Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2008., 12:04   #1
Tranziti sporih planeta

Tranziti sporih planeta (znamo) dugo djeluju, i ponekad jaaako izmore... kako svatko u životu njih doživi, treba ih valjda - preživjeti i naučiti nešto iz njih....
Molim nekod da mi objasni djelovanje slijedećih tranzita:

Tranzitni Jupiter u konjukciji s natalnom Venerom u 12.kući
Tranzitni Jupiter u trigonu s natalnim Mjesecom (3.kuća) i nat.Plutonom (7.kuća)
Tranzitni Uran u opoziciji s natalnim Plutonom (7.kuća)
Tranzitni Neptun u kvadratu s natalnim Mjesecom (3.kuća)
Tranzitni Pluton u kvadratu s natalnom konjukcijom Urana i Jupitera (7.kuća)

Katastrofa
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 13:00   #2
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Tranziti sporih planeta (znamo) dugo djeluju, i ponekad jaaako izmore... kako svatko u životu njih doživi, treba ih valjda - preživjeti i naučiti nešto iz njih....
Molim nekod da mi objasni djelovanje slijedećih tranzita:

Tranzitni Jupiter u konjukciji s natalnom Venerom u 12.kući
Tranzitni Jupiter u trigonu s natalnim Mjesecom (3.kuća) i nat.Plutonom (7.kuća)
Tranzitni Uran u opoziciji s natalnim Plutonom (7.kuća)
Tranzitni Neptun u kvadratu s natalnim Mjesecom (3.kuća)
Tranzitni Pluton u kvadratu s natalnom konjukcijom Urana i Jupitera (7.kuća)

Katastrofa
Puno je aspekata pa ću ti napisati samo njihova školska objašnjenja(jer ne znam cijeli tvoj horoskop).
Jup.konj.Ven.-donosi ljubavne prilike,prilike za zaradu,pojačano druženje, ali te sve to u 12.kući može dosta iscrpljivati jer ti je u ovom periodu psihofizička energija snižena. Jup.trig.Mjes. bračne prilike, dobri odnosi sa majkom i svim ženama,prilike za trudnoću,u 3.kući znači da sve to može doći kroz putovanja,susjednu okolinu a može i preko telefona,interneta,itd. Jup.trig.Plut.-imat ćeš priliku za proširivanje svoje moći i moći ćeš djelovati do krajnosti u 7.kući, znači ako imaš partnera onda će sada odnos još dublje profunkcionirati, a ako ga nemaš onda ćeš ga sada pronaći. Ur.opoz.Plut.-Uranova opozicija se računa +,-1 stupanj pa ako ti je tako onda znači da će se postojeća veza transformirati ili prekinuti, a ako je nemaš možeš ući u nju ali uz preobražavanje sebe ili partnera. Nept.kvad.Mjes.-ozbiljne veze ,dom i obitelj i žene općenito mogu biti prikazani nerealno ovim aspektom,ili drugim riječima možeš sama sebe zavaravati na ovim poljima života. Plut.kvad.Ur.-morat ćeš transformirati svog neobičnog partnera ili sebe, a ako si sama želit ćeš vezu ali dok nešto ne promijeniš postojati će smetnje u njezinom uspostavljanju. Plut.kvad.Jup.-ovo je transformacija i preobrazba nekih tvojih uvjerenja i filozofija,a ako si u vezi onda partnerovih,ali i u jednom i u drugom slučaju to neće ići lako i bez trvenja! Evo,nadam se da sam ti bar malo pomogao,i to bez uključivanja gdje sve te planete vladaju jer to nosi još dodatna objašnjenja! Zapamti samo da se Uranovi,Neptunovi i Plutonovi aspekti u tranzitu gledaju samo kad su u orbisu +,-1 stupanj, jer oni godinama djeluju psihološki,a u tom orbisu se realiziraju na fizičkoj razini! Sretno!
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 16:55   #3
Hvala
Nešto od toga izgleda već i djeluje... s time da kad se planete u tranzitu kreću retrogradno, to djelovanje bez obzira na mali orbis djeluju prilično dugo...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 20:12   #4
Tranzit Urana konj. na Veneru u 5.k koja vlada 7. i 12. istovremeno kvadrira i Neptuna koji je u 2.k. a vlada 5.k.?
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 02:37   #5
Načelno, emocionalni stres na onim poljima života kojima te planete vladaju. No preko Ve je već prošao pa se to odnosi na zadnjih cca godinu dana koliko se on šetao tuda. Eventualno mogu biti i problemi s sluznicama... treba "vidjet" dosadašnje reakcije preko Ve za nešto konkretnije... Nekad se znaju i veze započeti na ovakve aspekte... u svakom slučaju bitne su okolnosti za neko ozbiljnije tumačenje... u smislu da li si u vezi ili ne itd itd...

