Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2014., 22:40   #41
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Budući da godišnje provedem minimalno mjesec dana u centralnoj Aziji(granica Kine i Kazahstana),te usprkos činjenici da je u tom gradu (Almaty) malo veći i prometniji aerodrom od zagrebačkog,no takvih tragova po nebu jednostavno nema...a nisam ih viđao niti u Rusiji(Moskva),koja ima 8 aerodroma...
U stvari, ja iznad Moskve nisam vidio ni jedan avion. Bit će da je zabranjeno prelijetati grad od kad je Rust sletio na crventrg.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 23:12   #42
Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
No iskreno sumnjam u usporedbu prometa koji si stavio jer Flight radar ovisi o entuzijastima koji su kupili prijemnike da bi mogli loviti ADS-B transpondere koji i nisu obavezna oprema.
Da, to stoji, ovo vjerojatno nije skroz realna usporedba ali koliko sam uspio naći neke prikaze ruta prema istočnoj Aziji čini mi se da većina prometa ide sjevernije preko Sibira i Mongolije i južnije preko Irana i Indije.
Adama is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 00:19   #43
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Nebitno je kakav je promet na aerodromu jer contrailovi ne nastaju ako temperatura nije dovoljno niska.
A avioni uobičajeno ne slijeću tako da se s visine od 10-11 km spuste vertikalno na pistu, niti polijeću na suprotan način. Avion koji poleti s aerodroma će doći na visinu potrebnu za nastanak contraila kad je već daleko od aerodroma.

Bitan je promet iznad aerodroma a on trenutno iznad Almatya izgleda ovako


a iznad Hrvatske ovako
I veliš,u dijelu svijeta sa više od 4 milijarde ljudi je zračni promet 20-tak puta rjeđi nego iznad Europe...
Ili iznad Europe malo jače praše sa kemikalijama?

Zadnje uređivanje F@@hrenheit : 28.09.2014. at 00:34.
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 00:37   #44
I koji je taj dio svijeta sa "više od 4 milijarde ljudi"? Jel bitan promet ili zaprašivanje?
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 00:43   #45
Pa čujte, ja dosad nikad nisam čuo da se netko otrovao od chemtrailova. Možda nas to zasipaju mljevenim Aspirinom, da nas izliječe?
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 02:12   #46
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Pa čujte, ja dosad nikad nisam čuo da se netko otrovao od chemtrailova. Možda nas to zasipaju mljevenim Aspirinom, da nas izliječe?

Pa aluminijev oksid nije klasificiran kao otrov; dapače, stavljaju ga u niz prehrambenih proizvoda, i još više tzv. "lijekova" iz pera farmakomafije koja BTW zapravo ne liječi ništa već samo (uglavnom neuspješno) gura simptome pod tepih.
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 02:14   #47
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Pa čujte, ja dosad nikad nisam čuo da se netko otrovao od chemtrailova. Možda nas to zasipaju mljevenim Aspirinom, da nas izliječe?

Nećeš ni čuti, nego ćeš vidjeti na osmrtnicama česte pojave...umro...uzrok...uglavnom karcinom...

Zato se ne prosipaj sa ovakvim glupim izjavama...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 02:20   #48
Da, karcinomi su sigurno posljedica chemova...

O, vidim da se pokvarena ploča expect vratio.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 02:30   #49
Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Da, karcinomi su sigurno posljedica chemova...

O, vidim da se pokvarena ploča expect vratio.

Nisam rekao da je izravan uzrok karcinoma Chemtrails, jer i medicina nije toliko napredovala, da zna svakome karcinomu uzrok.

Ako netko puši, ili radi u tvornici teških metala, naravno da je skloniji da se prije razboli...ali opet nema pravila.

Što znači, Chemtrails sigurno nisu zdravi, i kad nam se takav otrov spušta iz zraka na zemlju, nećemo sigurno biti oduševljeni.

Sad ćeš ti opet neke američke metode, teorije zavjera i slične pizdarije...samo to i znate pisati, jer nemate valjani argumenata...Ti, Haram, Biljka i slični vama...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 02:34   #50
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Sad ćeš ti opet neke američke metode, teorije zavjera i slične pizdarije...samo to i znate pisati, jer nemate valjani argumenata...
Sebe si opisao.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 02:52   #51
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Nisam rekao da je izravan uzrok karcinoma Chemtrails, jer i medicina nije toliko napredovala, da zna svakome karcinomu uzrok.

Ako netko puši, ili radi u tvornici teških metala, naravno da je skloniji da se prije razboli...ali opet nema pravila.

Što znači, Chemtrails sigurno nisu zdravi, i kad nam se takav otrov spušta iz zraka na zemlju, nećemo sigurno biti oduševljeni.

