tema pogotovo na ZUD-u
Gledaj...sat mm-a po službenoj tarifi je 250 kn, jbg...ako želiš majstora izvadi kesu
Tako ti je i sa čistilicama...ako samo čisti onda je sat 40kn....ako je i jebeš onda tarifa naglo raste
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:23   #312
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Gledaj...sat mm-a po službenoj tarifi je 250 kn, jbg...ako želiš majstora izvadi kesu
Tako ti je i sa čistilicama...ako samo čisti onda je sat 40kn....ako je i jebeš onda tarifa naglo raste
Usudio bih se reci da raste eksponencijalno
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:24   #313
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Usudio bih se reci da raste eksponencijalno
Eto...pa ti sad pazi
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:41   #314
Bokte, kaj vam je cistilica dost?
Dragi i ja imamo dvije i jos jucer rifljam, a i popusila sam mu prije nego sam se primila usisavaca.
Aj kuhao je nesto za rucak.
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:47   #315
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Bokte, kaj vam je cistilica dost?
Dragi i ja imamo dvije i jos jucer rifljam, a i popusila sam mu prije nego sam se primila usisavaca.
Aj kuhao je nesto za rucak.
Sve prije nego usisavat ha
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:49   #316
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Sve prije nego usisavat ha
Prioriteti, vidis da zena zna koji su prioriteti bitniji od onih drugih.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 16:51   #317
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Prioriteti, vidis da zena zna koji su prioriteti bitniji od onih drugih.
Treba mladog pastuha držati u staji...nije joj lako
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:44   #318
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Postoje muškarci koji mogu i hoće, postoje muškarci koji bi, ali ne mogu, a postoje oni koji neće bez obzira mogli ili ne mogli. Postoje iste takve žene. Nitko ne kaže da svatko može sve, ali ni fizička snaga i sposobnost jednostavno ne ovise o spolu.

Eno, moj dragi je medvjed od 2 m i 120 kg. Fizički može što god. Ali kad je trebalo sastaviti namještaj za hodnik zajedno nismo imali pojma što bi. Nije fizička snaga nešto što se koristi u svakodnevnom životu. Koliko puta dnevno guramo ormare po stanu?
Joj, pa ne možeš reći da u pravilu muškarci nisu fizički jači od žena.
A ja nisam ni rekla da se fizička snaga koristi svakodnevno.
Samo da postoje neke stvari (a tiču se fizičke snage) koje će (osim u iznimnim slučajevima) muškarac lakše obaviti od žene.
O sposobnosti obavljanja kojekakvih poslova nisam rekla ni s.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:50   #319
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Joj, pa ne možeš reći da u pravilu muškarci nisu fizički jači od žena.
A ja nisam ni rekla da se fizička snaga koristi svakodnevno.
Samo da postoje neke stvari (a tiču se fizičke snage) koje će (osim u iznimnim slučajevima) muškarac lakše obaviti od žene.
O sposobnosti obavljanja kojekakvih poslova nisam rekla ni s.
Ma kaj muskarci
Upravo sam zamijenila cijev na sudoperu i jest da curi na sve strane, ali ni susjed mrga nemre zategnut, a stari nije ni znao od dva ista kraja kud ide koji
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:33   #320
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Meni je puno bitnije ako to ne zna/ne želi da je sposoban financirati nekoga tko će to raditi umjesto njega/nje....simple as that
kako slatko, u svakom drugom-trecem postu se suptilno ubaci nesto sto on mora, za njega/nju
:klap:
ili, mozda sam u krivu, mozda je netko predlozio nekoj zeni da zaradi i uzme cistacicu/kuharicu/kurvu ako nije dobra i ne da joj se nesto raditi?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.