Neznam da li radiš, jer je protekla godina trebala biti zanimljiva u smislu zarade i prihoda?
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 17:49   #6
Koliki orbis uzimate za spore planete? Pretpostavljam da je 1*,i da li mi mozete reci kako deluju neptunovi tranzitni kvadrati? Trazila sam svuda,ali nemam knjigu o tranzitima,a znamo koliko su neptunovi "koraci" spori.
Ja imam na asc stelijum u sco,a neptun ce uskoro napraviti kvadrat sa istim,i malo me to plasi,narocito sto ce se on tu nekoliko godina setati napred-nazad.Inace u natalnoj karti neptun mi vlada 4.poljem.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 17:55   #7
Thumbs down

Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Načelno, emocionalni stres na onim poljima života kojima te planete vladaju. No preko Ve je već prošao pa se to odnosi na zadnjih cca godinu dana koliko se on šetao tuda. Eventualno mogu biti i problemi s sluznicama... treba "vidjet" dosadašnje reakcije preko Ve za nešto konkretnije... Nekad se znaju i veze započeti na ovakve aspekte... u svakom slučaju bitne su okolnosti za neko ozbiljnije tumačenje... u smislu da li si u vezi ili ne itd itd...

Neznam da li radiš, jer je protekla godina trebala biti zanimljiva u smislu zarade i prihoda?
Protekla godina je bila zanimljiva ali ne i profitabilna, što se tiče poslovne situacije. Zdravstveno, istina, problemi sa sluznicama. Emotivan stres će sigurno trajat još dugo...bar dok se uran valjda ne odmakne bar 5° od moje Venere. Uh šta bi ja tu svoju Veneru rado promijenila u neki stabilni znak....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 18:22   #8
Ako nema aspekta nema više ni stresa... međutim, ostaju posljedice stresa, odnosno treba neko vrijeme proći da se "oporavi" emocionalni dio tvoga bića... jer se na psihološkom nivou, tranzit Ur, osjeća i nekoliko mjeseci nakon zadnjeg prolaza...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 21:02   #9
da li to znaci
ako mi tr.uran kvadratira n.merkur da su ugrozene kuce u blizancima i djevici (kod mene 8 i 10/11)i da se zbog toga nerviram (tj.sexa i karijere)
anndjela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 22:28   #10
Uh, tranziti sporih planeta. Puno ozbiljnije nego kod ovih brzih.

Pa evo dragi moji sugodisnjaci, ukoliko jos netko dozivljava tranzit Plutona preko natalnog Neptuna......

Meni je, naime, trenutno u egzaktnoj konjunkciji (0°46) na Neptun pa neizbjezno utjece i na Mjesec (koji je 5° dalje). Nazovite me mazohistom, ali uzivam u ovom razaranju. Pritom mi jos tranzitni Saturn trenutno "drzi" i Mjesec i Neptun trigonom, nedajuci im da mrdnu.

Odmah da pripomenem da i u natalnoj karti Pluton pravi sekstile i prema Mjesecu i prema Neptunu, dok im je Saturn vladar (u Skorpionu).

Ali ni to nije sve! Izgleda da me sa svih strana odlucise napasti, tako da je ujedno i tranzitni Uran u kvadratu na moj ASC. Uskoro u trigonu i sa natalnim Suncem.

