Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 19:19   #2881
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
What ever happened to baby jane?

Najgori film koji sam u životu pogledao i to dobrano ispred svih inače mu je rejting na imdb 8 ja sam mu dao 1 htio sam nulu ali nije bilo
Najgori? Zasto?
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:59   #2882
Quote:
mary89 kaže: Pogledaj post
Najgori? Zasto?
Moram priznat da mi je prvenstveno zbog one starije glumice koja je glumila stariju sestru, tako mi je odbojna i loše odglumila ne znam jednostavno mi je upropastila cijeli film

Kad sam pročitao najavu na imdbu za film ideja mi je bila opako dobra jer volim psihološke filmove ali nažalost sam se razočarao zbog ove glumice koja mi je upropastila film

A možda je i samo do toga što sam dane prije gledao par Hičkok klasika
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:32   #2883
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Moram priznat da mi je prvenstveno zbog one starije glumice koja je glumila stariju sestru, tako mi je odbojna i loše odglumila ne znam jednostavno mi je upropastila cijeli film

Kad sam pročitao najavu na imdbu za film ideja mi je bila opako dobra jer volim psihološke filmove ali nažalost sam se razočarao zbog ove glumice koja mi je upropastila film

A možda je i samo do toga što sam dane prije gledao par Hičkok klasika
Sve je to ok, razumijem i ukus i ocekivanja, i film je sve drugo samo ne Hickokovska misterija tako da ces ako to ocekujes naravno biti razocaran, ali dati mu 1/10 je pretjerano. To je jako kvalitetan film, sa vrhunski karakteriziranim likovima. Blanche je takav lik, nema tu sto biti drugacije , moze ti ici na zivce ali to joj je i bio zadatak, i ja mrzim Annie iz Misery pa necu filmu dati 1/10 zbog tog.
Film ima psih. tezinu, kakvu valjda nema niti jedan film, koja ti ocito nije sjela.
Pokusaj sa drugim Aldrichovim, Hush... Hush, Sweet Charlotte, on je malo laksi.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:43   #2884
Quote:
mary89 kaže: Pogledaj post
Sve je to ok, razumijem i ukus i ocekivanja, i film je sve drugo samo ne Hickokovska misterija tako da ces ako to ocekujes naravno biti razocaran, ali dati mu 1/10 je pretjerano. To je jako kvalitetan film, sa vrhunski karakteriziranim likovima. Blanche je takav lik, nema tu sto biti drugacije , moze ti ici na zivce ali to joj je i bio zadatak, i ja mrzim Annie iz Misery pa necu filmu dati 1/10 zbog tog.
Film ima psih. tezinu, kakvu valjda nema niti jedan film, koja ti ocito nije sjela.
Pokusaj sa drugim Aldrichovim, Hush... Hush, Sweet Charlotte, on je malo laksi.
Da ma kažem ideja i scenarij mi je super zato sam i navalio na film čim sam pročito scenarij ali ta glumica mi je srušila sve i zli albert tjedan prije vjerovatno

Ali dobro kažeš da je glumica i imala takvu iritantnu ulogu. Možda je toliko dobro i odglumila da me toliko iznerviralo sve to skupa, vjerovatno jest i svaka joj čast na tome ali taj osjećaj da je kao dijete mi je srušio film sa kreštavim glasom i onim plesanjem

Potpuno mi je jasno da ima puno puno gorih filmova samo te niti ne gledam da ne trošim vrijeme razlog moje ocjene je bio čisto iz očekivanja i u bijesu što je ocjena na imdbu bila 8, ali to je stvar ukusa sigurno nema ocjenu 8 bezveze film nego ja sam od onih ljudi kojima se zgadio i how to kill a mockingbird jer sam očekivo bog zna šta po ocjeni a na kraju sam žalio za dva dragocjena sata koliko mi je bilo loše sveskupa, makar sam veliki fan glavnog glumca Gregorry Pecka zbog Omena

sa starim filmovima treba jako pazit jer neki znaju bit varljivi, nisu svi klasici kao it's a wonderul life koji je iz 1946 a vrhunski je
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:33   #2885
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
..sigurno nema ocjenu 8 bezveze film nego ja sam od onih ljudi kojima se zgadio i how to kill a mockingbird jer sam očekivo bog zna šta po ocjeni a na kraju sam žalio za dva dragocjena sata koliko mi je bilo loše sveskupa, makar sam veliki fan glavnog glumca Gregorry Pecka zbog Omena

sa starim filmovima treba jako pazit jer neki znaju bit varljivi, nisu svi klasici kao it's a wonderul life koji je iz 1946 a vrhunski je
Ojoj...probaj ne gledati po IMDb ocjeni nego osobno birati. Ništa ti ne znači visoka ocjena ako ne voliš takve teme.

Stari filmovi su kao i novi, treba ih mudro izabrati. Malo wikipedia, malo mišljenja ljudi kojima vjeruješ...
Ja sam prije koji dan na forumu vidjela preporuku mislim baš od mary89 za ovaj film. Posudila, pogledala - predobar. Moraš znati što želiš od filma.
__________________
Svijet je mračan, sve je zlo i naopako, ljudi su zli, žarulje nikad ne rade, stalno pada kiša, u kutiji je glava...
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:46   #2886
Quote:
Ulloa kaže: Pogledaj post
Prirođena znatiželja će me odvuć u kino iako znam što me čeka.
Quote:
Ulloa kaže: Pogledaj post
Moraš znati što želiš od filma.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:49   #2887
Želim da bude dobar
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.