Sad ćeš ti opet neke američke metode, teorije zavjera i slične pizdarije...samo to i znate pisati, jer nemate valjani argumenata...Ti, Haram, Biljka i slični vama...
I jel onda jesu ili nisu uzrok karcinoma. Hahaha. Majko mila. Nemate vi pojma. Samo blebećete praznu slamu.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 03:26   #52
Quote:
Adama kaže: Pogledaj post
Pa neću valjda Expectu i Lunu ići nešto objašnjavati, jedino se s Pepom da smisleno diskutirati.
Tak je Adama, ti si bolji od nas, jer si nabubao nekakve apstraktne teorije iz nekakvog priručnika ( koje zapravo ne daju nikakav definitivan odgovor ni na šta) i sad misliš da možeš pomoću toga objasniti sve pojavnosti na svijetu. Bitno da imaš čime mahati nam pred nosom. Veliki "armchair/pencil-pusher stručnjak" nasuprot "crackpotova" Expecta i LUN-a, koji "nemaju pojma", pa onda nema smisla s njima "diskutirati".

Govori li tvoj graf zašto ovaj avion ( "crtica" od centra slike prema dolje ) na ostavlja dugotrajan trag, dok neki drugi ostavljaju, kao što se vidi?

__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 09:35   #53
Expect, zapravo graf to i govori, a i Adama je objasnio kako i zašto. Nemoj Adamu trpati u isti koš sa CelMarom, Biljkom, mikijem, 7nation...
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 23:38   #54
Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Jer postoje države čija neba su plava i čista od kemikalija,gdje je klima ista kao i svih prijašnjih godina,gdje se ne manipulira sa vremenskim prilikama... naravno da Hrvatska ne spada u tu elitu...
Zašto bi bilo tko trovao Hrvatsku i mijenjao klimu u Hrvatskoj kad se dobro zna da je Hrvatska prva stala uz EU i SAD i kad se dobro zna da su Hrvati Papina vojska?
Da truju Srbe to bi ja mogao progutati ali Hrvate da truju i da u Hrvatskoj mijenjaju klimu iako znaju da su Hrvatska i Hrvati bili tako vijerni i poslušni sve ove godine, što više sve ove vijekove Hrvatska se dokazala kao vijeran saveznik.
Ta tvoja teorija ne pije vodu.
T-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 23:44   #55
Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
Expect, zapravo graf to i govori, a i Adama je objasnio kako i zašto. Nemoj Adamu trpati u isti koš sa CelMarom, Biljkom, mikijem, 7nation...

Pa daj nek napiše kako to taj njegov graf objašnjava da neki avioni ostavljaju trag, a neki ne, na istom mjestu u isto vrijeme. Kako to taj graf njegov objašnjava?

Za sad ništa objasnio. Samo gomila retorike, mistifikacija, generalizacija, i nekakvih apstraktnih pozivanja na nekakvu apstraktnu "stručnost". Ništa konkretno.

Nije dotični gospodin ništa puno bolji od gore spomenutih. Žrtva je iste paradigme. Za razliku od njih, ima malo suptilniji/odmjereniji/manje bahat nastup, fakultetsku diplomu i neko znanje, ali kao i oni vjeruje da baš sve pojavnosti svijeta i sve tajne semira može objasniti sa napisima koje je naštrebao iz svojeg priručnika, te sve što pročita u nekom "službenom dokumentu" uzima zdravo za gotovo, baš sve. Službeno priopćenje je za njega kak se kaže "bog i batina", kao i za ove ostale "armchair stručnjake".

Bio bi poželjan komentar na dio naslovljen "Every Condition is Wrong for Contrail Formation" iz ovog linka:

Why Most Jet Engines Used Today Are Nearly Incapable Of Producing Condensation Trails - High-Bypass Turbofans DO NOT Produce Contrails. So What Are Those Lines in the Sky?
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 00:03   #56
Quote:
T-22 kaže: Pogledaj post
Zašto bi bilo tko trovao Hrvatsku i mijenjao klimu u Hrvatskoj kad se dobro zna da je Hrvatska prva stala uz EU i SAD i kad se dobro zna da su Hrvati Papina vojska?
Da truju Srbe to bi ja mogao progutati ...

1) Jesus Christ Almighty, koja naivnost. Ispod kojeg staklenog zvona si ti rastao? Pa ti stvarno misliš da Eu-om, a posebno SAD-om upravljaju ljudi koji brinu za dobrobit običnih ljudi? Jesus Christ! Pa SAD-om vlada globalističko-korporativno-bankarska mafija ( atavizam Britanskog imperija, koji je pak bio atavizam Rimskog carstva ), sa sjedištem u Londonu, Wall Streetu i Washingtonu ( Washington je posebna država BTW, unutar države ). Te ljude boli k... za prosječnog amerikanca.

Dapače, spomenuti ljudi koji drže poluge moći na zapadu najviše truju upravo Amerikance. Amerikanci su odavno najveći zamorci na svijetu, zato i je kod njih najveći postotak svih mogućih bolesti(koje su sve u debelom porastu) na svijetu, i najveći postotak bolesnih ljudi među općeom populacijom.

