Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2009., 15:00   #1
Total TV

Pokušavao sam naći na forumu temu vezanu za Total TV, ali nažalost nisam uspio naći, pa sam otvorio ovu temu.
Naime, trenutno imam Digi TV, ali njihova politika o ukidanju nekih programa i o neuvođenju novih programa me razočarala, te sam počeo razmišljati o novoj TV platformi. S obzirom da MaxTV odpada (dok ne pređu kompletno na optičke veze), razmišljam o Total TV-u.
Zbog toga bih molio nekog (tko ima) da mi da neke osnovne informacije o programima na Total TV Hrvatska. Naime, najviše me interesira koji programi iz ponude su titlovani i na koji jezik. Ujedno me interesira da li je SportKlub srpski ili je Hrvatski. Isto tako da li je u ponudi za Hrvatsku Eurosport 2 BL (mislim da je to kratica) gdje se prenose utakmice Bundeslige.
Unaprijed zahvaljujem za bilo kakve informacije.
stripi_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 15:36   #2
jel to tako tesko

http://lmgtfy.com/?q=total+tv
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 15:46   #3
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Evo ti link http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=5
Prošao sam sve živo na tom linku i nigdje nisam našao informaciju o titlovima, SportKlubu, Eurosportu 2 BL. Informacije o instalaciji, cijenama, paketima, programima znam. Ali, informacije o titlu (hrvatski ili srpski), SportKlubu, Eurosportu 2 BL ne znam. Pa ako imaš odgovore na ta pitanja, molim te ako nije problem da mi odgovoriš. Hvala.
stripi_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 19:04   #4
Pitaj ih na TOTALNA TELEVIZIJA d.o.o.

Buzinski prilaz 17, 10000 Zagreb, Hrvatska

e-mail: [email protected]

Što se tiče prograaaama, ako je npr Fox crime na Max-tvu s titlovima onda je i na Totalu, tako da se možeš po tome ravnati.

I jebeš ti teve gdje nemoš Ševu i Malnara gledati
Incipit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 01:06   #5
total TV - 1. Paket/osnovni - 59 kuna
01. National Geographic Channel (hrvatski titl)
02. Animal Planet (sprpski titl, no trenitno nešto ne radi)
03. Discovery Channel (srpski titl, od 1.10 hrvatski bi trebao imati)
04. Discovery ID (srpski titl)
05. Discovery Travel & Living (srpski titl)
06. DoQ (hrvatski titl)
07. Zone Reality (hrvatski titl)
08. Fox Life (hrvatski titl)
09. Fox Crime (hrvatski titl)
10. Sci Fi (srpski titl) ----pocinje s radom u 10. mjesecu ali je vec dodan na listu
11. Hallmark Channel (srpski/hrvatski titl)
12. TV 1000 (hrvatski titl)
13. MGM (srpski cirilicni titl)
14. Zone Romantica (hrvatski titl)
15. Viasat History (hrvatski titl)
16. Viasat Explorer(hvatski titl)
17. History (hrvatski titl)
18. Sportklub HR (hrvatska sinkronizacija)
19. Sportklub Plus (hrvatska sinkronizacija)
20. Eurosport (srpska sinkronizacija)
21. Eurosport 2 (srpska sinkronizacija)
22. ESPN America
23. Motors TV (srpska sinkronizacija)
24. Golf Klub (srpska sinkronizacija)
25. Fishing and Hunting Channel (srpski titl)
26. E! (hrvatski titl)
27. Fashion TV SEE
28. MTV Adria (hrvatski titl i sinkronizacija)
29. Pink Music
30. BBC Prime
31. Disney Channel
32. Jetix (Disney XD od 3.10) (srpski titl)
33. Kanal D
34. OBN
35. FTV - Federalna TV
36. RTRS Banja Luka
37. ATV Banja Luka
38. Alfa TV.BIH
39. TV 3 -SLO
45. DM SAT
46. TV Pika
47. B92 Info

total TV - 2. Paket - doplata 10 kuna na ttv1 paket, pa ispadne 69kn
48. Avala
49. FOX
50. Studio B
51. Enter
52. Metropolis
53. SOS Kanal
55. Palma Plus
57. Most TV
58. Televizija S
61. Top Shop TV
62. RTS 1
63. RTS 2
64. B92
- PINK Srbija
- PINK Crna Gora
- PINK BiH
- PINK Kids
- PINK Music
- PINK Family

