Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 21:10   #1761
Alfierov način govora jednako je nakaradan. Recitirao je ko na osnovnoškolskoj priredbi. Ne komentiram njegovu novinarsku stručnost, ali nije za pojavljivanje pred kamerama.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:27   #1762
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Alfierov način govora jednako je nakaradan. Recitirao je ko na osnovnoškolskoj priredbi. Ne komentiram njegovu novinarsku stručnost, ali nije za pojavljivanje pred kamerama.
Slažem se, meni je isto bio očajan. Hrga je isto katastrofalna, zamuckuje, zastajkuje, kao da je jučer počela raditi. Definitivno najgori mi je Igor Bobić, njegova dikcija, zamuckivanje, krivo izgovaranje imena. Užas. Hvala Bogu da su ga maknuli s vijesti.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 22:10   #1763
Mene kod Hrge iznimno živcira što žena uopće ne zna napraviti stanku između najave vijesti koja slijedi te imena novinara koju ju donosi. Tipa:

Sljeme ima novu Snježnu kraljicu Antonio Vuksanović (samo primjer). Sve to u samo jednom dahu i bez najmanje stanke rekne.

A Igor Bobić... Ne ponovilo se.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 10:40   #1764
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Mene kod Hrge iznimno živcira što žena uopće ne zna napraviti stanku između najave vijesti koja slijedi te imena novinara koju ju donosi. Tipa:

Sljeme ima novu Snježnu kraljicu Antonio Vuksanović (samo primjer). Sve to u samo jednom dahu i bez najmanje stanke rekne.

A Igor Bobić... Ne ponovilo se.
Točno to! Ponekad imam problem razumijevanja sto govori dok sama ne posložim u glavi točke i zareze ili logički zaključim sto je pjesnik htio reci. Inače, došlao je modu kod dosta voditelja neki patetično recitatorski način govora koji me tjera da okrenem program.
Shelby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 13:08   #1765
Ona Mrzlečki ima tako forsirane i neduhovite "uvode" u sportski dio Dnevnika (ono ćaskanje s voditeljem) da mi je neugodno slušat je. Općenito, taj stil vođenja preuzet s američkih televizija je negledljiv.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 13:57   #1766
Uh al je Bruno Kovačević drečao na Snježnoj kraljici to je bio teror za uši. Pa zar htv nema više ni jednog sportskog novinara normalnog i ugodnog glasa za prijenos sportskih događaja?
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 19:00   #1767
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Ona Mrzlečki ima tako forsirane i neduhovite "uvode" u sportski dio Dnevnika (ono ćaskanje s voditeljem) da mi je neugodno slušat je. Općenito, taj stil vođenja preuzet s američkih televizija je negledljiv.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 00:34   #1768
Imaš nešto pametnije za "napisat"?
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 17:19   #1769
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Imaš nešto pametnije za "napisat"?
a ti si joj.....tko?

girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 19:24   #1770
Ja sam joj kritičar. A ti?
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 21:52   #1771
u istom smo klubu....
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:38   #1772
Pa ne znam onda čemu onaj smajli gore. Izgledalo je kao da mene pluješ
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 13:15   #1773
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Ivan Petrović je gora. Kad čujem nju sa onim glasom, postajem agresivan i panično tražim daljinski. Osim toga sama ideja političkog komentara je i relikt iz jednoumlja.
ako je to ona na novoj koja govori 5 minuta u jednom dahu i istom tonu onda se pridružujem klubu, iste sekunde mijenjam kanal kad je čujem
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 14:13   #1774
Vec dugo sam htjela prokomenirat ivanu nanut i ono njeno prese*avanje kad ima nekog gosta s engleskog govornog podrucja.na svu silu nam zeli prenjet kako je ona na ti sa slavnim facama(upitne kvalitete)i kako je ona totalno lezerna u razgovoru s njima.a da ne govorimo o njenom afektiranom izgovoru.horor.
Za razliku od nje vjekoslav dzaic odlicno govori strane jezike i sve nekako jednostavno bez prese*ancije...

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 00:59   #1775
Milana Vukovic i mali nocni razgovori- skolski primjer nabiflanja teksta napamet+ malo latinskih sentenci + royl blue haljinica, 2 reda bisera i ajmo u intelektualce
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 09:42   #1776
Meni je užasna ona Petra Mlačić šta je bila na HRT, a sad je na RTL. Ženska vječito ima šporku i zapetljanu, nepočešljanu kosu. A i priča joj je kao da radi nekakve dječje vijesti. Uvijek sam dojma da forsira nekakvu ekskluzivu tamo gdje je nema. Govor me podsijeća na onaj bebasti Šulentićkin

Amela Čilić nije u stanju pročitat s papira, uvijek nešto pogriješi
OctoberO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2021., 19:16   #1777
Može li itko Damiri Gregoret reći kako se izgovara Pantovčak?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2021., 00:12   #1778
Moze li joj itko reci kako se uopce ista normalno izgovara i razgovara. Zena uopce ne zna voditi normalnu konverzaciju, samo se svađa.
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2022., 07:14   #1779
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Može li itko Damiri Gregoret reći kako se izgovara Pantovčak?
Rekao bi ja njoj nešto drugo vrlo rado
Denky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.