Nisam se do sada bavila previse tranzitima, ali kako ovih dana osjecam da se zaista nesto bitno dogadja gore, nisam mogla ne pogledati o cemu je rijec.

Prije svega, tranziti su zapravo nastavak ili razvoj nase natalne karte, odredjeni samom tom natalnom kartom. Prema polozaju planeta u trenutku rodjenja, vec su odredjeni i tranziti. Drugim rijecima, time sto je meni Pluton u Skorpionu u trenutku rodjenja, vec je jasno da ce on 2008. biti u Jarcu, na mom natalnom Neptunu/Mjesecu. Zato kaze Arroyo da tranziti ukazuju na promjene koje se dogadjaju unutar nase cjeline (osobe....karte), konfrontirajuci nas s dogadjajima i iskustvima ZA KOJE SMO SPREMNI (kada smo spremni) i koje moramo prozivjeti. Nikada izolirani dogadjaji, nego u skladu s nasom natalnom kartom.

Tranziti podrazavaju energije iz natalne karte da teku na izvjestan nacin kroz izvjesno vrijeme.

Utjecaj Plutona u tranzitima opisuje njegova simbolika, kao i svugdje kada je rijec o Plutonu. On tjera na duboki zaron, suocavanje, iznosenje na povrsinu i transformaciju. Okoncava stare forme, daje uvid u sve ono sto se treba "probaviti", izbaciti, izrezati, unistiti da bi se stvorilo novo. Pluton je nemilosrdan i bescutan, u smislu da nikoga ne stedi. Svi dobiju jednak tretman, potpunu terapiju, ma koliko naivno, slabo ili ustraseno djelovali. Kod njega nema samilosti i popustanja, onda kada Pluton dodje do tebe, znas da je vrijeme za ekstremne akcije. I bolje ti je da se pripremis. Kod njega nema kompromisa.

Pluton je Destroyer.....a demoni koje Pluton unistava su primarno STRAH i ILUZIJA.

A sto je Neptun? Neptun su nasi snovi, ideali, sve ono sto postoji, sto samo mi znamo i osjecamo da postoji, ali sto ne mozemo ni opipati, ni vidjet, ni pomirisati ni izreci, prenijeti u potpunosti nekome drugome.......ono sto nikada ne susrece stvarni materijalni svijet, uvijek ostaje nekako skriveno (zato je 12. polje kojim vlada Neptun polje skrivenih namjera i sl.).

Neptun su nase fanazije, nasa duhovnost, nesto mutno i nebulozno, nemoguce da podlegne definicijama jezika ili bilo kakvih objasnjenja. Cak i kada pokusamo iznijeti "to" u vanjski, stvarni svijet, nikada ne izlazi u potpunosti (najvise se priblizava kroz muziku). Djeluje nekako nepotpuno i besmisleno (jer jednostavno ne pripada toj realnosti) ili cak lazno. Stoga Neptun predstavlja iluzije. Jer onda kada ga pozelimo jasno izraziti i objelodaniti nailazimo na nemogucnost i razocarenje.

Rekla sam jednom i reci cu jos mnogo puta Neptun nije nuzno iluzija. Ne znaci da nije stvaran ako ne postoji u "vanjskom" svijetu. U onom "unutarnjem" je itekako stvaran. I tamo nema potrebe za objasnjenjima. U svijetu snova.....on zapravo jeste taj svijet snova.

Sad zamislite sto Pluton moze napraviti jednom Neptunu (i Mjesecu).


Ovako nekako to Arroyo tumaci:

Prije svega nailazimo na veliko nezadovoljstvo i opcu zbunjenost. Utjecaj ovoga tranzita navodno se osjeca vec godinu dana ranije, a manifestira se kroz cudnovat osjecaj nemira, nezadovoljstva, tjeskobe, izgubljenosti. Cini da se osoba osjeca osamljeno ili se osamljuje, kao da krece u nekakvu potragu, osjeca prilicnu bol, isrpljenost i dosadu.....stanje opce psihicke dezorjentacije. No, sve to vodi u jedno jako plodno iskustvo.