PINK MUSIC paket - 42 kune mjesečno
- PINK Plus
- PINK Extra
- PINK Folk
- Super PINK (uskoro)

HBO paket - 39kn
41. HBO Adria (hrvatski titl)
42. HBO Comedy Adria (hrvatski titl)

CINEMAX paket - 26kn
43. Cinemax (hrvatski titl)
44. Cinemax 2 (hrvatski titl)


Club X paket - 19kn
45. FreeX TV 1
46. FreeX TV 2
47. X Dream TV


besplatni domaći kanali (izvan TTV-a, nalaze se na w2)
33. Info TV
34. RTCG
35. BN Sat
36. Atlas TV
37. Svet Plus
54. KCN Kopernikus
56. Spectrum
60. Top Music Channel
65. Golica TV
66. Čarli TV
200. Balkanika Music Television
201. Duga TV
202. BHT 1
203. Astro TV

MAKSIMUM 1 = Total TV 1 + HBO + CLUB X - 110 kn
MAKSIMUM 2 = Total TV 2 + HBO + CLUB X - 120 kn

Eto, to bi nekako bilo to ... ugrubo

Zadnje uređivanje soundvision : 26.09.2009. at 01:12.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 15:53   #6
Quote:
Incipit kaže: Pogledaj post
Pitaj ih na TOTALNA TELEVIZIJA d.o.o.

Buzinski prilaz 17, 10000 Zagreb, Hrvatska

e-mail: [email protected]

Što se tiče prograaaama, ako je npr Fox crime na Max-tvu s titlovima onda je i na Totalu, tako da se možeš po tome ravnati.
http://www.mportal.com.hr/jumpto.asp?ref=news&cat=66

I jebeš ti teve gdje nemoš Ševu i Malnara gledati

A ovo drugo i meni se čini tako,kad je neki program dostupan s hr prijevodom,onda ga svi tako emitiraju iptv i satelitski davtelji usluge.
Gdje se može vidjeti koliko ima kod nas (hr)korisnika TotalTv(TTV)
I ja sam u fazi razmišljanja da uzmem kod njih paket TTV1,nije loš jedino fale HR programi.
Mada sam i zg pa lovim i bez satelita,ali bilo bi mi draže da kod nas TTV ima npr. 4 nacionalna+još z1,otv,net...

Zadnje uređivanje darge : 26.09.2009. at 16:00.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 16:33   #7
Nakon skoro godine dana poslovanja u Hrvatskoj Total TV ima svega cca 3,500 korisnika, što su katastrofalno loši rezultati. Za usporedbu, duplo veće brojke su postizali MAX i Digi TV samo u prvom mjesecu poslovanja u Hrvatskoj. Glavni razlozi lošeg poslovanja su prije svega što nemaju hrvatske kanale, ali i skupa aktivacija. Naime, instalacija, antena i prijamnik u najmu koštaju oko 430 kuna, na kojih se mora potpisati 2g ugovora i sve to na kraju lijepo - vratiti.

Što se tiče HRT-a to možete zaboravit u TTV-u jer HRT nejde ni u jedan DTH paket jer super posluje na HB-u, tako da to odmah treba prekrižit. RTL i Nova su na početku imali velike šanse za ulazak u TTV, ali navodno su pregovori propali te su šanse male da u skorije vrijeme oni dođu u HR paket. Što se lokalaca tiče, mislim da niti oni neće tako skoro jer TTV od njih očekuje da mu plate ulazak u paket (odnosno postavljanje na w2 satelit), što se našim kanalima trenutno ne isplati za 3,500 korisnika koliko ima u HR. Sve u svemu, nisam neki optimist oko ulaska HR kanala u TTV, ali vidjet ćemo. Možda eventualno dođu CMC i Cinestar, ostali teško.

Pred kraj godine TTV će na hrvatskom tržištu ponuditi Combo prijamike (za dodatnu naknadu) preko kojih će se moći pratiti DVB-T i DVB-S (TTV) kanali. Tako da je to jedini način (trenutno) da dobijete hrvatske kanale na jednom TTV receiveru.

