Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2006., 09:34   #41
nemreš snimat iz ruke sam zato što je to in, moraš imat JEBENO dobar razlog za to. ak oćete vidjet kak se snima iz ruke, ponovo preporučam IRREVERSIBLE...
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 09:55   #42
ne volim kad je glavna glumica Barbra Streisand i u svakoj drugoj sceni joj super-zgodni filmski partner govori da je "prelijepa/zanosna/čarobna/krasna/divna"

mislim, ima ona surlu, ali simpa mi je, samo što očito ona nije prevladala taj kompleks...
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 12:29   #43
Eto sjetio sam se jos neceg- REMAKEOVI NEKIH starih filmova prim Dawn of the dead+citava trilogija u orididiju zombiji su mutavi,SPORI i ubijaju na masu, dok su u remakeu na speedu malte ne da jedan dodje i pobije 20 ljudi-uzas

i naravno

savrsene obitelji pogotovo skolarci koji su puni problema, ali su svi jako pametni i nauce za ispite u 1 dan, nitko nema problema s parama itd. to me pogotovo nervira u serijama.
svodnik+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 22:12   #44
Quote:
Nymph kaže:
Nerviraju me prigodne priče iz detinjstva. Gotovo u svakom drugom filmu neka ličnost dođe u situaciju da ispriča potresnu ili poučnu priču iz svog detinjstva koja ne samo da savršeno odgovara trenutku, već i načini pravu pometnju u mislima sagovornika, koji upravo zahvaljujući njoj uvidi pravu istinu i donese prave odluke.


Ista stvar je i sa prigodnim lekcijama. Recimo glavni junak negdje na početku filma uči kako davati vještačko disanje i ispostavi se da će mu baš na kraju filma trebati ta tehnika da bi spasio svog ortaka. Ili recimo u onom filmu "Karate Kid", dečko uči neki "udarac čaplje" (ono kad drži ravnotežu na jednoj nozi a ruke raširi kao krila), i ispostavi se da će mu baš taj udarac trebati da konačno savlada protivnika.
Ili Jean Claude Van Damme u jednom filmu kao uči da se bori sa maramom preko očiju, i onda se desi da će ga u finalnom meču protivnik zaslijepiti bacivši mu neki prah u oči, te se ispostavi da će spasiti upravo ta tehnika borbe kad ne vidiš protivnika.
I ima još na milijun takvih primjera.
__________________
La Duuuuurr

''Glupost je drugačija od svih bolesti. Oni koji su njome pogođeni uopće ne pate, uvijek pate drugi … ''

Zadnje uređivanje La Dur : 07.04.2006. at 23:50.
La Dur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 22:32   #45
Ne volim kad je napeta scena pa se netko odjednom pojavi nekome iza leđa. Uvijek je netko iza leđa!
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 22:37   #46
Quote:
aktovka kaže:
Ne volim kad je napeta scena pa se netko odjednom pojavi nekome iza leđa. Uvijek je netko iza leđa!
Obično je to polusestra koja je otišla do kuhinje po ponoćni sladoled ili zabrinuta susjeda u noćnoj šetnji s Flokijem. Nikada se negativac ne približava s leđa. Nikada!
dhr° is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 15:56   #47
Američke ljigavo patetične obiteljske idile.
arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 16:01   #48
Nego, da li se itko potrudio da izračuna u koliko je filmova onaj tramvaj
u Los Angelesu nekontrolisano jurio niz ulice grada?
__________________
La Duuuuurr

''Glupost je drugačija od svih bolesti. Oni koji su njome pogođeni uopće ne pate, uvijek pate drugi … ''
La Dur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 17:25   #49
Quote:
dhr° kaže:
Obično je to polusestra koja je otišla do kuhinje po ponoćni sladoled ili zabrinuta susjeda u noćnoj šetnji s Flokijem. Nikada se negativac ne približava s leđa. Nikada!
u setnji s kim?
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 18:19   #50
Quote:
La Dur kaže:
Ili Jean Claude Van Damme u jednom filmu kao uči da se bori sa maramom preko očiju, i onda se desi da će ga u finalnom meču protivnik zaslijepiti bacivši mu neki prah u oči, te se ispostavi da će spasiti upravo ta tehnika borbe kad ne vidiš protivnika.
I ima još na milijun takvih primjera.
Au, nisi to smio napisati, Krvavi sport se ne smije tako ismijavati

Navukao si sebi deset godina nesrece.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 09:43   #51
u filmovima mi ide na žifce kad:
1. likovi sjednu u kafić/restoran/birc i naruče cugu/jelo/kavu, izgovore dijalog, dođe konobar, donese cugu, a oni se ustanu i odu. WTF???
2. kad se (uglavnom Ameri) izvale na kauč/krevet obuveni (cipele, patike, čizme). Užas.


