Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2008., 14:19   #81
Anastacia mislim da se materijal koji tražeš zove brokat
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 22:41   #82
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 22:42   #83
evo curke moje slike..isuse još naopako okrenuta...evo takav materijal s tim dezenom tome najsličniji ...
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 22:11   #84
Imam (zasad) jedno pitanje - vidjela sam da je netko spomenuo 2 dućana s tkaninama u Zaprešiću - zna li netko ime i gdje se nalaze (otprilike)? Hvala!
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 19:54   #85
Zanima me gdje mogu naci grež svilu, po mogućnosti u splitu
Alter Myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 17:47   #86
Quote:
Mary Cas kaže: Pogledaj post
gdje bi mogla naći fora gumbe, cifove u raznim bojama, metalne kopčice i sl.? po mogućnosti na jednom mjestu
hmmm, ovo bi i mene zanimalo, ali većinom gdje ima jeftinih cifova?
munja_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:49   #87
nama?

mozda tkanine i pribor... ne znam koliko ima 'fora' gumbiju, ali imaju ogroman izbor ukljucivo cifove po nijansama boje
(totalno mi je kul kad netko poslaze svoje artikle po duginom spektru volim kupovati u takvim ducanima)
Nesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 14:40   #88
hvala, probati ću tamo (i meni se sviđa kad je poredano po nijansama ) jer sam u nami bila, ali mi se 6kn za cif čini puno jer mi ih treba puno
munja_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 16:26   #89
zna li netko možda gdje ima materijala za badiće? po mogućnosti crnog.
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 12:55   #90
Ukrasne trake

Molila bih pomoć. Tražim ukrasne trake za haljinu oko vrata i struka. Teško da ću naći nešto slično ovome :-)



Pa ako netko zna gdje ima ukrasnih trakica sa našivenim perlama ili kamenčićima bila bih jako zahvalna. Bila sam u par dućana sa tkaninama ali oni to ne drže. Palmigo ima neki mali izbor ali ništa malo izraženije da mi podigne haljinu koju ću šiti... Nažalost radim po cijele dane pa ne stignem pretraživat dućane pa je svaka preporuka vrlo dobrodošla!!!
mijauuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:42   #91
mijauuu takve trakice ti drži dućan tekstil-la u Dubravi, dućan je na aveniji dubrava kad ideš iz grada prema dupcu s lijeve strane, prije skretanja za Trnovčicu
Imaju stvarno dobar izbor takvih traka
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:43   #92
Tekstil-ka
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 14:51   #93
Hvala ti puno na informaciji!
mijauuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 13:45   #94
tražim ramiju!
nešto idealno za ljetne hlače a puno bolje od lana.
pitala u nekoliko trgovina materijalima a samo u jednoj inače imaju ali su sve prodali pa se čeka pošiljka. u drugim trgovinama su me pitali da šta je to a jedan mi je čak rekao da to ne postoji.
kaljinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 02:59   #95
jel mi moze netko reci gdje da u zagrebu kupim muslin i mako u petrolej plavoj boji??

bila sam u tekstil-ki u dubravi, tamo u galeriji, sve oko maksimirske, kvatrica i nitko nema tu boju... hvala
mariah-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 11:31   #96
Mene zanima da li itko zna tko u Zagrebu presvlači gumbe? Trebam dati obući gumbiće za vjenčanicu, znam da je to nekad radio butik Modesta u Dubravi al on je zatvoren već godinama.
Znate gdje se to još radi?
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 18:20   #97
Može li mi tko preporučiti dobru krojačicu (u Zagrebu)?
Može i na PP.

Ali da šiva onako "tvornički", a ne bapski... Imala sam jednu dobru, ali je otišla iz Zagreba .

Ne znam gdje drugdje da postavim to pitanje, možda ima tema baš o krojačicama, ali je ja ne mogu naći.

P.S: Inače, meni je dobar dućan za materijale onaj u Ilici, između Mesničke i Britanca (malo prije Medulićeve), na desnoj strani gledajući od Trga. Mali je, ali znaju držati onako finije stvari, imaju puno materijala.
__________________
Keep a green tree in your heart and perhaps a singing bird will come
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 11:05   #98
Jel neko zna dal Altos u Vlaškoj još uvijek radi?
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 22:38   #99
Help!
Zna li neko di bi mogla nać karirani materijal tipa ovo:
http://uk.burberry.com/pws/images/sw...rple_check.jpg
http://www.istockphoto.com/file_thum...ton-fabric.jpg

Ali da je čvrst i deblji,treba mi za hlače,a pošto sam ja malo jelte krupnija to treba bit čvrsto tipa imaitacija trapera il nešto slično...Ništa lagano ubiti... (ne kužim se baš u materijale )

I ako tko zna kolko bi me koštalo otrilike metar puta 2metra te tkanine.
(ofc neću radit cijele hlače od toga nego ću zmiksat sa crnim hlačama koje imam i u raspadnom su stanju )
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 15:58   #100
Quote:
G_abrielle kaže: Pogledaj post
Mene zanima da li itko zna tko u Zagrebu presvlači gumbe? Trebam dati obući gumbiće za vjenčanicu, znam da je to nekad radio butik Modesta u Dubravi al on je zatvoren već godinama.
Znate gdje se to još radi?
Ima u Vrapču. dučan je u onim zgradama zuto/zelene gdje je i knjižnica grada zagreba. između ludnice i željezničke stanice a ispred te zgrade je velika livada.
buhica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.