Zadnje uređivanje soundvision : 26.09.2009. at 16:39.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 20:32   #8
Znaći da će se onda te kanale pratiti preko zemaljske antene kao i do sada.?
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 20:57   #9
Da, preko digitalne zemaljske. Naravno, one kanale koji emitiraju preko nje, to su trenutno HRT1,2, RTL i Nova i tu i tamo pokoji lokalni kanal za one izvan Zagreba.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 18:19   #10
Teško da mogu i imati više korisnika kad nema nikakve reklame,promocije ja sam slučajno naletio na topic na jednom forumu.Nisam ni znao da postoje,jedino za digitv.
I dobro veliš aktivacija je dosta skupa 290kn+tanjjur.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 20:11   #11
Istina da bi im sa reklamom krenulo nešto bolje, ali niti ona ne bi čuda napravila. Niti DigiTV nema reklama (imao je zapravo nešto sitno 2 tjedna kada je kretao, ali to je sve bilo mizerno da se ne isplati niti spominjati) pa jako dobro posluju unatoč tome što im se cijeli paket trenutno vidi i preko ključeva.

Glavni i osnovni razlog loše prodaje je nepostojanje hrvatskih kanala (70%), skupa instalacija (20%) i na kraju tek loš (odnosno nepostojeći) marketing (10%) ... tako bi ja to otprilike rasporedio
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 23:35   #12
Čitam da neke tv kuće plačaju ttv(valjda i ostalima digitv,iptv)njihovo emitiranje,pa sad dali to vrijedi za sve ili samo neke.Za Cinestartv znam da ga kabelska i iptv(hr)ne treba plaćati jer je free,na njihovoj web stranici tako piše-bez naknade-za maxtv,optitv...
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 03:22   #13
Lokalne TV kuće (uglavnom srpske i bosanske) koje se nalaze na w2 satelitu (većina u TTV-u) plaćaju Total TV-u za njihovo emitiranje, istina. One izlaze na satelit preko TTV-a jer im je tako jeftinije nego da same izlaze. Primjerice, godinu dana emitiranja na w2 satelitu sa 3mbit/s protokom košta oko 140.000 eura, dok kod Totala to dobiju za manje od 100.000 eura. No, valja primijetiti da taj način plaćanja TTV-u uglavnom odgovara srpskim i bosanskim lokalnim tv kućama jer imaju veliko gledateljstvo na w2, sa druge strane našim tv kućama to ne odgovara jer apsurdno je plaćati 100.000 eura godišnje za šačicu gledatelja, te zato hrvatskih lokalnih kanala na w2 uopće niti nema, niti će ih u skorije vrijeme biti ukoliko ih TTV sam u svoj trošak ne uvrsti. Govorimo dakle o LOKALNIM kanalima, druga je stvar za ostale kanale.

PAY TV kanali, tipa National Geographic, Viasat Exploer - oni pak dobivaju od Total TV-a naknadu za emitiranje unutar paketa. Primjerice, Viasat od Totala (i ostalih operatera) traži za svoja 3 kanala (Explorer, History i TV1000) 0,45 eura po pretplatniku mjesečno. I naravno, cijenu smještaja tih kanala na satelit TTV sam plaća. Slična je situacija i sa velikim komercijalnim televizijama, TTV većinom sam financira njihov izlazak na satelit no te televizije uglavnom ne traže nikakvu dodatnu naknadu od TTV-a. Kažem, uglavnom, ovisi od kanala do kanala, odnosno ugovora koji su potpisali (od ekskluziviteta na dalje)

Spomenuo si Cinestar .. on spada u skupinu paytv kanala i operater ITEKAKO masno plača po pretplatniku njegovo uvrštavanje u ponudu. Na njihovim stranicama piše "bez dodatne naknade" jer vlasnici kanala inzistiraju da se on nalazi u osnovnom paketu u svakom paketu koji da dođe (iptv, kabelska itd), pa zato piše "bez dodatne nakade" jer se misli na bez naknade za pretplatnika, gledatelja. No, taj kanal nikako nije free samom davatelju usluge, on itekako plaća mjesečnu naknadu po pretplatniku za njegovo uvrštenje u ponudu, kao uostalom i za bilo koji drugi tematski pay tv kanal.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 16:53   #14
Ok,sad više kužim,na prvi pogled mi se činilo kak ovi dobro zarađuju(distrubuteri).Ma malo sam u nedoumici oko tv(ttv ili optitv)ovaj prvi je jeftiniji doduše moraš malo uložiti 290kn aktivacija +tanjur cca.140kn(ako nemaš,montaža)ali mj. je isplativije 59kn,a kod optitv uz sadašnji paket tel.+adsl=120kn tv me dođe 110kn(paket 231kn).Tako da mi se isplati u ttv uzeti za dva tv,takoreći za istu cijenu,mada u ttv nije loš program.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 14:32   #15
Ja sam inače uvijek za satelitsku jer ona je ipak nepresušni izvor kanala, dok na IPTV-u si osuđen na ono što ti daju i to je to. ALI, trenutačni Totalov receiver je totalno shebana tehnička naprava i sa njime ćeš više izgubit živaca nego što ćeš dodatnih FTA kanala pohvatat na ostalim satelitima. Obećavaju nove receivere i novi software otkako su krenuli sa radom, ali od toga do dana današnjeg ništa. Ja bi recimo poludio da mi netko drugi stvara listu kanala i da ja ne mogu sam ih posložit kako ja hoću, a to totalov receiver ne nudi (favorites listu tu uopće ne treba niti komentirat). Isto tako da ne mogu sam memorirat besplatni kanal koji želim već moram čekat da mi ga Total TV "odobri" uvrštenjem u listu - how yes no To su dvije tako male stvari, a toliko iritirajuće.