Javlja se snazni osjecaj za odmicanjem od svega, za potpunim prepustanjem silama transformacije, za otkrivanjem uzroka boli i nezadovoljstva...pa makar nas ubilo. Covjek zapravo uvidja da sada postoji samo jedna mogucnost unutar njega samoga - transformacija vlastitih ideala.

Ono sto je do sada bilo neupitno i duboko unutar nas, osjeca se napadnuto i shvaca da moraju nastupiti neke promjene.

Izlaze, dakle, na povrsinu neke stare ceznje i ideali, dobivamo dublji uvid u ono sto su do sada bili jaki nesvjesni osjecaji koji su bili odgovorni za neadekvatno ili nerealisticno ponasanje. Ili, mi se spustamo u tu dubinu u susret njima, odnosno sebi, kako bi ih iznjeli na svjetlo dana i sprzili sva ta samozavaravanja.

Zadatak i cilj ovog tranzita je zapravo da covjek uvidi gdje je drzao samoga sebe za budalu, da mu usmjeri pogled na ona podrucja gdje mozda ima osjecaj da je izdao vlastite ideale, odnosno da je izdao sebe. Sto je zanemareno a nije trebalo biti zanemareno, isto tako sto je dobilo prevelik znacaj a da nije zasluzilo. I ovdje nerjetko dolazi do razocaranja, ali onih razocaranja koja su rezultat vlastitih samozavaravanja. Pluton to terminira. Pokaze covjeku nove i dublje vrijednosti zivota (ne nuzno fizicko - materijalnog) i to one na koje se moze cvrsce osloniti. Tada to postaju novi, dublji i intenzivnij ideali.

U principu, sve se svodi na otpustanje onoga sto nas koci i sprecava od dozivljavanja dubljih, vaznijih i smislenijih iskustava, snazniju integraciju i naravno - preporod.

Svi tranziti prema Neptunu od velikog su znacaja za duhovno orjentirane ljude, a kada je rijec o Plutonu........utjecaji su drasticni.


Na astro.com-u vele da nakon ovog trazita vise se necemo prepoznati u osobama koje smo bili prije.
Osim toga, upravo u ovom periodu dobro je baviti se necime (kao npr. Astrologijom) sto bi pomoglo u spoznavanju samoga sebe.


Opcenito utjecaj tranzitnog Plutona znaci transformaciju, prelazenje svih granica, pobudjivanje "nadljudske snage" za "prezivljavanje smrti".

Saturn tranzitni usporava iskustvo, rasteze ga, cini se kao da rasteze vrijeme, da se ne bi slucajno preko necega preslo povrsno.

Uran kada tranzitira onda on ubrzava ritam, prirodni tok, ubrzava promjene, one se cine "neprirodne" jer su skokovite, revolucionarne....ali zapravo Uran naglo unosi u svijest sve ono sto je do tog trenutka lezalo ispod razine te svijesti.

Neptun pak blazi, zadrzava, potkopava, rastvara, senzibilizira, profinjuje, spiritualizira.....


Ne znam sto da kazem kad mi povrh svega ovoga tranzitni Neptun kvadrira natalno Sunce.
__________________
"Though the seas threaten, they are merciful. I have cursed them without cause."
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 03:07   #11
sto znaci saturn sextile saturn? trajat ce mi skoro godinu dana a ne mirise mi na dobro. taman nakon super razdoblja u kojem sam sada...
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 14:15   #12
ovo jest dobro ali ne pretjerano značajno. srednja snaga.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 14:29   #13
Quote:
anndjela kaže: Pogledaj post
da li to znaci
ako mi tr.uran kvadratira n.merkur da su ugrozene kuce u blizancima i djevici (kod mene 8 i 10/11)i da se zbog toga nerviram (tj.sexa i karijere)
Pojma nemam jer nemam cijelu kartu...
Načelno označava nervnu napetost, razdražljivost, a može biti i na polju karijere i odnosa s prijateljima , isto tako može u tom periodu i "donijeti" lagane viroze , prehlade, u principu nešto smanjeni imunitet... naravno ukoliko vlada Me tim kućama... to je ono otprilike što se može reći bez karte i dodatnih okolnosti...znači kakvo pitanje takav i odgovor

