Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2014., 17:10   #601
"zvaljenje smrti"
Prototype21c is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:30   #602
Prosjecan film s klasicnim family scenama koje mi uvjek idu na zivce veliki minus ide onim gigantskim skakavcima (Muto), sta ih nisu mogli malo ljepse napravit, cemu im sluzi taj CGI
tuncay is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 03:53   #603
dugo nisam gledao veće smeće...jedino što je donekle zanimljivo je kad se ove nemani bore...2/10
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 05:20   #604
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post

Mislim da bi onaj tip s YTa - CinemaCins nabrojao dosta greški.
i nabrojao je
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 05:54   #605
Dosadniji film dugo nisam gledao. Jednostavno se nisam mogao natjerati da ga pogledam do kraja. Koma.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:38   #606
Film mi se definitivno više svidio od "stare" Godzille (bože sranjaaaa)
čak dapače nova Godzilla je super, samo mi se nije svidjelo baš previše kadrova s ljudima, a premalo Godzille.
Trebali su dat više vremena Godzilli, film se ipak po njemu zove.
gnjuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:56   #607
Čudo da tema za ovo gofffnooo od filma već nije potonula na dno ljestvice !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 23:01   #608
Gledam ga sad, koje je to sranje od filma, onaj iz 1997. je remek djelo za ovo, imao je jednostavnu radnju, par glavnih likova i bar je ličio na dinosaura. Koji je ovo drek, neki zmaj, sve u mraku, ne vidiš kurca, ne znam ni tko glumi.
Studio gangsta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:51   #609
Meni je to isto smeće od filma. Godzilla good guy koji se nakon općenja s kevom Gojire vraća slavodobitno u more. WTF???
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:48   #610
Quote:
crob kaže: Pogledaj post
Meni je to isto smeće od filma. Godzilla good guy koji se nakon općenja s kevom Gojire vraća slavodobitno u more. WTF???
zato što godzilla i je good guy.radi svoji misiju i vrača se na počinak.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 11:24   #611
Godzilla nikad ni nije trebo ličiti na dinosaura. Vi hejteri i pljuvači pogledajte orginalne japanske Godzilla filmove pa ćete skuziti poantu godzille
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 18:16   #612
Svatko čije mišljenje i ukus se kosi s tvojim je hejter i pljuvač?
Naime vidio sam i tamo na serijama da pišeš slične stvari.
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 18:26   #613
Quote:
crob kaže: Pogledaj post
Svatko čije mišljenje i ukus se kosi s tvojim je hejter i pljuvač?
Naime vidio sam i tamo na serijama da pišeš slične stvari.
problem je da si upučen u godzilla tematiku (ništa ekstremno) onda se ne bi čudio njegovim ponašanjem i krajem.Godzilla i je "good guy" ,donekle.Problem je što dobar dio ljudi jedino zna godzillu iz 1997 i onda se čude kako se ova godzilla ne ponaša kao ona.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:15   #614
problem je u tome što je izgled godzille prilagođen ondašnjim dosezima specijalnih efekata tj. šminke i kostimografije.

da su onomad japanjerosi imali na raspolaganju sadašnju tehnologiju garantiram da godzilla nikada ne bi izgledala ko haribo bombonček.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:26   #615
kad se daju prava na korištenje zna se i kako lik mora izgledati.znači ne odudara.samo je još veči nego što je prije bio.

__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:43   #616
trebala je evoluirati u filmskom smislu, ma u svakom smislu. nitko ne bi prigovorio ni jednu riječ.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:49   #617
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
problem je da si upučen u godzilla tematiku (ništa ekstremno) onda se ne bi čudio njegovim ponašanjem i krajem.Godzilla i je "good guy" ,donekle.Problem je što dobar dio ljudi jedino zna godzillu iz 1997 i onda se čude kako se ova godzilla ne ponaša kao ona.
Ma zajebi Godzilla tematiku i šta ti ja znam. Fulao si moj komentar skroz. Primjetio sam kod tog lika da bez obzira dal se radi tu o Godzilli, Arrowu ili nečem trećem čim se nekome ne sviđa ono na što taj lik drka odmah je hejter i pljuvač. Što svi moraju isto voliti i svima se isto sviđat?
crob is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:07   #618
Quote:
crob kaže: Pogledaj post
Ma zajebi Godzilla tematiku i šta ti ja znam. Fulao si moj komentar skroz. Primjetio sam kod tog lika da bez obzira dal se radi tu o Godzilli, Arrowu ili nečem trećem čim se nekome ne sviđa ono na što taj lik drka odmah je hejter i pljuvač. Što svi moraju isto voliti i svima se isto sviđat?
ma vidio sam da se onaj druigi dio tvog posta odnosio na drugog forumaša.možda sam trebao ostavit samo onaj prvi dio posta.između tebe i njega odnosi su druga stvar.to me se ne tiče.
ali on ima pravo vezano za ovo prvo na što sam i ja spomenuo,kad se ljudi žale i čude nečemo što je normalna stvar u serijalu več 50ak godina.znači bitno je na što se ljudi žale.Neki su razlozi opravdani,neki ne.Kod nekih se radi o subjektivnom dojmu.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:11   #619
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
kad se daju prava na korištenje zna se i kako lik mora izgledati.znači ne odudara.samo je još veči nego što je prije bio.

Promašena ti je usporedba u gornjem desnom kutu; nova Godzilla je visoka 350 stopa, a ne 300 metara, dakle tek neznatno viša od one iz Heisei (Heize?) ere. Osim toga, Godzilla 98. u filmu neprestano mijenja visinu ovisno kako u određenom trenutku paše redatelju, tako da je njezina formalna visina praktički nebitna.

Evo ti bolje usporedbe.
Prototype21c is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:56   #620
Quote:
Prototype21c kaže: Pogledaj post
Promašena ti je usporedba u gornjem desnom kutu; nova Godzilla je visoka 350 stopa, a ne 300 metara, dakle tek neznatno viša od one iz Heisei (Heize?) ere.
infografic nisam radio pa nisam baš opdgovoran za tu pogrešku .ali po ovim ostalim grafovima dosta je veči od heisei verzija po volumenu.



Quote:
Osim toga, Godzilla 98. u filmu neprestano mijenja visinu ovisno kako u određenom trenutku paše redatelju, tako da je njezina formalna visina praktički nebitna.
ni vlasnici prava od godzille ne smatraju tu verziju vrijednom spomena.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.