Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2013., 15:00   #41
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ženska jedna u dm-u sva napirlitana drznica, prasica stala otvarati sve te 'nestandardne' deziće, špricati ih u poklopac i šnjafati! I zaboli nju što još jedna žena i ja stojimo praktički do nje... Ne da se ona smesti! PRASICA!
i nisi joj niš rekla? ja sad bez pardona prigovorim svakome i/ili zovem prodavačicu pun mi je kufer stoke po dućanima

nego, jel ima ovog još za kupit? to sam naišla da je negdje netko spominjao kao jako dobro, al dosta davno je to bilo
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 15:16   #42
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
nego, jel ima ovog još za kupit? to sam naišla da je negdje netko spominjao kao jako dobro, al dosta davno je to bilo
mislim da ima. negdje početkom ove godine sam kupila ovaj serum, samo je bio pakiran u klasičnu tubu, a ne u ovakvu ambalažu sa pumpicom. al ja nisam bila previše oduševljena. mislim ok je, krema ko i svaka druga, al nisam primijetila neke posebne blagodati.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 15:48   #43
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post


Probao netko? Čini mi se da bi moglo lijepo mirisati. No, piše da je za normalnu kožu, pa me zanima jel ima ikakvog efekta za suhokožce, upija se, gusto je, nije, srednje...
Miriše jako fino, onako, dosta voćno, nebih rekla baš po borovnicama ali voćno u svakom slučaju. Isprve je miris intenzivan ali dosta brzo ishlapi
Vrlo brzo se upija jer je dosta rijetko, tj lagano.. i definitivno nije za suhokožce. Osobno, po ljeti mi je bio dovoljan jer nije mastan i ne ostavlja ljepljiv osjećaj na koži sve u svemu, za ovakvo vrijeme čak ni meni s normalnom kožom nije dovoljan
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 16:13   #44
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
i nisi joj niš rekla? ja sad bez pardona prigovorim svakome i/ili zovem prodavačicu pun mi je kufer stoke po dućanima
Dva sam puta do sada pokušala, jednom sam samo sebe blamirala jer su u dm-u tada bile učenice pa sam o tome na radnome mjestu slušala sprdnje na svoj račun idućih mjesec dana, a ništa napravila nisam jer se prasica koja je špricala, počela derati na sve oko sebe kao da njoj netko radi nepravdu pa je onda i zaposlenica bila manje stroga nego je trebala, samo da je skine s dnevnog reda, a pretpostavljam i mene. A drugi sam put, poučena iskustvom, samo pozvala jednu od prodavačica koja je zakolutala očima i rekla kako to nije u redu, ali što da ona sad tu radi?! Ništa nije ukradeno pa se ne može zvati policija...

Meni se više ne da! Eto, žao mi je zbog tog stava, ali ne treba mi da moje malo mjesto melje o tome jer u dm-u uvijek ima netko koga na neki način znam, ili još gora opcija, tko zna mene. I iako znam da sam ja u pravu, ne da mi s primitivcima navlačit, a takvih je kod nas more.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 16:37   #45
Ni ja do sada nikad nista nisam rekla,ali mislim da sam sve blize tome
Nekidan je neka cura razbila lak za nokte-njih tri su cackale oko sminke i ispo joj je iz ruke,pao na pod i jos se razlio nekoj zeni po nozi i sandali-trgovkinja je naplatila toj curi lak,a mislim da to jsti treba raditi za isprobavanje proizvoda
Nek probaju u konzumu gricnuti malo cokolade pa ju vratiti na policu, da vidimo jel bi onda bilo krada ili ne
Ja na zalost zbog takvih kada odlucim kupiti nesto otvaram jos u trgovini i gledam jel netko diro


