Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2011., 15:07   #181
Ajde, baš me zanima ta revolucija... Znaci, u ponoc. Po ovim malim ikonama pretpostavljam da ce se moci surfati (i to zapravo surfati, a ne ono sto su do sada nudili), ali sto ima APPLE s tim?? i Android?
sushi elegance is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 12:53   #182
http://www.iskon.hr/o_iskonu/press_c...arnu_tv_uslugu


Quote:
Na današnjoj konferenciji za medije Iskon je predstavio novu uslugu pod nazivom Iskon.TV player koja će iz temelja promijeniti načine gledanja televizije. Iskon.TV player omogućuje praćenje televizijskih programa na računalima, kao i na mobilnim uređajima koji su spojeni na internet putem WIFI-a ili T-Mobile 3G mreže.
Korisnici će ubuduće, osim putem TV ekrana, moći gledati televizijske programe na računalima, iPhoneu, iPadu, iPod touchu te Android uređajima. Time je omogućeno praćenje TV programa na dodatnim ekranima kod kuće, kao i u pokretu, te na mjestima na kojima to do sada nije bilo moguće. U testnoj fazi dostupno je šest televizijskih programa: HTV1, HTV2, RTL, 24sata TV, CMC, i Baby TV.
Iskon.TV player predstavlja jednu od najnaprednijih TV funkcionalnosti u svijetu, razvijen je unutar Iskona, koji je dio T-HT Grupe, a njegovo korištenje u pokretu moguće je zahvaljujući najnaprednijoj mobilnoj mreži u Hrvatskoj koju osigurava T-HT. Iskon.TV player može se istovremeno koristiti na jednom mobilnom uređaju i još jednom računalu, unutar Hrvatske. Usluga je dostupna svim korisnicima Iskon.TV-a. Za korištenje na mobilnim uređajima potreban je WIFI pristup, dok je pristup putem 3G mreže omogućen korisnicima Iskon.TV-a koji su ujedno i korisnici T-Mobilea ili bonbona.
Iskon je prošle godine omogućio korištenje YouTubea i Facebooka na Iskon.TV-u i tako preselio internet sadržaje na TV ekrane, a u ovoj godini odlučili smo napraviti korak dalje. Novom uslugom omogućujemo praćenje televizijskih sadržaja na računalima i mobilnim uređajima. Time korisnicima pružamo fleksibilnost jer TV programe od sada mogu gledati kada to njima odgovara, bez obzira gdje se nalaze i na uređaju koji im je pri ruci. Nadam se da će korisnici uživati u Iskon.TV playeru jednako kao što smo mi uživali u njegovom nastajanju.“ , izjavio je prilikom predstavljanja nove usluge Saša Kramar, predsjednik Uprave Iskona.
„Inovativnost je jedna od strateških odrednica T-HT Grupe te sam ponosna na činjenicu da je Iskon prvi u Hrvatskoj korisnicima omogućio korištenje ove napredne usluge. Tako će korisnici T-Mobilea i bonbona, koji su ujedno i korisnici Iskonove digitalne televizije, moći prvi testirati ovu uslugu u Hrvatskoj. U T-HT Grupi korisnicima nudimo mrežu vrhunske kvalitete te najnaprednije usluge i uređaje u istom trenutku kada su oni dostupni i na svjetskom tržištu. Posebno me veseli što će sada televizijske programe moći uvijek i s bilo kojeg mjesta pratiti i korisnici trenutno najpopularnijeg uređaja iPada koji koriste T-Mobileove podatkovne tarife.“ , izjavila je Nataša Rapaić, operativna direktorica Sektora za marketing za privatne korisnike Hrvatskog Telekoma.
Uz praćenje televizijskih programa, putem Iskon.TV playera , dostupni su još i programski vodič, Iskonova videoteka te snimalica. Unutar videoteke korisnici mogu pregledavati ponudu filmova, dok snimalica omogućuje odabir emisija koje žele snimiti. Tako snimljeni sadržaji mogu se naknadno pogledati preko TV ekrana.
Korisicima Iskon.TV-a automatski je aktivirana nova usluga kojoj mogu pristupiti putem weba na player.iskon.hr sa svojim korisničkim podacima. Aktivacija kao i korištenje nove usluge u testnom periodu, do 2. svibnja ove godine, korisnicima se neće dodatno naplaćivati.

