Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2014., 20:56   #3341
U c&a ima snizenih traperica na 69 kn, ali mali ili jako veliki brojevi. Ne stoje tamo gdje ke trudnicka odjeca, slucajno sam ih skuzila kad sam vec izlazila..
Ja nisam na kraju nista kupila, mene sve te traperice malo stezu kad sjednem ako su dobre u nogama (onaj dio ispod trbuha)
A na poslu samo sjedim
Joj izgledam ko neki klosar, jucer sam imala tajice i malo prekratku majicu, a to mi je uzas kad netko nije trudan
Danas sam pokapala bijelu kosulju s umakom (to je bila jedna od rijetkih koje mogu obuci i da prekrije trbuh, onako tunika)
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 09:48   #3342

Bok trudnice
evo još jedne koja je u potrazi za odjećom, do sada sam nosila šire ljetne majice, imam iz prve tr 2 hlače... sad mi treba još tunikica, majica...

i evo gledam na njuškalu oglase sretnamama i pitam vas ima li koja iskustva u naručivanju kod nje? ima i fcb stranicu https://www.facebook.com/SretnaMama/info.
malo me strah kupovine preko neta pa ako imate kakav savjet

Postoji tema gdje se ona spominje, ali nemam dozvolu za otvoriti i pogledati.

Inače kod nas - u st, jaakoooo je slab izbor tr. odjeće. nedavno sam bila u h&m kupila solidne hlače i tuniku, a u c&a uopće nema tr. odjeće, tamo sam isto našla zgodnu tuniku, ali to još nije za nošenje kod nas.

Baš mi fali tankih majica dugih rukava, još radim pa treba imat nešto za presvuć se

Inače sam 21 tj.
__________________
...i kad prođu radosti ove naše mladosti isto ću te voljeti kao danas ljubavi...30.05.2009.
neni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 13:50   #3343
ja sam si, dok jos nisam bila trudna nakupovala puno kosulja u c&a, koje se onako navlace preko glave i rezane su ispod sisa, i onda se na dolje malo sire. i sa dugim i sa trifrtaljnim rukavima, bas za ovo vrijeme, niti toplo niti hladno. sigurno imam bar 10 razlicitih modela na tu foru. i niti jedna sigurno nije bila preko 100kn jer ja vise ne dajem za takve stvari.

konstitucije "jabuka" sam, sa velikim trbuhom i tankim nogicama. ja obicno kupujem njihov 44 broj a bilo je i puno vecih.
pa probaj sad za sad tako nesto dok jos nemas veliki trbuh
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:10   #3344
Neni Sretna mama je prije bio ducan koji se nazalost zatvorio, i cura prodaje stvari koje su joj ostale. Nisam nista kupovala od nje, ali smo suradivale za neke stvari i cura je stvarno super.
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 20:04   #3345
nastavci za hlače!!

pozdrav drage moje!!

kako trbuh raste stare traperice postaju sve neudobnije

zanima me da li koja zna gdje nabavit one nastavke za hlače
nešto na foru ovoga sa linka:

http://mojekrpice.hr/items/odjeca/2152033/za-trudnice

zarathoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 19:02   #3346
Evo imas ovdje


http://minigreeny.com/carriwell-poja...je-odjece.html
mareija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 11:01   #3347
gledam bas na tv-u, top shop neki air grudnjak, 3 komada 198kn.

takav isti, ali isti, kad se izbliza pogleda tocno se vidi napred izmedu sisa karakteristican kao sav, sam ja na ebayu kupovala za 1,87usd.
kad sam ostala trudna jer sam do tada nosila iskljucivo one sa zicama a ti su me stezali uzasno. a i sise su me jako boljele pa su mi i za noc trebali grudnjaci.

kakvi lopovi, ne mog vjerovati
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 07:32   #3348
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
gledam bas na tv-u, top shop neki air grudnjak, 3 komada 198kn.



takav isti, ali isti, kad se izbliza pogleda tocno se vidi napred izmedu sisa karakteristican kao sav, sam ja na ebayu kupovala za 1,87usd.

kad sam ostala trudna jer sam do tada nosila iskljucivo one sa zicama a ti su me stezali uzasno. a i sise su me jako boljele pa su mi i za noc trebali grudnjaci.



kakvi lopovi, ne mog vjerovati

Daj pliz stavi link na te s ebaya
Meni trebaju neki topici/grudnjaci bez zice
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 08:40   #3349
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
http://www.ebay.com/itm/1-Pcs-Sports...item43c79e23e2


ovaj je onaj najjeftiniji. dosta je tanki, i dosta je nekvalitetni materijal. ali za svaki dan promijeniti super



http://www.ebay.com/itm/331172006166


ovaj se pokazao kao najbolji svakodnevni. imam bijeli, crni i neki kao boje koze. taj bez nemoj narucivati jer izgleda kao zmazani bijeli, niti otprilike kao a slici, boje koze, nude

inace ima one umetke preko sisa, ali ja sam to izvadila van, onako sa strane ima rupe kroz koje to potegnes van. dobro ce mi ti umetci kasnije doci jer mi je grozno vidjeti kad se ocrtavaju bradavice onako kroz majcu i grudnjak
tih imam 3-4 komada i te najvise volim nositi


http://www.ebay.com/itm/331198815362


ovaj mi je kao svecani, kad idem kod ginekologa i tako. jako ugodan materijal je, onako ako mekani. imam bijeli i crni.
isto je dosao sa onim umetcima ja sam ih isto pocupala van



inace ja sam si od sbih narucivala maksimalu velicinu koja je raspoloziva, mislim da je kod prvog 3xl, a kod zadnja dva 2xl. inace nosim 95c grudnjak. ali su ti dosta rastezljivi.
ja ih nosim 24 sata dnevno jer su me na pocetku strasno sise bolile pa sam pocela i spavati u njima, sad me ne bole ali sam se navikla
evo nadam se da sam sve napisala


evo mislim, to su ova prva dva. ali imas jako veliki izbor na ebayu, ja sam malo poveca pa mi nije neki izbor bas, znas kako su te sve kineske velicine univerzalne. ali ako si sitnije grade nema cega nema
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 16:49   #3350
Dixx i meni su super ti grudnjaci, imam ih otprije jer me svi sa zicama kad tad nazuljaju pa su mi ovi bas super. Samo kad kupujes pazi da su postavljeni ako ti je to bitno (za van i posao)

