Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 18:31   #4481
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Evo kažu mi da je ovaj Semi što ga je Ainge uzeo, da je to atletičnija verzija Draymonda.
Je li ga gleda tko? Bask?
Ne, nisam gledao SMU. Ovdje imaš klip

http://www.draftexpress.com/article/...-Forward-5805/
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:25   #4482
https://www.instagram.com/p/BVqXjMGh...aken-by=daquan

Bog
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:35   #4483
A izjavio je da ne vjeruje da će LiAngelo dogurat do NBA, a da će najbolji biti LaMelo
Shingeki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:40   #4484
Kako ce ga silovat po parketima haha. Lonzo uopce ne izgleda nesto odusevljen sa njim.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 20:24   #4485
Bullsi imali najbolju večer na draftu. Taman cemo bit dobri kad se šugavi Warriorsi raspadnu i Lebron ostari
__________________
In Kek we trust
KKPB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 20:24   #4486
Ako Wolvesi uspiju potpisati Lowrya ili Millsapa u FA, a prostora imaju, očekujem da bi mogli na domaćem parketu zaigrati 1.utakmicu prve runde playoffa idućeg travnja
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 20:46   #4487
Zanimljiv osvrt Fultza:
https://www.theplayerstribune.com/ma...ers-nba-draft/

Čini se jako zadovoljan što je došao u Phily.

Quote:
It’s funny though — as excited as I am, Joel Embiid is 10 times more turnt right now. He’s probably popping off on Twitter or IG as we speak.

Since I visited, I swear Joel’s texted me 75 times since then. I’m not mad, I’m just concerned about his data plan.
Embiid legenda
Shingeki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 23:41   #4488
Quote:
Sources: Clippers All-Star forward Blake Griffin has opted out of his contract to become a free agent
.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 03:36   #4489
Quote:
Sonics07 kaže: Pogledaj post
Ako Wolvesi uspiju potpisati Lowrya ili Millsapa u FA, a prostora imaju, očekujem da bi mogli na domaćem parketu zaigrati 1.utakmicu prve runde playoffa idućeg travnja
Priželjkujen ipak prije ili kasnije pod Popon da zaigra, a ako ne može onda neka bude Minny

Ovaj Jimmy "trade" je već, da se ekonomski izrazimo, narušavanje tržišnog natjecanja. Ovakve stvari se ne bi smile dozvoljavati od strane lige. Sve oni to mogu pravdati, naravno, ovo je rang formule 1 kad kažu "nije niko nikog pustio, ravnopravni su vozači u momčadi" a cili svit zna ko je 1. a ko 2. u momčadi, samo eto nema jasno na papiru za javnost.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 08:24   #4490


Magic brutalan
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:51   #4491
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
.
Navodno i Paul odjebo Clipperse. Kakva franšiza
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 11:42   #4492
Pa nije odjebo, sve je to očekivano.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 11:51   #4493
Ja ne znam šta ovi Rocketsi misle na FA postići. Svi ovi igrači koje žele dovesti se uopće ne bi uklapali u njihovu momčad.
Zamislite Paula u Rocketsima, pa to bi bila katastrofa i za njega i za Hardena, a pogotovo za momčad.
Neka probaju dovesti Love-a, on bi se savršeno uklapao u njihov sustav.
Shingeki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 12:00   #4494
Morey zeli zvijezde oduvijek
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 12:07   #4495
Obit će im se to u glavu kao s Howardom...
Shingeki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:18   #4496
Pogledao sam par utakmica sveučilišne košarke u ožujku i ekipe koje sam gledao su bile bogate draft prospektima kojima se predviđao izbor u obje runde po mock drafovima.
Svidjelo mi se nekoliko igrača, 4. pick ovogodišnje drafta Jackson sa sveučilišta Kansas (on je i figurirao kao veliki talent pa nije čudno da je radio razliku na parketu), i dvojac sa Oregona, Dillon Brooks i Jordan Bell. Ne mogu vjerovati da su se drugog dokopali GS i to tako kasnim pikom. Posebno me oduševio Brooks, zanima me koliko dobar osjećaj imam za skautiranje. Vrijeme je gospodin.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:45   #4497
White i Blossomgame.

Što ih više gledam, to sam optimističniji.

White je odličan šuter, vrlo dobar all-around, Blossom je pak odličan defender.

Oboje dovoljno zreli, spremni doprinijeti vrlo brzo.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:58   #4498
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post


Magic brutalan
Pisalo se dosta o tome prošle godine. Navodno je bio cinkaroš u svlačionici i da nije bio baš omiljen, a time i puno lakši odabir za trejd.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 19:14   #4499
Klasični PR bullshit, ne bih davao previše pažnje tome. Ako DLo među mlađima nije bio lider tko je?
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 19:31   #4500
Pošto sam dotičnog imao u fantasyu pa sam ga malo više pratio, na terenu izgleda ko mrtvo puhalo, toliku nezainteresiranost dugo nisam vidio kod mladog igrača, umislio si je da je neka zvijezda šta li već.
Šteta što nije poslan u ekipu di bi mu neki veteran mogao par odgojnih lupiti pošto Russelu talenta ne fali, ali taj lider nikad neće biti.
+ za Brooklyn je Atkinson u odnosu na LA

Zadnje uređivanje khneza : 24.06.2017. at 19:59.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.