2) Ti misliš da je Ivu Salamandera, Ingu Šipl Mast Trast As i njihove kolege doista briga za Hrvate? Ti misliš da su to tvoji altruistični dobročinitelji i spasitelji? I nakon 25 godina, još uvijek ti nije dovoljno da bi shvatio neke stvari.
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 00:48   #57
Quote:
T-22 kaže: Pogledaj post
Zašto bi bilo tko trovao Hrvatsku i mijenjao klimu u Hrvatskoj kad se dobro zna da je Hrvatska prva stala uz EU i SAD i kad se dobro zna da su Hrvati Papina vojska?
Da truju Srbe to bi ja mogao progutati ali Hrvate da truju i da u Hrvatskoj mijenjaju klimu iako znaju da su Hrvatska i Hrvati bili tako vijerni i poslušni sve ove godine, što više sve ove vijekove Hrvatska se dokazala kao vijeran saveznik.
Ta tvoja teorija ne pije vodu.
Jel si malo pratio kakvo je vrijeme recimo bilo ove godine u "uvijek kišnoj " Engleskoj?
Možda nismo bili dovoljno poslušni ili je stvar izmakla kontroli?
F@@hrenheit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 01:00   #58
Quote:
expect kaže: Pogledaj post
Jesus Christ Almighty, koja naivnost. Ispod kojeg staklenog zvona si ti rastao? Pa ti stvarno misliš da Eu-om, a posebno SAD-om upravljaju ljudi koji brinu za dobrobit običnih ljudi? Jesus Christ! Pa SAD-om vlada globalističko-korporativno-bankarska mafija ( atavizam Britanskog imperija, koji je pak bio atavizam Rimskog carstva ), sa sjedištem u Londonu, Wall Streetu i Washingtonu ( Washington je posebna država BTW, unutar države ). Te ljude boli k... za prosječnog amerikanca.
Dapače, spomenuti ljudi koji drže poluge moći na zapadu najviše truju upravo Amerikance. Amerikanci su odavno najveći zamorci na svijetu, zato i je kod njih najveći postotak svih mogućih bolesti(koje su sve u debelom porastu) na svijetu, i najveći postotak bolesnih ljudi među općeom populacijom.
Mnogo pričaš a kvantiteta tvojih riječi ne može nadomjestiti kvalitetu koju ne posjeduješ.

Propuštaš poantu a to je činjenica da Amerikanci nisu Papina vojska već su Hrvati Papina vojska za što postoji i ugovor potpisan sa Papom.

Quote:
F@@hrenheit kaže: Pogledaj post
Možda nismo bili dovoljno poslušni ili je stvar izmakla kontroli?
Hrvatska i Hrvati su uvijek bili najposlušniji i najponizniji Papini vojnici.

Prema tome, ne fantaziraj, pa Hrvatsku, osim Pape, čuva i Gospa iz Međugorja!!!

Zadnje uređivanje T-22 : 29.09.2014. at 01:08.
T-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 10:33   #59
Quote:
expect kaže: Pogledaj post
Pa daj nek napiše kako to taj njegov graf objašnjava da neki avioni ostavljaju trag, a neki ne, na istom mjestu u isto vrijeme. Kako to taj graf njegov objašnjava?
Ono nije njegov graf nego emagram od DHMZ-a koji je pojasnio. Ako za Biljku, mikija, CelMar-a, 7nationa-a, T-22, vrijedi da moraju razumijeti (a nemaju pojma) kako nastaje contrail da bi mogli shvatiti koja je razlika onda to isto vrijedi i za tebe. Jedna od stvari bitnih za razumijevanje su poznavanje uvjeta kada će nastati, a to možeš isčitati iz emagrama.

Slika nije dokaz ničega. Ja se slažem da dugotrajni contraili nisu normalni ALI meni "dugotrajno" znači da traju značajno više od 20 minuta i da su na plavom nebu, a ne u mliječnim koprenama. Kakvo je nebo, osim vizualnog utvrđivanja da je doista plavo, a ne bijelkasto, moraš provjeriti sa emagramom i praćenjem fronti. Ako to nisi napravio onda si isti kurac kao gore navedena ekipa. Tvrdiš nešto jer ti je ćeif.

Jasno to je samo moje mišljenje i uopće se ne moraš složiti samnom.

Quote:
expect kaže: Pogledaj post
Bio bi poželjan komentar na dio naslovljen "Every Condition is Wrong for Contrail Formation"
Članak (članci) je potpuno pogrešan u svakome svome djelu iako se netko potrudio pohvatati pojmove. Ako smatraš da je nešto dobar argument tamo, molim te napiši ovdje, a ja ću ti rado pojasniti gdje je greška.
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 13:02   #60
Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
Ako za Biljku, mikija, CelMar-a, 7nationa-a, T-22, vrijedi da moraju razumijeti (a nemaju pojma) kako nastaje contrail da bi mogli shvatiti koja je razlika
Prasice, jesi li se testirala na aluminij i barij?
T-22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.