Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2007., 11:33   #21
meni se baš svidjela emisija... dobri prilozi i dobra voditeljica
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 11:54   #22
evo za one koji nisu gledali imaju tu video
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...0906_24923.php
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 12:00   #23
Dosadno....a najavljivano je kao nešto "nikad viđeno" na ovim prostorima.
Nekidan gledala Oprah sa istom shemom....
A i nekako mislim da je ova jedna šok priča odrađena u prvoj emisiji, a da će dalje se nastaviti kao nekakva dosadnjikava emisija...
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 12:05   #24
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Dosadno....a najavljivano je kao nešto "nikad viđeno" na ovim prostorima.
Nekidan gledala Oprah sa istom shemom....
A i nekako mislim da je ova jedna šok priča odrađena u prvoj emisiji, a da će dalje se nastaviti kao nekakva dosadnjikava emisija...
moguće je da će im uskoro ponestat tema pa da će postat dosadnjikavo...
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 12:23   #25
jel netko skužio kad je repriza? vidim da se reprizira ono "ostati živ", al ovo nisam skužila. hm hm hm?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 12:27   #26
Andy jel ima reprize?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 13:06   #27
Taj lik je lud i sve to štima....ali:mislim da nisu dovoljno zaštitili njegov identitet(da,znam da on ni ne zaslužuje da mu se zaštiti identitet),ali taj lik ima ženu i dijete,ako sam dobro skužila....pa zamislite što sad njih čeka
Trebali su mu totalno sakriti lice i promijeniti glas-time prilog ne bi izgubio na šokantnosti.
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 13:16   #28
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Umjesto da Striček Pedofilček završi u zatvoru, vjerojatno će tužit onog novinara i Novu TV i dobiti hrpu love.
ne vjerujem.sada svi susjedi,rodbina,kolege na poslu,svi znaju da je pedofil.jedino mi je žao njegove kceri.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 13:23   #29
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
evo za one koji nisu gledali imaju tu video
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...0906_24923.php
taj posao je jako loše obavljen..... ime zaljepljeno na portafonu.....snimatelji su proizvodili buku.....ženska koja glumi djevojčicu se uopće nije potrudila da bar malo promijeni glas......odlična ideja, ali šlampava izvedba

ovako to treba napraviti :

http://www.youtube.com/watch?v=L_kADup_wZw
__________________
Blood was everywhere. One of the mimes caught a knife in the side of his head. He screamed and cried, but all the other mimes were being impaled and couldn't help him. He looked at me and exploded.
julijanski kalendar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 14:11   #30
Quote:
julijanski kalendar kaže: Pogledaj post
taj posao je jako loše obavljen..... ime zaljepljeno na portafonu.....snimatelji su proizvodili buku.....ženska koja glumi djevojčicu se uopće nije potrudila da bar malo promijeni glas......odlična ideja, ali šlampava izvedba
istina je da ta ženska i nije imala nešto previše dječji glas, al očito je on nije skužio. a i što se tiče ovih drugih grešaka, ta gnjusoba je očito zbog svoje pohote prešla preko toga, zanemario je to i ipak ušao u stan.

što se mene tiče, itekako mi je drago da mu je faca ostala prepoznatljiva, jer, iako neće nažalost kazneno odgovarati, nakon ove emisije ga čeka pravi pakao. nadam se samo da je gledanost bila dovoljno dobra.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 14:16   #31
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
.jedino mi je žao njegove kceri.
Slažem se, ta emisija Nove TV mi je FENOMENALNA ( inovatina, nešto sasvim novo na našem televizijskom tržištu i već se veselim nastavku ), ali smatram da su jučer trebali totalno prekriti lice onog pedofila ( ono je bilo strašno, ali definitivno trebaju raditi na još takvih slučajeva, kada već imamo sudstvo koje kao i da nemamo, barem neka ih privatne televizije plaše, gamad jednu!!! )... nego, gdje sam ono stao, e da, trebali su prekriti lice i promijeniti glas zbog njegove kćerke koja se sada dovodi u zaista neugodnu situaciju, smatram da je Ivan Žada ( kojega smatram izvanrednim mladim novinarem ) trebao misliti i na to, jer sada samo možete zamisliti u kakvim će sve neugodnim situacijama moći biti izložena njegova kćer, kao i žena, a i šira i uža obitelj, kao i prijatelji. Jer jedno je sigurno, onog pedofila kojega su jučer pokazali sigurno su prepoznali svi koji ga znaju, krenuvši od rodbine, prijatelja, poznanika pa sve do poslodavaca, susjeda i ne znam koga sve ne.

I još jednom sve pohvale novoj emisiji Nove TV!!! ODLIČNO JE!!! I nadam se da sada nećete splasnuti sa idejama, držite ovaj tempo...

Quote:
penelope pitstop kaže: Pogledaj post
nadam se samo da je gledanost bila dovoljno dobra.
Danas hodam gradom i svi, ama baš svi pričaju o tome, to je nešto nevjerojatno! Krenuvši od bakica u tramvajima i autobusima, do trgovina i ulica. Nešto nevjerojatno, ali mislim i sasvim jasno, jer tema je zaista šokantna. Ja nisam mogao vjerovati jučer kada sam gledao...
__________________
Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.
Lord Constantius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 15:21   #32
Stvarno je dobra emisija. Najviše me se dojmio prilog o pedofilima. Odlično!
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 15:33   #33
Odlično. Upravo sam odgledao prilog.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 15:35   #34
i ja pogledala prilig... malo me sokiralo kako zapravo opce nisu zamaglili lice pedofilu, ono kao jesu ali i dalje kuzis kako izgleda i da ga vidis na cesti skuzila bi ga... jadna njegova obitelj...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 16:59   #35
Repriza?
 
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 17:09   #36
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
Repriza?
imaš na dnevnik.hr sve priloge iz emisije.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 17:12   #37
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...4923_69050.php

Evo ti tu, bogati.
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 18:04   #38
ja neznam kak se lik nije hitio pred prvi auto koji je naišao?
mene je bilo sram gledat.
koja budaletina i bolesnik,ali stvarno su zbog njegove obitelji trebali ful zamagliti njegov lik.
njega mi nije žao,ali njegova 4 godišnja kćer nije kriva što joj je otac bolesnik.

nakraju će nova i novinar naj.zbog priloga.
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 19:05   #39
Ovo sa pedofilom je bilo odlično i naravno zastrašujuće!Tako se to radi kad naš sustav spava!!Netreba njemu više niti policija niti sud jel narod najviše i najjače presudi!Njemu ništa drugo ne preostaje nego metak u glavu jel su ga sigurno prepoznali!!I neka!Svaka čast Novoj Tv na ovome trebali bi to malo češće a i za druga kaznena djela je koja je policija i sudstvo gluho!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 19:08   #40
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
Taj lik je lud i sve to štima....ali:mislim da nisu dovoljno zaštitili njegov identitet(da,znam da on ni ne zaslužuje da mu se zaštiti identitet),ali taj lik ima ženu i dijete,ako sam dobro skužila....pa zamislite što sad njih čeka
Trebali su mu totalno sakriti lice i promijeniti glas-time prilog ne bi izgubio na šokantnosti.
ne slažem se s tobom da bi u trebali sakriti lic!Neka svi vide tko je pedofil pa i žena i dijete,jeste da je bolno ali bolje da tako shvati nego na svojoj koži ako već nije a ako je bit će sretni i žena i dijete!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.