I nadodani su kanali 24sata i rtl2.
__________________
Be Water My Friend

Zadnje uređivanje get : 03.02.2011. at 13:25.
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 13:23   #183
Quote:
Aktivacija kao i korištenje nove usluge u testnom periodu, do 2. svibnja ove godine, korisnicima se neće dodatno naplaćivati.
valjda zato ne vlada veliko odusevljenje na temi
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:21   #184
bok ljudi interesira me za kaj sluzi usb sucelje na motoroli vip 1003 nisam bas ziher da je to media player, zna li itko ista o tome ?
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 21:40   #185
Kod iskona znači NIŠTA-

Eventualno ako nemaš gdje odložiti usb tamo ga pikneš da se ne izgubi
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 13:09   #186
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Kod iskona znači NIŠTA-

Eventualno ako nemaš gdje odložiti usb tamo ga pikneš da se ne izgubi
lol fala, al to mi je skroz bezveze, naso sam tonu na internetu di se spominje taj usb al niko ne veli za KAJ je ... truba skroz, mislio sam bilo bi fora da je media player kaj ne ?? jel se to moze kako hakat ??
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:16   #187
E to ne znam. I meni bi ta opcija bila korisna, al nakraju sam kupo jeftini DVD sa USB-om i riješio stvar.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 07:15   #188
Evo, neznam dal je do sad tu bila ova informacija, koliko sam uspio skužit nije ...

Iskon prijemnik ima skriveni meni u koji se ulazi tako da se na daljinskom drži tipka "MENU" odmah nakon što ga se priključi na napajanje. Sve to izgleda otprilike ovako. Ovo sam skužio posve slučajno, možda piše i u manualu, ali ga nemam pri ruci pa nisam mogao provjeriti







Najzanimljivi dio je ovdje:

flexo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 11:43   #189
I što se sa tim može napraviti??
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 12:04   #190
iskon tv on the go mi je totalno cool, odma je proradilo, samo zakaj nemaju sve programe ko na tv-u ?? slabo gledam hrvatske programe, sve je postalo preplavljeno turskim sapunicama i jeftinon hrvatskom nezanimljivom produkucijom, htio bi gledat strane programe koje i inace vecinom gledam
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:10   #191
Quote:
samo zakaj nemaju sve programe ko na tv-u ??
cini se da i njih deru te TV i ne dopustaju im tako lako
Melron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 13:30   #192
nisam dugo pratila temu...zašto nema tv-doma na Iskontv?
__________________
Zvrkalica 12/08.
Asphodel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 15:08   #193
Pregovaraju sa njima, što god to značilo . . .

bude uskoro, iako ne vjerujem da će se čovjek sa time usrećiti
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 14:19   #194
Što je sa skidanjem filmova i muzike preko Iskona,imal i to veze sa Carnetom?Čuo sam da oni šalju kazne za nelegalni download.Jutros mi došao kući neki lik od Iskona i nudi internet usluge.Znali li tko kako to ide kad sa njihovim spajanjem?Ne bih volio da mi sad isljuče t-com pa da čekam mjese i pol da se oni spoje.Kakvi su im modemi,gube li vezu?
Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 17:26   #195
Na Iskonu sam od devedeserih godina prošlog stoljeća. ;-) Skroz sam zadovoljan uslugom, oprema je ok. Thomson wifi ruter i Motorola STB. Ruter se voli zablokirati ako previše petljaš po admin konzoli, al kad ga skužiš i ne radiš što ne voli, radi super. Nikakvih prekida nema.

Kakve kazne za ilegalni DL?!? Prvi put čujem za to!
jonnieZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 20:27   #196
Ma ništa to za ilegalni download,to su moje gluposti.Zabucao sam slušajući svakojake priče.Potpisao sam ugovor danas pa ću napisati kako sve funkcionira.Plaćam još uvijek u t-coma 240 kuna za brzinu 4mb, a kod ovih će biti 130 kuna za brzinu 5 mb.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 02:50   #197
već par dana preko dana uopće nema foxa, navečer se tek pojavi. pa me zanima je to samo meni ili i ostalima
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 16:16   #198
i meni je to tako. Nema nijednog od Foxovih kanala i onda se pojave. Valjda je do njih.
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 16:41   #199
meni isto zadnjih par dana zablokiraju pa nestanu pa se pojave.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 01:41   #200
Jučer mi došao modem od iskona, a sad ću vidjeti koliko im treba da me spoje.Prošlo točno 31 dan od potpisa ugovora,obavezali su se u roku 40 dana sve srediti pa ćemo vidjeti.U modem nije unešena šifra kao što se dobije u T coma-a.
Canesten is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.