Moguće i kroz druga polja života , no za to bi se trebalo imati na uvid cijela karta...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:35   #14
Sasa,mozes li molim te reci,(jer sam ja vrlo subjektivna) kako ce se odraziti kvadrat tranzitnog neptuna na moje sunce,pri tom sunce je egz.na asc,sto znaci da ce delovati i na asc,a tu je i mars,a sa druge strane jupiter...jaoj.evo postavljam kartu,znam da se ne moze bez karte ista reci.
Karta
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 18:13   #15
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Sasa,mozes li molim te reci,(jer sam ja vrlo subjektivna) kako ce se odraziti kvadrat tranzitnog neptuna na moje sunce,pri tom sunce je egz.na asc,sto znaci da ce delovati i na asc,a tu je i mars,a sa druge strane jupiter...jaoj.evo postavljam kartu,znam da se ne moze bez karte ista reci.
Karta
Nije tu samo Ne u pitanju...

Idućih 2/3 godine zaista će biti bitne u tvom životu ( cca do kraja 2010 )

Sam Ne 90 So je recimo nejasan indentitet osobe, no međutim kao što rekoh, ne radi se ovdje samo o Ne, već će se zbivati i druge stvari paralelno, i to na emocionalnom planu , te iz temelja mijenjanje svakodnevnog načina života, a također i područja odnosa. Mada su skoro cijela razdoblja u 2009/2010 bitna izdvojio bih ( nabrzinu ) 3/4 mj. 2009 i 12 mj. 2009/ 1 mj 2010 kao bitnija razdoblja...mada ih ima još...

Zašto je ovo bitno za tebe... iz više razloga... kao prvo zahvaća So što predstavlja da je " upletena " čitava ličnost, a sam položaj So na Asc ga dodatno naglašava značaj So. Osim toga uz So se nalaze So dispozitor i Mo dispozitor , koji su i inače bitni za neku osobu, a sve je to "začinjeno" s tri "teška" tranzita Ur, Pl , Ne, što inače samo po sebi označava tranzite "prve kategorije" , što znači da je jako, jako, bitno razdoblje u životu osobe samo po sebi i bez gore navedenih bitnih pokazatelja važnosti. Znači to su teški tranziti koji nam na neki način stvaraju nekakve okolnosti na koje u principu nemamo utjecaj, ili pak "grublje" rečeno, ono što neki recimo zovu "sudbinskim" zbivanjima...

Recimo da gledam tvoju kartu nekad u budućnosti moj prvi "pik" bi vjerojatno bilo pitanje - a što je to bilo značajno 2009/ 2010 ???


" Pripremi se " na jedno ne baš lagano emocionalno razdoblje, bit će tu pritiska na emocionalnom nivou a također i stresnih situacija... pritiska autoriteta na poslu ...to su procesi koji će trajati neko određeno vrijeme i to je dobro znati...

...dobro je znati da će takva situacija proći ( početkom 2011), i dobro je znati da se takva situacija nikad više u životu nemože ponoviti... pa kad znaš što te očekuje i kad znaš da nešto ima kraja sigurno je lakše nego uletit u situaciju, nego bez tih i takvih spoznaja, zar ne...

Za nešto više reći forum i nije neki zgodan medij... uostalom odgovor ovisi i o nekim dosadašnjim okolnostima u tvom životu...

U svakom slučaju ne očekujem ništa drastično i katastrofalno, jer za tako nešto nema mogućnosti u tvom natalu, no svakako, kao što rekoh bitno, i ne baš "lagano"...

Preporuka, raditi na jačanju imuniteta, kontrolirati tlak, ginekološke kontrole, eventualni problemi s kožom i/ili sluznicama, kostima, sitnim upalama...Ne preko So zna dati nesvestice , vrtoglavice eventualno...

