Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2015., 11:55   #841
pa ne bih sad išao toliko daleko da kažem da dvd reproduciran na blu ray playeru izgleda odlično, ali na novijim playerima izgleda ok. Na prvu ruku se čini da je slika dobra, no u stvarnosti slika je tamnija/zagasitija, mutnija i manjeg kontrasta. O zvuku ne treba niti pričati.

Istina, neki ljudi slabije vide razlike jer su navikli na sliku, ali kada bi se filmovi pustili jedan do drugog vidjele bi se jasnije razlike.
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 20:29   #842
Quote:
C2V3N kaže: Pogledaj post
pa ne bih sad išao toliko daleko da kažem da dvd reproduciran na blu ray playeru izgleda odlično, ali na novijim playerima izgleda ok. Na prvu ruku se čini da je slika dobra, no u stvarnosti slika je tamnija/zagasitija, mutnija i manjeg kontrasta. O zvuku ne treba niti pričati.

Istina, neki ljudi slabije vide razlike jer su navikli na sliku, ali kada bi se filmovi pustili jedan do drugog vidjele bi se jasnije razlike.
baš smo danas doma probali gledat Harry Pottera (6. dio) u DVD izdanju preko blu-raya (blu ray player je novijeg datuma i još spojen na AV reciver sa upscalingom na 4k) na UHD telki i slika je bila smiješno loša...

za sada u kolekciji samo 14 filmova, al muka mi dođe kad vidim cijene filmića kod nas i vani recimo...pogotovo nekih trilogija i tako toga....

pozz
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 22:27   #843
^ Razlog je nekvalitetan player. Postoji ogromna razlika izmedju playera. Nije bitno samo da budu novijeg datuma.
Novac ustedjen prilikom kupovine playera, sada nazalost trosis na preskupa domaca BD izdanja.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 07:43   #844
2000 kn na samsungov player mi se bas i ne cini da je jeftino...
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 10:43   #845
Quote:
MarinRijeka kaže: Pogledaj post
2000 kn na samsungov player mi se bas i ne cini da je jeftino...
Samsungovi playeri su kvalitetom svi jako slicni, nema velike razlike izmedju onog od 70eura i onog od 200eura. Imala sam i jedan i drugi, zapravo ovaj jeftini jos uvijek imam, onaj skupi nije izdrzao ni pola godine. Za taj novac, zapravo mogao si dodati jos koju kunu i kupiti Panasonic DMP-BDT500, koji je daleko, daleko, bolji, ne moze se porediti sa ostalim playerima koje sam imala.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:42   #846
Quote:
mary89 kaže: Pogledaj post
Samsungovi playeri su kvalitetom svi jako slicni, nema velike razlike izmedju onog od 70eura i onog od 200eura. Imala sam i jedan i drugi, zapravo ovaj jeftini jos uvijek imam, onaj skupi nije izdrzao ni pola godine. Za taj novac, zapravo mogao si dodati jos koju kunu i kupiti Panasonic DMP-BDT500, koji je daleko, daleko, bolji, ne moze se porediti sa ostalim playerima koje sam imala.
ma da budem iskren nisam fan panasonica pa je u startu bio prekrižen..

nego, nikako nač Da Vincijev kod..bilo ih jedno vrijeme u konzumima..sad ga nikako nigdje nac....
pa ako netko zna gdje bi ga se dalo nabavit neka napiše...
MarinRijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 11:24   #847



Stiglo sa zavvija, ukupna cijena 90,00 kn.


Sva 3 naslova u zasebnim kutijama (standalone).


Ceka se jos Alien Anthology Box Set cime brojka dolazi na 23 Boxset izdanja po cijenama koje kod nas nece biti nikad pa ni onda
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 12:12   #848
nisam pogledao nijedan BLUREJ
jesam li normalan?
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 12:33   #849
@Zeljko81
Naravno da da. Isti šit je u pitanju, samo drugo pakovanje...
Ja nagomilao 6 TB hade smeća i ne znam šta ću s njim...
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 12:35   #850
Obrises ko i ja kad pogledam
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 12:42   #851
Quote:
kiki_zg kaže: Pogledaj post
Obrises ko i ja kad pogledam
Jes pa da mi se desi ovo skin'o 50 Giga, platio **** članarinu i obris'o film...a-a...
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 16:57   #852
Danas vidim da je Blitz izdao Johna Wicka.

http://www.stripovi.hr/detalji_proiz...k-blu-ray.aspx
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 10:04   #853
Čudi me da je Blitz opet izdao blu-ray....
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 20:53   #854
Neznam je li ovo pravo mjesto,ali nisam znao gdje da ovo postavim.Gdje mogu nabaviti Kompletne sezone Igre Prijestolja na DVD-u?Jel se može negdje u Hrvatskoj?
__________________
The greatest thing the Devil ever did was make you people believe he didnt exist and youre looking at him right now!I am the devil himself and all of you stupid mindless people fell for it!
miseran is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 21:03   #855
Quote:
miseran kaže: Pogledaj post
Neznam je li ovo pravo mjesto,ali nisam znao gdje da ovo postavim.Gdje mogu nabaviti Kompletne sezone Igre Prijestolja na DVD-u?Jel se može negdje u Hrvatskoj?
Kod nas je izašla samo prva sezona na dvd-u i rasprodana je. Možeš si naručiti s amazona uk ili zavvija. Mislim da imaju srpski prijevod.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 21:48   #856
Jedan možda zanimljiv info...

Predator trilogija na bluray-u u HMV-u plaćena svega par kuna skuplje od klope za 1 osobu u Burger Kingu (Engleska).

U datom trenutku veća gužva u HMV-om storeu (isključivo dvd/bluray/cd/games) nego u 100 metara udaljenom Burgeru, oba unutar shopping centra.

2 dana poslije primjetio puknuće na kutiji, prošetao se ponovno do njih i za manje od minute izašao sa novim primjerkom...
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 11:19   #857
Quote:
miseran kaže: Pogledaj post
Neznam je li ovo pravo mjesto,ali nisam znao gdje da ovo postavim.Gdje mogu nabaviti Kompletne sezone Igre Prijestolja na DVD-u?Jel se može negdje u Hrvatskoj?
pogledaj ovdje http://www.filmarena-eng.com/hledej....hrones&x=0&y=0
prva sezona ima hr titlove, a ostale srpske. Blu-ray verzija nažalost nema prijevode s ovog područja.
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 14:48   #858
Ako nekoga zanima prodajem terminator 2 blu ray skynet edition ali je a1 regija (za americko trziste). Ako ima neko blu ray player koji to vrti i zainteresiran je nek se javi na pm.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 00:47   #859
Uskoro Relja Bašić i Fabijan Šovagović u HD
djvaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 13:50   #860
Može više informacija?
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.