Vlovec i ja mislim da su isti ko sa reklame, nema bas neke razlike osim u cijeni.
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 18:48   #3351
Trudnička odjeća

Hvala, vlovrec.

Bitno mi ie da su postavljeni, i inace imam vece, a sad su jos narasle u trudnoci..ja nis ne nosim nepostavljeno
hmm to cu sad cekat min 2 tjedna, budem sutra narucila. Imam onih topica za vjezbanje, ali sad su mi malo preuski
Jel nosite po noci kakav topic?
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 19:04   #3352
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Hvala, vlovrec.

Bitno mi ie da su postavljeni, i inace imam vece, a sad su jos narasle u trudnoci..ja nis ne nosim nepostavljeno
hmm to cu sad cekat min 2 tjedna, budem sutra narucila. Imam onih topica za vjezbanje, ali sad su mi malo preuski
Jel nosite po noci kakav topic?
ja te nosim i po noci
pazi onaj prvi s linka ti nije podstavljeni. ona druga dva jesu, ali velim, tu podstavu (to je onak mali plosnati jastucic) mozes i izvaditi van i ponovo staviti,ima onako izrez sa strane u koji ga uguras.

i ja/sam na pocetku nosila te topice za vjezbanje dok me nisu poceli previse stezati
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:56   #3353
Da li je netko probao one h&m-ove najlonke za trudnice ? Obišla sam sve dućane u svom gradu,Mueller,Bipa,Dm i našla jedino Jadranove te neke u Bipi ali imaju samo 20 dena.Trebala bi od 60 dena. Stanem još uvijek u obične Jadranove od 60 dena ali neću još dugo i nebi htjela da me stišću.
Zadnji puta kada sam bila u Zg vidjela sam da ima h&m međutim ne znam koji broj uzeti.Visoka sam 160 cm.
CARGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 12:02   #3354
Trudnička odjeća

Ja bih uzela l ili xl. Zapravo trazim xl, ali ne mogu naci... Sve to u h&m-mi se cini usko
Ja sam visoka 168, nemam previse kg, ali najlonke me i inace stiscu, a kamoli tek da sad obucem nesto usko
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:28   #3355
Quote:
CARGA kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao one h&m-ove najlonke za trudnice ? Obišla sam sve dućane u svom gradu,Mueller,Bipa,Dm i našla jedino Jadranove te neke u Bipi ali imaju samo 20 dena.Trebala bi od 60 dena. Stanem još uvijek u obične Jadranove od 60 dena ali neću još dugo i nebi htjela da me stišću.
Zadnji puta kada sam bila u Zg vidjela sam da ima h&m međutim ne znam koji broj uzeti.Visoka sam 160 cm.
Ja imam l, visoka sam 173 i dobre su mi
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 14:37   #3356
Sutra sam u Zagrebu pa bi skočila do Arena centra i kupila si neke trudničke hlače/jeans i tajice. Osim H&M-a, koji dućani još drže trudničku robu u Areni? Ima li Calzedonia najlonke za trudnice?
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 09:25   #3357
Tražim trudničke najlonke. Mislila sam da ću izbjeći tu investiciju, al nema šanse.
One u Jadranu su mi neke tanašne.
U H&M-u sam vidjela samo tajice u pakiranju od dva komada za 100 kuna.
Tražim ove http://www.hm.com/hr/product/03486?article=03486-A, ali njih nije bilo u Areni. Inače su donedavno bile u ponudi od 100 i 200 den. Sad su samo ove. Ako ih je netko vidio ili kupio nek se javi.

Jel još koji dučan ima trudničke najlonke?
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:17   #3358
Jesi gledala na Cvijetnom?
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:11   #3359
Nisam gledala na Cvjetnom, ali bila mi je namjera. Ići ću neki dan valjda. Vidjela sam da H&M ima trudničku liniju samo na Cvjetnom, Areni i CC Eastu pa mi preostaju još dva za provjeriti.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:13   #3360
Evo ako nekome pomogne što se tiče brojeva trudničke robe u H&M-u
Ja sam 175, imam trenutno 60-61 kg, duže noge,17 tt.

Uzela sam ove žabice ( to su one kao dječje, tople, pletene) veličina M, duge su i komotne ne stišću:
http://www.hm.com/hr/product/42453?article=42453-A

Tajice, veličina M, pamučne, imam još lufta i rašire se kod nošenja:
http://www.hm.com/hr/product/96692?article=96692-B

I jeans, mrkva kroj, broj 40 ( 38 bi mi sada bile bolje ali uzela sam veće kad dobijem malo kg)

Gledala sam i ove od 100 dena, nisam uzela na kraju jer su mi još dobre obične od Calzedonie, ali uzela bi L veličinu jer su dosta uske
http://www.hm.com/hr/product/03486?article=03486-A
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.