Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 20:56   #601
Ima tko kakav kod?
trystana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 16:34   #602
Potaknuta upisima ovdje, isla sam se malo igrati, na spanjolskom asosu platila u funtama, na dvije haljine razlika 80kn jeftinije na cifru od 300 i nesto kuna.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 17:48   #603
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Potaknuta upisima ovdje, isla sam se malo igrati, na spanjolskom asosu platila u funtama, na dvije haljine razlika 80kn jeftinije na cifru od 300 i nesto kuna.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
A ja danas upiknula koznu jaknu za 300- tinjak kuna, snizena sa 150£. Razlika 60kn jeftinije na es.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 18:08   #604
Nemam pojma u čemu je fora, ali čovjeka veseli
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:01   #605
Cure, koliko treba vremena za refund novaca na Pay pal? Imala sam povrat robe i vidim da je 15.6. vraćena Asosu, ali meni novac još nije vraćen na karticu kojom sam platila preko Pay pala.
Sad sam im poslala mail, ali me čisto zanima kakva su vaša iskustva.

Edit: sad su mi tek javili na email da su primili moj povrat i vratili novac na pay pal, ali da treba par dana dok to sjedne na karticu

Zadnje uređivanje Mirella : 26.06.2017. at 13:50.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:36   #606
imam opet Edit2 : dakle, vraćeni su mi novci na Pay pal, sad sam opet provjerila. Očito su bili zaboravili, ne znam kako bih to drugačije objasnila.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 21:36   #607
zna li itko kako ostvariti studentski popust od 10 posto na asos-u ?
sayonarasnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:07   #608
To je samo za UK studente.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:05   #609
Sto napraviti ako su mi poslali haljinu krive boje? Narucila sa sa crveno-plavu, a dobila crno-bijelu kombinaciju.

Haljinu mozda ne bi vracala jer je OOS, a ova velicina mi je okej. Ali imam li pravo zaliti se zbog krive boje i traziti novce?
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:07   #610
Probaj, nemaš što izgubiti.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:04   #611
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
To je samo za UK studente.
Ja sam se igrala s tim studentskim popustom i dobila 10% na sve nesnizeno iz te narudzbe. Mislim da sam neki university u njemackoj stavila kao svoj.. inace, zavrsila faks i nemam veze s njemackom

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 16:44   #612
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Sto napraviti ako su mi poslali haljinu krive boje? Narucila sa sa crveno-plavu, a dobila crno-bijelu kombinaciju.

Haljinu mozda ne bi vracala jer je OOS, a ova velicina mi je okej. Ali imam li pravo zaliti se zbog krive boje i traziti novce?
ti imas pravo sta hoces, ali ispravno je vratiti i traziti povrat. o ovome se pisalo, jedno vrijeme je asos za robu s greskom govorio da se zadrzi, i to se pocelo iskoristavati i zaliti za svaku sitnicu, ne bi li se item zadrzao a vratile pare. pa je asos poceo traziti robu nazad nudeci popust da se iskupi za napravljenu gresku. cak sam i ja jednom pitala sta da radim, jer su mi poslali majicu dva broja manju a bila je oos. ali sam zadrzala majicu i nisam trazila pare nazad.
__________________
kakav pirinac, riza!
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:48   #613
Quote:
beautiful_garbage kaže: Pogledaj post
ti imas pravo sta hoces, ali ispravno je vratiti i traziti povrat.
Pa ok, ali bilo bi lijepo da bar ponude neki kod, kad se vec moram zajebavati sa povratom zbog iskljucivo njihove greske
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 07:56   #614
25.6. sam dobila mail od ASOS-a da je pošiljka poslana
28.6. stigla
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 08:34   #615
Jel i vi u Zagrebu imate problem da pošiljka svaki put dođe u drugi poštanski ured? Već sam ih 4 promijenila. A ne tako davno su mi donosili Asos na kućnu adresu. Ne kužim.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 09:34   #616
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Jel i vi u Zagrebu imate problem da pošiljka svaki put dođe u drugi poštanski ured? Već sam ih 4 promijenila. A ne tako davno su mi donosili Asos na kućnu adresu. Ne kužim.
meni je u utorak po prvi put dostavljac pozvonio i donio na vrata. mozda zato jer je bilo cca 19:30 inace UVIJEK samo ostavi papiric (iako ima nekog doma), pa moram u lokalnu poštu
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:50   #617
Ako će tko iz Zagreba naručivati nešto sa Asosa, ja imam neku sitnicu od 3 funte pa mi se ne da plaćati poštarinu, pa bih se pridružila narudžbi, priti pliz.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:29   #618
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Jel i vi u Zagrebu imate problem da pošiljka svaki put dođe u drugi poštanski ured? Već sam ih 4 promijenila. A ne tako davno su mi donosili Asos na kućnu adresu. Ne kužim.
Meni su zadnja 2x donjeli na kucnu adresu paket.
Sad sam u iscekivanju treceg :klap:
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 06:04   #619
meni uvijek na poštu
i to drugi poštanski ured od onog na koje mi dolaze pisma i ostali paketi
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:39   #620
meni donio dva zadnja poštar na kućna vrata


ima li možda tko ove loafers?
zanima me da li su mekane i guma ispod ili onako tvrde da tuckaju dok se hoda?
na videu izgledaju ful udobne, a nešto sam zabrijala da bi na jesen to mogla nosit
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.