Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 00:02   #9041
Quote:
NanoTechinican kaže: Pogledaj post
Ma ne bude to ništa došlo kod nas, koliko god slinili za time. Već provjeravam Muller ne znam koliko dugo a stoji im prazna polica gdje inače budu te kolekcije već mjesec dana. A nikako da dobiju onu Provocatrice kolekciju koja je trebala doći još u 5. mjesecu. Tako da ako im nešto i dođe, sigurno neće moći sve ubaciti u ponudu koliko to brzo ide a oni nisu dobili ni ove stare kolekcije. Ne znam ni gdje drugo gledati jer Muller uvijek prvi dobije nove stvari. U DM-u je još gore, drže one prastare kolekcije essence-a a one sve nove koje su bile se nikada nisu pojavile. Od Catrice imaju samo ove nove lakove koji su zamijenili stare i to je to. Ali barem je Muller dobio neku novu kolekciju od essence ako ništa drugo.

A tako mi se sviđaju ti novi lakovi od Catrice, joj.
Dosad je uvijek sve došlo pa ne vidim razloga zašto ne bi i ovo. Je da kasne k'o ništa, ali dođe sto posto.

U Mulleru sam skužila da čak idu i malo unaprijed, imam dojam da se ondje jedna kolekcija ne zadrži duže od 2-3 tjedna. Provocatrice je sigurno bila ondje, samo normalno da ne možemo 24/7 biti po trgovinama.

Inače, Provocatrice će doći sredinom srpnja u DM i Bipu - provjereno, pitala sam ih na FB. A pitat ću i za ovo.

Sjećam se prošle godine koliko sam čekala Sound of Silence kolekciju: na kraju je ipak došla i zadržala se u DM-u jako dugo, skoro 2 mjeseca.

Ovo novo MORA doći. A i da ne dođe, ja ću naći način da nabavim.

Essence kolekcije mi uopće nisu napete zadnjih 6 mjeseci, sve nešto djetinje. Zadnje što sam uzela je lak iz kolekcije Glitter in the Air, znači ta mi je posljednja bila onako, super. A i koliko vidim najave na YT - ništa posebno. Ja već sad jedva čekam veliki jesensko-zimski update asortimana, i kod Essencea i kod Catricea, tu se uvijek štošta lijepoga nađe.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:08   #9042
Pa iskreno stvarno se nadam da si u pravu. Ali Provocatrice kolekcije nije bilo - jer skoro svaki dan prošećem do Mullera na trgu jer mi je blizu i provjerim. Zadnja stvar koju si imali su ovi ICOnails lakovi u tom dijelu gdje su kolekcije i od tada stoji prazno. Ne znam, ja sam to tek od nedavno počela pratiti pa ne znam kako to ide. Ali ne znam stvarno ako štekaju 2 mjeseca kako će obuhvatiti sve nove kolekcije? Jer ove su već debelo ispred njih. A budu nove dolazile svako malo. To mi nije jasno recimo.

I ako će Provocatrice doći tako kasno u DM, kada tek budu došle sve nove kolekcije i kako to da neke ne budu preskočili? Jer mi se čini da nove stvari dolaze jako brzo a kod nas ništa nema mjesecima. Taj dio mi recimo nije jasan kako budu utrpali sve te kolekcije ako im svaka kasni. Ne znam kako je to do sada išlo, je li se uopće dogodilo da im je kasnilo ovako dugo prije?

I ovo za essence se slažem, zato mi je žao što ovo sve od Catrice ne dolazi jer super izgleda. Pogotovo oni smeđi i krom lakovi.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 12:52   #9043
Ja mislim da ce muller preskociti Provocatrice kolekciju kao sta je preskocio i Marina Hoermanseder. Kod mene je stalak za le kolekcije prazan i bas me zanima koja je osvanuti ☺

Poslano sa mog SM-N915FY koristeći Tapatalk
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:21   #9044
U DM i Bipu i inače sve kasni, tako da se ne brinete oko toga. Muller je uvijek prvi i čak ide i unaprijed, znači ako na stranici kažu da će kolekcija biti sredinom srpnja, nekad bude i krajem lipnja, početkom srpnja... uglavnom, urane - barem je tako u osječkim poslovnicama. I ne zadržavaju se dugo na jednoj, već brzo mijenjaju kolekcije.

