Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2004., 08:01   #61
Quote:
M@rio kaže:
a loše su:

- gužva na blagajni (ajde dobro...to još nekako shvaćam)
- gužva na blagajni sa klopom i pićima (škvadra ide na katove iznad ili ispod zbog gužve)
- gužva u garaži (sistem koji jedva funkcionira)
da, slažem se. nije samo gužva na blagajni, nego i neorganiziranost. kad sam prvi put bio ( Underworld ) bila je katastrofa od gužve - ali radilo je 5-6 blagajni, samo to ide prokleto sporo! šećer za kraj je bio kad je dripac nakon što smo stajali u redu >30 min proderao se da je blagajna za rezervacije skroz lijevo. pa mislim... ajmo u drugi red i čekaj još pola sata. bar je bilo ok što nam nisu otkazali rezervaciju iako smo karte kupili kad je film već počeo. mogli su bar postaviti stupčiće koji bi formirali redove, ovako je samo nepregledna masa ljudi pa drž-ne daj
a oni kokičari - pa dajte, jel to ne može brže

besplatan parking je ok gesta, ali garaža je izgleda premala. zato je valjda ona napomena da je broj parkirnih mjesta ograničena.
lokacija nekome je "socijala" ali meni je ok jer mi je bliže

dobre strane - ogromno platno, sjedala jako udobna, ne moram vježbati jogu jer ima mjesta za noge, zvuk odličan iako možda malo preglasan, ona fora sa paljenjem svjetala je odlična, a golublja sjedala su fenomenalna
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 10:27   #62
Kino je stvarno dobro...
juriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 12:51   #63
Budem nekako probala danas prići kunu. Pokušati ću s rezervacijom karte. Ha? Imam li šanse, ili da odustanem, jer meni se ne stoji baš u redu. Da pričekam da euforija ipak malo splasne?
__________________
Ma fakof!
Usagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 13:16   #64
Kill Bill sam gledala prije Božića i bilo je super, dođeš ko čovjek, kupiš kartu, kupiš kokice i zavaljaš se kao beg na onoj stolici, bilo mi je žao kad je film završio.

Drugi put GUZVAAAAAAAAAAA, strasno, ne znam jeli zbog kina ili Gospodara prstenova,ali nesto prestrasno.
Malo cu sacekati da se ljudi ispusu prije nego odem opet.

Trenutno se prikazuje 12 filmova, pa mislim da bi svatko mogao naći nešto za sebe.
Lokacija: odlicna, super povezanost gradskim prijevozom, ja obicno parkiram na glavnom pa se pjesice prosecem 5 min do kina - nije mi tesko.

Jedina zamjerka na zvuk, malo preglasan, visoki tonovi mi režu mozak.

__________________
he he he
Pcela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 13:28   #65
http://www.blitz-cinestar.hr/

cccccc koji ste vi surferi

u gonjem lijevom ćošku imate "Ulaznice online" pa si birajte film, termin, dvoranu i sjedala
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 14:27   #66
Quote:
Thurgood kaže:
http://www.blitz-cinestar.hr/

cccccc koji ste vi surferi

u gonjem lijevom ćošku imate "Ulaznice online" pa si birajte film, termin, dvoranu i sjedala

naravno da si rezerviram online ulaznice ako je gužva za neki film
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 15:22   #67
Ma, može biti i od zlata, ali naprosto je na krivoj lokaciji, jebi ga. Osim, naravno, ako me strogo ne zanima samo film, pa poslije odmah mado. Više volim prije i poslije filma osjetiti onaj zrakić sa Sljemena, kaj se osjeti kad se spušta Medvedgradskom. Kaptol centar 'rules'!
Ima jedna 'pojedinost' zbog koje se 'Branimirac kino' blamiralo, a to će vam jednom ispričati moj dragi. Pod uvjetom da mu ne nadoknade iznos ulaznice. Još čekamo na odgovor.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 14:16   #68
Angry Cinestar vrhunska sramota!!!

