Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 22:41   #541
Ako ti nece otvoriti a imas original, kontaktiraj steam support. Si probala "verify game fileova"?
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 21:16   #542
Quote:
Kalashnjikov kaže: Pogledaj post
Pogledaj ovaj video, negdje oko 3:20 lik uništi taj helić pa probaj ko on. Hind je vrsta helikoptera. Stvarno mi nije jasno zašto imaš tolko problema s ovim, al dobro, ja na onoj misiji di se šuljaš s Reznovom i trebaš ubijat ljude s tomahawkom valjda 20 minuta nisam skužio zakaj me svaki put vide xD
napokon!!!!pao je...rekao bih jednostavno...al nemoze bit jednostavno kad mi je toliko trebalo...hvala na pomoci svima...i zavrsio...ono nesto sa zombijima mi nekako debilana...
__________________
Just follow your dream...
sale-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 08:37   #543
obicno tako zavrsi, dok saznas rjesenje se osjecas vanredno nesposobno kako to prije nisi vidio/izveo.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 09:56   #544
ma sad sam se i ja sjetio na koji dio igre mislis.
mene je cak i na hard zajebavao, trebao sam negdje 7-8 puta igrat da ga srusim, ond sam skuzio da moram rokat po njemu po k'o isusu cim se pojavi. tada sam ga obicno rusio u roku minute, samo ne treba dat priliku da se krece i puca po tebi.
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 11:32   #545
Quote:
Chyraeth kaže: Pogledaj post
ma sad sam se i ja sjetio na koji dio igre mislis.
mene je cak i na hard zajebavao, trebao sam negdje 7-8 puta igrat da ga srusim, ond sam skuzio da moram rokat po njemu po k'o isusu cim se pojavi. tada sam ga obicno rusio u roku minute, samo ne treba dat priliku da se krece i puca po tebi.
ma uvjek me je rokao,uvjek sam bio tu negdje al me rusio prvi...desilo mi se sigurno 7,8 puta:zapalim se ,gotovo je,gorim i onda mi pise u gornjem ljevom kutu "Objective completed"..majku ti...uvjek sam mu morao bjezat sa nazad i obicno desno dok god se krece,i nisam ga stizao naciljat od bjezanja ...tek kad bi usporio i stao onda sam ga mogao naciljat...ma namucio me..
__________________
Just follow your dream...
sale-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:57   #546
Quote:
sale-xxx kaže: Pogledaj post
ma uvjek me je rokao,uvjek sam bio tu negdje al me rusio prvi...desilo mi se sigurno 7,8 puta:zapalim se ,gotovo je,gorim i onda mi pise u gornjem ljevom kutu "Objective completed"..majku ti...uvjek sam mu morao bjezat sa nazad i obicno desno dok god se krece,i nisam ga stizao naciljat od bjezanja ...tek kad bi usporio i stao onda sam ga mogao naciljat...ma namucio me..
ma samo trebaš se kretati dok pucaš i to je to! ovaj fight je 15 puta lakši od onoga kad u misiji u vijetnamu rokaš iz helića po vojsci dolje

kako si onoga prešao a ovaj nisi mogo mi nije jasno
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 19:30   #547
[QUOTE=Alsam Lud;33493226]ma samo trebaš se kretati dok pucaš i to je to! ovaj fight je 15 puta lakši od onoga kad u misiji u vijetnamu rokaš iz helića po vojsci dolje