A sada u čemu je stvar pojma nemam, neobično mi je malo... jedino što mi pada na pamet je to da će možda morati proširivati stalke i da rade na tome, kao da nemaju gdje to sve izložiti pa dok se ne srede...

Već mi je zlo od te Marina Hoermanseder kolekcije, stoji u DM-u već 2 mjeseca sigurno i ne miču je. A i s Essence ista stvar, stoje ova kao rođendanska i onaj Try It, Love It update s Vibrant Shock ruževima, onim lakovima u debelim bočicama i time.

Nadam se nečemu dobrome uskoro... :<
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:03   #9045
Samo da se malo nadovežem na ovu temu LE kolekcija.....
Neke kolekcije dođu samo u Muller, ali za neke baš bude napisano da će doći samo u Muller. Dakle, nije do nabavljača ili ne znam čega sve može biti, već sam znala viđati kad bude najava kolekcije na npr. https://www.pinkmelon.de/ , da piše da će doći SAMO u Mullere.
I još nešto, kolekcije ne budu samo na/u stalcima od te marke, već znaju biti i sa strane ali i na drugim mjestima u drogerijama. Znala sam u Mulleru naći po 3 kolekcije odjednom, i ne budu baš raščerupane pa da ispada da su to ostaci ostataka. Ne. Dođu otprilike u isto vrijeme. Tako da svakako pogledajte po cijelim drogerijama, po stalcima, sa strane, na drugim mjestima, u drugim redovima na policama ( Muller ).
To vrijedi i za Catrice i za Essence
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:18   #9046
Znam i ja to sve. No evo, konkretno baš sada ni u jednom DM-u u mojoj blizini nisu tako raštrkane kolekcije. Samo te dvije spomenute stoje.

Bilo kako bilo, nadam se da je to s razlogom. U Mullerima isto.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:30   #9047
Btw: sad gledam baš video na YT, najavu za Provocatrice, i netko je ispod pitao hoće biti dostupna u RH i odgovorili su da hoće - u lipnju. Sad, možda se krajem lipnja iznenadimo, idući tjedan...
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:46   #9048
Ja sam čak i par puta pitala kada im bude došlo i rekli su da ne znaju da im sve kasni. Pričam o Mulleru naravno. Da to kada najave dođe u drugim Europskim zemljama ali kod nas treba duže. Tako da mi je čudno ovo kada ste spomenuli da u Mulleru to ranije dođe. U Zagrebačkom nije tako. Evo i danas bila - sve isto kao i u zadnja skoro 2 mjeseca. Osim što imaju novu LE od essence (Hip girls wear blue jeans) koja se već sva rasprodala - ali to sve stoji tamo ta prazna kutija koju slože sa samo par stvarčica i tako dosta dugo (sa prijašnjim kolekcijama je tako bilo barem).

A ovo da mogu biti sa strane isto znam, ali gdje god da gledam ništa nema, što je najbolje uvijek i pitam je li došlo i uvijek je odgovor ne. A i meni je isto više stvarno zlo stalno gledati iste stvari u DM-u, iako su u mojima maknuli tu Horsemander i sada ništa nema. A ovo od essence mi je pogotovo zlo - one bezvezne lakove u tim debelim bočicama i tako stoji ne znam koliko već dugo. Baš bezveze, ono, nemožeš se veseliti ni novim lakovima.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:29   #9049
Bit će da je sad neki veći problem kad sve to toliko kasni. Moram priznati da oba brenda izbacuju jako puno kolekcija u zadnje vrijeme, čini mi se više no, primjerice, lani.

Ja isto jako dugo čekam Provocatrice i samo gledam online te lakove kako su lijepi... To od kozmetike najviše volim pa se uvijek radujem poput djeteta kad vidim nešto novo.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:58   #9050
Da, valjda. A ne znam, svakako ako su rekli da bude došlo vjerojatno i bude, a čini se brzo. Jer već je srpanj još malo.