Smatram se obaveznim napisati ovo, ne toliko zbog mene, koliko ostalih ljudi koji su to doživjeli ili bi mogli doživjeti (vjerojatno ne primjetivši), ali i da se takve stvari ubuduće ne bi dešavale (nadam se, barem).
Naime, radi se o projekciji «Povratka kralja» u Cinestaru, kojeg sam gledao 2.1. u dvorani 10, od 22:50h, u društvu sa još oko 200-tinjak ljudi. Na stranu činjenica da je karta koštala 33kn, čime vjerojatno Blitz iskorištava želju tolikog broja ljudi koji žele pogledati film, na stranu činjenica da je projekcija (odnosno foršpani, naravno samo za Blitzove filmove) počeo sa zakašnjenjem od 15 minuta jer je jedna jedina(!?) djelatnica Cinestara morala sama počistiti dvoranu, te nakon što čak nije ni oprala ruke, ljudima pregledavati karte, doslovno ih zadržavajući sa obje ruke(!?) budući da je «rulja» već bila luda od čekanja (to se valjda mora tolerirati budući da je zadnja projekcija u pitanju, kome se žuri, zar ne!?)
No, ono što je zapravo u ovoj priči bitno dogodilo se nakon polovice filma, odnosno u trenutku kada su Aragorn, Gimli i Legolas prošli kroz prolaz u planinu, a na platnu se pojavila poruka da će uslijediti pauza od 20 minuta. Pauza je trajala kojih 25 minuta, no kao što rekoh ipak je to bila zadnja projekcija, pa kome se žuri, a radnja se nastavila Frodovim susretom sa Shelobom. Odmah mi je to bilo sumnjivo, no nisam se pretjerano zamarao time, sve do trenutka dok film nije završio, a meni je po mojoj procjeni nedostajalo oko 10-15 minuta filma?!
6.1. otišao sam gledati ponovo film, ovaj put u Tkalču, gdje se film prikazuje bez pauze, a kada je film došao do trenutka gdje se javlja poruka o pauzi u Cinestaru, mom čuđenju (da ne upotrijebim i poneku ružniju riječ) nije bilo kraja – slijedila je scena za scenom kojima u Cinestaru nije bilo ni traga ni glasa, sveukupno u trajanju po mojoj slobodnoj procjeni od 17 -20 minuta!!! Kao da je film i dalje išao sve dok je na platnu stajala poruka o pauzi!!!
Čim sam došao kući, odmah sam poslao e-mail na Cinestarovoj stranici (iako ga je teško pronaći, nalazi se u rubrici Pridružite nam se(!?), kao da je to jedina stvar zbog koje poželiš kontaktirati nekoga), u kojemu sam zamolio nekoga da mi objasni o čemu se radi, te nadoknadi gubitak u onoj mjeri za koju smatraju da je prikladno.
Naravno, prolazi drugi dan, nikakvog odgovora nema (vjerojatno zato što im se u mailu nisam poželio pridružiti, pa ga nisu ni pročitali), a razmišljam isti taj mail poslati i cijenjenom gospodinu Krstuloviću, no volio bi kada bi imenom i prezimenom moglo uz mene biti još barem dio nas «sretnika» koji su u toj dvorani plativši 33kn ostali prikraćeni za 20 minuta filma…
Eto, toliko o «prvom hrvatskom multipleksu» u kojem sam vjerojatno bio prvi, zadnji i nikad više put…
movie freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 14:29   #69
Grozno! Tipično hrvatska razina usluge.

Po mojoj skromnoj procjeni izgleda da je tip u projekcijskoj dvorani zaboravio namotati jednu cijelu rolu filma ( role su po 20-ak minuta ).
Što me jako čudi, jer na ovim modernim projektorima role se namataju u jednu veliku neprekinutu rolu.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 15:13   #70
Re: Cinestar vrhunska sramota!!!