kako si onoga prešao a ovaj nisi mogo mi nije jasno [/QUO


heheheh...taj u vjetnamu je bio pič... dim
__________________
Just follow your dream...
sale-xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 11:22   #548
Nažalost, nemam računalo koje bi pokrenulo takvu iogru, ali igram na wii-u, i mogu reći da je bolesno zarazna. No ipak ima gomilu mana (pričam o sp-u, na wii-u, jer neznam jel je takvo stanje i na računalima), dakle linearnost je nekih 80%, tj. moraš UVIJEK raditi ono što je naređeno, i ići onim putem kojim je narređeno. Nema ti druge, zatim likovi uvijek dolaze na ista mjesta, pucaju isto i kreću se ok.
Grafika je (NA WII-U!) dosta dobra s izuzecima tekstura ljudi, i nekih dijelova mapa. Ali je originalnost sjajna, te ima dosta novih komponenata koje su unijele vježinu u taj već globalno poznati serijal
PluGin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 17:53   #549
Quote:
PluGin kaže: Pogledaj post
Nažalost, nemam računalo koje bi pokrenulo takvu iogru, ali igram na wii-u, i mogu reći da je bolesno zarazna. No ipak ima gomilu mana (pričam o sp-u, na wii-u, jer neznam jel je takvo stanje i na računalima), dakle linearnost je nekih 80%, tj. moraš UVIJEK raditi ono što je naređeno, i ići onim putem kojim je narređeno. Nema ti druge, zatim likovi uvijek dolaze na ista mjesta, pucaju isto i kreću se ok.
Grafika je (NA WII-U!) dosta dobra s izuzecima tekstura ljudi, i nekih dijelova mapa. Ali je originalnost sjajna, te ima dosta novih komponenata koje su unijele vježinu u taj već globalno poznati serijal
Uzivaj na Wii-ju jer na PC ju je smece posto je napravljen samo kao konzolaski port
__________________
JUST DO IT
Y0S1P is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 22:03   #550
Quote:
Y0S1P kaže: Pogledaj post
Uzivaj na Wii-ju jer na PC ju je smece posto je napravljen samo kao konzolaski port
Dijelom si u pravu s ovime za PC, ali nemojmo zaboraviti one VELIKE i fantastične naslove za PC, kao tetris...
PluGin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 06:31   #551
PC verzija je do prvog patcha bila doslovno neigriva. Ali je, po običaju, najbolja.

PC vs. konzole flame počinje za 3, 2, 1...
crveni_zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 07:17   #552
Quote:
crveni_zmaj kaže: Pogledaj post
PC verzija je do prvog patcha bila doslovno neigriva. Ali je, po običaju, najbolja.

PC vs. konzole flame počinje za 3, 2, 1...
Do prvog patcha za vecinu
Ja sam mogo zaigrat tek nakon osmog
__________________
JUST DO IT
Y0S1P is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 13:00   #553
Meni živce pije to hackanje rankova.
Igram i bez razloga me netko kicka sa servera i sa prestige 4/level 29 automatski sam downgradean na prestige 1/level 1.
Tijekom dana mi se prestige vrati, ali level ne pa onda tjedan dana guram do levela gdje sam bio, kad ono opet me kickaju i opet sam level 1...

pa mislim gdje to ima. Cilj u ovoj igri mi je doći do zadnjeg prestigea i onda me netko ovako jebe, bi mu sve kosti polomio da znam tko i kako
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:46   #554
Besplatno igranje Black Opsa na Steamu ovaj vikend.
Deadwalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 15:14   #555
Besplatno se živciram svaki dan, ne moram još i preko vikenda
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 16:40   #556
Quote:
Deadwalker kaže: Pogledaj post
Besplatno igranje Black Opsa na Steamu ovaj vikend.
Znači može se igrat i sa piratskim verzijama?
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 11:23   #557
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Znači može se igrat i sa piratskim verzijama?
Ne, moras skinut preko steama
__________________
JUST DO IT
Y0S1P is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 15:38   #558
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Znači može se igrat i sa piratskim verzijama?
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 21:34   #559
tema je stara, malo sam očito zaostao sa igricama ali briga me

naime imam problem sa Black ops 2...
sve mi radi dobro sve do jednog dijela i tu mi zašteka i izbaci na desktop bez ikakve greške. Nekada mi se čak zna pojaviti neki plavi ekran i restarta mi se komp.
(inaće igram compaign i ako zašteka mi na onom dijelu kada onaj Eric otvori vrata)

Jel netko upoznat sa ovakvim rušenjem igrice?
guglao sam ali nisam ništa izguglao naravno...
istipa622 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 11:34   #560
Quote:
istipa622 kaže: Pogledaj post
tema je stara, malo sam očito zaostao sa igricama ali briga me

naime imam problem sa Black ops 2...
sve mi radi dobro sve do jednog dijela i tu mi zašteka i izbaci na desktop bez ikakve greške. Nekada mi se čak zna pojaviti neki plavi ekran i restarta mi se komp.
(inaće igram compaign i ako zašteka mi na onom dijelu kada onaj Eric otvori vrata)

Jel netko upoznat sa ovakvim rušenjem igrice?
guglao sam ali nisam ništa izguglao naravno...

Probaj novi crack,update drivere za graficku
samke4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.