Ja samo lakove i gledam, drugo od kozmetike ni ne koristim (tu sam skroz čudna). A i meni je isto tako, zato sam i često išla provjeravati da li imaju napokon nešto novo. A ništa, ako vidim bilo što novo da je ovdje došlo javim. Pa ako dođe u Zagreb valjda bude i u Osijek. Eto, držim nam fige.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:26   #9051
Quote:
NanoTechinican kaže: Pogledaj post
Da, valjda. A ne znam, svakako ako su rekli da bude došlo vjerojatno i bude, a čini se brzo. Jer već je srpanj još malo.

Ja samo lakove i gledam, drugo od kozmetike ni ne koristim (tu sam skroz čudna). A i meni je isto tako, zato sam i često išla provjeravati da li imaju napokon nešto novo. A ništa, ako vidim bilo što novo da je ovdje došlo javim. Pa ako dođe u Zagreb valjda bude i u Osijek. Eto, držim nam fige.
Ja ti se isto ne šminkam (čitaj: ne žbukam) i baš mi je dobro.

Idem u grad sljedeći tjedan pa ću baš naići do Mullera i par DM-ova pa također javim stanje.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:19   #9052
Nova LE:

Soleil d'ete

Prekrasna mi je kolekcija, zanimaju me sjenila i highlighter.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 09:52   #9053
Vidjela sam neku kolekciju sa highlighter-ima. Ima tečni,pjenasti,kameni,u stiku....
Probao neko i kakvi su dojmovi?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 09:53   #9054
Post

Quote:
ColdWhiteLight kaže: Pogledaj post
Nova LE:

Soleil d'ete

Prekrasna mi je kolekcija, zanimaju me sjenila i highlighter.
Ajme ovo mi se sve sviđa.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:35   #9055
Došao je Travelight Story u Muller u Zagrebu! Ajme, što su prekrasne bočice a i lakovi. Uzela sam zadnja dva ovih boja, još su bili ostali narančasta i plava koje nisam uzimala jer takve boje već imam. Iako su bočice dosta male, ali zato su i slađe. Usput im je došla i nova kolekcija iz Misslyna, pa sam i tamo uzela dva lijepa laka. Joooj što sam zadovoljna.

Ne znam ali izgleda mi kao da su preskočili Provocatrice... Možda zato bude u dm-u ili se negdje drugdje već pojavi? Stvarno ne znam.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:39   #9056
Kolekcija Travelling story je u Mulleru u Rijeci.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:43   #9057
Quote:
NanoTechinican kaže: Pogledaj post
Došao je Travelight Story u Muller u Zagrebu! Ajme, što su prekrasne bočice a i lakovi. Uzela sam zadnja dva ovih boja, još su bili ostali narančasta i plava koje nisam uzimala jer takve boje već imam. Iako su bočice dosta male, ali zato su i slađe. Usput im je došla i nova kolekcija iz Misslyna, pa sam i tamo uzela dva lijepa laka. Joooj što sam zadovoljna.

Ne znam ali izgleda mi kao da su preskočili Provocatrice... Možda zato bude u dm-u ili se negdje drugdje već pojavi? Stvarno ne znam.
Koji točno Muller? I kud su se prije pograbili lakovi, kvragu
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:51   #9058
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Koji točno Muller? I kud su se prije pograbili lakovi, kvragu
Na trgu J. Jelačića. Ma ne znam ni ja kud prije, ali iskreno tako i onako ih dođe samo oko 4 po svakoj boji... ne znam je li to budu popunjivali još iako sumnjam. Zato mi je drago da sam naišla na ova dva zadnja prije nego li su nestali.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:51   #9059
Stigla Provocatrice u DM u Arena centru. Cushion puderi za usne su predivno nešto. Ugrabila sam odmah.
Yellowrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:46   #9060
Quote:
Yellowrain kaže: Pogledaj post
Stigla Provocatrice u DM u Arena centru. Cushion puderi za usne su predivno nešto. Ugrabila sam odmah.
Ja bila danas u par DM-ova i Bipi u Os, nema je još, samo IcoNails lakovi tamo nasred stalka. Neka netko javi ako vidi prije mene pls.

Btw: u Bipi vam je još sutra popust na proizvode za nokte i dekorativu općenito mislim. Ja ugrabila danas Go for Gold lak, 15kn izašao s popustom.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.