Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2016., 11:20   #21
Quote:
m.k kaže: Pogledaj post
Meni u cijeloj toj prići nešto nije jasno, ali da ne bi ispalo da serem po Rimcu - zar se on nije hvalio da je prodano već par automobila da bi sad predstavio "proizvodnu" verziju, a koja će biti napravljena u 8 komada od kojih još nijedan nije prodan?!!?
Koliko sam čitao o tome, iz poreznih izvještaja, ili tako nečega, se nije vidjelo da je ikada prodao ikoji. Isto tako, nije poznato da je ikada napravio ikakvu certifikaciju, ili dao neovisnim novinarima da testiraju išta. (Nemam ništa protiv da me se razuvjeri dokazima u suprotno.)
ptae2000e is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:34   #22
Je prodao je - prodao je polusklopljen primjerak Španjolcima (Volar-e) pa onda srao po novinama kak su ga pokrali, kak ovo kak ono. A činjenica je bila da su zapali u dubioze i da su prodali jedino što rade (i što rade DOBRO) - management baterija.

I tu je zapravo cijela istina, Rimac se koncentrirao na management baterija/članaka, zapravo tu je centar kompletnog istraživanja hibrida - elektromotori su izmišljeni davno-davno. Sve ostalo što se radi je zapravo samo PR ... rekao bi pametan PR za privlačenje medijske pozornosti - moš mislit koliko bi pozornosti privukao kantom baterija i kantom chargera za iste. Ovako - sa superautomobilom ... druga je slika.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:44   #23
u biti ne radi se tu o batrijama več o kondenzatorima ogromnih kapaciteta,mislim da se oni također kupuju na slobodnom tržištu tako da stvarno ne znam što bi to bio batery menagment...jer svaki kontroler se da isprogramirati da vuče u određenom trenutku određenu količinu sruje tj da je propušta,pa ni to nije neka okultna znanost.
Mahun is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:45   #24
Quote:
m.k kaže: Pogledaj post
Meni u cijeloj toj prići nešto nije jasno, ali da ne bi ispalo da serem po Rimcu - zar se on nije hvalio da je prodano već par automobila da bi sad predstavio "proizvodnu" verziju, a koja će biti napravljena u 8 komada od kojih još nijedan nije prodan?!!?
sam je rimac jucer pricao da su oba concept s prodana, i ovaj concept one koji je izlozen na salonu ide poslije salona u ameriku, prodan... i neki dan u dobro jutro hrvatska su bili kod njega u tvornici, zenska neka pricala da su od 8 komada 6 vec prodali... amerika, italija, njemacka i mislim singapur... e sad do kada moraju isporuciti vozila, koliko ih trenutno sklapaju u tvornici, ne znam.... i sam je rimac rekao da ce vjerojatno ici na neki model jeftiniji i u vise komada proizvoditi ali da im to nije prioritet... nego prodavati ovo sto je CDRW rekao.
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:51   #25
Quote:
MAX SLAVONIJA kaže: Pogledaj post
Ja sam inače benzinjaš, ali g.Rimac me oduševio (i ne samo mene nego i Ženevu) sa ,kako on kaže "zločestim bratom Concepta ONE.
Smatram da su Rimac automobili zauzeli bitno mjesto u razvoju električnih auta.
Ovim postom želim čestitati ekipi na najbržem elektroautu i na zaista prekrasnom S-u.
Bravo,samo naprijed.
Mislite li da ćemo svi za 10-15 godina voziti ove na baterije,ili ćemo i dalje topiti polarne kape?
Vozit će se dio na baterije, kod nas samo oni dubljeg džepa. CO2 koji ispuste automobili su zanemarivi na utjecaj prirode to je samo propaganda. Više samo krave u SAD-u prdenjem ispuste CO2 emisije koliko got to zvuči smiješno.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:54   #26
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Vozit će se dio na baterije, kod nas samo oni dubljeg džepa. CO2 koji ispuste automobili su zanemarivi na utjecaj prirode to je samo propaganda. Više samo krave u SAD-u prdenjem ispuste CO2 emisije koliko got to zvuči smiješno.
je tako, ali autima mozes spustiti co2 a kako ces kravama?!
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:56   #27
Ugraditi fitere na ispuhu. ROFL!
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 11:58   #28
Ovaj Concept S je samo za staze ako se ne varam. A da li se može regati ovaj One model isto upitno zbog snage mislim da ne osim ako se programira da ne može voziti preko XY km/h, onda ne vidi razloga zašto ne, ako se Tesla može.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:04   #29
Quote:
badrix kaže: Pogledaj post
sam je rimac jucer pricao da su oba concept s prodana, i ovaj concept one koji je izlozen na salonu ide poslije salona u ameriku, prodan... i neki dan u dobro jutro hrvatska su bili kod njega u tvornici, zenska neka pricala da su od 8 komada 6 vec prodali... amerika, italija, njemacka i mislim singapur... e sad do kada moraju isporuciti vozila, koliko ih trenutno sklapaju u tvornici, ne znam.... i sam je rimac rekao da ce vjerojatno ici na neki model jeftiniji i u vise komada proizvoditi ali da im to nije prioritet... nego prodavati ovo sto je CDRW rekao.
Sam Rimac je već puno toga rekao pa se kasnije pokazalo da je lagao, tako da me ne bi iznenadilo da je tako i ovaj put.
Lagao je i o broju zaposlenih i to debelo.