... sjetit ću se ja još
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 09:57   #52
kad svi odmah nađu mjesto za parkiranje, izađu iz auta i ne zaključaju ga.
Renaldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 11:15   #53
da da i to
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 12:12   #54
Najviše kod filmova mrzim prvenstveno jeftina holivudska sranja za zabavu priglupih masa i sa predvidljivim zapletima. Npr: neko patrotsko američko sranje gdje američki vojnik spašava svijet od zločestog tipa, te pritom upoznaju plavušu vječno uredne frizure koju spasi milijon puta, te koju na kraju filma poševi (ili par puta kroz film), a da ne govorimo o bijednim i nelogičnim radnjama u takvim filmovima prvenstveno vezano za dosadnu akciju gdje se događaju nemoguće stvari. E takve vam filmove ja najviše mrzim i zato radije gledam filmove od Lyncha, Kubricka, pa može i Steven Spielberga koji ipak znaju napraviti originalan i zabavan, pa i sa poukom film za razliku od većine holivudskog jada koji sebe nazivaju režiserima.
Cijanid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 13:21   #55
Ja ću se porigat ako u još jednoj akciji budem morala gledat ono trčanje iz zgrade, ona eksplodira a naš antijunak se baca na pod sa agonijom na licu.
__________________
chop them all up, put them in a pot,
add some potatoes, and look what you've got!
C.G.B. Spender is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 19:24   #56
1.Mrzim stupidne priče kao Deuce Bigalow - europski žigolo, a i samu pojavu tog glumca.
2.Mlake scene - nakon Braindeada i Evil deada, dosadilo mi je gledati premekane horore bez nasilja i krvi.
3.Glupe obrate koje unište film - najveći je primjer Jepers Creeepers - na početku počne dobro, i ubojica je dalje normalan, pa i čak kada skače na auto s sjekirom u ruci i odrubljuje glave, ali kada ga pregaze i iskoči mu šišmiševo krilo, cijeli film postaje nekako blesav. Čak nisu niti objasnili što je taj čovjek šišmiš.
4.stupidni jeftini humor - Čovječe, gdje mi je moj auto je savršen primjer kao i Ovo nije još jedan glup film za mlade.
5.John Wuove američke akcijske filmove (osim Face off) - nije više isto otkad sam pogledao žestokog policajca...
8.Određene gluposti poput junaka koji spašavaju svijet - to je stvarno već izlizano
9.Nemaštovite priče - Underworld... Toliko neiskorištenih mogućnosti...
10.nastavke - Kojem je idiotu palo na pamet da snimi nastavak Planeta majmuna?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 19:46   #57
americhki tresh..
GospodjicaEn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 09:43   #58
ja najviše mrzim američko patriotska sranja kojih je sve više i više u svim njihovim filmovima.
svaka druga scena:američka zastava
spomenik borcima (za nezavisnost,2.svjetski rat...)

a jucer sam gledao rat svjetova di je na svakoj kući izvješena zastava(ono za vrjeme napada...)skoro sam se izrigao.e a zadnju scenu sam ipak falio.na onoj grani,na stablu,več sam mislio da če biti pokidana zastava.. a kad ono-pupoljak.fuj!nije daleko al bolje i to...e Spilberg,Spilberg

a vrhunac takvih sranja je Pearl Harbour.a tu ima patetike kolko oceš.
pr.pita Japanski oficir admirala"da li da pošaljemo još jedan napad?"ovaj tužan što je razvalio amerikance,kao žao mu, kaže"ne,bilo bi dosta"WTF?!
a jeste primjetili jutro prije napada kidaju japanci listiće sa kalendara,ono na brodu, a pise:Saturday...taj i taj datum.kakva greška
__________________
Let me ask you something - how much did they get paid to storm Normandy, how much did King Arthur get paid to kill Merlin, how much did they get paid to invent Television?Nothing. They did it because they knew it was right.
afterrglow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 11:32   #59
ja mrzim kad frajer bezuspješno bari žensku
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 11:50   #60
Mene najviše nerviraju glupi likovi - kao ona dvojica iz Čovjek iz kalifornije s Brendanom Fraserom. Ili plavuša s Harvarda, kako se samo idiotski hihoću, skaču i veselo cerekaju. Deuce Bigalow i svi drugi nesposobnjaci koji ne znaju napraviti niti najednostavniju stvar na svijetu.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.