Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2006., 02:04   #61
Baš je u nedjelju bila reportaža o Montoyi, pokazali neke njegove poteze iz Formule 1 a u sklopu toga su pokazali par isječaka iz NASCAR-a i sve što su prikazali bili su sudari. Pa valjda ima još nećega u toj seriji? I na youtube-u nisam našao ništa spektakularno, ili sudari ili kratki videi koje je netko snimio s tribina...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 08:53   #62
Quote:
gabal kaže:
Baš je u nedjelju bila reportaža o Montoyi, pokazali neke njegove poteze iz Formule 1 a u sklopu toga su pokazali par isječaka iz NASCAR-a i sve što su prikazali bili su sudari. Pa valjda ima još nećega u toj seriji? I na youtube-u nisam našao ništa spektakularno, ili sudari ili kratki videi koje je netko snimio s tribina...
ono shto se nemozhe prikazati u par sekundi clipova je natjeravanje po desetak krugova "bumper to bumper"... imam par clipova shto sam davno skidao sa nascar.com trebam poshvrljat dal mogu nach...
a sudara ima opakih...
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 15:11   #63
Našao sam neki takav clip iz '94-e kada je tip u zadnjem krugu za centimentar dobio vozeći kotač uz kotač. Nije to toliko zanimljivo bez zavoja, moram priznati...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 08:05   #64
Momci, ne bih volio da se neko nadje uvrijedjen ali moram rec da Montoya je bio i ostao - prase!
Uz njegovu pomoc trke su bile OK, recimo kad je slomio 2 McLarenova bolida (najcesce jedan vozac slomi jedan bolid), pa preticanje kad je bio SC na stazi, pa izvrtanje u krug za zagrijavanje.........
Montoya uvijek je imao bolid s kojim je mogao doc do pobjede ali njegova prazna glava to nije dopustila.

Znaci mrzio sam ga ali ta mrznja se povecala kad sam vidio kad je srao onog kamermana koji nije bio kriv, zamisli, vozac Formule 1 ide tamo i sere You Are Fucken Idiot kao George Bush, Libia Doing All This Shit!!!

Rijetko kad gledam Nascar ali kad gledam, jedva cekam da se neko razbije, sad ce bit ubudljivo, kladim se da cu gledat svaku trku jer znam da ce bit slomljenih komada!

Nadam se da nece sad neko da pise: Mrs u quratz, ili ti si stoko nevaspitana i td.
__________________
MAX
7 Times is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 19:47   #65
Quote:
7 Times kaže:
Znaci mrzio sam ga ali ta mrznja se povecala kad sam vidio kad je srao onog kamermana koji nije bio kriv, zamisli, vozac Formule 1 ide tamo i sere You Are Fucken Idiot kao George Bush, Libia Doing All This Shit!!!
uhvatili ste se tog clipa kaj ste sa neta skinuli ko muha dreka, pa 80% f1 vozacha su imali neka seljachke ispade, od senne, shumahera, irvinea... svi moguchi.. josh za kolko ih se ni ne sazna... i nije montoja prvi ni jednini a ni zadnji koji je prestizo kad je SC na stazi, ni kaj se izvrtio u zagrijavanju...
Acidofil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 20:52   #66
Quote:
Acidofil kaže:
uhvatili ste se tog clipa kaj ste sa neta skinuli ko muha dreka, pa 80% f1 vozacha su imali neka seljachke ispade, od senne, shumahera, irvinea... svi moguchi.. josh za kolko ih se ni ne sazna... i nije montoja prvi ni jednini a ni zadnji koji je prestizo kad je SC na stazi, ni kaj se izvrtio u zagrijavanju...
Živa istina!
jedino ima razlika između onih koji imaju ispade i voze fenomenalno i oni koji imaju ispade i ne voze fenomenalno (irvine).

p.s. sad će te razapet kaj si spomenuo sennu, nekima ovdje je on bog i nikada naravno nije napravio ništa loše, prljavo ili štogod
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 21:22   #67
Meni on nije Bog nego samo dobar vozac.
__________________
MAX
7 Times is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 21:42   #68
Quote:
7 Times kaže:
Nadam se da nece sad neko da pise: Mrs u quratz, ili ti si stoko nevaspitana i td.
ma nece
ferarijevci ce te pohvalit
a ostali ce sutit jer ti samo iskazujes svoje misljenje
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 22:02   #69
Thumbs up

Onda je ovo jedini forum, svaka cast!
__________________
MAX
7 Times is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 19:51   #70
Ode mi dragi.
Kvragu.
__________________
JACQUES; VRATI SE!!!
Coralline is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 09:49   #71
a taj clip kad kamerman lupi montoyu ipak mislim da montoya nije kriv
jer ako se vidi na pocetku mislim berny ulazi u onaj kamion ili (sta je to sad vec kad ga rastave)
kamermanu je lice u kameri i on trci da stigne bernya unutra i nevidi da montoya ide i zabija se jako kamerom covjeku u glavu da mu je krv krenula...