Uostalom financijska izvješća nigdje nisu pokazala da je prodao ijedan automobil dosad.

Pogledaj malo bolje temu o Rimcu na pdf gospodarstvo.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:06   #30
tesla je u velikoserijskoj proizvodnji i na njemu je obavljeno na stotine testiranja i ima homologacije a vjerujem i ncap testove,nema tesla veze s rimčevin uradcima.
Mahun is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:02   #31
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Sam Rimac je već puno toga rekao pa se kasnije pokazalo da je lagao, tako da me ne bi iznenadilo da je tako i ovaj put.
Lagao je i o broju zaposlenih i to debelo.

Uostalom financijska izvješća nigdje nisu pokazala da je prodao ijedan automobil dosad.

Pogledaj malo bolje temu o Rimcu na pdf gospodarstvo.
Ne bih to nazvao laganje, nego PR. Šta je trebao reći, mi ne znamo šta radimo, napravili smo nešto ali nismo uspjeli prodati? A realno prije 3-4 godine je to sve bilo jako klimavo. Po vlastitim riječima 2012. godine je skoro bankrotirao.

Što se tiče zaposlenih, iz prve ruke ti mogu reći da tu nema laganja, trenutno je preko 150 ljudi tamo.

Cijela ova priča nema nikakve veze s elektro automobilima općenito, on ako proda 8 auta za 800.000 eura po komadu to je vrhunski posao. Ali u cijelom poslovanju, to uopće nije toliki prihod (48mil kn), koliko je promocija know-howa. Njegov glavni proizvod su baterijski i pogonski sustavi koje radi za razne grane industrije.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:09   #32
Quote:
badrix kaže: Pogledaj post
sam je rimac jucer pricao da su oba concept s prodana, i ovaj concept one koji je izlozen na salonu ide poslije salona u ameriku, prodan... i neki dan u dobro jutro hrvatska su bili kod njega u tvornici, zenska neka pricala da su od 8 komada 6 vec prodali... amerika, italija, njemacka i mislim singapur... e sad do kada moraju isporuciti vozila, koliko ih trenutno sklapaju u tvornici, ne znam.... i sam je rimac rekao da ce vjerojatno ici na neki model jeftiniji i u vise komada proizvoditi ali da im to nije prioritet... nego prodavati ovo sto je CDRW rekao.
2014. su prodali tri komada u Kinu po cijeni od 850.000€ a ukupni prihodi firme su iznoslili 10 milijuna kuna. Ili nije prodao 3 automobila (laže) ili je utajio porez. Druge nema. Nisu se oglasili niti vlasnici tih vozila niti su ta vozila igdje primjećena. Šeici su vratili auto (očito promocija nije otišla u smjeru u kojem je trebala).

O automobilu sam pisao na pdf-u Gospodarstvo i temi o Rimcu.

