Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 11:12   #1
Kozmo #3

Natukle smo 10000 postova na staroj temi.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:42   #2
Ne zna se hoce li se asortiman prebaciti, ali muller odredjuje asortiman, tako da ce oni gurat svoje njemačke marke, znas kako to ide. Oni ne posluju preko Hr distributera kao DM koji je isto njemački nego sve sto mogu Uvoze iz njemačke preko Madjarske. Vjerovatno dosta toga nece biti čega ima u Kozmu. Za Bipu ne znam.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 17:08   #3
Hm, to mi je čudno oko Kozma, baš sam prekjučer bila u onom u Jurišićevoj i vidila da su kao i dm dobili RT i to mnogo više, čak i setove poput Berlina a cijene su mi i niže nego u dm-u. Pomislila sam da su se trgnuli malo... Inače su im police malo puste i zadnjih par godina su ih slabo ažurirali, iako su dobili nove brendove poput PF.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 18:24   #4
Nije on meni jasno. Prijateljica mi radi u managementu u Mulleru i isto je rekla da ih je iznenadio ovaj potez. Rekla je da nema pojma sto ce biti s PF i Aurom primjerice, ali muller preferira svoju robu i oni ce odredjivat asortiman.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:13   #5
BIPA ostaje zasad. navodno je par DM-a prošle god. u 10.mj. prešlo u Muller, i tada su imali rasprodaju 50%. Muller će vjerojatno imati svoje marke i ostale koje inače drže, sumnjam da će ostat neš iz Kozma, s druge strane pošto je netko rekao da je to preuzimanje a ne zatvaranje, šta će s tolikom robom koju neće uvrstiti u asortiman? dal će to todorić natrpati u konzum? kaj nije bolje da rasprodaju s nekim prigodnim popustom?
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:06   #6
Quote:
mrvica8 kaže: Pogledaj post
...šta će s tolikom robom koju neće uvrstiti u asortiman? dal će to todorić natrpati u konzum? kaj nije bolje da rasprodaju s nekim prigodnim popustom?
ovo i mene zanima jer u Kozmu kupujem jednu Eveline maskaru koja mi je fenomenalna i planirala sam joj ostati stalno vjerna jer muku mučim sa pronalaskom dobre maskare. A ništa, sutra ili u ponedjeljak idem nakupovati zaliha.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 18:49   #7
Meni osobno drazi Muller u kozmu jos nikad nisam bila da su prodavacice uljudne i spremne pomoci bar ne u Rijeci ,kad god dosla na akcije police ni upola popunjene ,ne znam jeli i inace tako ili sam ja uvjek naletila na tako nesto ,ali tu su mi se zamjerili jedi tu i tamo zbog aure dolazila .
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 09:55   #8
U Kozmu u Splitu gdje kupujem police su uvijek pune, a prodavačice baš iznimno ljubazne. Nemam se na što požaliti, a najdraži mi je Eveline jer ga ne nalazim drugdje, imaju mi super sjajila. Nadam se da će ostati taj asortiman.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 10:31   #9
^ moguce da imamo isti kozmo "moj" je kod auto hrvatske, super su tete, najbolje od svih drogerijskih prodavacica
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 09:24   #10
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
^ moguce da imamo isti kozmo "moj" je kod auto hrvatske, super su tete, najbolje od svih drogerijskih prodavacica
Mislim da je to taj, malo dalje od nasuprot pravnog faksa.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 17:05   #11
koliko je RT blush brush u kozmu?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 18:29   #12
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Mislim da je to taj, malo dalje od nasuprot pravnog faksa.


Upadam ko padobranac, al nije to taj. Ja isto idem u ovaj kod autohrvatske i potpisujem da su prodavacice odlicne.
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 18:36   #13
Znaci nitko nema informaciju hoce li aura ostati?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Paulllina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 19:47   #14
u srijedu njega zubi na popustu

vikend njega tijela na 30% a dove za njegu tijela na 40
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 21:03   #15
Quote:
Feferonka kaže: Pogledaj post
Upadam ko padobranac, al nije to taj. Ja isto idem u ovaj kod autohrvatske i potpisujem da su prodavacice odlicne.
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 21:10   #16
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
koliko je RT blush brush u kozmu?
90 kn, fotkala sam stalak na mob pa ako treba mogu stavit
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 06:55   #17
ne treba, hvala na info!
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 23:03   #18
Cure, nekidan sam bila do kozma I opazila sam neku novu liniju preparative. Na brzinu sam vidjela serum s vit c, hijaluronom I neki sa nekom cudnom biljkom. Nekakove kandje ili krv.
Ako nekoj ista ima smisla, znate li naziv Ove linije?
fala
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 13:07   #19
Quote:
moment kaže: Pogledaj post
Cure, nekidan sam bila do kozma I opazila sam neku novu liniju preparative. Na brzinu sam vidjela serum s vit c, hijaluronom I neki sa nekom cudnom biljkom. Nekakove kandje ili krv.
Ako nekoj ista ima smisla, znate li naziv Ove linije?
fala
pretpostavljam kako misliš na ovo http://www.balanceactiveformula.com/...lifting-serum/

guglala sam neke proizvode prije mjesec dana kad je netko na forumu spomenuo brand i nakon što sam ga i sama vidjela u kozmu. ne znam što bih rekla osim da je riječ o prosječnim drogerijskim proizvodima osrednjeg sastava čiji nazivi su obična marketinška navlakuša. konkretno ovaj serum dragons blood sadrži tu biljku kao predpredzadnji sastojak nakon sastojaka za miris. dakle koncentracija te biljke je u promilima i nikakvo značajno djelovanje takav sastojak ne može imati. al eto, zvuči egzotično i ljudi se navuku, iako je riječ o običnom hidratantnom glicerinskom serumu, vjerojatno nešto finije teksture, i to je sve. da sažmem - sve su to hitovi mister džirla.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 16:31   #20
kozmo srijeda - samponi, regeneratori, remington uredjaji za oblikovanje kose, ukrasi za kosu na 30%
vikend akcija - sve za bebe na 30%
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.