Quote:
movie freak kaže:
Eto, toliko o «prvom hrvatskom multipleksu» u kojem sam vjerojatno bio prvi, zadnji i nikad više put…
Pa čuj, nije baš da imaš previše izbora...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 18:34   #71
..sad jos imas samo 148 kina za otic...
jadni vi u zagrebu...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 21:01   #72
Quote:
milk kaže:
..sad jos imas samo 148 kina za otic...
jadni vi u zagrebu...
ne, samo kojih 20...a i nisi sva bas nesto.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 21:19   #73
jebate... mi ovdje imam kino u kojem je stereo poprilična novost... kojih 5 g. stara tehnologija. a čovjek pristojne visine ( > 1,85 ) mora biti gimnastičar i imati manje od 80 kg da se smjesti. obavezno ponijeti mekani jastučić da dupe ne odrveni, a sok cijelo vrijeme držati u ruci

i onda radim cca 85 km u jednom smjeru da pogledam film... i ne žalim se

lebe, kad si zadnji put pogledao nešto u našem kinu? ja Mrak film I. dio.... nagovorili me
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 00:45   #74
Quote:
Thurgood kaže:
lebe, kad si zadnji put pogledao nešto u našem kinu? ja Mrak film I. dio.... nagovorili me
Prije šest dana, U potrazi za Nemom sam gledao s curom.
Nas dva i dvadeset klinaca.
Odem otprilike jednom mjesečno, ili jednom u dva mjeseca, da više uživam dok dođem u Zagreb. A inače, znao sam tipa koji je prije radio u kinu, stari moj, to su bila vremena. Odeš do PPK, uzmeš limenke pive, laganini uđeš u kino oko pola jedan ujutro, staviš si pivice na pod, i on nam pusti neki film....
Cijelo jebeno kino imaš za sebe. To se treba doživjeti.
Tak da, kad uđem u to naše skromno kino, sjetim se tih dana, i nije mi uopće kino loše.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 01:00   #75
-free parking je
- sjedala su udobna
- mjesta za noge imas mnogo
- covjek ispred tebe moze biti i toni kukoč..i svejedno ces vidjeti ekran u cjelosti
- wc-evi na svakom katu


ma ludilo je!
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 01:03   #76
Quote:
NoWa kaže:
- wc-evi na svakom katu
Jesu li? Možda si se popišala u vazu...
WC-i nisu na svakom katu.
A free parking nije uvijek slobodan.
A nije ni bresplačan prije pet.

Dakle, tko te šalje? Koliko su ti platili?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 07:47   #77
Quote:
walter kaže:
Tak da, kad uđem u to naše skromno kino, sjetim se tih dana, i nije mi uopće kino loše.
nostalgičaru jedan
nije ni to loše, ponekad...

NoWa, ja sam imao nesreću da je ispred mene na LOTR ROTK sjeo lik koji Kukoču jede kokice sa ćele. i ima jež zurku . Thurmanova bi to lijepo riješila sa katanom i svi bi bili sretni i zadovoljni. Al jebga, nemam ni žutu trenirku ni katanu
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 11:59   #78
Re: Cinestar vrhunska sramota!!!

Quote:
movie freak kaže:
(to se valjda mora tolerirati budući da je zadnja projekcija u pitanju, kome se žuri, zar ne!?)
Inace (1) zadnje projekcije u kinima U-V-I-J-E-K traju krace za 5 do 15 minuta jer se osoblju ide doma ... operateri nasarafe projektore, slicice brze idu i film krace traje, a gledateljstvo to vrlo tesko skuzi.... Dokazano, po vascelom svetu.

Inace (2), skandal, da ne prikazu dio filma na foru pauza i to ter jos da ignoriraju "complaine"....

Inace (3) kina su O.K. ali nista spektakuralno. Free parking samo iza pet (bljak). Glavni problem sto je Branimir centar prilicno siromasan sadrzajima pa je odlazak u kino, bar meni, glavni razlog da tamo svratim, a inace i (4), kvart bi mogao postati poprilicno kul, grad se mijenja, je li...
__________________
Sada je na vama red da povežete ove dvije paradigme: 'sutra ujutro ćemo o tome razgovarati'; 'ipak ne morate zbog toga ostati budni cijelu noć'.
RobiKa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 12:02   #79
Jel se samo meni cini da je kvaliteta slike u Cinestaru dosta losa? Naime jucer sam gledala LOTR i cijelo vrijeme se cudila kak je slika dosta bljak. Te mutna, te trese, te cudne boje...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 13:01   #80
Quote:
walter kaže:
Dakle, tko te šalje? Koliko su ti platili?
name names !!!!!!
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.