Osim što svi izdrkavaju se na brojke na papiru nitko ne zna ništa o tom automobilu.

Poanta superautomobila nije imati milijun konja i hrpu okretnog momenta ili ići 360km/h. Bitnije od toga je kako takvo vozilo kontrolirati, upravljati njime i držati ga na cesti, tj. stazi.

O sigurnosti vozila nema ništa, niti jedne riječi.

Brisači su postavljeni previsoko. Taj auto nije išao 150km/h a kamo 350km/h.
Pri tolikim brzinama metlice bi se raspale, količina buke bi bila poprilična a o nagrđivanju aerodinamike da ne govorim.

Na kraju krajeva, ona fora za Torque Vectoringom je teška pušiona. Čak i na promotivnom videu se vidi kako kotači se vrte u prazno. Najveći gaf je kad uspori snimku pa se točno vidi da se kotači rotiraju istom brzinom a auto proklizuje i zanosi stražnji kraj. Toliko o sustavu za održavanje stabilnosti vozila i kontroli okretaja kotača.

Nemam ništa protiv Rimca, kao što sam već naveo. Nisam jalan, neka dečko uspije i neka razvija tu industriju. Ali izdrkavanje sa automobilom o kojem se ne zna ništa osim malo brojki na papiru je idiotizam.

Volio bih vidjeti EuroNCAP na njemu ali sumnjam da će se to dogoditi.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:12   #33
Kako nije "toliki" prihod (48 mil.) kad je u 2014. cjelogodišnji prihod bio 10 mil.???
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:29   #34
Jučer u dnevniku je rekao da im strategija nije prodavanje automobila nit serijska proizvodnja već prodaja tehnologije drugim proizvođačima.
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:39   #35
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Ne bih to nazvao laganje, nego PR. Šta je trebao reći, mi ne znamo šta radimo, napravili smo nešto ali nismo uspjeli prodati? A realno prije 3-4 godine je to sve bilo jako klimavo. Po vlastitim riječima 2012. godine je skoro bankrotirao.

Što se tiče zaposlenih, iz prve ruke ti mogu reći da tu nema laganja, trenutno je preko 150 ljudi tamo.

Cijela ova priča nema nikakve veze s elektro automobilima općenito, on ako proda 8 auta za 800.000 eura po komadu to je vrhunski posao. Ali u cijelom poslovanju, to uopće nije toliki prihod (48mil kn), koliko je promocija know-howa. Njegov glavni proizvod su baterijski i pogonski sustavi koje radi za razne grane industrije.
Koje godine se pojavio onaj Španjolac? 2013. I to ti je još jedan dokaz ZAŠTO su prodali što su imali .... no naši novinari su drugi par rukava:

Mate Rimac za Španjolce izradio jurilicu od tisuću konja

Mate Rimac isporučio 1. svjetski električni ‘supercar’ s preko 1000 KS!
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:41   #36
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
Jučer u dnevniku je rekao da im strategija nije prodavanje automobila nit serijska proizvodnja već prodaja tehnologije drugim proizvođačima.
Pa oko toga nema spora - to je po meni realan cilj. ConceptOne je samo PR.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 14:44   #37
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Kako nije "toliki" prihod (48 mil.) kad je u 2014. cjelogodišnji prihod bio 10 mil.???
Kad vratiš dugove i na kraju ostane malo. On radi na granici profitabilnosti. Pa Tesla još valjda nije počeo zarađivati a uloženo gro doalra.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 14:45   #38
Mislim tko je pogledao intervju u N1 nedavno, ima na YouTube sve je jasno.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 16:31   #39
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Kad vratiš dugove i na kraju ostane malo. On radi na granici profitabilnosti. Pa Tesla još valjda nije počeo zarađivati a uloženo gro doalra.
Molim te da prvo počneš razlikovati prihod od profita, pa onda možemo pričati dalje.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:47   #40
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Kad vratiš dugove i na kraju ostane malo. On radi na granici profitabilnosti. Pa Tesla još valjda nije počeo zarađivati a uloženo gro doalra.
Kakvi dugovi, kakva profitabilnost? O čemu ti?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.