kako montoya tu moze bit kriv???
mozda ima jos neki clip na kojem se bolje vidi?? ne znam


al vozackih pogresaka je bome imao podosta
nije da ih ostali nisu imali, al on ih bas zna napravit upecatljivim
Silver arrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 12:08   #72
ja imam taj clip i ovako ja to vidim: kamerman nije baš trčao ali je išao brže a pošto je gledao kroz kameru odnosno ravno u smjeru svog gibanja nije mogao vidjet montoyu, a za razliku od njega montoya je hodao ravno i gledao desno što se događa. dakle tko je kriv onaj tko gleda ravno ispred sebe ili onaj koji ne gleda ispred sebe? s tim da ovaj naravno mora gledat kroz kameru što snima te nemože zujat okolo i s kamerom otprilike usmjerit prema onom što snjima. I frajer koji opet napominjem nije kriv se svjedno ispriča kao da je njegova krivica i ovaj svejedno poludi. pa kaj si on umišlja? da ljdui samo trebaju gledat di njegovo veličanstvo ide i imicat mu se? ajd da je ejdan od najboljih u f1 ali nije ni to ( a i da je nji to ga nebi opravdavalo jer je to čisti seljančizam). jedino mi žao što je kamerman papak, mislim da bi klip bio puno bolji kad bi mu recimo kamerman reko ma daj debilu kak ti daju formulu 1 da voziš kad ni hodajuću ne vidiš ispred sebe
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 17:11   #73
Vezano za taj događaj s kamermanom mislim da je važno ponašanje nakon samog događaja jer ono otkriva karaktere (i tu Monty pada na ispitu).
Do samog sudara je moglo doći bez ičije stvarne krivnje ili namjere, dakle, i sasvim slučajno kao što vjerojatno i jest.

Vidim da se dosta ekipe veseli odlasku Montoye. Ja baš i ne.

Podsjetiću samo i da je bio omiljeni vozač u boxu, među mehaničarima, Williamsa, za razliku od npr. Ralfa koji je mislim tada vozio s njim (hladnog i nadmenog).

Dakle, u međuvremenu je Monty obilno unazadio svoje vozačke pozicije i status. Nažalost.
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 17:51   #74
pa dobro to ok,
al opet kamerman je u njihovom kak bi rekao podrucju i on bi trebao gledat

sta sad ti se setas i pogledas sta ima desno a kameta se taj jako zaleti u tebe da ti raskrvari glavu i jes ti onda kriv....

naravno da mi se reakcija nesvida, ok nije trebao ostat hladnokrvan i rec "a jebiga dogodi se" al nije ga trebao odma ic tuc i napadat covjeka, ipak je i on sam radio svoj posao al ja ipak dajem vecu krivnju kamermanu jer da je tak udario neznam michaela nebi vise vidio ni tu svoju kameru nit bi vise snimao po stazi...
Silver arrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 18:19   #75
Montoya je poznat kao jako temperamentan covjek, koji je uz to iz Bogote, a znamo tko tamo odgaja djecu .. nije mi jasno cemu toliko cudjenje ..
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 10:24   #76
Quote:
łvek kaže:
Kog boli Q za Montoyu, ionako je majmun-cigo

Kada je cigo došao u F1, pogledao sam par njegovih utrka i bajnih poteza pa sam lijepo zaključio da taj kurca neće napraviti u F1.

Bilo je očito da nisam daleko od istine, a sada je i potvrđeno

A Nascar... lolček... meni debilana da duša boli
montoya je u zadnjih pet godina napravio vise u f1 nego itko drugi.

bio je definitivno najzanimljiviji vozac za gledat. pogotovo u nekim trkama kad bi cak pokusavao prestizat na stazi. to je najcesce lose zavrsavalo ali covjek je bar imao hrabrosti pokusat za razliku od majstora ala shoo, alonso, button itd koji lijepo i pametno cekaju boksove i onda ko kuleri prestignu a da ni gume nisu zaprljali.

stoga pretpostavljam da je tebi i takvima koji pljuju montoyu vrhunac trke vidjet kako shoo prestize kroz boksove. sto se moze mjerit s takvim uzbudjenjem
ivandjj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 10:57   #77
Quote:
ivandjj kaže:
montoya je u zadnjih pet godina napravio vise u f1 nego itko drugi.

bio je definitivno najzanimljiviji vozac za gledat. pogotovo u nekim trkama kad bi cak pokusavao prestizat na stazi. to je najcesce lose zavrsavalo ali covjek je bar imao hrabrosti pokusat za razliku od majstora ala shoo, alonso, button itd koji lijepo i pametno cekaju boksove i onda ko kuleri prestignu a da ni gume nisu zaprljali.

stoga pretpostavljam da je tebi i takvima koji pljuju montoyu vrhunac trke vidjet kako shoo prestize kroz boksove. sto se moze mjerit s takvim uzbudjenjem


To pokusavamo kazati ..
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 21:45   #78
Montoya je jutros dobio kcer, Paulina.

Cestitam
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 21:45   #79
Takodjer ..
__________________
Loading...
Manuel Rui Costa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 00:24   #80
Čestitke
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.