Znači osnovno je da ćeš u iduće 2/3 godine potpuno iz temelja promijeniti način svakodnevnog života , što znači da tvoj svakodnevni način života nakon 2010 neće imati nikakve veze s tvojim sadašnjim izgledom načina života sada, danas... dakle jedan "mix" nejasnog indentiteta , pritisaka na emocionalnom planu isto tako i stresa na emocionalnom planu , uz pritisak autoriteta, i transformacija na poljima svakodnevnog života i polju partnerstva , odnosno odnosa, i područja prijatelja...

Uživaj
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 18:23   #16
Wink

Pitanjce za Sasu
Postavljala sam vec ovo pitanje ali nisam dobila odgovor ...a imam ideje, ali i manu subjektivnost jer posmatram sebe , kao i predhodna devojka
U solaru (znam da tema nije solar) imam aspekt Mo opozicija Ur koji mi pomera osu 2/8 kucu .Natalno imam taj aspekt. Solarni Mo mi dolazi na natalnog Sa ali ima i pozitivne aspekte u solaru sa Ju, kao izkombinovati i eventualno smanjiti uticaj ...?
venera80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 21:20   #17
Dragi Sasa,malo je reci hvala na ovakvom detaljnom odgovoru.Ja sam tako nesto i osecala,mada nisam mogla sama da istumacim.Utesne su mi tvoje reci kada kazes da ce ti proci i nece se vise ponoviti.Naime moj zivot u zadnjih 5 godina je blago receno grozan,taman sam se ponadala da ce mi nesto krenuti na bolje,ali mi ovaj neptun muti planove,mozda ce uran istovremeno sa trigonima prema asc,malo vuci na moju stranu,ali videcemo.
Najlepse hvala Sasa i puno pozdrava od mene.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 10:56   #18
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
tranzit sam po sebi nije dovoljan pokazatelj nekog događaja. on prikazuje određenu klimu.

evo što Dupor kaže o tome - na tranzite se najmanje treba oslanjati, osim sporijih planeta no i tada treba uzeti u obzir mnogo drugih faktora.

Dakle ako vam 8 poljem pleše Saturn a 12 Mars - tada postoji podloga za razna loša događanja i stradanja, međutim solarna karta je ovdje ključna a ako se radi o bitnom događaju koji mijenja tok života tada obavezno gledamo i one jednostavne - prim direkcije.
suspirium,ti ga stvarno sereš. Tranziti su ključni da bi se išta dogodilo a primarne direkcije to mogu samo potvrditi, ne i izazvati događaj!
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 11:02   #19
Oprosti zvjezdoznanac ali moram ti reći da ovo što si napisao nema veze sa vezom.

Tranziti su najniža instanca koju su gleda. Pa čitaj Dupora, čitaj i Lilya ako hoćeš, a ako ti ni to nije dosta čitaj Imširagića, čitaj Jovetića, zapravo nije bitno koga ćeš čitati sve se podudara .

To je generalni opći stav
.

Ako tako razmišljaš onda si još jedna žrtva moderne astrologije koja je izmislila idiotski sistem pogleda na astrologiju.

Tranzit sam po sebi ne može donijeti ništa bitno ako to nije naznačeno:

- u solarnoj karti
- u prim direkcijama
- u sekundarnim direkcijama
- tercijarnim direkcijama
- solarnom luku
- eneidama

da ne nabrajam dalje prognostičke metode kao firdar i profekcija.

A ti pored svega baš tranzitima daješ primat.

Tranziti su zadnja instanca oni su egzekutori, a Mjesec svojim tranzitom vrši konačnu egzekuciju i finalizaciju događaja.

ovo što si napisao je velika glupost.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 11:07   #20
evo ti prim direkcije: osobi ide sunce kvadrat mars, sunce je slabo mars jak, što se događa osoba strada - prim direkcije.

kad tranzitno mars napadne kvadratom sunce do toga će doći.

no to će se dogoditi više puta u godini tako da treba gledati i tranzit na solarnu kartu.

to ti je primjer.

sam tranzit po sebi ne govori ama baš ništa jer bi čovjek tada reagirao na svaki tranzit, imamo mnogo primjera gdje bitni tranziti nisu ostavili nikakva događanja upravo zato što je recimo sekundarni mjesec bio u praznom hodu ili je solarna karta bila mlaka.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.