Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 19:34   #1021
nutella b-ready
mislim, nutella je nutella, ali taj mini-'baget' je grozan. ah well...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 09:48   #1022
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Ledo sladoled kremšnita, jučer ga vidio na akciji 50 % u Plodinama i uzeo ga . Vidio sam da ga neki ovdje na Gastronomiji hvale da im je fini al meni je bio užasan. presuhi , uopće nije bio kremasti , prvo sam pomislio da im se možda otopio pa su ga ponovni smrznuli i stavili na akciju, al nije se , gornja strana bi se kod otapanja sigurno deformirala . I neka gorkasta aroma je u njemu , ko po nekom alkoholu. baš mi se nije svidio, kupio sam ga prvi i zadnji put
Meni isto nije nikakvo. Rađe nadodam još koju kunu i kupim pravu krempitu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:34   #1023
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
nutella b-ready
mislim, nutella je nutella, ali taj mini-'baget' je grozan. ah well...
Potpis, iako sam teško adiktivan kad je nutella u pitanju i lakse zamislim život bez voca nego bez nje ovo je najgora kombinacija.
Kod nas tog nisam ni vidio bas po trgovinama, uzeo nedavno na pumpi u Italiji, osim što namrvis po sebi, autu, okolini okus je ništavan.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 13:31   #1024
@sportivo24
mislim da to nisu ni pustili u prodaju kod nas.
frendicin dragi radi u Albi za Ferrero, pa nam donese svega svaki put kad dolazi. za ovo mi definitivno nije žao što nema po lokalnim dućanima.
i da, ja sam isto mrvice kupila iz svega još pola sata poslije (a stvarno nisam neki messy eater)
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:19   #1025
Ima B-ready i kod nas po trgovinama: ja sam kupila u Mulleru, a drži ga i (Inter)Spar.
No slažem se s vama u potpunosti - nakon prvog isprobavanja nije me vuklo na još.
Meni je to kao Duplo, ali bez čokolade. Okus mi je skroz nekako nedovršen.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:02   #1026
Ovu cudnu kombinaciju sam kupovao u Italiji:


Stapici koji se umacu u Nutellu i iza svega veliki rezervoar s nekakvim slatkastim sokom. Smisao toga tesko shvatljiv.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:40   #1027
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Ima B-ready i kod nas po trgovinama: ja sam kupila u Mulleru, a drži ga i (Inter)Spar.
Ima i u Konzumu, slazem se da je bezveze. Suhonjavo.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 16:07   #1028
Ne mogu naći sliku, ali iz onog meksičnog nedavnog tjedna, sok-koktel Pina Colada - joj meni. Miris je nešto na kokos, ali okus...ko da ste sapun polizali.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 19:35   #1029
Preklopljena pizza iz mlinara: Parput sam jela nesto kao klipic/pecivo sa sirom i kuzila sam da ne kuzim od cega je, zuto je ali nije kukuruz... danas uzmem to nesto preklopljeno pizza pa slavonska. E kad je iz tog pocela curit neidentificirana smjesa ko neki krvavo gnjojni prist. A pecivo je iz iste porodice nekakvog zutog tijesta od necega.

Pojela sam oprezno da se ne umazem i, hvala, ne planiram ponoviti.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 20:05   #1030
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Preklopljena pizza iz mlinara: Parput sam jela nesto kao klipic/pecivo sa sirom i kuzila sam da ne kuzim od cega je, zuto je ali nije kukuruz... danas uzmem to nesto preklopljeno pizza pa slavonska. E kad je iz tog pocela curit neidentificirana smjesa ko neki krvavo gnjojni prist. A pecivo je iz iste porodice nekakvog zutog tijesta od necega.

Pojela sam oprezno da se ne umazem i, hvala, ne planiram ponoviti.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
ovakvo?
i nije samo tvoj i moj osvrt takav, bilo ih je još.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 20:20   #1031
da, calzone iz Mlinara je toliko los da covjek mora biti mrtav pijan da bi pozelio tako nesto... unutra je nekakva nedefinirana crvenkasto-smedja smjesa u kojoj se nista ne razaznaje i koja bi bez ikakavih problema mogla proci kao zacinjeni mesni dorucak pomijesan s kecapom
ne bi me uopce zacudilo da to rade od okrajaka sira i sunke iz supermarketa koje sve zajedno samelju
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 20:41   #1032
Krvavo gnojni prišt Ja ću se ranit..

A baš sam si razmišljao na što me to podsjeća, iz te pizze.. Istina, katastrofa je, ne znam kakva bi me to glad morala natjerati da to ponovo kupim.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:00   #1033
Haha da. To je to odvratno. Jel jos uvijek na gastronomiji zabranjen rigo?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 21:06   #1034
Taj smajlić rigo je mala beba prema ovom prištu...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 00:28   #1035
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Preklopljena pizza iz mlinara: Parput sam jela nesto kao klipic/pecivo sa sirom i kuzila sam da ne kuzim od cega je, zuto je ali nije kukuruz... danas uzmem to nesto preklopljeno pizza pa slavonska. E kad je iz tog pocela curit neidentificirana smjesa ko neki krvavo gnjojni prist. A pecivo je iz iste porodice nekakvog zutog tijesta od necega.

Pojela sam oprezno da se ne umazem i, hvala, ne planiram ponoviti.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


Stvarno ne znam tko to moze pojesti.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 07:52   #1036
Bila sam jako gladna. A asocijacija na prist se pojavila nakon tog nesretnog organoleptickog dogadjaja, kad sam gutala zadnji komad tijesta (glavnina punjenja se iscijedila u skarnicl tako da nisam ekculi pojela )

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 09:54   #1037
prije kojih 5-6 god., ta pizza je imala nekog smisla, tijesto je bilo prilično dobro (kukuruzno!) i okus je bio sasvim ok za kupovnu pizzu/pizza slice, sjećam se da smo ju par puta mm i ja kupili kada bismo cijeli dan bili po gradu pa usput, kao neki brzinski ručak s nogu... sad nema te sile koja bi me natjerala da ju kupim

baš sam jučer komentirala s kolegicama kako postoji hrpa proizvoda koji su s godinama postali baš katastrofalno loši, kao da se i standardi spuštaju, umjesto podižu
oko milka čokolada smo se sve uglavnom složile. to više nema veze s onime što smo tamo negdje 1997. dobivali iz austrije
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 10:26   #1038
Mene takve stvari uopce ne cude, unutra se moze staviti bilo sto a narod ce to kupovati jer su pekare strateski otvorene na krizanjima, tramvajskim stajalistima i ostalim frekventnim mjestima... snize cijenu sa 12 na 9 kuna, stave plakate da je akcija i sve se proda... ljudi jedu svakakve gluposti a ovo nije nista drukcije.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 15:45   #1039
učinilo mi se neprimjerenim da ostavim pozamašne novce u dm-u, a pritom ne kupim baš ništa što me dubinski veseli (sorry britvice i sretstva za sunčanje), pa sam pokupila i jedno cashew drink na akciji, da probam kakvo je.
bez dileme, to je najbezveznije alpro mlijeko dosad.
OK, indijski oraščići sami po sebi nemaju neki okus, to je istina, ali...nema ni soja pa mi je njihovo mlijeko od soje (original) i dalje najbolje. ovo ima okus po tužnim, malo starim oraščićima koje je netko ostavio predugo u vodi. bezveze.

__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 15:53   #1040
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
OK, indijski oraščići sami po sebi nemaju neki okus


probaj one iz Lidla pa ćeš se ugodno iznenaditi... ja ih rijetko uzimam jer pakovanje strada u roku 2 dana
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.