Što se IPTV-a tiče, ne znam kako radi taj od Optime ali sa Maxom sam imao dobrih iskustava. Svi hrvatski kanali na jednom mjestu, lijepo održavanje sistema, EPG, teletext, stotine drugih interaktivnih mogućnosti - sve u svemu jako dobra stvar. Jedina zamjerka na njega mi je u biti ono što sam gore naveo a to je da si ograničen na ono što ti oni daju (za razliku od satelitske), ali sa druge strane nisu svi ljudi "nezasitni" poput mene pa da ih veseli svaki lokalni (uglavnom srpski/bosanski) kanalčić koji nađeš na satelitu, ili pak kojekakvi strani egzotični kanali i da vole brljati po tome, tako da IPTV vidim možda i kao bolju opciju za ljude koji žele kompletnu uslugu. Na satelitskoj te kompletne usluge (osobito u TTV-u) NEMA.

Tako da sve u svemu što reći - mislim da je prosječnom hrvatskom gledaocu daleko primjenjenija IPTV usluga (Max, Opti) nego satelitska, posebno ne Total TV koji nema hrvatske kanale u ponudi. No, sto ljudi sto ćudi, prije svega svatko mora znati što TOČNO želi od televizije, tada je daleko lakše onda odabrati (preporučiti) koji je paket najbolji za njega
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 20:16   #16
baš sam razmišljao o ovome, čini mi se da imaju bolju ponudu programa od digija i maxtva, ali 400kn za receiver + 70 kn mjesečno na dvije godine je malo tu mač
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 21:52   #17
Quote:
^Jack^ kaže: Pogledaj post
baš sam razmišljao o ovome, čini mi se da imaju bolju ponudu programa od digija i maxtva, ali 400kn za receiver + 70 kn mjesečno na dvije godine je malo tu mač
Ne plačaš receiver(tak vele)nego aktivaciju kartice 290kn i ako nemaš tanjur montaža te dojde 140kn,a paket ttv2 i nije baš nešto,malo je glupo da plačaš kanal koji reklamira i prodaje razna proizvode-top shop? rajngle itd.
Meni je sasvim dovoljan TTV1-59kn
http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=710&nav_start=0
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 22:18   #18
ma svejedno ti je jel za aktivaciju kartice ili receiver, ionako moraš platit. znači nije govno no se pas posro
a iz tog ttv2 paketa su rts12, b92 i fox dobri programi, 10 kn me ionako neće spasit
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 22:28   #19
hebeš 10 kn više manje,mene mući kod optitva njihov paket,jer po tome za tu lovu u ttv mogu uzeti za dva tv-a,dva paketa za dva tv,a u optitv jedan za drugi teško jer sve ovisi o parici,(a trenutno niti možeš)
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 13:00   #20
Quote:
^Jack^ kaže: Pogledaj post
a iz tog ttv2 paketa su rts12, b92 i fox dobri programi, 10 kn me ionako neće spasit
sa time da navedeni kanali rade "ispod pulta", odnosno nemaju autorska prava za emitiranje u Hrvatskoj, no TTV ih je ipak uključio na HR kartice pa rade dok rade, odnosno dok ih netko ne tuži pa će ih isključit

Tih kanala nema niti na službenoj web stranici TTV HR, pa u biti dolaze kao "bonus", mogu radit tako još godinama, a mogu se sutra isključit ako ih recimo netko tuži za ilegalno poslovanje
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.