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 20:27   #46
Quote:
Tinchy_09 kaže: Pogledaj post
Miriše jako fino, onako, dosta voćno, nebih rekla baš po borovnicama ali voćno u svakom slučaju. Isprve je miris intenzivan ali dosta brzo ishlapi
Vrlo brzo se upija jer je dosta rijetko, tj lagano.. i definitivno nije za suhokožce. Osobno, po ljeti mi je bio dovoljan jer nije mastan i ne ostavlja ljepljiv osjećaj na koži sve u svemu, za ovakvo vrijeme čak ni meni s normalnom kožom nije dovoljan
A, hvala. Pročitala sam neke recenzije po netu, piše jedna blogerica da joj po jabukama miriši...a vidjela se i ta lagana kozistencija. Ma ne znam onda, mislim da neću kupiti.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 22:22   #47
Trošim već drugu bočicu regeneratora od manga i aloa vere za suhu i ispucanu kosu - F E N O M E N A L N O! Jednostavno morate probati Nakon njega mi uopće ne treba ulje na kosu, a kosa je čista 3-4 dana, ne oteža ju i ne masti. Savršenstvo!
CatLover7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 01:51   #48
ljudi, dal je itko probao onaj aqua roll on za područje oko očiju? jel to čemu?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 07:56   #49
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ljudi, dal je itko probao onaj aqua roll on za područje oko očiju? jel to čemu?
ovisi kaj trazis, malo zategne podrucje oko očiju ali od njege ni nj
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 12:49   #50
Gdje u dm-u stoji malo pakiranje Baleine Med Ultra sensitive pjene za umivanje, kod onih mini pakiranja? Jer sam već bila u dva dm-a i nisam našla to malo pakiranje
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 12:50   #51
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Gdje u dm-u stoji malo pakiranje Baleine Med Ultra sensitive pjene za umivanje, kod onih mini pakiranja? Jer sam već bila u dva dm-a i nisam našla to malo pakiranje
ja tu pjenu vidjeh na polici sa med proizvodima, ne sa mini pakiranjima
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 14:21   #52
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
ovisi kaj trazis, malo zategne podrucje oko očiju ali od njege ni nj
treba mi nešto s kuglicom radi mikrocirkulacije
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 14:39   #53
Trebam prijedog za okoloocnu kremu (a da nije sa ureom). Imam tamne pododnjake i par borica. Ne ocekujem da mi nestanu podcnjaci ali bi voljela da lijepo nahrani i zategne to podrucje, kao podloga za korektor
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 15:25   #54
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Gdje u dm-u stoji malo pakiranje Baleine Med Ultra sensitive pjene za umivanje, kod onih mini pakiranja? Jer sam već bila u dva dm-a i nisam našla to malo pakiranje
U mom dm-u, to malo pakiranje od 50ml stoji gdje i sva mini pakiranja. Ali kod mene toga zapravo ima u samo 2-3 dm-a, nema svugdje. A velika boca im stoji tamo gdje stvari za tusiranje
(Sa)
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 21:03   #55
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Trebam prijedog za okoloocnu kremu (a da nije sa ureom). Imam tamne pododnjake i par borica. Ne ocekujem da mi nestanu podcnjaci ali bi voljela da lijepo nahrani i zategne to podrucje, kao podloga za korektor

evo preporuke, ali nije krema

http://glitterglittersparkles.blogsp...kozmetika.html
http://www.behind-makeup.com/?p=62
http://beautyblogbytina.blogspot.com...cnjakovic.html
majica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 21:51   #56
ovo je nešto predivno,, to je očito jedan od parfemiranih dezića, ostala dva nisam vidjela,, a moram i njih isprobati jer mi je ovaj tako dobar,, oduševljena sam njime
btw. ne piše na njemu limited edition, ali mislim da ću svejedno morat napravit zalihe
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 22:00   #57
Hvala,ali mislila sam od balee. Te homemade-facebook stvari su mi preskupe
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 22:16   #58
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Hvala,ali mislila sam od balee. Te homemade-facebook stvari su mi preskupe

ok ali čini mi se da je cijena 35kn, što nije previše skupo.. nadam se da ćeš nešto naci od balee
majica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 22:17   #59
Mozda onda i pogledam, tnx.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 22:34   #60
imagine only E upravo o tome sam ja pričala... Diiiiiiivan! Crveni i plavi su isto savršeni!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.